امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
خوشم میاد فاجعه divinity : Original sin متای 87 داره ! :) و نظر منتقد ها هم علیرغم ایرادات جزئی مثل صداگذاری (که از بازی مستقل انتظار خاصی نمیره) و جزئیات چهره کرکترها کاملا مثبت هست ، حتی در فروش هم بسیار خوب عمل کرده و در مقابل بازیهای بزرگ و پرفروشی مثل CS : Go و DayZ در استیم رتبه اول فروشُ داره (تا چند وقت دیگه وقتی خبر فروش 2 میلیون نسخه ای منتشر شد تعجب نکنید).

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خوشم میاد فاجعه divinity : Original sin متای 87 داره ! :) و نظر منتقد ها هم علیرغم ایرادات جزئی مثل صداگذاری (که از بازی مستقل انتظار خاصی نمیره) و جزئیات چهره کرکترها کاملا مثبت هست ، حتی در فروش هم بسیار خوب عمل کرده و در مقابل بازیهای بزرگ و پرفروشی مثل CS : Go و DayZ در استیم رتبه اول فروشُ داره (تا چند وقت دیگه وقتی خبر فروش 2 میلیون نسخه ای منتشر شد تعجب نکنید).
برو بابا>:p بازی باید گرافیک داشته باشه>:p بازی فقط بازی های Super Ultra Abar Ostad Gharn Arcade Remix Hyper Edition EX Plus Alpha>:p

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نکته اینجاست که بازی رو تموم نکرده:
داستان:2
کلا این سری رو توی عمرش حتی اسمش رو هم نشنیده:
فقط اسم عنوان را خراب کرده بود
اینم نوشته که بگه آره من هستم و یه وخ به من گیر ندین:
با اینکه نسخه اولیه را تمام کرده بودم
===========================
رسما با یک فاجعه به تمام معناطرف بودیم
منم احساس میکنم با 2تا فاجعه که پشت همدیگه رو دارن، طرفم:)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
@جنگجویان
میگم این منطق مهد کودکی شما و کلماتی‌ مثل نقطه بازی و سبک نقشه‌های بی‌ سر و ته (:lol:) یکم قدیمی‌ شدن،به نظرم از این به بعد خواستین بازی نقد کنین بنویسین مثلا اینو استاد نساخته پس 2/10،اینو بازی نکردم ولی‌ عکس استاد روش نیست پس1/10 ،بهتون شخصیت و کاراکتر هم میده این کار و میتونین تبدیل به یه نماد بشین تو سایت.
===
کسی‌ از یه بازی خوشش نیاد مشکلی‌ نداره ولی‌ وقتی‌ میاین از کلماتی‌ مثل فاجعه یا بدترین ژانر برا بازی‌ای که یکی‌ از بهترین‌های امسال بوده استفاده می‌کنین, عملا دارین به سلیقه کسایی‌ که این بازی هارو دوست دارن توهین می‌کنین،انتظار نداشته باشین بیاین این تاپیک و اون تاپیک بگین فلانgame فاجعه هست و نقطه بازی هست, و بعد کسی‌ جوابتون رو نده.

آخرین ویرایش:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
@جنگجویان
میگم این منطق مهد کودکی شما و کلماتی‌ مثل نقطه بازی و سبک نقشه‌های بی‌ سر و ته (:lol:) یکم قدیمی‌ شدن،به نظرم از این به بعد خواستین بازی نقد کنین بنویسین مثلا اینو استاد نساخته پس 2/10،اینو بازی نکردم ولی‌ عکس استاد روش نیست پس1/10 ،بهتون شخصیت و کاراکتر هم میده این کار و میتونین تبدیل به یه نماد بشین تو سایت.
===
کسی‌ از یه بازی خوشش نیاد مشکلی‌ نداره ولی‌ وقتی‌ میاین از کلماتی‌ مثل فاجعه یا بدترین ژانر برا بازی‌ای که یکی‌ از بهترین‌های امسال بوده استفاده می‌کنین, عملا دارین به سلیقه کسایی‌ که این بازی هارو دوست دارن توهین می‌کنین،انتظار نداشته باشین بیاین این تاپیک و اون تاپیک بگین فلانgame فاجعه هست و نقطه بازی هست, و بعد کسی‌ جوابتون رو نده.

دقیقا. حالا معلوم نیست چرا چیزی رو که دوست ندارن (Isometric RPG با سیستم مبارزه نوبتی) دانلود میکنند بعد نقد هم میکنند.
یه آدم عاقل چیزی که درک نمیکنه و باهاش ارتباط برقرار نمیکنه رو نقد نمیکنه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
WATCH DOGS 8.5/10

بازی خیلی خوبی بود گرافیک بسیار خوبیم داشت جدای از مشکلات لگش و کمی باگ هاش اما فاصله ی زیادی با GTA5 داشت

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
wolfenestein new order
8.75/10
نکات مثبت:
داستان خوب
گیم پلی عالی
اسلحه های خوب
طراحی مراحل عالی
موسیقی عالی
صدا گذاری عالی
اکشن ناب
نکات منفی:
حجم بالا نسبت به خود بازی
تکستچر ها دی لود میشن یا اصلا نمیشن
برخی از مراحل خطی و خسته کننده(خیلی کم)
کمبود غول ها در اوایل بازی احساس میشد
نبود مولتی پلیر

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
Wolfenstein New Oeder

The Posetive points
گرافیک درحد قابل قبول و نوستالژیک
صداگذاری خوب
داستان قابل قبول به عنوان یک shooter
طراحی مراحل عالی
درجات سختی متفاوت و تاثیرگذار
گیم پلی درگیرانه و نوستالژیک
Negatives
مراحل فوق العاده طولانی

امتیاز 8.5/10
لطف کن ی مقاله تحلیلی توجیهی از سبک جدید التاسیس و منحصر به فرد " نقطه بازی " تهیه کن تا به عنوان سبک من درآوردی به ثبت برسه ، شاید باعث ظهور یک ابراستاد تازه بشی .
منم احساس میکنم با 2تا فاجعه که پشت همدیگه رو دارن، طرفم:))

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یکی از اقایون لطف کنه ی مقاله تحلیلی توجیهی از سبک جدید التاسیس و منحصر به فرد " نقطه بازی " تهیه کنه تا به عنوان سبک من درآوردی به ثبت برسه ، شاید باعث ظهور یک ابراستاد تازه بشیم
در مورد سبک "نقشه های بی سر و ته" هم یه مقاله بنویسید لطفا.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
نکته اینجاست که بازی رو تموم نکرده:

کلا این سری رو توی عمرش حتی اسمش رو هم نشنیده:

لول فقط می تونم بهت بگم فرار کن بابا
اون موقع که من داشتم شماره های قبل را بازی می کردم هنوز تو سایت ثبت نام هم نکرده بودی :))
Divinity II: Ego Draconis
Divinity 2: The Dragon Knight Saga | PC

GRID Autosport

واقعا ناامید کننده بود برام کسانی که بازی نکرده اند چیز خاصی را از دست نداده اند .
کنترل بازی واقعا سخت شده در مقایسه با شماره 1

7.5

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
منم پس از مدت ها نمره بدم تو این تاپیک
اول watch dogs
داستان مرخرف و کلیشه ای
گرافیک خوب ولی پایین تر از حد انتظار ( به جز اجرا رو سیستم خدا ا ! )
صدا گذاری عالی
گیم پلی خوب
شخصیت پردازی افتضاح !
امتیازم 6.5 در کل اصلا و ابدا انتظارم رو جواب نداد . من واسه این بازی ارتقا دادم :|

-------------------------------
wolfenstein : new order
گیم پلی عالی ! واقعا عالی
گرافیک خوب
امتیازم 8 بازی خیلی لذت بخشی بود!
-------------
Transformers: Rise of the Dark Spark | PC

پشکل خالص !
نسخه قبل یه اون خوبی :|
5 از 10

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
Transistor
پرفکت
عالی
فوق العاده
صدا گزاری عالی کار شده
گرافیک که واقعا حال میده
داستان هم خوبه در کل بازی فوق العاده ای بود بعد از چند بازی مضخرفی که بازی کردم این یه حال اساسی داد
نمره کلی 10/10

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
Viliant Hearts - The Great War
7dg9b70hfd7pkylzs1m7.jpg

WoW...!!
اوج نبوغ صنعت ساخت بازی رو میشه تو جدیدترین عنوان یوبیسافت یعنی "Viliant Hearts" دید..یک بازی بسیار زیبا و دراماتیک درمورد جنگ جهانی..به جرئت میتونم بگم این بازی تاثیراتش رو من بیشتراز بازیهایی مثل Call Of Duty World At War و Medal Of Honor Pacific Assault بود..این بازی همه چیز داشت.داستان بی نظیر و خشن جنگ جهانی رو بار دیگر به بیانی ساده برای گروه سنی نوجوان و جوان تعریف کردن.یکی از بهترین راههای فرهنگ سازی و تعریف تاریخ ساخت چنین بازیهایی میتونه باشه.این بازی قصه ی چهارپنج نفر از مردم جنگ جهانی رو روایت میکنه که برحسب اتفاق باهم برخورد میکنن و تو این جنگ خونین به همدیگه کمک میکنن..

تاکید نشون دادن خدمتی که حیوانات درجنگ جهانی به انسانها کردن تواین بازی بسیار مشهوده.شما دربازی کنترل سه چهارنفر + یک عدد سگ رو برعهده میگیرید و باید مراحل رو باهمکاری همدیگه پشت سر بگذارید.داستان این چهارپنج نفراصلی بصورت موازی بایکدیگه تعریف میشه و شما تمام داستان رو به خاطر میسپارید.یکی از بهترین سبک تعریف داستان که بشخصه تو کمتر بازی دیدم رو تواین بازی میتونید پیدا کنید.جنگ خانمان سوزی بوده ولی هیچ کس اینطوری برام تعریفش نکرده بود..من که تو کشوری هستم که جنگ جهانی بهش آسیب نزد تحت تاثیر قرار گرفتم.حالا ببینید این بازی چقدر حس میهن پرستی خارجی هارو قلقلک میده..

گیم پلی بازی بسیار جذابه.همونطور که گفتم این بازی همه چیز داره.تو چهارتا Chapter از تمام پتانسیل بازی استفاده کردن.
هرچی که به فکرتون میرسه که میشد تو یه بازی ساده و جمع و جور داشت رو این بازی داره.باید فقط بازیش کنید تا بدونید چی میگم.شما هدایت ماشین رو برعهده میگیرید.مخفیانه باید از بعضی مناطق بگذرید.باید با معماهای کوچیک و بزرگ روبه رو بشید و صحنه های حماسی بازی رو تماشا کنید.بازی دریک کلام به من یکی خیلی چسبید و ارزش 800مگ دانلود و 5-6ساعت وقت گذاشتن رو داشت ...!! دوسه دقیقه ی نهایی بازی هم که دیگه نور علی نور بود...زبان انگلیسیتون باید خوب باشه تا به معنای واقعی کلمه تو همون دوسه دقیقه قلبتون بگیره..

یکی از بهترینهای من بود این بازی و از تجربه ش نهایت رضایت رو دارم و پیشنهاد میکنم حتماحتما برید سراغش...بازی با دسته هم کاملا هماهنگه و اولین نکته ی مثبتش همین بود برام.

داستان: 10/10
گرافیک:10/10(برای یک بازی تواین سطح فوق العاده بود طراحی هنری بازی)
گیم پلی:8/10
ارزش تکرار:زیاد
نمره نهایی:9از10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Viliant Hearts - The Great War
7dg9b70hfd7pkylzs1m7.jpg

WoW...!!
اوج نبوغ صنعت ساخت بازی رو میشه تو جدیدترین عنوان یوبیسافت یعنی "Viliant Hearts" دید..یک بازی بسیار زیبا و دراماتیک درمورد جنگ جهانی..به جرئت میتونم بگم این بازی تاثیراتش رو من بیشتراز بازیهایی مثل Call Of Duty World At War و Medal Of Honor Pacific Assault بود..این بازی همه چیز داشت.داستان بی نظیر و خشن جنگ جهانی رو بار دیگر به بیانی ساده برای گروه سنی نوجوان و جوان تعریف کردن.یکی از بهترین راههای فرهنگ سازی و تعریف تاریخ ساخت چنین بازیهایی میتونه باشه.این بازی قصه ی چهارپنج نفر از مردم جنگ جهانی رو روایت میکنه که برحسب اتفاق باهم برخورد میکنن و تو این جنگ خونین به همدیگه کمک میکنن..

تاکید نشون دادن خدمتی که حیوانات درجنگ جهانی به انسانها کردن تواین بازی بسیار مشهوده.شما دربازی کنترل سه چهارنفر + یک عدد سگ رو برعهده میگیرید و باید مراحل رو باهمکاری همدیگه پشت سر بگذارید.داستان این چهارپنج نفراصلی بصورت موازی بایکدیگه تعریف میشه و شما تمام داستان رو به خاطر میسپارید.یکی از بهترین سبک تعریف داستان که بشخصه تو کمتر بازی دیدم رو تواین بازی میتونید پیدا کنید.جنگ خانمان سوزی بوده ولی هیچ کس اینطوری برام تعریفش نکرده بود..من که تو کشوری هستم که جنگ جهانی بهش آسیب نزد تحت تاثیر قرار گرفتم.حالا ببینید این بازی چقدر حس میهن پرستی خارجی هارو قلقلک میده..

گیم پلی بازی بسیار جذابه.همونطور که گفتم این بازی همه چیز داره.تو چهارتا Chapter از تمام پتانسیل بازی استفاده کردن.
هرچی که به فکرتون میرسه که میشد تو یه بازی ساده و جمع و جور داشت رو این بازی داره.باید فقط بازیش کنید تا بدونید چی میگم.شما هدایت ماشین رو برعهده میگیرید.مخفیانه باید از بعضی مناطق بگذرید.باید با معماهای کوچیک و بزرگ روبه رو بشید و صحنه های حماسی بازی رو تماشا کنید.بازی دریک کلام به من یکی خیلی چسبید و ارزش 800مگ دانلود و 5-6ساعت وقت گذاشتن رو داشت ...!! دوسه دقیقه ی نهایی بازی هم که دیگه نور علی نور بود...زبان انگلیسیتون باید خوب باشه تا به معنای واقعی کلمه تو همون دوسه دقیقه قلبتون بگیره..

یکی از بهترینهای من بود این بازی و از تجربه ش نهایت رضایت رو دارم و پیشنهاد میکنم حتماحتما برید سراغش...بازی با دسته هم کاملا هماهنگه و اولین نکته ی مثبتش همین بود برام.

داستان: 10/10
گرافیک:10/10(برای یک بازی تواین سطح فوق العاده بود طراحی هنری بازی)
گیم پلی:8/10
ارزش تکرار:زیاد
نمره نهایی:9از10

از همون روز اول عرضه افتادم روش فقط می تونم بگم:

the king of game

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
Wolfenstein: The New Order:8.5/10
کلا من با تمام بازی های ولفنشتاین حال میکنم.
حتی اون نسحه ای که چند سال پیش اومد و خیلی ها دوسش نداشتن واسه من شد جز یکی از خاطرات خوب گیمینگم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر