امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Bioshock INFINITE 9/10
بازی خوبی بود ولی از گیم پلی بازی زیاد خوشم نیومد خیلی خطی و اکشن بود
انتظاری که از بازی داشتم خیلی بیشتر بود.

شوما خطی رفتی:D
من که خودم کلا کاری به ماموریت های جانبی ندارم. ولی خوب برادرم کل محیط رو میگرده یه چیزایی پیدا میکنه که نگو. احتمالا تاحالا هیچ نوشته ی رمزنگاری شده ای از Vox ها پیدا نکردید دیگه؟:D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Call of Juarez: Gunslinger = 8.0 / 10

بعد از افتضاحی که The Cartel به بار آورد، Gunslinger منو برد به شماره های 1 و 2.
کیفیت ساخت بالای بازی و بازگشت به ریشه هاش جای تحسین داره.

خوب:
1. یک اکشن وسترن زیبا
2. بازگشت به اصالت نسخه ای 1 و 2
3. گرافیک Cellshade
4. موسیقی زیبا

بد:
1. پرحرفیهای شخصیت اصلی بازی در حین مبارزات اعصاب خورد هستند
2. افت فریم های متعدد

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
Prince of Persia : Warrior Within
مبارزات و پلتفرمینگ و گیم پلی و داستان و موسیقی و کلا همه چیزش با روحیات من کاملا سازگار بود.
فقط بعضی مواقع دوربین بازی به طرز عجیبی روی مخ می رفت! :-l و یک جا هم به دلیل همین دوربین مسیر بازی را پیدا نمی کردم (که اگه دفعه شونصدم نبود که این بازی را انجام میدادم، عمرا اگه مسیر را پیدا می کردم)
درآخر هم این صحنه که من را آماده کرد واسه بازی کردن نسخه بعد :
امتیاز : با اینکه اعتقاد دارم SoT >> WW ، ولی این بازی هم برای من ارزشش 10 از10 هست.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Assassin%27s_Creed_III_Game_Cover.jpg

Assassin's Creed III

بازی همونطور که انتظار داشتم اصلا در سطح انتظاراتم نبود ! مثه جمله ای که همین الان نوشتم پر از پارادکس بود . در عین حال که می خواست وسعت و Open World بودنش رو به رخ بکشه مراحل رو خطی طراحی کرده بود ، در عین حال که همه چیز بسیار عظیم تر شده بود ، همه چیز بسیار بی کیفیت تر و بی محتوا تر شده بود . من مشکلی با خود شخصیت کانر نداشتم ، مشکل من با جاه طلبی های یوبی سافت هست . اتفاقا کانر پتانسیلش رو داشت که شخصیتی به یاد موندنی بشه ولی یوبی سافت خیلی سطحی با پس زمینه ـش کار کرده بود . خیلی خیلی سطحی .
مثلا تو AC II و سه گانه اتزیو ، می تونستیم بریم معبد های قدیمی رو بگردیم و با پیدا کردن چند کلید ، یک سوپر آیتم پیدا کنیم مثه زره الطائر . که به خود شخصیت اتزیو هم عمق خاصی می بخشید خودتون حس می کردید واقعا این یه فرقه ـست که اتزیو هم الان رهبرشه ، ولی تو این بازی هیچ خبری از این موارد نبود . هر چی بود سطحی تر بود ، اصلا اینجور معبد هایی وجود نداشت . پایان بازی ماست بندی بود ، داستان بازی ماست بندی بود ، شروع بازی زجر آور بود . ایزد منان را شاکرم بازی تموم شد چون داشتم درد می کشیدم پای هر ثانیش . :D

نمره من به گیم پلی بازی : 6.0
عوض کردن سبک Free Run که بی نهایت ساده بود و اومدن ساده ترش کردن ، که با یک کوهی از مشکلات کنترل کردن و ... بازیکن رو مواجه می کنه ، و برداشتن یک سری Feature هایی که همراه با Free Run سبک قبلی بود ، به گیم پلی بازی لطمه جدی ـی وارد کرده بود . مبارزات بازی مثه همیشه ساده بود و از اولین بازی این سری مشکلات مبارزات وجود داشت پس مشکلی نبوده که برای من جدید باشه با این حال توقع داشتم مبارزه ها چالش برانگیز تر باشه . آیتم هایی که براشون بری گشت بزنی و ... تو بازی نبود اصلاً . ساید کوئست های بازی سطحی بودن و بی هدف . کلاً بازی افت محسوسی داشت از نظر گیم پلی .

نمره من به داستان بازی : 5.0
از این احمقانه تر نمی شد گند زد به داستانی که برای الطائر و اتزیو و ... ساخته بودند ، داستانی که فک همه رو کوبیده بود به زمین . هیچ چیزی نمی تونم بگم که عصبانیت من رو از تیم داستان نویسی بازی نشون بده . با عوض کردن قیافه ی دزموند و اتزیو تو بازی قبلی ، و حالا اینطوری گند زدن به داستان و اون اندینگ مسخره تر از مسخره ! واقعا به این نتیجه رسیدم که خودشون هم نمی دونن برای کش دادن داستان باید چی کار کنن . :D

نمره من به گرافیک بازی : 8.5
گرافیک بازی انصافا خوب و روون بود و یه سری باگ هایی داشت که تو اکثر بازی های OW هست و با توجه به این که این بازی هم خیلی عظیم بود قابل چشم پوشی بود . بازی زیبا بود و گرافیک تکنیکی بسیار مطلوبی داشت ، فریم دهی مناسبی هم داشت فقط بعضی جاها لگ داشتم که خیلی کم بود بازه ـش و سریع تموم می شد .

نمره من به تیم پولیش بازی : 2.0
درسته بازی باگ های گرافیکی متداولی داشت ولی باگ های گیم پلی و UI ـه بسیار احمقانه ای داشت که اگر من رییس بخش پولیش بازی رو ببینم در جا گوشش رو می کنم می زارم کف دستش با این باگ های اعصاب خرد کن . :D

نمره من به صداگذاری بازی : 5.0
اوایل که واقعا صداگذاری بازی بد بود و اصلاً قابل باور نبود . بعدش که رفتم جلو بهتر شد رفته رفته و به یک نقطه مطلوبی رسید ، ولی انقدر اون اوایل سر این صداگذاری حرص خوردم که می خواستم 1.0 بدم بعد گفتم شرط انصاف نیست . صدای Haythem که اصلا به شخصیتش نمی خورد ! صداها هم که اوایلش مخصوصاً مثه این بود که تو استودیوی ضبط آهنگ ضبط شدن انقدر تمیز بودن که آدم حس نمی کرد اینا مثلاً قراره شخصیت هایی باشن که دارن تو محیط آزاد قدم می زنن و صداشون باید کمی بپیچه !

نمره من به انیمیشن های بازی :
1 - انیمیشن های بدن 9.5
2- انیمیشن های صورت 1.0
انیمیشن های بدن بازی عالین ! فوق العادن نکته ای قابل بحث نمی مونه ، ولی انیمیشن های صورت افــتــــضــــاحن ! مزخرف ! اصلا در حد عنوانی نیستن که سال 2012 یا اصاً تو این نسل عرضه شده . Lip Sync مزخرف ، حالت های چهره به شدت چرت طراحی شدن و هیچ حسی رو به آدم منتقل نمی کنن . من سر این یکی خیلی شوکه شدم انیمیشن های صورت ACI و ACII و دنباله هاش به شدت از این یکی که جدیدتر هم بود بهتر بودن .

دست آخر نمره کلی من به بازی 5.0 .

sasuke_uchiha

کاربر سایت
Apr 2, 2010
175
نام
قاسم
شوما خطی رفتی:D
من که خودم کلا کاری به ماموریت های جانبی ندارم. ولی خوب برادرم کل محیط رو میگرده یه چیزایی پیدا میکنه که نگو. احتمالا تاحالا هیچ نوشته ی رمزنگاری شده ای از Vox ها پیدا نکردید دیگه؟:D
بازی جوری بود (البته برای خودم) که اصلا رغبتی به گشت گذار نداشتم بکش و برو:d از طرفی بازی رو نرمال خیلی آسون بود من اصلا اصلا اسلحه ها رو آپگریت نکردم سیستم آپگریتش هم برام جالب نبود
بازی چالش برانگیز نبود -باس فایتهای خفنی نداشت-استفاده از اسلحه ها هم شبیه cod بود یکی رو ورمیداشتی اون یکی رو مینداختی-البته اکثر دوستان نهایت لذت رو از بازی بردن و نظر کاملا متفاوتی دارن ولی من اصلا با بازی حال نکردم.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
بعد از چندین ماه یک گیم عالی را دوباره تجربه کردیم رو pc حسابی خاطرات نسخه اصلی را برام زنده کرده درود به شرک تیم سازنده که با حداقل امکانات دست به چنین کارهای بزرگی می زنند

The Walking Dead: 400 Days

the-walking-dead-400-days.jpg

داستان :10
گیم پلی:10
صداگذاری و موسیقی:10
گرافیک:10
نوع اوری:10
نمره نهای :
10

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Metro: Last Light = 9.5 / 10

دلچسب تر این این مگه پیدا میشه؟ :D
گرافیک فوق العاده بازی، صدا گذاریه بی نقصش. موسیقی و اتمسفر عالی از Metro: Last Light یه شاهکار در جه یک ساخته.
موقع شلیک کردن اسلحه صدا زمین ریختن پوکه های گلوله عالی بود. صداگذاریه آرتیوم و شخصیت های دیگه حقیقتا نقص نداشت.
تنها اراد بازی فقط هوش مصنوعی بود که در حد بازی نبود..

خوب:
1. گرافیک عالی
2. اتمسفر عالی و آخرالزمانی
3. شوتینگ لذت بخش
4. صداگذاری و افکت های بسار عالی
5. داستان بسیار زیبا
6. ارزش تکراربالا

بد:
هوش مصنوعی متوسط و بعضی مواقع ضعیف

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بازی جوری بود (البته برای خودم) که اصلا رغبتی به گشت گذار نداشتم بکش و برو:d از طرفی بازی رو نرمال خیلی آسون بود من اصلا اصلا اسلحه ها رو آپگریت نکردم سیستم آپگریتش هم برام جالب نبود
بازی چالش برانگیز نبود -باس فایتهای خفنی نداشت-استفاده از اسلحه ها هم شبیه cod بود یکی رو ورمیداشتی اون یکی رو مینداختی-البته اکثر دوستان نهایت لذت رو از بازی بردن و نظر کاملا متفاوتی دارن ولی من اصلا با بازی حال نکردم.
باس فایت که قبول دارم, یه مبارزه با Songbird باید میزاشتن, الیزابت هم کمکت نمیکرد:D خودمم گفتم, اصلا نگشتم:D ولی خیلی چیزای جالبی داره, تو:
Shanty Town یه مغازه ای هست, زیر زمینش که بری یه گیتار هست, تو میزنی, الیزابت هم میخونه:x خیلی خوب بود اون تیکه:x
کلی Infusion هم هست که من هیچ کدومشون رو نگرفتم:D
تازه ویگور ه Charge هم پیدا نکردم اصلا=))

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Prince of Persia : Warrior Within
مبارزات و پلتفرمینگ و گیم پلی و داستان و موسیقی و کلا همه چیزش با روحیات من کاملا سازگار بود.
فقط بعضی مواقع دوربین بازی به طرز عجیبی روی مخ می رفت! :-l و یک جا هم به دلیل همین دوربین مسیر بازی را پیدا نمی کردم (که اگه دفعه شونصدم نبود که این بازی را انجام میدادم، عمرا اگه مسیر را پیدا می کردم)
درآخر هم این صحنه که من را آماده کرد واسه بازی کردن نسخه بعد :
امتیاز : با اینکه اعتقاد دارم SoT >> WW ، ولی این بازی هم برای من ارزشش 10 از10 هست.
منم مثل تو واقعا از این بازی خوشم میاد

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
Bioshock : Infinite
9/10

خوب:
داستان عالی و روایت بی نقص
صداگذاری و صداپیشگی کاملا مناسب
گرافیک هنری و تکنیکی چشم نواز
پایان غافلگیر کننده
کلمبیا و الیزابت
معرفی مکانیک های جدید در زمان مناسب

بد:
فاصله گرفتن از داستان و ریتم آن در بعضی مراحل

نتیجه:واقعا بی نظیر از همه نظر.چیزی رو که بسیار دوست دارم اینه که تا بازی میاد که کمی خسته کننده بشه با معرفی یه ویگور جدید یا یه مکانیک جدید یا یه شوک داستانی باز هم گیمر رو ترغیب به ادامه بازی میکنه.از اونجا که همه دوستان بازی کردن پس بحث اضافی هم جایز نیست!:d

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
این از بازی هایی که تابستون امسال تا الان انجام دادم

256px-Remember_Me_(Capcom_game_-_cover_art).jpg

مثبت: ایده های جدید (بازی که همه چیز از اسلحه تا داستان، خاطرات و حافظه باشد جالب است) - کمبو و ترکیب آنها باعث می شود Button Mashing نکنید و با تکنیک و زمان بندی مبارزه کنید - شخصیت پردازی بی نقص نیلین
داستان با روایتی خوب - گرافیک خوب - میکس کردن خاطرات بی همتا است - داشتن وقایع غیر منتظرانه در داستان - قدرت های جالب - موزیک و صدا پیشگی عالی

منفی: بسیار خطی - مبارزات کمی زود تکراری می شود هر چند دشمنان متنوع هستند اما کمی به تنوع کار شما نمی کند - نداشتن چالش خاص - نبود هیچ کار متفاوتی جز پارکور و مبارزه در بازی
(ترکیب خاطرات با اینکه معرکه است اما دیر به دیر و کم اتفاق می افتد)
گرافیک: 8
داستان: 8
گیم پلی : 7

ارزش: این روزها بازی خطی کم نداریم. پیشنهاد می کنم چنین بازی با ایده های جدید و شخصیت اصلی به یاد ماندنی را به خاطر خطی بودن از دست ندید

256px-Grid_2_box_artwork.png

مثبت: سیستم تخریب پذیری خودرو در تصادف و تاثیرات محسوس آن بر گیم پلی - طراحی ماشین ها به همراه گرافیکی خوب - Live Routes
منفی: بیش از اندازه سخت و مدت زمان زیادی میبرد تا حتی کمی به آن عادت کنید و در این میان اگر قابلیت Flashvback حضور نداشت اکثریت گیمرها بازی را فورا به سطل آشغال می انداختند - مسیرها بیش از حد دارای پیچ هستند و آنقدر که در حال دور زدن هستید نمی توانید از گاز دادن لذت ببرید - پیشرفت در بازی به کندی هرچه تمام تر مشاهده می شود (ماشین ها خیلی دیر به دیر آزاد می شوند و بیشتر در قیافه متفاوتند تا عملکر واقعی) -
loading های طولانی و بی دلیل هنگام مرور و شخصی سازی خودروها

گرافیک: 8
داستان: ندارد
گیم پلی : 5

ارزش: یک بازی مسابقه ای عادی که فقط برای آن دسته از Racer بازان حرفه ای

250px-Papo_%26_Yo_cover.png

مثبت: معماهای خلاقه - اثری بسیار هنری و زیبا - روایت داستان ناگهان از وسط بازی شما را غرق در خود می کند و وقتی تازه می فهمید چه خبر است شوکه می شوید - گرافیک هنری عالی
صدا گذاری و موزیک های خیلی خوب - تعامل جالب شخصیت اصلی با غول

منفی: گرافیک فنی حرفی برای گفتن ندارد - گاهی ممکن است تکراری شود - (اینها از آن دسته ایرادات موشکافانه است! )
گرافیک: 9
داستان: 9
گیم پلی : 8

ارزش: این بازی معمایی را به هیچ وجه از دست ندهید.من از طرفداران این سبک نیستم اما این بازی واقعا من را راضی کرد

Deadpool_video_game_cover.jpg

مثبت: خنده خنده خنده .... - جک های Deadpool هیچ وقت تکراری و خسته کننده نمی شود و طنز بازی تا آخر قدرت خود را حفظ می کند - مورد خاص دیگری مشاهده نشد
منفی: گیم پلی فوق خطی و خسته کننده به مرور زمان (هیچ کار و تفکر و تکنیکی ندارد فقط دکمه E و Q را ده ها بار فشار دهید تا دشمنان سریعتر از شما بمیرند) - آزاد شدن زود به هنگام تمامی اسلحه ها مزه پیشرفت را از بین میبرد
گرافیک نه چندان مطرح
- گاهی مجبورید برای زنده ماندن در مبارزات دیوانه وار فقط Teleport کنید که این مورد نبردها را بی خود طولانی و کسل کننده می کند.
گرافیک: 6
داستان: 6
گیم پلی : 6.5

ارزش: این بازی را صرفا بخرید و بخندید و سرگرم شوید با Deadpool.اگر از آن دسته افرادی هستید که به خاطر تنها یک عنصر طنز پول بابت بازی نمی دهید اصلا سمت آن نرید که چیز خاصی جز طنز ندارد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
جدا شما معتقدید گیم پلی Deadpool از Grid 2 بهتره؟
حداقلش اینه که قابل بازی هستش و خنده داره نه اینکه بیخودی شکنجه آور باشه
این نمره هم به خاطر این نیست حالا بشینی بگی Racer باز نیستی.کلا همه از رانندگی این بازی نالیدن توی نقد ها و سایت های مختلف خودم هم به چشمم دیدم این مشکل رو.لازم بود که گفته بشه
بیش از حد سخته گیم پلی این بازی و پیشرفت و سرعت و هیجان نظیر برخی از عنوان های دیگه مثل NFS HOT PURSUIT نداره اصلا
یک بازی Racer که هیجان نداشته باشه و بخواد رانندگی عذاب آور داشته باشه، دیگه آدم دلش رو به چی خوش کنه بده مثلا 8 ؟؟!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
NFS و GRID سبکشون فرق داره، کسی‌ نمیاد بگه Arma بد هست چون هیجان Codرو نداره.
هیچ سایتی هم به گمپلی بازی 5 نداده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر