امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
عالی بود این Fear. یکی از بهترین بازی های ترسناک همراه با گیم پلی عالیش. هوش مصنوعیش هم که سرآمد عام و خاصه. من هم Fear جزو معدود بازیهایی هستش که دو بار تموم کردم! نمیدونم چرا دیگه بازی اول شخصی با قابلیت آهسته کردن زمان بعد از اون ندیدم.
به خاطر اینکه حواست نبوده!
این یکیش: Time Shift.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
هوش مصنوعی بازی رو خود سازنده ها بصورت دستی و کدنویسی ساختن و بعدن اعلام کردن بخاطر محدودیت های کنسول ها هیچ وقت نتونستن هوش مصنوعی محشره فیر 1 رو مجددن پیاده سازی کنن.
بقیه رو چه طور می سازن مگه؟:D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Shadow Warrior
در چند ساعت اولیه بازی خیلی خوبی هستش. گرافیک زیبا و گیم پلی جذابی داره. ولی بعد از 4-5 ساعت بازیش تکراری میشه و سازنده هم تنها کاری که کرده این بوده که هی همون دشمن های قبلی رو تعدادشون رو بیشتر و سخت ترشون بکنه و به خورد بازیکن بده :| . داستان بازی کلا آفساید هستش و تنوع دشمن ها هم فکر کنم تا مرحله 13-14 کلا 5 نوع بودش 8-| که همه رو هم توی بازی های دیگه دیدیم. در کل اگه بازیش کوتاه بود من راضی بودم ولی واقعا کشش دادن :d
6/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Assassin's creed : Freedom Cry
اگه قیمت 15 دلاریش رو حساب نکنیم بازی خوبی هستش. ولی قسمت داستانیش کلا 4 - 5 ساعت بود. گرافیک و گیم پلی هم نسخه 4 هست ولی خوب داستان ادواله و برده ها خیلی جالبه. استفاده از قمه (!) هم به عنوان سلاح اصلی چیز باحالی بودش :d
8.5/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Rage
بازی رو به صورت تخفیف خورده و به قیمت 5$ خریدم. نسخه سینگل پلیر بازی کلا شاید 10 ساعت طول بکشه و اگه همه مراحل اضافی رو برین شاید 12 ساعته تموم بشه. مولتی پلیر بازی هم که کلا dead هستش :|
ولی خوب برای 5$ بازی خوبی بود. گیم پلی بازی با اینکه تکراری میشه ولی باحاله به خصوص مرحله jackal که خیلی خوب ساخته شده. گرافیک بازی برای زمان خودشواقعا عالی بوده. مخصوصا کاراکثرها که واقعا خوبن.
داستان بازی هم کلا وجود خارجی نداره (!) از نقطه A برو به نقطه B و فلان کس رو بکش. کلا همین هست :d. یعنی 100% معلومه داستان رو همین جور دور همی نوشتن.

7.5/10

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775

در بعضی موارد نقد یه اثر هنری واقعا سخته . این بازی تنها یه بازی ساده نیست ، یه شاهکار هنریه ، یه فیلم سینماییه ، یه رمان عالیه و یک سرگرمی بسیار خوش ساخته . تک تک شخصیت های تا آخر بازی جذاب میمونن و با همشون میشه ارتباط برقرار کرد. خیانت های اونا هم عالی از اب دراومده.
بازی بس بسیار بالانسه و با کمی دقت و استراتژی میشه از هر نبرد سالم بیرون اومد . خوشبختانه نسخه CPY کامله و دربرگیرنده تمامی پچ ها و از همه مهم تر اکسپنشن پک The Trespasser میباشد .

بازی واقعا خوش ساخته و منو ساعت ها تو خودش غرق کرد . وقتی میشستم پاش دیگه نمیتونستم بلند بشم . دوستانی که هنوز بازی رو انجام ندادن حتما امتحانش کنن .

header.jpg

بازگشت شخصیت دوست داشتنی ...

بازی کاملا شبیه نسخه قبلیش میمونه اما تو هر زمینه ای پیشرفت های قابل ملاحظه ای کرده. صحنه های سینماتیک آنچارتد گونه زیادی تو بازی گنجانده شده . پلتفرمینگ بازی خیلی خوبه ، تعداد معدودی پازل هم به عنوان خالی نبودن عریضه تو بازی هست .
قسمت شاهکار بازی موسیقی متن اون هستش ( واقعا مجذوب ترانه آخر بازی شدم) .
از نظر گرافیکی با یه شاهکار طرفیم ، شاهکاری که توسط مهندسین انویدیا و عدم بهینه سازی تیم پورت کننده و کریستال داینامیکز به گِل نشسته . بازی با حداکثر تنظیمات دست کم یه کارت 980Ti رو طلب میکنه . افت فریم ، استاتر و گهگاهی فریز های طولانی مدت هزاران فحش رو روانه سازنده میکنه .
بازی ارزش یک بار تموم کردن رو داره و تنها به کسانی توصیه میشه که یه سیستم هیولا داشته باشن .

آخرین ویرایش:

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
dont-starve-togethergamelogo.png

واقعا هر چقدر از این بازی تعریف کنم بازم کمه! این بازی جوری وقتتون رو میگیره اصلا گذر زمان رو حس نمیکنید!
بازی دارای 4 فصل ـه که سخت ترین فصل مربوط به زمستون و تابستونه هر فصل جذابیت و ویژگی های خودشو داره هر چقدر که بازی میکنید اشتیاق برای زنده موندن بیشتر میشه هر بار که میمیرید دوباره یک دنیای جدید و کاملا متفاوت با دنیای قبلی شروع میشه هر چقدر بیشتر بازی میکنید چیز های جدید تری کشف میکنید هر شخصیت بازی دارای ویژگی ها و رفتار های خاص خودشه علاوه بر همه ی این ها بازی دارای مجموعه زیادی از مود های باحاله با این که بازی هنوز بتاست ولی واقعا بازی خوبیه و داره هر روز بیشتر پیشرفت میکنه این بازی رو اگر تا به حال طرفش نرفتید وقتشه همین الان تهیه کنید ! مخصوصا بازی کردن با دوستان پیشنهاد میشه
امتیاز 9.5/10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
header.jpg

10\9.5

قطعا بهترین بازی این نسل برای من تا اینجا همین بازی بوده هر چقدر فکر می کنم هیچ ایرادیبه ذهنم نمی رسه بازی از همه لحاظ عالی کار شده بود شاید تنا ایراد که ایرادم نمی شه گفت از لبه دار بودن سایه های بازی باشه که از اون جایی که گرافیک بازی بسیار عالی کار شده بود ازش به راحتی می شه گذشت و بازم گفت بهترین گرافیک تا این لحظه هست. نیم نمره بی دلیل ازش کم می کنم چرا که به سختی به بازی ها 10 می دم اما اگر بازی ای این نسل از این بازی فراتر نره نمرم به 10 تغییرش می دم.

نمره ی امیر polaris هم به بازی 9 هست اما بنا به دلایلی 8 داده من می دونم:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Rise_of_the_Tomb_Raider.jpg

Rise of the Tomb Raider = 9.5 / 10

درود.

با مشقت فراوان یه سیتم خوب از کسی قرض کردم و این بازی رو با لذت تمام تموم کردم.:bighug: :d
نسخه جدید ROTTR بیشتر از انتظاراتم بود و می تونم بگم از زمان Legend به این سمت کاملترین نسخه این سری بازی هست

بازی همون فرمول های موفق نسخه 2013 رو ارتقا داده و با تکامل بخشیدن همون گیم پلی تجربه بسیار لذت بخش تری رو نمایش داده.
در نگاه اول گرافیک بازی واقعا خارق العاده هست، از نورپردازی و بافت های با کیفیت تا انیمیشن های چهره شخصیت ها و موهای اون ها. از نظر گرافیک بازی هیچ کمبودی نداره.
فقط برای اجرای مطلوب بازی سیستم سنگینی نیاز دارید

صدا پیشه لارا کرافت هم همون اصالت بریتانیایی لارا رو حفظ کرده و با لهجه جذاب بریتیش خودش کارش رو بی نقص انجام داده.

تقریبا 30 درصد پایانی بازی هم چالش ها و درگیری های بیشتری وجود داره، که خیلی مفرح و چالش برنگیز تر از 70 درصد قبل هست
تنها ایراد بازی این هست که بعضی از اشیایی که می سوزن یا شکسته می شن غیب میشن که برای یک بازی نسل هشتمی اصلا قابل بخشش نیست.

در پایان هم حتما این بازی رو تموم کنید و اگر سیستم خوبی هم ندارید، از یه نفر سیستمش رو بدزدید و بازی رو تجربه کنید:D

خوب:
1. گرافیک فوق العاده و نفس گیر
2. گیم پلی تکامل یافته تر از قبل و کاملترین نسخه در این سری
3. سی درصد پایانی
4. آپگرید های کارآمد
5. سیستم لوت خوب
6. سکوبازی

بد:
غیب شدن بعضی از اشیا پس از شکستن یا سوختن، غیر قابل بخشش است

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Grim-Dawn.jpg

درود

اگه اهل بازی های سبک ARPG و Hack n Slash هستین و میخواهید ساعت ها با دوربین ایزومتریک و کاراکتری دِشنه به دست میلیارد ها دشمن رو از پا دربیارین و لوت کنید و موسیقی متن خوبی هم بشنوید! ، این بازی خوراک خودتونه . به جز موارد ذکر شده چیز خاصی مثل داستان ، شخصیت پردازی ، گرافیک ، صحنه های سینماتیک و داستانی و سیستم مبارزاتی پیچیده گیرتون نمیاد . به صورت پیش فرض بازی رو تنها با کلیک سمت چپ ماوس میتوان به اتمام رسوند!!! . بازی به خاطر سادگی بیش از حدش بسیار خواب آور میشه و یکنواختی عذاب آوری رو تحویل پلیر میده .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من اومدم اینجا امتیاز بدم بس که این مدت بازی اومده:d در نهایت تلاش برای کشف بازی به بازی ایرانی ET ARMIES نمره می دم.
_y_shot01.jpg

shot3.jpg
_v_shot01.jpg

قطعا اولین چیزی که از بازی باعث حیرت شما می شه گرافیک بازی هست گرافیک بازی بهترین در بازی های ایرانی هست اما می شه گفت همین هم تنها نکته مثبت بازی هست گیم پلی بازی به سک سال 1999 هست هوش مصنوعی بسیار قدیمی و بد کار شده فیزیک با انیمیشن بازی هم بسیار خسته و سبک هست اما باز هم با تمام این حرف ها بازی قابل بازی کردن هست و برای 1 بازی مستقل ایرانی خوب کار شده قطعا این بازی شما رو هم به یاد KILL ZONE 2 می ندازه با سپاس از سازنده ی بازی مخصوصا به خاطر گرافیک زیبا و فریم دهی خوب بازیش نمره ی من به بازی با در نظر گرفتن شرایط 7 از 10 هست.

• Like
Reactions: kamyy and fosil

Bethesda's Son

کاربر سایت
Mar 11, 2016
5
نام
کسری نقیبی
Wolfenstein=8
Wanted Weapons of Fate =N/A
Left 4 Dead=N/A

Bionic Commando=N/A
Call of Juarez Bound in Blood=7
Street Fighter IV=4
Batman Akham Asylum=7
Resident Evil 5=6
Mini Ninja=N/A
NFS: SHIFT=9
Red Faction Guerilla=N/A
Darkest of days=N/A
Section 8=N/A
overlord 2=N/A
ARMA II=5
Trine=N/A
X-Men Origins: Wolvorine=N/A
Assassin's Creed=7
Bioshock=9
Brothers In Arms 3=N/A
Crysis=9
Crysis Warhead=7
Dark Sector=N/A
Dead Space=8
Far Cry 2=7
F.E.A.R 2=8
Gears of War=5
GTA IV=9
GRID=N/A
Mirror Edge=8
Splinter Cell: Double Agent=N/A
STALKER: Shadow of Chernobyl=N/A
STALKER: Clear Sky=N/A
Call of Duty 4=9
Call of Duty: World At War=9
Fallout 3=N/A
H.A.W.X=N/A
Resident Evil 4=8
Prince of Persia 2008=N/A
Burnout: Paradise=N/A
Mass Effect=8
Devil May Cry 3=6
Devil May Cry 4=6
Pro Evolution Soccer 2009=3
Colin Mac Rae: Dirt=N/A
Silent Hill: Homecoming=9
به به جمتون جمه منو کم داشتین:d ای به چشم نظرم میدیم شما جون بخا:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
header.jpg

Soma = 9.0 / 10

درود.
یک بازی ماجرایی/ترسناک فوق العاده منتظرتان است.
سازنده های بازی موفق Amnesia این بار با یک بازی زیبای دیگر به نام Soma آمده اند که در آینده اتفاق می افتد.
داستان بی نقص و محشر بازی در مورد شخصی با نام Simon Jarrett است که در اثر یه حادثه نامزد خود را از دست می دهد و خود دچار آسیب مغزی می شود. وی بوسیله پزشکی که روش درمان تازه ای برای درمان آسیب های مغزی پیدا کرده تحت درمان قرار می گیرد.
با نشستن بر روی صندلی پزشک برای درمان، وی بی هوش می شود، ولی وقتی به هوش می آید نه تنها خود را بر روی صندلی و اتاق پزشک نمی بیند، بلکه در مکان دیگری که هیچ ارتباطی به مطب پزشکش ندارد پیدا می کند و او سپس متوجه می شود که به 100 سال آینده رفته است بدون آنکه دلیل مشخصی در ابتدا برای این اتفاق پیداکند. این تنها بخش اول داستان بازی است و پیچش های بسیار زیادی در ادامه داستان بازی می تونید ببینید. در یک کلام داستان Soma شاهکار است. بخصوص پایان شک برانگیز و نفس گیر بازی.

مهم ترین نکته در یک بازی ترسناک انتقال حس ترس است که با وجود داستان بی نقص بازی، حس ترس هم به بهترین شکل ممکن در بازی پیاده شده است. خوشبختانه بازی ترسی روانی و زیر پوستی را به بازیباز منتقل می کند و این مورد به خاطر صداگذاری، صداپیشگی و موسیقی بی نقص بازی در کنار محیط های رعب انگیز، حس تنهایی در یک مکان بزرگ و مکان های راز آلود است.

گرافیک بازی هم خوشبختانه بسیار خوب کار شده است، حس ترس را بخاطر نورپردازی و توجه به جزییات به بهترین شکل ممکن نشان می دهد. بخصوص در بخش های پایانی بازی که در اعماق بسیار زیاد آب هستیم، حس عجیب فشار و جو آب و تنگی نفس را کاملا واضح حس می کنیم. هر چند گرافیک بازی کمی بیش از حد و بدون دلیل سنگین است اما این مورد قابل چشم پوشی است.

در بخش گیم پلی، بازی با وجود آنکه بسیار خوب کار شده است ولی در 1-2 ساعت پایانی کمی حوصله سر بر می شود و این به این خاطر است که مکانیزم گیم پلی فقط در فرار کردن، پنهان شدن و حل پازل ها خلاصه می شود و تا آخر همین سه مورد تکرار می شود. ولی با مشاهده پایان فوق العاده بازی این مورد ضعف هم کاملا فراموش می شود.

بازی Soma یکی از بی نظیر ترین و جذاب ترین بازی های چند سال اخیر است که بازی کردنش را حتما به شما پیشنهاد می کنم.

مثبت:
1. داستان شاهکار
2. بخش صدا و موسیقی فوق العاده
3. پازل های منطقی و عقلانی
4. فضا سازی دلهره آور و بی نقص
5. ترس روانی رعب آور
6. یک بازی Psychological Adventure Horror کم نقص و عالی

منفی:
1. گیم پلی در 1-2 ساعت پایانی کمی عذاب آور می شود
2. سنگینی بی دلیل گرافیک بازی

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من با این soma اصلا حال نکردم به نظرم حوصله زیادی بازی می خواد با این حال متاش عالیه اما فکر کنم قشر خاصی می طلبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر