امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
امیر و سایر دوستان گرامی، لطفاً انگلیسی تایپ نفرمایید، اگ متن انگلیسی می خواید بزارید حتماً همون رو به فارسی هم قرار بدید.
با تشکر

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
dark soul

بعد فاینال فانتری سخت ترین بازی بود که تا اینجا انجام داده بودم باس ها بی نظیر جو میخ کوب کننده به نظرم سازنده ها دیگه زیاده روی کرده بودن برای سخت کردن بازی می تونستند تنهاد بون فایر هارا بیشتر کنند :-sبه هر حال نسخه pcشدیدا باگ داشت به طوری که می تونستند خیلی بهتر ازاین ها مشکلات فنی را درست کنند نه یه پورت فوق ساده را پیدا کنند

درجه سختی :10
گیم پلی فوق سخت و چلنج بر انگیز :9
موزیکو صداگذاری:10
جو و اتمسفر :10
داستان :10
گرافیک :در بعضی جاها صحنه های را دیدیم که تاالان نظیرش تو کمتر باز یبه این شکل دیده بودیم ولی متاسفانه مشکلات فنی بی داد می کرد :7

نمره نهای :9

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
Mass Effect 3

2w4ojh2ud8rd1akqn9z.jpg
با سلام
اول بگم که توی پست یکم در مورد احساس خودم در مورد بازی صحبت کردم نمره کلی رو اخر میدم اگه حوصله نداشتید هم نمره رو هم بینید کفایت میکنه :d
خب با تاخیر تقریبا زیادی مس افکت 3 رو دیشب به پایان رسوندم خیلی سعی کردم بزارم مدتی بگذره تا از جو بازی یکمی خارج بشم بعد پست بدم تا توی نمره دادنم تاثیر نداشته باشه اما واقعا نتونستم بهرحال درکی رو که من از این بازیها مخصوصا این سری مس افکت دارم تقریبا هیچ کس دور و برم نداره و نمیتونم دقیقا با کسی بشینم و در مورد بازی صحبت کنم قبل از توضیح دادن در مورد بازی بگم که من ارتباط خاصی با این سری مس افکت برقرار میکنم حالا نمیدونم من اینجوری هستم یا بقیه هم مثل من هستن ؟ یعنی دقیقا از نسخه اول که خیلی وقت پیش بازیش کردم این مورد پیش اومد منظور من این هست که من خیلی با شخصیت ها و داستان این سری ارتباط برقرار میکنم بقدری که بعد از تموم کردن هر قسمت حداقال تا یکی دو هفته فقط توی ذهنم اتفاقات اون قسمت رو مرور میکنم و در موردش فکر میکنم یا با کشته شدن هر شخصیتی توی بازی به شدت ناراحت میشم :ی و دقیقا با این که قسمت قبلی رو خیلی وقت پیش رفته بودم اما به راحتی اکثر شخصیت های بازی رو یادم مونده بود داستانشون رو , حالا بگذریم در مورد خود بازی :

به نظر من گرافیک بازی خیلی خوب و زیبا بود و فقط یک سری مشکل کوچیک داشت مثل این که کیفیت بعضی از لباس ها به شدت پایین بود ولی در کل برای همچین بازی واقعا دوست دارم گرافیکش همینی که هست باشه کلا خوشم میاد شاید نمره کامل رو به خاطر همون مشکلات کوچیکش نگیره از من ولی من به گرافیکش نمره 8.5 رو میدم .
شخصیت پردازی بازی مثل قسمت های قبل از نظر من بسیار قدرتمند بود واقعا با تک تک شخصیت ها ارتباط برقرار میکردم و با دقت زیاد حرفهای همشون رو گوش میکردم مخصوصا از شخصیت لیارا خیلی خوشم اومد توی بازی یعنی از حالت صورتش و صداش که خیلی خواستنی بود برای من همینطور edi نکته مهم این بود که با توجه به این که edi در این قسمت به صورت یک شخص وجود داشت توی بازی خیلی بهتر میشد با شخصیتش ارتباط برقرار کرد صدای خیلی خوبی هم داشت کلا از garrus هم خیلی خوشم میاد javik هم با اینکه نسبت به بقیه کمتر در دید بود ولی خیلی خوب بود مخصوصا یک سری دیالوگ های خیلی عالی براش در نظر گرفته بودن و همینطور طرز حرف زدنش خیلی عالی بود اما در کل همینطور که گفتم با شخصیت بازی خیلی ارتباط بر قرار میکنم و از این نظر 10 میدم به بازی طریقه بازی کردن خودم رو هم توی اسپویلر مینویسم که برای کسی اسپویل نشه البته اگه کسی حوصله داشت و خواست پست رو بخونه :

شاید به خاطر این که من با این سری بازی خیلی ارتباط برقرار میکنم همیشه بدترین پایان ها رو هم میبینم :( :d قسمت قبلی رو هم پایان بدی رو دیدم هنوز میتونم احساسش کنم البته این رو هم بگم که من اصلا اینطوری نیستم که قبل از یک انتخاب سیو کنم و بعد بخوام همه انتخاب ها رو ببینم چون عقیده دارم که انتخابی کردم رو فقط باید دنبال کنم پس همینجوری فقط با انتخابی که داشتم جلو میرم دقیقا مثل اینکه هیچ راه برگشتی برای انتخاب نباشه اینجوری بیشتر بهم میچسبه :ی و اگه بخوام راه های دیگه رو هم ببینم معمولا دوباره بازی میکنم یا بعد از تموم کردن بازی از یوتوب میبینم ,توی بازی شاید از همه بیشتر از خودکشی tali ناراحت شدم و اجازه دادم که کد اپلود بشه و البته اصلا نمیدونستم باعث خودکشی tali میشه و واقعا هم که صحنه غم انگیزی بود برای من ولی پایان بازی من به این صورت بود TIM رو خودم با گلوله کشتم اما اندرسون هم خودش در پایان مرد توی انتخاب ها سمت راست رو انتخاب کردم ریپر ها نابود شدن ( اون لحظه که شپرد در حال تیر اندازی بود و شات هایی هم از چند تا از افراد رو نشون میداد هم بسیار زیبا بود ) نورمندی سقوط کرد توی جنگل در سفینه باز شد ولی کسی بیرون نیومد یعنی نشون نداد بیشتر :d فکر کنم طبق معمول یکی از بدترین پایان ها رو دیدم راستی میراندا هم بعد از کشتن پدرش مرد اما اشلی زنده موند و چیزی از زنده موندن شپرد نشون نداد البته من بر این عقیده هستم که شپرد در حالتی که داستان باید تموم بشه به طور کلی زنده موند mordin هم توی کوئست مربوطه روی برج رفت و مرد در مورد پایان هم بگم که با اینکه کمی گیج کننده بود برای من اما با دیدن چند تا ویدیو از یوتوب برام روشن تر شد و در بعضی موارد هم کمی گیج تر شدم مخصوصا در مورد TIM که البته نباید اینطور باشه و از نظر من باید با دیدن پایانی که خود بازی بهت نشون میده کاملا درک کنی همه چیز رو Nothing more , بهرحال به داستان نمره 9.5 رو میدم در مورد پایان هم بگم که با این که خیلی ها ازش ناراضی بودن به خاطر بی تاثیر بودن تصمیم شما توی پایان که البته کاملا درست هست و از نظر من هم باید حتی کوچک ترین انتخاب های بازیکن باید تاثیر میزاشت توی پایان بازی اما با این حال به نظر من پایان خوب و حماسی داشت یا همون اِپیک بود از نظر من .

در کل بازی بسار زیبایی هست از نظر من ارزش تکرار بازی بسیار بالا هست حتما اگه خوشتون اومده دوباره برین بازی رو و به صوت کلی امتیاز 9.3 از 10 نمره رو میدم که هرکسی که من رو میشناسه میدونه که این نمره یعنی خیلی عالی :d

آخرین ویرایش:

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,662
نام
Kasra
Tomb raider 2013

بازی با اون دموی سینماتیک بسیار زیبا شروع شد. درسته که این سبک افتتاحیه رو در خیلی بازی ها و فیلم ها قبلا دیدیم ولی به نظرم سازنده ها با کارگردانی بسیار زیبا و هیجان فوق العاده ای که در صحنه ها موج میزد اون رو برای بیننده خیلی لذت بخش کردن. درست بعد از این غافلگیری با یه غافلگیری زیبای دیگه روبرو میشیم. جزئیاتشو نمیگم تا اسپویل نشه برای کسانی که هنوز بازی رو شروع نکردن. (البته اگر کسی پیدا بشه و دموهای پیش از انتشار بازی رو ندیده باشه) از همون لحظه اول که گیم پلی شروع میشه چیزی که بیشتر از همه در نگاه بیننده جلوه میکنه صحنه های سینمایی و انعطاف و interactive لارا نسبت به محیط هست. قبول دارم ما این صحنه های سینمایی به این شکل رو قبلا در uncharted دیدیم, ولی چرا یه بازی دیگه نباید از همجین ایده نابی استفاده کنه؟ بعضی ها انگ تقلید از uncharted رو به بازی میزنن, ولی این تقلید نیست بیشتر الهام هست. همونطور که وقتی ناتی داگ از سیستم کاورگیری gears of war و kill switch و پلتفورمینگ خاص tomb raider های قبلی در بازیش استفاده کرد کسی بهش نگفت تقلید کرده. از این مورد بگذریم. به نظر من بازی از نظر داستانی تا حدی موفق هست. کارگردانی و حرکات NPC ها و شخصیت ها در Cutscene ها (دموهای بین بازی) در وضعیت خوبی قرار داره. روند داستان خوب پیش میره. گاهی کند میشه بعدش دوباره اوج میگیره و این پروسه تکرار میشه. نحوه روایت بازی شباهت هایی به Lost داره ولی میشه گفت نه در اون حد. از نظر من بازی در بخش گرافیکی موفقه. البته اینو بگم که من کلا زیاد به گرافیک اهمیت نمیدم. در درجه اول داستان و بعد گیم پلی برام مهمتره. تکسچرها زیاد نسبت به underworld تغییری نکرده با این تفاوت که حالا ما با صحنه های خیلی شلوغتر, بزرگتر ... زنده تر روبرو هستیم. بازی از نظر اتمسفر و فضا سازی در قسمت های مختلف بسیار خوب عمل کرده. نمونه ای از این اتمسفر خوب رو میشه در مرحله آغازی (غار) مثال زد. در هر قست وقتی به نقشه های مختلف بازی, لوکیشن ها و کیفیتشون نگاه میندازی کاملا واضحه که خرج و وقت زیادی صرف بازی شده. گیم پلی نسبت به قبل اکشن تر شده و پازل ها کمتر شده. یه سری tomb فرعی و اختیاری برای علاقمندان به حل معما در نظر گرفته شده .... ولی کاش یه مقدار بیشتر و سخت تر بودن. از مرحله آخر بگم که واقعا اوج زیبایی بصری بازی بود. اتمسفر و سازه های عظیم و چشم نواز ... اون طوفان و باد شدید .... خلاصه این مرحله به حدی برای من جذاب بود که بعد از 6 ساعت بازی به صورت مداوم ( گرفتن ویدئو بوسیله fraps برای مرور صحنه ها و دیالوگ ها رو هم بهش اضافه کنید. احتمالا خودتون میدونید گرفتن ویدوئو با fraps در یک مرحله سنگین فشار زیادی رو به یه سیستم نسبتا ضعیف وارد میکنه. ) متوجه نشدم که حرارت کارت گرافیک و سی پی یو low range من از 70 هم بالاتر رفتن!! خلاصه بگم بعد از اون یه دونه artifact یه بار در تصویر مانیتور دیدم که این با توجه به تجربه ای که دارم میتونه نشونه ای از غزل خداحافظی کارت گرافیکم در آینده نزدیک ( ا روز تا یکسال آینده) باشه. آپگریدهای مختلف بازی برای من کم بود. بطوریکه چند تا skillpoint داشتم ولی نمی تونستم ازشون استفاده کنن. البته بگم من در طول بازی سعی میکردم xp بیشتر بگیرم. مثلا دشمنان بازی رو اکثرا یا هدشات میکردم یا silent kill و تکنیک های از این قبیل ..... همه آیتم های مخفی بازی رو (بجز یکی) پیدا کردم (شامل challeng ,Document ,GPS Catch و treasure ها و ..... ) بازی رو در 99% تموم کردم. و در آخر دست بچه های crystal dynamics درد نکنه. واقعا کارشون قابل تحسین بود.

نمره من:

9/10

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
Medal of Honor : Warfighter
6/10
خوب:
نورپردازی خوب به لطف فراست بایت
سکانس های درایوینگ
بد:
داستان گنگ و روایت افتضاح
گیم پلی خشک و نچسب
منتقل نکردن هیچ حسی از شوتر بودن
باگ های عجیب و آماده نبودن بازی
نتیجه:
نمیخوام درباره بازی چیزی بگم:d

h_r_v

کاربر سایت
Mar 29, 2009
38
bioshock-infinite-b-side-crop.jpg
بالاخره این بازی هم تموم شد! باید همین اول بگم یکی از بهترین بازی هایی بود که تو عمرم بازی کردم.. از داستان بازی شروع میکنم.. داستان بازی واقعا شاهکار بود. اگر بخوام نقطه قوت بازی رو بگم با اینکه خیلی گرافیک و گیم پلی خوبی داشت اما با این حال داستان و صداگذاری این بازی واقعا در حد فیلم سینمایی بود.. به نظرم اگر یه کم به سناریو داستان بپردازند واقعا راحت میتونه یک فیلم سینمایی زیبا ازش دربیاد. دیالوگ های دوییت با الیزابت تک تکشون قشنگ و معنی داره.. پایان داستان هم فوق العاده بود.. حالا بیشتر نمیگم چون داستان لو میره ولی آخرش غیب شدن تک تک اونا واقعا برام جالب بود که با اون موسیقی متنش قشنگتر هم میشد.. صحبت از موسیقی شد! باید بگم موسیقیه منو و Loading ها رو هم خیلی باهاشون حال کردم.. همونی که پیانو بود خیلی قشنگ بود.. Facial expression های الیزابت فوق العاده بود! فوق العاده.. گرافیک بازی هم فکر کنم فقط اسم انجینش UE3 بود و اصلا شبیه بقیه بازی های UE3 نبود! محیطش واسه من که فرق میکرد.. محیط بازی هم قشنگ طراحی شده بود، مردم، تابلو ها، گل و بوته ها:d همه چی :x.. گیم پلی بازی هم قشنگ بود.. من که نقطه ضعفی توش پیدا نکردم.. نمیدونم اسم این رو بشه نقطه ضعف گذاشت یا نه ولی نباید برای اسنایپ aim میزاشتن.. آخه اگه دوربین میزارین دیگه aim به اون دقیقی نباشه! خشاب اسنایپ هم زود تموم میشد! اما از اون طرف با شاتگانش خیلی حال کردم! جون میداد باهاش Headshot کنی.. با Vigor ها زیاد کار نمیکردم.. نمیدونم، یا یادم میرفت یا نمیدونستم کی باید کدوم Vigor رو روی کی بزنم=)) ... اما هر چی Patriot بود روش Possession میزدم که بقیه بکشنش
بدون شک این بازی رو هر کی FPSـبازه باید بازی کنه..
امتیاز من : 10/10

h_r_v

کاربر سایت
Mar 29, 2009
38
CODBLOPS2.jpg

Call Of Duty: Black Ops II
بالاخره بعد از دو سال دوری از گیمینگ این بازی رو گرفتم و تموم کردم! :d
گرافیک :
برای من که دو سال از دنیای بازی دور بودم گرافیک خوبی داشت، حالا عالی نبود ولی خب ضعیف هم نبود. طراحی های صحنه عالی بودن.. مخصوصا توی Cayman Islands..
داستان :
داستان خوبی داشت.. یعنی نه خیلی مجذوب داستان میشدی که ادامه بدی نه اینکه خسته میشدی.. اما همین که تک حالتی نبود خودش خیلی خوب بود! :d شخصیت های داستان هم خوب ساخته شده بودند. یعنی مثلا توی گروه یه کله شق بود یا مثلا اسم های اشخاص با هم فرق میکرد که مطمئن شن تو داستان رو قاطی نمیکنی.. اینکه میگم فرق دارن منظورم اینه که حتی شبیه هم هم نبودن.. فقط یک پدر و پسر شبیه هم بودن.. اینکه تو 2 تا زمان مختلف اتفاق می افتاد هم خیلی خوب بود.. لااقل هنوز ریشه شو یادش نرفته(البته بهش توجه نمیکنه) :d یک ایراد کوچک هم دیدم این بود که روی کشتی Obama وقتی وزیر دفاع میاد که ببینه Raul Menendez دستگیر شده عقل حکم میکنه Briggs یه کم با ادبتر باشه جلوی وزیر یا حتی وقتی میخوان برن Briggs جلو نره!
گیم پلی :
فکر کنم بازی یه کم آسون بود.. یعنی من روی نرمال راحت راش میدادم و 60 تا میکشتم :> در حالی که تو دنیا واقعی یک سرباز اگر از پس سه تا سرباز مثل خودش بر بیاد خیلی شاخه :xاون قسمتی که کنترل نقش منفی داستان رو داشتیم و با شمشیر میکشتیم هم خیلی رویا پردازانه بود b-) تفنگ ها هم خوب بودن!

امتیاز من : 7/10

Last edited by a moderator:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,398
نام
Matthew
Bioshcok Infinite
An Infinite World For You

75929938400181639594.jpg

امـــــــتـــــیــــــازا ت، نکات قوت و ضعف

گرافیک فنی: 9/10
+ گرافیک هنری بسیار زیبا و چشم نواز​

گرافیک هنری: 10/10​
+ صداگذاری زیبای
گیم پلی: 10/10​
+داستان بسیار زیبا و گیرا
داستان: 10/10​
+ بخش های آپدیت اسلحه، امکانات و Vigor ها​
صداگذاری: 10/10​
شخصیت پردازی فوق العاده بخصوص کارکتر Elizabet
موسیقی: 9.5/10​
+ باس فایت های خوب و قوی
فریم دهی: 10/10​

- موسیقی میتوانست بهتر باشد با اینکه فوق العاده بود
- برخی باگ های گرافیکی و گیم پلی بازی

امتیاز کل : 9.5

توضـــــــــــیـــــــحــ ـــات

پس از Tomb Raider، میتونم بجرات بگم فوق العاده بود. اکشن بازی بخوبی کار شده بود. داستان این بازی توی بازی ها بسیار بسیار تک و بی نظیر بود.
واقع گرایی و قوه ی تخیل واقعا به شکلی زیبا کار شده بود. همه چیز رو برای بهترین عنوان آخر نسل فراهم کرده بود.

فقط یک کلمه برای توصیف این بازی: بی نظیر و تک

با تشکر.

h_r_v

کاربر سایت
Mar 29, 2009
38

6bcbdab30a902511cdd48e6ec1fecc8b_lightbox.jpg

بالاخره این بازی هم تموم شد! اما بریم سراغ نقد بازی.. من قبلا سری های هیتمن رو بازی نکردم و این نسخه اولین نسخه ای بود که بازی میکردم.. اولین بازی که بازی کردم فکر کردم با چیزی شبیه Punisher :x طرفم که باید یه تنه بری درو کنی ملت رو:d! بعد که دیدم هر کی رو میکشم امتیاز منفی میده! فهمیدم "نه! مثل اینکه باید مخفی کاری کرد" از اونجا دیگه حساب کار اومد دستم و راحت رفتیم جلو! گرافیک بازی چیزی کم و کسر نداشت از نظر من! ولی خب عالیه عالی هم نبود! در حدی که انتظار داشتم بود و راضیم کرد! یکی از نکات گرافیکی این بازی که خیلی باهاش حال کردم تار شدن دور بود که اسم اصطلاحشو الان یادم نمیاد=)) فیلم های مربوط به این داستان هم خداییش هیچ نقصی مشهودی نداشت که بخوام ایراد بگیرم.. در مجموع گرافیک بازی خوب بود! اما داستان.. ( High Spoiler از اینجا به بعد! خطر لو رفتن داستان! ) توی این بازی ها مثل بایوشاک با داستان خیلی حال کردم! یک داستان کلاسیک داشت به نظرم که به اینجور سبک بازی ها میخوره! اینکه مثلا یکی رو بخوای نجات بدی! داستان های پیچیده ای مثل بایوشاک به درد اینجور بازی ها نمیخوره! شخصیت ها خوب طراحی شده بودن.. ایراد خاصی تو شخصیت ها ندیدم.. دیالوگ های Dirt y خوبی داشتن که به شخصیتشون میخورد! آخر بازی هم که دیدم دیانا زنده موند زیاد تعجب نکردم چون یه جورایی معلوم بود! وقتی روی سکانس اول بازی اینقدر مانور میدن یعنی قطعا یک چیزه غیر معمول وجود داره. با پایانی که دیدم فکر کنم نسخه بعدیش هم ساخته بشه! صداگذاری.. من خودم زیاد نمیدونم صدا گذاری رو چجوری باید نقد کرد=)) ولی مشکلی از نظر صدا و دیالوگ ها و .. نداشتم.. موزیک های متن وقتی که شناخته میشدی و بهت تیر میزدن جالب بود! گیم پلی... من کلا با بازی های سوم شخص خیلی خیلی خیلی زیاد حال نمیکنم! اما این بازی بازم نسبت به بقیه سوم شخص ها بهتر بود! اونم به خاطر این بود که شوتینگ توش کمتر داشت و بیشتر راه رفتن و اینا بود که اینا هم نیاز زیادی به نشونه گیری و این حرفا نداره.. توی اینجا باگ هایی دیدم که واقعا نشه به این بازی 10 داد :>.. دشمن ها به معنای لغت احمق بودن.. یا اگر بخوایم با احترام برخورد کنیم کور بودن=)) وقتی یکی توی دو متری کاور عوض کنه دیگه ضایع میشه.. اونم با اون کله ملقی که هیتمن میزد :>.. اما هیچکی نمیفهمید! بعد یه نکته منفی دیگه هم بود! اینکه وقتی داری تیر اندازی میکنی تو یه اتاق کسی بهت نزدیک نمیشه.. همچین میری تو یه باکس یا کمد همه راش میدن تو اتاق =))که این یه کم مصنوعی بود! لباس عوض کردنش هم از حس طبیعی بازی بیشتر میزد البته خب چاره ای نداشتن! نمیتونستن تو 3 ثانیه لباس عوض کردن طرف رو نشون بدن! باز کردن در ها هم یه جوری بود! طبیعی نبود به نظرم!
در کل من که طرفدار این سبک بازی ها نیستم ولی فکر کنم طرفدارای این سبک بازی، حتما باید یه نگاهی به این بازی بندازند
امتیاز من : 8/10

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
[h=1]The Elder Scrolls V: Skyrim[/h]

سرانجام بعد از 1 سال یکی از بهترین عظیم ترین و خفن ترین بازی های کامپیوتری را با تمام مد ها و .......تمام کردم

داستان:10 جز 5 داستان برتر بود که تا الان دیده بودم
صداگذاری:10 موسیقی بازی به شدت دیوانه کننده بود که به طور ی که بارها و بارها ازش گوش دادن داره اساتیدی که موسیقی بازی را ساخته اند واقعا عالی هستند
گیم پلی :انقدر ماموریت جلو پایتان قرارا می گیره که تمام کردن همه انها شاید بالای 1 سال زمان بر باشه
گرافیگ : 10به جرات می تونم بگم بهترین و زیبا ترین بازی مناظر که تا الان نظیرشو تو هیچ بای ندیده اید اسمان های با ستارگان راه شیری:d افتاب سوزان مناطق برفی بی نظیر

نمره نهایی : :تنها بازی بود که اگر می ش از نمره 10 نمره بالا تر از 10 بهش می دادم

10

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
Starcraft II : Heart of the swarm

گیم پلی : 9.5/10 (ضریب 2)
داستان : 9/10
روایت داستان : 9.2/10
گرافیک تکنیکی : 8.5/10
گرافیک هنری : 9.5/10
هوش مصنوعی : 8.5/10
ابتکار : 8.5/10
موسیقی و صداگزاری : 9/10
ارزش تکرار : 9.2/10

میانگین : 9.1/10

یک شاهکار بلیزاردی برای طرفداران سبک استراتژیک که این بار با داستان محبوبترین شخصیت تاریخ بازیهای سبک استراتژیک، برای فن های سری محبوب استارکرافت، نوید ساعتها بازی و سرگرمی را میدهد ...
من در بازی نقطه ی ضعف خاصی ندیدم و به راحتی میشه ادعا کرد که تمامی المان های این عنوان بسیار عالی ساخته شده ...

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
Crysis 3

Graphics: 10/10
Sound: 9.5/10
Gameplay: 7.5/10
Story: 5/10

+ گرافیک بصری و تکنیکی چشم نواز
+ محیط های زیبا
+ انمیشن های برجسته
+ صداگذاری، افکت های صوتی و موسیقی های عالی
+ صلاح های متنوع
+ قابلیت های کارآمد نانوسوت

- داستان ضعیف و کم عمق
- گیم پلی بازی بهتر شده ولی هنوز تراز اول نیست
- بخش کمپین بسیار کوتاه
- کمبود حس یک Sandbox Shooter در مقایسه با عناوین مشابه
- پسرفت کلی نسبت به شماره قبلی

Overall: 8/10

Tomb Raider

Graphics: 9.5/10
Sound: 9.5/10
Gameplay: 9.5/10
Story: 8.5/10

+ اتمسفر گیرا
+ محیط های متنوع و زیبا
+ گرافیک بصری چشم نواز
+ انیمیشن های برجسته
+ داستان کِشنده
+ گیم پلی هیجان انگیز و کنترل عالی
+ پازل های خوب
+ صداپیشگی و افکت های صوتی عالی
+ خشن و خونین
+ Tress FX
+ تجهیزات و صلاح های کارآمد لارا
+ گرگ های زوزه کش و دردنده
+ لذت بخش تر از توم ریدر های قدیم
+ یک Action Adventure ناب

Overall: 9.5/10

The Walking Dead

Graphics: 9/10
Sound: 10/10
Gameplay: 9/10
Story: 10/10

+ صداپیشگی های فوق العاده
+ شخصیت پردازی عمیق
+ داستان بسیار جذاب و درگیر کننده
+ هیجان انگیز
+ احساس برانگیز
+ خشن و خونین
+ انتخاب های موثر در روند داستان

- انمیشن های نه چندان مطلوب

Overall: 9.5/10

DmC: Devil May Cry - Vergil's Downfall

Graphics: 8.5/10
Sound: 9/10
Story: 6/10

+ تمایز نسبی سبک مبارزه و صلاح های ورجیل از دانته

- داستان نه چندان دلچسب

Assassin's Creed III: The Tyranny of King Washington

Graphics: 9/10
Sound: 9/10
Story: 9/10

+ قدرت های حیوانی جذاب است و بازی را کمی متنوع کرده
+ داستان عالی

- روند تکراری در بعضی مراحل
- کِش دادن بازی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Elder-Scrolls-4-Oblivion-Logo.jpg

TESIV :Oblivion
هفت سال دیر کردم :D
خوب چون خیلی‌ وقت بود Oblivion رو بازی کرده بودم و چیزی یادم نمونده بود کلا. با خودم فکر کردم بعد از تجربه اسکایریم آیا امکان داره بازی دیگه‌ای جز یه بازی بهتر از اسکایریم بچسبه؟
به طور خلاصه می‌شه گفت همه چیزی خوبی‌ که اسکایریم نداشت رو داره. :D بالانس بین RPG و اکشن، فضا‌های زنده تر و بر خلاف اسکایریم ماموریت‌ها متمرکز تو چند شهر نیستن و دلیل بهتری دارین که چند ماه از زندگیتون رو هدر بدین و بشینین پشت یه کامپیوتر و از دویدن مثل یه دیونه تو جنگل (؟) لذت ببرین :D.
داستان اصلی‌ بازی خیلی‌ خوب هست و به خوبی‌ هم روایت می‌شه تا آخر و به همهٔ شخصیت‌ها پرداخته شده. البته فضای بازی نسبتا شاد هست برا یه امپراطوری در بحران ولی‌ صحنه‌های ورود Daedra و به صحنه کشیدن جنگ‌ها خیلی‌ خوب کار شدن و حس تاریک بودن رو دارن. جدا از داستان اصلی‌ کلی‌ ماموریت فرعی و‌Storyline های دیگه هست تو بازی که به خوبی‌ بهشون پرداخته شده مخصوصا‌Quest lineهای DB & thieves guild خیلی‌ عالی‌ هستن.
گرافیک بازی با توجه به اینکه مال خیلی‌ وقت پیش هست خیلی‌ خوب هست، طراحی صورت کاراکتر‌ها معمولی‌ه ولی‌ جزئیات شهر‌ها و صحنه خیلی‌ خوب هست، طراحی سلاح بازی یه کلمه ,شاهکار :D، و با توجه به اینکه حدود سیصد چهارصد تا سلاح هست تو بازی طراحی خوب همشون کاری هست که فقط از Bethesda بر میاد :D. البته طراحی دشمنا یه سری عیب‌هایی‌ دارن ولی‌ خوب بازی هفت سال پیش ساخته شده و می‌شه ازشون صرف نظر کرد :D
گیمپلی تو حالت اول شخص خیلی‌ خوب هست یعنی‌ کلا بی‌ عیب هست برا یه بازی تو این سبک جز اینکه بعضا خسته کننده می‌شه level های پایین. ولی‌ حالت سوم شخص کلا گیمپلیی وجود نداره :D. یعنی‌ نمی‌شه کاری کرد توش کلا، یه کاراکتر دارین که اینور انور میخزه و با شمشیر هوا رو می‌زنه، کلا طراحی سوم شخص خیلی‌ بد هست ولی‌ جدا فکر نکنم کسی‌ این سری رو برا سوم شخصش بخره. چیزی که جدا تو این بخش میدرخشه بالانس عالی‌ بازی بین اکشن و RPG می‌باشد. هیچوقت از کشتن چند تا Ogre خسته نمیشین ولی‌ هیچوقت هم آرزو نمی‌کنین کاش یکم هم شاهد RPG بودیم. البته زیاد انتظارRPG رو نداشته باشین که کفه ترازو بیشتر طرف اکشن هست ولی‌ بازی ادعا‌ای در مورد RPG خالص بودن هم نداره.
از چیزای دیگه که می‌شه اشاره کرد بهشون طراحی هیرو افتضاح بازی هست، یعنی‌ اگه حالت Default رو انتخاب نکنین امکان نداره بتونین کاراکتر خودتون رو شبیه انسان بکنین:d ( یا نژاد‌های این سری)
هوش مصنوعی خوب هست، نمی‌شه گفت عالی‌ ولی‌ دشمنا و دوستان پلیر رو خوب شناسایی می‌کنن و شاهد حرکت‌های عجیب ازشون نیستیم زیاد ولی‌ جوری هم نیست که بگینOMG SO REAL :D
در مورد صدا گذاری هم,... در مورد صدا گذاری این سری کلا نباید صحبت کرد، فقط باید گوش داد و لذت برد.:d

همین
حس بازی جوری هست که نمی‌شه توصیف کرد، باید خودت بشینی‌ پشتش و تجربه کنی‌، واسه اون کوتاه شد :D
Graphics : 9.5/10
Gameplay : 9.5/10
Sound and music : 10/10
Story : 10/10
Overall : 9.8(?)
Value:SuperABCDE....:d

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,398
نام
Matthew
Resident Evil 6
No Hope For Return

80947709604707912908.jpg

امـــــــتـــــیــــــازا ت، نکات قوت و ضعف

گرافیک فنی: 7.5/10

گرافیک هنری: 7.5/10

گیم پلی: 7/10

داستان: 8.5/10

صداگذاری: 10/10

موسیقی: 7/10

فریم دهی: 10/10​
+ طراحی برخی مراحل بخصوص در بخش Leon
+ طراحی خوب افکت باران و خیس شدن لباس ها
+ فریم دهی خوب
+ انیمیشن های بسیار زیبا و دنبال شدنی

- نبود ثبات در گیم پلی هر سناریو
- هوش مصنوعی خنده دار ( شاید نکته مثبت باشه :)) )
- حذف شدن بخش آپدیت و وجود بخش بسیار بد Skills
- باگ های گرافیکی و ضعف بسیار بد در این مورد
- طراحی کارکتر ها بخصوص Javo ها و باس ها بسیار بد و طراحی شخصیت Simmones
-اکشن شدن بیش از حد و نبود حتی مثقالی ترس در بازی و اکشن نه چندان خوب به صورتی که نسبت به نسخه ی پنجم در اکشن ضعف داشت

در کل پیشنهادم این بود که بجای این همه سناریو فقط از یک یا دو تا سناریو استفاده میشد و هم میزان خراب کاری کپکام کمتر مشاهده میشد و هم آدم نسبت به پایان دادنش رقبت پیدا می کرد.
من این بازی رو 7 فروردین خریدم و امروز تمومش کردم :|

امتیاز کل :7

توضـــــــــــیـــــــحــ ـــات

بازی رو با لیون شروع کردم... مراحل بخش لیان واقعا زیبا بود تا اینکه از چپتر 3 به بعد و مراحل بسیار عجیب غریب باعث شد تا از این سناریو که لذت برده بودم، به کلی نا امید شوم.
چپتر بعدی برای کریس بود که بسیار بد شروع شد اما پایان بسیار زیبایی داشت. اکشن بخش کریس خیلی بد و آبکی بود. باگ های گرافیکی و هوش مصنوعی در بازی بیداد می کرد.
چپتر جیک که کلا انگار داشتی دوباره Sleeping Dogs و Tomb Rider بازی می کردی و اصلا نفهمیدم چطوری تمومش کردم و فقط کمی بدرد داستان می خورد.
چپتر ایدا تقریبا از همه زیباتر بود و کمتر شاهد بودیم که افت گیم پلی داشته باشه. در بخش کشتی و بعد از اینکه Carla تبدیل شد ( اسپویل نکردما :d )، بعد از آن یه حس ترسی ایجاد می شد با اون صداهای زیبا...

در کل گفتم میتوانست یه بازی زیبا تحویل دهد. گرافیک که برای من و خیلی ها جزء بخش های مهم مسصوب میشه، کاملا تو ذوق زد البته طراحی برخی صحنه ها و نورپردازی ها در حد عنوان های بزرگ بود ولی در کل افتضاح.

من 3 دفعه Residen Evil 5 رو تمام کردم و چندین بار هم تا وسطا رفتم. اکشن و بخش آپدیت خیلی زیبایی داشت. اسلحه های خوبی هم به کار برده شده بود.
در بخش کریس از اول بهت یه اسلحه رگباری میده :| میگم بازی روی ثبات نبود و اصلا کار نشده بود.
بنظرم باید نصف نمره رو میدادم ولی بخش ایدا 2 نمره بهش اضافه کرد و نمره ی 7 فکر کنم از سرشون هم زیادی باشه.

با تشکر.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر