امتیازات بازی Castlavania: Lords of Shadows 2

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
66077126422174731686.jpg

پلتفرم:XBOX 360,PS3,PC
سازنده:Mercury Steam
ناشر:Konami
تاریخ انتشار:February 27, 2014
Playstation Universe: 9/10
Official Xbox Magazine: 8.5/10
GameOver.g
r: 8.5/10
JeuxActu: 8.5/10
GameTrailers: 8.3/10
Play UK: 8.1/10
X-ONE Magazine UK: 8/10
Official Xbox Magazine UK: 8/10
Meristation: 8/10
Joystiq: 8/10
Gameblog.fr: 8/10

Playstation Official Magazine UK: 8/10
GamesBeat: 8/10
GameStar: 8/10
PC Games (Germany): 7.9/10
Strategy Informer: 7.5/10
Machinima: 7.5/10
Multiplayer.it: 7.3/10
Everyeye.it: 7.2/10
LaPS3: 7.2/10
Gamestyle: 7/10
Vandal Online: 7/10
God is a Geek: 7/10
Eurogamer Italy: 7/10
3DJuegos: 7/10
Push Square: 7/10
EGM: 7/10
GameSpot: 7/10
SpazioGames: 7/10
GRYOnline.pl: 7/10
Merlin'in Kazanı (Turkey): 6.6/10
Destructoid: 6.5/10
IGN: 6.5/10
IGN Italia: 6.3/10
Eurogamer Portugal: 6/10
Xbox360Achievements: 6/10
Game Revolution: 6/10
VideoGamer: 6/10
GamesRadar: 6/10
Game Informer: 6/10
USgamer: 5/10
games(TM): 5/10
Eurogamer: 5/10
Polygon: 5/10
PC Gamer: 4.4/10
Toronto Sun: 4/10
Cheat Code Central: 4/10
NowGamer: 4/10
Metro GameCentral: 4/10
Hardcore Gamer Magazine: 4/10
Edge Magazine: 4/10

میانگین امتیازات بازی:
56928102803945978169.png
81688853139574970935.png

96313841449131230782.png

قسمتی از نقد بعضی از سایت ها:
IGN - 6.5/10

Lords of Shadow 2 may have gained an open world, but a poor story, uninteresting enemies, and a bland cast of characters came with it. Combat might be improved, but forced stealth sections cause nothing but dismay and frustration. The end result is something that doesn’t come near the level of overall quality found in the original Castlevania: Lords of Shadow.

Gamespot - 7/10

if you have the patience to get through the rough start, you'll discover a much better game waiting for you on the other side.

Kotaku - NO

Lords of Shadow 2 squanders a great premise - playing as the King of vampires in a modern day city - with mediocre execution

Eurogamer - 5/10

Sharpening the disappointment is the fact that the team at MercurySteam has already made a good game, and perhaps had an opportunity here to make a great one. The first Lords of Shadow was a sweet surprise. The follow-up is a hostage to a story it tells badly, and a prisoner within a dull urban maze that refuses to become a characterful exploratory playground. To live on but to be diminished - that's the fate of the vampire in Castlevania's lore. Sadly, it's a bit of an epitaph for this well-meaning but bloated game as a whole.

Edge - 4/10

Lords Of Shadow 2 is clunky, ugly and deeply misguided. It’s a game that sees the lord of the damned as a vehicle for rat-powered linear stealth, and that takes a future-Gothic London setting and then sets the action in tower blocks and sewers. MercurySteam says this will be the final game in the Lords Of Shadow saga, and on the evidence of this cluttered, bloated and forgettable mess, it’s just as well.

Gamesradar - 3/5 stars

Lacking the focus, clarity and coherence of its precursor, Castlevania: Lords of Shadow 2 fails to satisfy as a sequel or as a game in its own right, delivering muddled game design and little narrative resolution.

Polygon - 5/10

this conclusion to MercurySteam's run on Castlevania is a far cry from the exciting potential suggested by the first game's cliffhanger ending. Lords of Shadow 2 fosters brief reminders of what made the first game special, but its novel premise is squandered on boring environments, terrible set piece moments and all-but-outright refusal to deliver on the over-the-top narrative that drew me in to begin with.

Metro UK - 4/10

A badly misjudged sequel that not only fails to fix the flaws of the original but manages to add a whole coffin full of new ones.

EGM - 7/10

Lords of Shadow 2 runs into a classic sequel problem. By trying to do more and fix the few issues of the first game, MercurySteam actually does less and creates more problems. Despite this, they’ve still crafted a competent tale with solid core gameplay that should entertain longtime Castlevania fans, even if it’s not quite everything they’d hoped for.

Game Informer - 6/10

This shambling monstrosity is composed of chunks from other, better games. Rather than blend them together into something new like its predecessor attempted, this one just feels like a patchwork mess.

Machinima - 7/10

Very few studios have the opportunity to close out a trilogy, and while this should lead to a stronger sense of finality, in the case of Lords of Shadow 2 and its ending—which is ultimately satisfying in the grand scheme of this trilogy reboot—is blemished with a journey that fluctuates from satisfying to unremarkable. In all, it was a good ride when appreciated as a collection, but since this is the Lords of Shadow we’ll come back to most often, it’ll be difficult to remember the experience that way

NOWGamer - 4/10

With little in the way of originality or excitement, the only thing Lords Of Shadow 2 will deliver is crushing disappointment.

PC Gamer - 44/100

A miserable blend of flawed game mechanics that's a giant leap backwards from its predecessor.

Joystiq - 4/5 stars

Like Dracula himself, his latest adventure is imperfect – its listless, poorly presented evils sometimes warring against its better, more exciting nature. I won't spoil Dracula's fate, but as for the fate of Castlevania: Lords of Shadow 2, the better half wins out.

Gametrailers - 8.3/10

Castlevania: Lords of Shadow 2 could easily be a better game if some things were simply removed. Still, despite the unnecessary stealth sequences and other roadblocks, it truly does get better over the course of its 15 to 20 hours. It isn't a perfect modernization of all we love about Castlevania, but it certainly feels like a proper part of the bloodline. Diverse, connected environments, creepy characters, and fantastic boss designs speak to a journey that resonates stronger than the plot itself.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اصلا شما رو 200 فریم بازی کن..من نگفتم بازی نکردی ولی لذت 60 فریم بودن تا 30 فریم بودن رو اصلا تجربه نکردی که داری میگی gow اصلا مهم نیست 60 باشه یا 30..این واقعا از اون حرفها بود..شاید باسه شما مهم نباشه ولی باسه من و خیلی های دیگه خیلی خیلی مهمه gow رو 60 فریم باشه تا 30..شما لذت رو با نداشتن تو حرف های من اشتباه گرفتی.
اشتباهت همینجاست که فکر میکنی من بازی 30 فریم ندیدم و بازی نکردم (با یه نگاه کوچک توی امضام میفهمی اتفاقا بیشترین وقت گیمریم رو پای یه بازی 30 فریمی با افت فریم گذاشتم). و اشتباه دیگه-ت اینجاست که اصلا پست من رو درست نخوندی و متوجه نشدی من میخوام چی بگم. حوصله تابپ کردن دوباره ندارم اما پست قبلیمو درست و به دور از هرگونه عوامل جانبیِ تاثیر گذار!!! بخون.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اشتباهت همینجاست که فکر میکنی من بازی 30 فریم ندیدم و بازی نکردم (با یه نگاه کوچک توی امضام میفهمی اتفاقا بیشترین وقت گیمریم رو پای یه بازی 30 فریمی با افت فریم گذاشتم). و اشتباه دیگه-ت اینجاست که اصلا پست من رو نمیخونی و متوجه نشدی من میخوام چی بگم. حوصله تابپ کردن دوباره ندارم اما پست قبلیمو درست و به دور از هرگونه عوامل جانبیِ تاثیر گذار!!! بخون.

متاسفانه عوامل تاثیر گذار رو شما تاثیر گذاشته و اصلا نمیخوای حقیقت رو قبول کنی..شما از اون اول نوشته من رو خوب درک نکردی و تا اخرین کامنت هم باز هم متوجه نشدی که من دارم چی میگم که دارید میگید من 30 فریم رو هم تجربه کردم و میخوای به من بگی 30 و 60 رو خوب تجربه کردی ولی من میگم لذتش رو تجربه نکردی که میگی مهم نیست بازی 60 باشه یا 30 و بحث گیم پلی و....رو میکشی وسط.
بحث ما اینجا بحث گیم پلی ، فیزیک و....تو بازی نیست..بحث من سر 60 و 30 هست...همونطور که قبلا گفتم با شخصی میشه وارد بحث تو این زمینه شد که لذت 60 فریم بودن رو نسبت به 30 فریم درک کرده باشه و شما که همش دم از گیم پلی میزنی و از بحث اصلی میخوای خارج شی نمیشه بحث کرد..همون بهتر که هر کدوم از ما عقاید خودمون رو داشته باشیم و بحث نکنیم تو این ضمینه.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Black Roz عزیز دیگه هر کسی میدونه 60 فریم بر ثانیه بهتر از 30 فریمه! این نه اثبات میخواد (چیزی که شما داری سعی میکنی انجامش بدی!) و نه بحث... عقل سلیم این رو میپذیره. اما نکته اینه که اگر یه بازی 30 فریم بود، نمیشه انگ "بد" بودن بهش چسبوند! این کاریه که شما داری میکنی.
مورد داشتیم بازی 30 فریمی (تو همین سبک) از نظر سرعت اجرای کمبو از 60 فریمی های شاخ تو این ژانر بهتر بوده... بعله، همون بازی اگر 60 فریم بر ثانیه می بود، باز بهتر بود!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان متوجه هستن که 60 فریم بودن یه بازی HnS زمانی مهمه که گیم پلی بازی بر اساس اون ساخته بشه، درسته؟! وگرنه اگه بازی بر اساس 30 فریم بر ثانیه طراحی شده باشه، اگه روی 200 فریم هم اجرا بشه بجز نرم شدن حرکات هیچ تفاوتی توی گیم پلی ایجاد نمیکنه.

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
شده به خاطر طراحی هنری این بازی حد اقل باید 2 بار تمومش کرد :d
نمره کشکه. متا هم یه میدل فینگر تو صنعت گیمه. هیچ ارزشی نداره.
همونطور که بازی هایی مثل Alan Wake, Halo 4, Beyond و ... نمرات بسیار مسخره ای تو متا داشتن و عوضش حداقل به من خیلی چسبیدن و ارزش 10 داشتن واسم. بیخیال نمره بابا :d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
همونطور که بازی هایی مثل Alan Wake, Halo 4, Beyond و ... نمرات بسیار مسخره ای تو متا داشتن و عوضش حداقل به من خیلی چسبیدن و ارزش 10 داشتن واسم. بیخیال نمره بابا :d

متاي Beyond رو ميشه مسخره دونست ولي متاي 86 و 83 از كي مسخره شدند؟؟:-/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
متا = میانگین نمرات = نقد منتدا = میدل فینگر :|
یعنی با این پستت تمام منتقدای عالم رو بردی زیر سوال :D

بعدشم HALO 4 که 87 گرفته یعنی عالی - ALAN WAKE ـم 83 گرفته یعنی باید اینا 90 به بالا میگرفتن؟؟؟ پس شاهکاریی مثل GTA و Bioshock و TLOU دقیقا باید چند بگیرن؟ :D

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

بعدشم HALO 4 که 87 گرفته یعنی عالی - ALAN WAKE ـم 83 گرفته یعنی باید اینا 90 به بالا میگرفتن؟؟؟ پس شاهکاریی مثل GTA و Bioshock و TLOU دقیقا باید چند بگیرن؟ :D

حالا اف تاپیک نشه ولی الن ویک خیلی بیشتر حقش بود :d

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
متاي Beyond رو ميشه مسخره دونست ولي متاي 86 و 83 از كي مسخره شدند؟؟:-/
بحثم سر نمره نیست. بحث سر اینه که شما از یه بازی نهایت لذت رو بردی و نمره ای که تو این سایت به دست اومده رو خیلی پایین تر از انتظار می دونی.
همین کسلوانیا قبلی واسه من خیلی ارزشش بالاتر از متایی بود که به دست اومد.
بارها شده ملت سره یه بازی خیلی خوب با هم بحث می کنن به خاطره این سایت مسخره و بازی رو واسه خودشون فقط ذهر مار می کنن.

- - -ویرایش - - -

بله متا یعنی میدل فینگر. وقتی یه احمقی میاد به یه بازی عالی 4 میده در صورتی که همه می دونن 4 حقش نیست یا با یه 6 یا 5 الکی الکی نمره متا رو پایین میاره یعنی مسخره بازی! همین uncharted 3 که با دو تا نمره کمتر از اونی که حقش بود گرفت! یا هیلو 4 که با دو تا نمره متاش اومد پایین!
تا جایی که یادمه یه زمانی 87 گرفتن هیلو واسه خیلی ها عالی محسوب نمیشد و خیلی راحت مسخرش می کردن! حالا شده شده عالی ! :d
در کل متا چیزه مسخره ای هست. به سلیقتون توجه کنین :d

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
دو نکته در رابطه با این نمره و اظهارت دوستان منباب این مسئله:

1-- صرفا با دیدن یه نمره و مبنا قرار دادن اون برای قضاوت بازی عملی اشتباست! چون بزرگترین بازیها هم نمراتی مثل 6 و 5 تو کارنامشون دارن،این نمره ی GI رو هم میتونیم یه نمره ضعیف بین نمرات بالا محسوب کنیم.هرچند نسخه قبلی هم چنتا نمره 6 و 5 داره،ولی اکثر نمرات خوب بودن.

2-- GI به شماره قبلی و هردو نسخه کنسولی 9 داده و نسخه دومو نمره به مراتب پایینتری داده!
حالا باید دید که نقد نسخه دوم رو "Tim Turi" منتقد نسخه اول نوشته یا نه! که اگه ایشون بودن یه مقدار باید احساس خطر کرد : )

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
متأسفانه یه عده‌ای متوجه این موضوع نیستند که خیلی از بازی‌های Hack and Slash شباهت خیلی کمی با یکدیگر دارند. سری Bayonetta و Devil May Cry که کلاً با هیچ سبک دیگه‌ای آمیخته نشدند، ملزم هستند که از نرخ 60 فریم در ثانیه بهره ببرند. ولی این دلیل نمی‌شه که مثلاً اگه DmC روی 30 فریم اجرا می‌شه، حتماً این بازی شکست می‌خوره و اینجور چیزا. چون زیاد به اون شکل گیم‌پلی بازی رو تحت تأثیر خود قرار نمی‌ده (اگه مثلاً سبک شوتر یا ریسینگ بود این اتفاق دقیقاً برعکسش می‌افتاد)
سری God of War و Castlevania هم بحثشون کاملاً از این قاعده جداست. God of War و Castlevania علاوه بر سبک Hack and Slash از سبک‌های دیگه‌ای هم الهام گرفتند. واسه همینه که بیشتر کمبوهایی که در این دو بازی می‌بینیم استایلیش هستند و با Bayonetta و DMC فرق می‌کنند. حالا بحث نرخ فریم درسته که مهمه ولی به اون شکلی نیست که یک عنوان صرفاً به خاطر داشتن نرخ فریم پایین کاملاً شکست بخوره. کما این که Castlevania اصلاً نیازی به 60 فریم بودن نداره و همان نرخ 30 هم به راحتی می‌تونه نیازها رو برآورده کنه.
مورد بعدی اینه که نمی‌دونم منتقد برای چی انقدر فضاسازی مدرن رو کوبیده، با اطلاعاتی که من از بازی کسب کرده بودم، اتمسفر این دنیا رو به صورت عالی خلق کرده بود و کاملاً جو مربوط به دراکولاها را تداعی می‌کرد.

امیدوارم نمرات بعدی بازی خیلی بهتر از این باشه چون من از Castlevania: LoS 2 انتظار خیلی بیشتری دارم در کنار اون، این عنوان هم آخرین بازی Mercury Steamـه.
من همیشه برام سوال بوده چرا اینقدر این بازی هایپ نمی شه نمی گم بازی ای بدی هستا اصلا هم خوشحال نیستم نمره ی ابتداییش 6 شده اما یه عده می گن بهترین بازی سبک slash هست و بیاد 10 می گیره همه بازی ها از این بازی تقلید کردن

نسخه‌ی اول این بازی، بدون هیچ شکی یکی از بهترین Hack and Slashهای نسل بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر