امتياز سايتها و مجلات به Resident Evil 5

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
دومين امتياز اين بازي از Official PlayStation Magazine
5/5
RE5 isn’t about solitary frights in the dark anymore. It’s about hyper-intense, adrenaline-fueled, partner-focused action.
It takes the co-op experience to a new level and reinvigorates the survival horror genre.
While Resident evil 5 still resists conversion to a pure shooter mechanism, you can now strafe, and while panning with your weapon isn’t exactly fast, it’s no longer insufferably slow.
منبع

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
چه جلب!! من با اينكه از فال اوت3 خوشم اومد و ديگران گفتن نسبت به نسخه قبلش پسرفت داشته ولی قبول نداشتم ولی RE5 رو يك پسرفت كامل در دنيای "ترس" ميدونم! دموش رو آدم بازی ميكنه اصلا ترسی وجود نداره! خدا كنه بازی اصلی ترسناك باشه و گرنه ديگه بايد re5 رو پايان سری "ترسناك"re دونست :((
و ادامه شوتر سازی كپكام نام گذاری كرد!
كجاست اون RE های قلب تركون!:((
(( البته شايد بازی كامل رو بازی كردم نظرم عوض شد!(fallout3!!) ))
من مطمئنم منتقدين الان جو گرفتتشون! (آخه بازيش جو گيریه!) ...بزار يكم سرد بشن ...اگر اون بازیی باشه كه دموش رو بازی كردم اصلا حقش نمره كامل نيست!

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دومين امتياز اين بازي از Official PlayStation Magazine
5/5
RE5 isn’t about solitary frights in the dark anymore. It’s about hyper-intense, adrenaline-fueled, partner-focused action.
It takes the co-op experience to a new level and reinvigorates the survival horror genre.
While Resident evil 5 still resists conversion to a pure shooter mechanism, you can now strafe, and while panning with your weapon isn’t exactly fast, it’s no longer insufferably slow.
منبع

اوه اوه این مجله خیلی سخت امتیاز میده ها!!
یعنی اینقدر اویل 5 شاخه؟:p

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من خدایش توقع 4 (از 5)یا همون 8الی 8.5 داشتم
واقعا مثل اینکه بازی مخوفی هست -اصلا باورم نمیشه:eek:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
بازی حتما امتیازات خوبی میگیره اما حیف که طرفداران سری re دیگه نمیتونن اون حس و حال نسخه های قبل مثلا 3 رو بچشن

و به نظر من طرفداران سری re رو از دست میده اما برعکس طرفداران جدیدی پیدا میکنه

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بازی هر چی باشه نمره خوب میگیره چون واقعا جز کمتر بازیهایی هست که میشه بهش "بازی این نسل "رو نسبت داد.ولی برای طرفداراش امتیاز مهم نیست مهم اصالتشه که از دست داده.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ترس دیگه معنایی نداره هر کی میخواد بترسه بهتره این بازی رو بازی نکنه به همین راحتی پس دیگه یه نظر 40 بار تو هر تاپیک مطرح نکنید.از امتیازهای بازی معلومه که چقدر چرته:evil:

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
ایول اویل تو نقد نوشته قابلیت تیر زدن در هنگام حرکت وجود داره.ایول ایول
Wrong
:arrowd::arrowd:
Some control peculiarities (from RE4) do remain (in RE5) such as the inability to walk or run while firing your weapon.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
Wrong
:arrowd::arrowd:
Some control peculiarities (from RE4) do remain (in RE5) such as the inability to walk or run while firing your weapon.
فرزاد جان درست میگه من اشتباه کردم شرمنده اون پست هم برای عدم بروز اشتباه ویرایش کردم:blushing:

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
این بازی Resident Evil 5 مشخص بود بازیه خوبیه .
البته من با توجه به تریلرها و گیم پلیها میگم , میدونم ممکنه اینا خوب باشن ولی خود بازی خوب نباشه .
ولی Resident Evil 5 احساس میکنم یه چیز دیگس
امتیازاتش هم که تا الان عالی و امتیازات کامل بودن .
حالا اون اندازه هم نیازی نیست ترس رو بیاره درصورتیکه بازیه خیلی خوبی باشه .
چه اشکال داره حالا اون حد نترسونه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر