امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,577
آخر باید چند نفر بن شن تا درک بشه که این نقدها نظر شخصی هست:D
===
Mortal Kombat : Komplete Edition
گرافیک: 16
گیم پلی: 19
صدا و موسیقی: 17

امتیاز کلی:17.33​
Every PC gamer's dream come true :bighug:
:D
نکات مثبت: گیم پلی جذاب/فیتالیتی های خشن/ هوش مصنوعی عالی (هوش مصنوعی طوریه که به سرعت از اشتباهات خودش عبرت میگیره، به عنوان مثال اگر یک نوع ضربه رو چند بار به حریف وارد کنین اون متوجه میشه که استراتژی شما استفاده ی مکرر از اون ضربه هست و اون رو به نحوی خنثی میکنه.)
نکات منفی: بازی از نظر فنی بد پورت شده، انیمیشن ها گاهی اوقات به طرز فجیعی کند هستن. بعضی شخصیت ها (مثل شیوا یا نوب سایبات) از حملاتی برخوردارن که فقط کلمه ی نامردی رو میشه روش گذاشت:D

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
حداقلش اینه که قابل بازی هستش و خنده داره نه اینکه بیخودی شکنجه آور باشه
این نمره هم به خاطر این نیست حالا بشینی بگی Racer باز نیستی.کلا همه از رانندگی این بازی نالیدن توی نقد ها و سایت های مختلف خودم هم به چشمم دیدم این مشکل رو.لازم بود که گفته بشه
بیش از حد سخته گیم پلی این بازی و پیشرفت و سرعت و هیجان نظیر برخی از عنوان های دیگه مثل NFS HOT PURSUIT نداره اصلا
یک بازی Racer که هیجان نداشته باشه و بخواد رانندگی عذاب آور داشته باشه، دیگه آدم دلش رو به چی خوش کنه بده مثلا 8 ؟؟!
خیلی هم سخت نبود, من بعد ه 3 مسابقه بازی کاملا اومد دستم, رو Normal هم بازی میکنم, اینقدر گفتید سخته جرات نکردم برم Hard:|:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
حداقلش اینه که قابل بازی هستش و خنده داره نه اینکه بیخودی شکنجه آور باشه
این نمره هم به خاطر این نیست حالا بشینی بگی Racer باز نیستی.کلا همه از رانندگی این بازی نالیدن توی نقد ها و سایت های مختلف خودم هم به چشمم دیدم این مشکل رو.لازم بود که گفته بشه
بیش از حد سخته گیم پلی این بازی و پیشرفت و سرعت و هیجان نظیر برخی از عنوان های دیگه مثل NFS HOT PURSUIT نداره اصلا
یک بازی Racer که هیجان نداشته باشه و بخواد رانندگی عذاب آور داشته باشه، دیگه آدم دلش رو به چی خوش کنه بده مثلا 8 ؟؟!
بر خلاف نظر شما گیم پلی بازی اصلا برای من سخت نبود!
اول یکم سخت هست بعد که بیشتر بازی میکنی و مراحل اول رو رد میکنی مکانیزم گیم پلی بازی دستت میاد و کاملا عادت میکنی! اولش برا منم عذاب آور بود ولی بعدش اینقدر هیجان انگیز و زیبا شد که عاشق گیم پلیش شدم!

NFS هم کلا سبکش فرق داره!

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
Dead Space 3

97699130736930394031.jpg

Graphics: 8/10
Sound: 9/10
Gameplay: 8.5/10
Story: 5/10

بازی نسبت به دو شماره قبلی خودش کاملا افت کرده و اصلا اون حس لذت بخش گذشته رو نداره.
بیش از حد اکشن شده و صحنه های شوک آورش هم کمتر و این دقیقا 180 درجه خلاف اصول Dead Space هست.
ساختار بازی هم تغییراتی توش ایجاد کردن که برای من زیاد خوشایند نبود من همون حالت کلاسیک سری رو ترجیح میدادم.
محیط های بازی هم زیاد برام جالب نبود، داستان بازی هم بدتر از همه، حرفی برای گفتن نداشت.
اما از طرفی بازی نقاط قوتی هم داشت که میشه بهش اشاره کرد از جمله افکت های صوتی فعالی، گیم پلی بسیار خوب و همینطور گرافیک قابل قبول هرچند که انتظار گرافیک بالاتری رو داشتم.
در کل از بازی خیلی لذت نبردم و این فاکتور برای من تو دادن نمره نهایی تاثیر زیادی داره.

Overall Score: 7/10
---------------------------------

Dead Space 3: Awakened

10252718700828818724.png

میتونم بگم سه مرحله ی این DLC از کل مراحل اصلی بازی بهتر، جذاب تر و هیجان انگیز تر بود و مسلما تجربه ای لذت بخش تری نسبت به خود بازی بود.

Overall Score: 8/10

Call of Juarez: Gunslinger

21845150092506198002.jpg

Graphics: 8.5/10
Sound: 9/10
Gameplay: 9/10
Story: 8.5/10

بازی واقعا به ریشه های خودش برگشته و به همراه اون به گروه بازی های با کیفیت هم برگشته.
گرافیک بازی به عنوان یه Cell Shade واقعل زیبا و جذاب بود، صداگذاری و افکت های صوتی که از بهترین بهترین ویژگی های بازی بود و عالی کار شده بود.
گیم بازی هم سریع و لذت بخش بود هرچند که دوئل ها زیاد حرفه ای طراحی نشده بود ولی در کل عالی بود و میتونست خیلی عالی هم باشه.
و در آخر هم میرسیم به داستان بسیار جالب و قابل قبول بازی که با همه این اوصاف میتونم بگم این بهترین بازی سری بود به نظرم. امیدوارم شماره های بعدیش هم با همین سبک و سیاق ساخته بشه.

Overall Score: 8.5/10

The Walking Dead: 400 Days

15716825249685020792.png

Graphics: 8.5/10
Sound: 9.5/10
Gameplay: 8.5/10
Story: 9.5/10

داستانش بسیار عالی بود و بازی اتمسفر بی نظیری داشت. صداگذاری و افکت های هم واقعا عالی بود.
گیم پلی و گرافیک هم در سطح خیلی خوبی بود.
ولی روند بازی خیلی خیلی کوتاه بود و این زیاد جالب نبود به نظرم.
اما به عنوان یه پیش درامد برای فصل دوم واقعا عالی بود و شخصیت های جدید رو به نمایش میذاشت که جالب هم به نظر میومدن.
بی صبرانه منتظر فصل دوم هستم.

Overall Score: 9/10

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Grid 2
Codmasters Racing

+
گرافیک که جلوه ای از نسل بعد بود بنظرم
تخریپ پذیری کم نظیر بازی
گیم پلی خیلی خوب و استاندارد بخصوص ماشین های T2
صداگذاری خیلی دقیق و خوب
نورپردازی جالب و زیبا
هوش مصنوعی خوب
مدت زمان گیم پلی بسیار مناسب
بخش آنلاین قوی
بخش دونفره خوب
فریم دهی عالی

-
باگ ها گرافیکی
موسیقی های کم بازی

نمره کلی : 9

Company of Heroes 2
Relic

+
داستان زیبا
تخریب پذیری عالی
موسیقی ها و افکت های صوتی خوب
گیم پلی بی نقص
نواوری های خوب
جو جنگ جهانی
هوض مصنوعی
انیمیشن های تانک ها و سربازان
سایه ها و نورپردازی قوی
روایت داستان خوب
جذابیت و ارزش تکرار بالا
مولتی پلیر قوی

-
کیفیت پایین تکسچرها(بعضا)
کیفیت پایین کات سن ها
لگ

امتیاز کل : 8.5

Mortal Kombat Komplete Edition
Netherrealm

+
گرافیک فنی خوب
گرافیک هنری عالی
کیفیت بالا سایه ها و تکسچرها
فیزیک خوب
افکت خون
داستان و روایت عالی
کاملا وفادار به سری
موسیقی عالی
شخصیت ها و جزئیات بالا برای هریک
گیم پلی خارق العاده مخصوصا فتالیتی ها
فریم دهی عالی
-
کیفیت پایین کات سن ها

نمره : 9

کلا این سه بازی اخری بود که بازی کردم ایشالا ببینیم SC : BL و SRIV و ... که چند هفته دیگه میاند چه میکنند

آخرین ویرایش:

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
need for speed most wanted : 7/10
grid 2 : 7/10
company of heroes 2 : 9/10
call of juarez gunslinger : 8/10
rayman origins : 9.5/10
far cry 3 : 8/10
tomb raider : 9/10
تو کار نقد هم نیستم :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Mortal Kombat = 9.5 / 10

مگه میشه بعد از هرگزی یه بازی فایتینگ واسه PC بیاد و اسمش مورتال کامبت باشه و ازقضا کیفیتش بالا هم باشه و بازیش نکرد؟ :D

خوب:
1. یک فایتینگ دلچسب
2. بهینه شده برای PC به بهترین شکل ممکن
3. بخش داستانیه جذاب
4. کنترل عالی با دسته
5. خون

بد:
کیفیت نه چندان مطلوب میان پرده ها

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
StarCraft II Wings Of Liberty :d
:O
این دیگه چی بود بابا؟؟ :|
چرااا من زود تر اینو بازی نکردم؟ :|
10/10
هرچند که تا آخرش نرفتم ولی تا اینجاش که عـــــــــالی بوده :x

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
hitman absolution
گرافیک 9
داستان 7
صدا 8
گیم پلی 8
در کل 8
بازی بدی نبود ولی خیلی هم خوب نبود یه نمه از متوسط رو به بالا بود، شاید اگه قبل از این بازی، dishonored رو بازی نمیکردم بهم بیشتر میچسبید.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
Resident Evil 6
8/10

خوب:
صداگذاری بسیار عالی
گسترده
نورپردازی خوب
ادامه دادن داستان سری به شیوه قابل قبول
هیجان انگیز

بد:
ترسناک نبودن
QTE,QTE,QTE
کنترل نه چندان خوب

نتیجه:
کاملا مشخصه زحمت های زیادی واسه بازی کشیده شده.فارغ از نمره های عجیب سایت ها و مجلات باید اقرار کرد که تجربه بسیار لذت بخشی ارائه میده.اینو هم باید قبول کرد که دیگه ما رزیدنت هایی مثل قبلا ها نمیبینیم ولی این بازی بسیار خوبه بدون شک.خیلیا به داستان بازی گیر داده بودن که به نظر من خیلی خوب تونسته بودن جمعش کنن و واقعا بهش قوام بدند

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اینم از بازی هایی که ما انجام دادیم

Alan Wake

هنوز تمومش نکردم ولی باید بگم همون چیزی بود که فکر می کردم یه اثر بی نظیر دیگه از رمدی.همه چیز خوبه و جایی برا صحبت بیش از حد نمیذاره

گیم پلی:8.5
داستان:9.5
گرافیک:9
صداگذاری و موسیقی:9

نکات مثبت:سیستم تیر اندازی مناسب و جالب توجّه-داستان فوق العاده-نورپردازی بی نظیر که نمونه اش رو تو هیچ بازی ای ندیدم-صداگذاری فوق العاده-موسیقی مناسب-حسّ ترس خفیف و قابل قبول-محیط پردازی بی نظیر

نکات منفی:کنترل دوربین کلّاً اذیّته-گرافیک بازی در مورد NPC ها تا حدودی خنده داره-

نمره کل:9

Civilizations V Brave & New World

بازی استراتژیکی به خوبی و عتیاد آوری این بازی نبوده و نیست.عنوانی که هر شماره اش یعنی ترقّی سبک استراتژیک نوبتی.و این که DLC اش فوق العاده بود و پر بود از ملل های جدید و مکانیزم های باحال که هم جاهای خالی نسخه اصلی رو برطرف می کرد هم چیزهایی رو اضافه میکرد که قبلاً ندیده بودیم تو سری

گیم پلی:10
گرافیک:8
موسیقی و صداگذاری:10

نکات مثبت:درجه های سختی متفاوت و متنوّع-تعداد قابل توجّه و زیاد ملّت ها-مکانیزم های جدید و سیستم گیم پلی حساب شده-انیمیشن یگان ها ب نظیر اند-موسیقی فوق العاده-صداگذاری خوب و قابل قبول-سیستم دین و مذهب بهتر نسبت به نسخه چهارم-اضافه کردن سیستم جاسوس و جاسوس بازی-دیپلماسی های متنوّع و جالب-سیستم جنگ ساده و استراتژیک

نکات منفی:گرافیک یگان ها تو ذوق میزنه برخی مواقع-شده بعضی موقع ها دنیایی رو به طور کامل تصرّف کنید و متوجّه شید که تو کلّ نقشه منبع ذغال وجود ندارد-سیستم مشاور اصلاً جالب نیست-کنترل یگان ها در اواخر بازی که زیاد می شوند باعث سردردتان می شوند

نمره کل:9.5

ash|bh|ash

کاربر سایت
Aug 20, 2013
58
Gone Home

10/10

Dafuq did i played!!!

این بازی رو سطحی نباید ازش گذشت، نکات بسیاری توش داره، خیلی ها ممکنه 1 ساعته تمومش کنن اما در واقع بازی تموم نشده، نکات بسیاری در بازی هست

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
F.E.A.R

9/10

واقعا ً یکی از بهترین شوترهایی بوده که تا الان تجربه کردم ! خیلی بازی خوش ساختی بود فقط در عجبم چطور نسخه های بعدی نتونستن این شاهکارو در مسیر درستی ادامه بدن !!؟ البته بازی یه ضعف کوچکی در روایت داستان داره ولی در کل یه عنوان کم نظیره ...

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
crysis 3
گرافیک: 9.5 تنها مشکلش تاریکی بیش از حد بازی بود:d
گیم پلی: 7 اصلا و ابدا در حد و اندازه نسخه های قبلی نبود. به هیچ وجه آزادی عمل و جذابیت اونها رو نداشت
موسیقی و صدا: 8
داستان: 7 یه قسمتهایی از داستان تا حدی جالبه ولی در کل خیلی کلیشه ای تکراری بود
در کل: 7.5/10
این سری از یه بازی شاهکار تبدیل شده به یه بازی کاملا متوسط که فقط گرافیکش در حد و اندازه های اسمش بازی مونده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر