امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
Mass Effect 3
گیم پلی : 9.5 ( بعضی وقت ها فقط میخواست وقت منو تلف کنه )x )
گرافیک : 9.5 ( بعضی از صحنه ها اصلا نورپردازی خوبی نداشت )
داستان : 9.5 ( میشه گفت اصلا آدم ها رو که زندگیشون داشت له میشد توی بازی ندیدیم ! بد نبود که صحنه هایی رو هم به اونها اختصاص میدادن )
صداگذاری : 5 ! ( خیلی از چیزها اصلا صدا نداشت ! مثل صدای پای افراد وقتی میپریدن از روی چیزی با زمین برخورد میکرد اصلا صداگذاری نشده بود ! )

خوشم اومد ؟!
خوشم نیومد ؟!

من این همه صبر کردم ، ی نگاه کنید به صفحه raptr.com/pdastan میبینید از روی ساعاتی که بازی کردم خوشم اومده یا نه :d

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Braid
10/10

Braidlogo.jpg

رفت تو top 10 games !! نه تنها بهترین و نوآورانه ترین و تکرارنشدنی ترین بازی پازلی هستش که تا به حال تجربه کردم بلکه مات و مبهوت کننده ترین Ending ـی رو داشت که تا به حال تو یه بازی دیدم.
معماها همه منطقی هستند و هیچ چیز بر اساس شانس نیست. بنابراین من هیچ وقت ازین که سر یه قسمت گیر کردم اعصابم خورد نشد و هر وقت که معماهاش رو حل میکردم حس میکردم کار خیلی بزرگی رو انجام دادم. انگیزه هم میده برای حل معماها. چون با حل هر معما (همون گرفتن تکه پازل) تصاویر پازل کامل تر میشه. معماها در عین داشتن چالش بالا و سخت بودن با فکر کردن (بعضی قسمت ها فکر کردن خیلی زیادی رو میطلبه) حل میشن و من در حیرتم که چطوری این معماها رو طراحی کردن؟!؟! ذهنی که اینجور معماهای بازی با زمان رو طراحی کرده یه ذهن معمولی نیست! ضمنا بازی داستان داره و اون هم یه داستان غنی. به همراه یه اندینگ بینظیر که most memorable moment in a game هستش واسه من :D
داستان راجع به تیم هستش که بر اثر اشتباهی ظاهرا معشوقه ش ترکش کرده و تیم از اون تو ذهن خودش یه پرنسس میسازه و میره که به دنبال پرنسسش بگرده. الیته تو توهم و فانتزی های خودش که از واقعیتش الهام گرفته شده. گیم مکانیک اصلی بازی هم بازی با زمان هست. نه فقط برای جبران اشتباهات بلکه برای حل معماهای mind teaser بازی. از هنرش که دیگه صحبت نکنم. گرافیک بازی بسیار دلچسب و ساده هستش و موسیقی هم اونقدر زیبا و رویایی هست که باعث میشن حتی از فکر کردن طولانی روی یه معما خسته نشید. از گرافیک و موسیقی گرفته تا داستان همه با هم یک حس رو به آدم القا میکنن یا به قول معروف هم چیز ست هست با همدیگه.
جوگیر هم نیستم الان. گذاشتم یه 4 ساعت بگذره بعد امتیاز بدم بهش! چرا یه بازی unique مثل Braid که کوچکترین نقطه ضعفی هم توش نیست نباید 10 رو بگیره از سایت های گیم؟! مریضن آیا ؟! :D دلیلش قیمت بالاشه البته. (که برای ما مهم نیست).
فقط اینو بگم که اگه یه بازی باشه که بخوام ده یا بیست سال دیگه دوباره بازی کنمش اون Braid هستش.

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Mass Effect 3 : 9.5
کلا بازی باحالی بود منهای آخرش! ... البته با آخرش هم حال کردم ! پارادوکس...:d.
از دستش ندهید ... ولی خداییش از نظر المان های آر پی جی به پای شماره های قبلیش مخصوصا اولین شمارش نمیرسید.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
Alan Wake
9/10
خوب:
داستان و روايت بينظير
نورپردازي و گرافيك چشم نواز
صداگذاري و صداپيشگي هماهنگ
ايجاد حس تعليق بي نقص
بد:
-
نتيجه:
ديگه فكر نكنم كسي مونده باشه كه بازي نكرده باشه پس توضيحات اضافه جايز نيست

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Darkness II
Story : 8/10 (بازی من روسئ بود هیچی‌ حالیم نشد از خود بازی :D دوستان رو وادار کردیم به تعریف بازی فهمیدیم خوب هست.:D)
Graphics :8/10
Sound And music : 7.5/10
Gameplay : 8.5/10
overall : 8/10
خوب : گرافیکCell shade مانند جالب،Combat system سرگرم کننده،darkness ،بیرون کشیدن ستون فقرات مردم، :D صدا گذاری خوب شخصیت‌ها مخصوصاDarkness ( تو نسخه روسئ)
بد :کوتاه،موسیقی نسبتا ضعیف،آپگرید‌های بیهوده و به درد نخور به جز چند تا،باگ‌های کوچک.

S.z.a.r

کاربر سایت
Jul 21, 2011
184
نام
زیــنــب
Alan Wake:
داستان 10/10
گیم پلی 8/10
گرافیک 8.5/10
صداگذاری 9/10
فکر می کنم کلا این بازی ارزش 9/10 داشته باشه . یکی از کارهای جالب سازنده ها اشاره و ادای دینشون به بازی قبلیشون یعنی مکس پین بود که برای کسایی مثل من که با اون بازی زندگی کردن خیلی نوستالژیک هست. داستان بازی هم که نیاز به تعریف نداره. واقعا می ارزه که بعد از تموم کردن بازی روی سختی نرمال یه بار هم روی nightmare تمومش کنی و تمام manuscript ها رو پیدا کنی تا کامل از داستان بازی سر در بیاری.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
dear esther
9/10
بازی بسیار زیبا و خاص وآرامش بخش و البته تاراحت کننده:(
گرافیک 9.75/10
داستان9.5/10
صدا گذاری و موسیقی 10/10
گیم پلی 7/10

واقعا شاهکار هست این بازی به خصوص پایان بسیار زیبایی هم داره.گرافیکش به قدری زیباست که آدم نمیدونه چی بگه:x بازی کلا حدود 1.5-2 ساعت طول میکشه ولی 2 ساعت با ارزش و خیلی خوب. کل این بازی به این صورت هست که شما در یک جزیره متروکه راه میرید و داستان رو برای دوستی که پیشتون نیست میگید.
I will rise from the ocean like an island without bottom, come together like a stone, become an aerial, a beacon that they will not forget you

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
mass effect 3 =9.5 نیم هم بخاطر گرافیک نامتعادل کمش کردم مگرنه بی نقصه
alone wake= 8.5 داستان و جو که این چند ساله اخیر مثل اینو ندیده بودم گرافیکم که بیشتر افکت بود مشکلشم گیم پلی تکراری واینکه خیلی دیر برا pc اومد....
Shank2 =8 با توجه به شماره قبل پیشرفت انچنانی نکرده بود
Oil Rush=7 این بازی هم یه جورایی تبلیق گرافیک بود مگر نه داستان وگیم پلی انچنانی نداشت ولی کلا خوب بود...
The Darkness 2.Limited =8 خیلی بازی خوبیه مشکلش اینه که اسمش شماره قبلش رو خراب کرد....
Syndicate=7.5 تو نور پردازی خیلی اغراق شده بود بازی خوب و یه جو باحال وجدیدی داشت
Heavy Fire Afghanistan=6.5 منو یاد یه بازی قدیمی پلیسی می اندازه که نا نشونه میگرفتیم و صحنه خودش تغییر میکرد...

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Trine 2: 9.0 / 10

خوب:
1. گرافیک فوق العاده بازی که همانند یک تابلوی نقاشی خودنمایی می کند.
2. قابلیت بازی Coop و آنلاین
3. موسیقی زیبا و لطیف
4. گیم پلی اعتیادآور
5. کنترل بسیار خوب

بد:
1. سختی گاها نامتعادل
2. صدای شخصیتها در برخی موارد از صدای موسیقی کمتر است.

gamesworld

کاربر سایت
Dec 29, 2011
27
نام
سارا محلاتی
RIDGE RACER UNBOUNDED
گرافیک : 9 از 10
صداگذاری و موسیقی : 9 از 10
هیجان و جذابیت : 8.5 از 10
گیم پلی : 10 از 10
امتیاز کلی : 9 از 10
این بازی رو تازه گرفتم عالیه حرف نداره

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,662
نام
Kasra
stacking : 9 /10

+
اتمسفر و جو بسیار زیبا و دوست داشتی
عروسک های زیاد با قابلیت های جالب
انجام پازل ها از راه های مختلف

_
داستان ساده با پیچش کم
دوربین اعصاب خوردکن

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
kingdom of amalur: reckoning

گرافیک: 9.2/10
گیم پلی: 9.5/10
داستان:9.5/10
صداگزاری: 9.2/10
هیجان: 9/10
تنوع: 10/10

درکل: 9.5/10

خوب:

1. گرافیک زیبا و هنری بازی
2. گیم پلی نسبتا خوب
3. تنوع بسیار زیاد در بازی مثل لباس ها قدرت ها شمشیر ها و ... مثل اسکایریم

بد:

1. کپی برداری بسیار واضح از بازی fable و skyrim
کلا سبک بازی . شمشیر زدن . شکل و شمایل شهر و ... کامل مثل fable
بعضی حرکات مانند نشستن و آرام راه رفتن و دزدیدن وسایل فرد کامل مثل skyrim

2. گرافیک بازی خوبه اما چهره ها خوب کار نشده

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
lord of the rings battle for the middle earth II
بعد چندین ساعت بازی کمپین خوبی رو تموم کردم.بازیش انصافا خیلی قشنگ بود. من که خیلی حال کردم.هنوز در عمل کمتر از نصف بازی رو رفتم(2 تا کمپینگ خوبی و بدی و یه مد turn-based داره:>) ولی همین کمپینگ اول به نظرم خودش یه بازی کامل بود. گرافیکش با وجود قدیمی بودن(مال 6 سال قبل هست بازی!) خیلی خوبه گیم پلی هم چیز خاص و عجیبی نیست ولی بازم حال میده:d داستان هم که وقتی مال ارباب حلقه ها باشه بد در نمیاد:d در کل از همه چی بازی خوشم اومد هرچند نوآوری نداشت.یه استراتژی خوب هست از دستش ندید.
نمره من 8.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر