امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
MASS EFFECT 2

6.5/10

خوب:
گرافیک نسبتا خوب

بد:
اصلا هیجان نداشت و خیلی خنک بود
من زیاد راضی نبودم و حتی یک مرحله از بازی رو نرفتم و پاکش کردم

---------- نوشته در 12:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 PM ارسال شده بود ----------

انشالله نسخه سوم خوب باشه

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
MASS EFFECT 2

6.5/10

خوب:
گرافیک نسبتا خوب

بد:
اصلا هیجان نداشت و خیلی خنک بود
من زیاد راضی نبودم و حتی یک مرحله از بازی رو نرفتم و پاکش کردم

---------- نوشته در 12:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 PM ارسال شده بود ----------

انشالله نسخه سوم خوب باشه

نقدت من رو ب فکر فرو برد حدود 100-120 کیلومتر در عمق!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
Batman Arkham City 10/10
Mass Effect 2 11/10
>:d<
Skyrim 9/10
BF3 7.5/10
Mw3 7/10
11 از 10 یعنی دیگه از بهترین بازی سال 2011 هم اونورتر:D

---------- نوشته در 11:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:33 PM ارسال شده بود ----------

نقدت من رو ب فکر فرو برد حدود 100-120 کیلومتر در عمق!
من نکته خاصی توی بازیش ندیدم.
از نظر من اونقدرا جالب نبود.
الکی پلکی بود:D
ولی اگه حال داشتم میرم نسخه ی سومش که بیاد رو میگیرم.:D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
11 از 10 یعنی دیگه از بهترین بازی سال 2011 هم اونورتر:biggrin1:
شاید بازی از نظر شما جالب نبود (یا یه مرحله رفتن من نمی دونم چطور می شه ادم نظر کلیشو بگه) ولی بهترین بازی دو سال قبل بود.(بازی سال 2010 عرضه شد)(همراه با RDR که البته عرضه نشد روی PC)

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
BF3 Multiplayer -------------- 8.5

خوب : عظیم.از اون چیزی که فکر میکردم بهتره. یه جنگ واقعی. واقعا فرگ گرفتن تو بازی لذت داره.
هیچ کاری تو دنیا لذت بخش تر از نایف کردنه اسنایپر ها نیست.
کمپ تو بازی معنا نداره.درسته تو بازی کمپر هست اما اصلا و ابدا به بازی لطمه نمیزنه.
بد : چیترها .این چیتر ها همه جا هستن.خدا نسلشون رو از رو زمین برداره. یکم اذیت میکنن اما اگه ادمینه سرور باشه کیکشون میکنه.
مورد بعدی اریجینه. مطمئنا بدترین مشکل بازیه. یه کلاینت اشغال که هدفش رقابت با استیمه اما اصلا به گرد پاش هم نمیرسه.

MW3 Multiplayer -------------- 3

خوب : طراحی اسلحه ها
بد : کلا بازی انگار جکه.بهترین مدش SDه.که همونم تا میای گرم شی راند تمومه.بعضی از راندها کمتر از 30 ثانیه طول میکشن.
مد هاردکرش خیلی جالبه تا یه نفر رو دیدی سری دستت رو بزار رو موس و شلیک کن, هدف گیری کیلو چنده؟ همکاری به چه درد میخوره؟ فقط تیر بزن.
تو بازی فرقی بین یه بازیکن پرو با یه نوب نیست هر کسی میتونه اول شه. تجربه کشکه.
پرک هاش بسیار بسیار مضخرفن.مپاش واقعا اشغالن, اشغال به تمام معنا.بازی پر از چیتر و کمپره , همین سه مورد کافین تا یه بازی به زهرمار تبدیل شه.

The Elder Scroll V : Skyrim -------------- 8.5

خوب : بیشترین تاثیر رو روی من موسیقی بازی گذاشت.حقیقتا زیبا و به یادموندنین.فکر کردن به اینکه برا یه بازی یه زبان اختراع کنی بد از رو همون زبون موسیقیشو بسازی, دیوانه کنندس.
یکی دیگه از نکات مثبت بازی جوِ فوق العادهی بازیه.تو Riften بیزاری از Thieves Guild رو میبینی یا مثلا جو Windhelm درست مثله یه شهره بعد از جنگه.
داستان بازی هم خوب و قوی بود مخصوصا ساید کوئست ها. طوری که میشد برا داستانه بعضی هاشون یه بازی جدا بسازی.
گشت گزار تو محیط بازی خیلی لذت بخش بود. کشف غار ها و پاک سازیشون برای خودش یه لذت خاصی داشت.
بد : باگ باگ باگ.واقعا ناجور بودن باگاش.بعضی اوقات همین باگا باعث میشد چند روز سراغ بازی نرم.
مورد دیگه ای که تو ذوغم زد نژاد های بازی بود که عملا انتخابشون تو گیم پلی بازی هیچ تاثیری نداشت.شما چه Nord برمیداشتین چه Dark Elf تغییر حس نمیکردین.
بازی علی رغم اینکه داستان خوبی داشت اما روایت داستان چنگی به دل نمیزد.زیاد پلیر رو تو بحر داستان نمی برد.مثلا اگه بخوام با ویچر مقایسه کنم به نظرم داستان اسکاریم زیباتر بود اما ویچر ما رو تو جو داستان غرق میکرد.تک تک دیالوگ هاش با دقت میخوندم اما برا اسکایریم اینطور نبود.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
cod mw3: 9
بلاخره فرصت کردم بشینم پای بازی و تمومش کنم. تا چند وقت پیش فقط act 1 رو رفته بودم ولی بالخره تمومش کردم. بازی فوق العاده درگیر کننده بود. قوی ترین بخش بازی کارگردانی صحنه های فوقالعده زیباش بود. یعنی نصف جذابیت و سرعت اکشن بازی واسه ی کارگردانی بازی بود. از نظر من بهترین نسخه توی سری mw ها بود.
elder scroll skyrim : 10
با اینکه هنوز بازی رو تموم نکردم ولی اصلا نیازی نیست که آدم بازی رو تموم کنه. شاهکار شاهکار شاهکار. فقط همینو میشه گفت. الان نزدیک 30 ساعته دارم بازیش میکنم ولی اصلا دوست ندارم تموم بشه. موسیقی ، سیستم level up ، گرافیک و طراحی صحنه ها و محیط و کاراکترها به بهترین نحو ممکن ساخته شده( البته با صرفنظر از باگ ها ) و در نهایت داستان بازی که شخصا سال ها دنبال چنین داستان افسانه ای و اساطیری ای با این مفهوم بودم که به طور کل منو ارضا کرد. در یک کلام بهترین بازی 7 8 سال اخیر بود برام.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
شاید بازی از نظر شما جالب نبود (یا یه مرحله رفتن من نمی دونم چطور می شه ادم نظر کلیشو بگه) ولی بهترین بازی دو سال قبل بود.(بازی سال 2010 عرضه شد)(همراه با RDR که البته عرضه نشد روی PC)
RDR رو با ME یکی نکن که قاطی می کنما! RDR بهترین بازی تاریخ بوده و هست.

Batman Arkham City : 10
به نسخه X360 9.5 دادم ولی انصافاً گرافیک نسخه PC بی نظیره و بعد از کرایسیس و BF بهترین امساله. در ضمن تو نسخه PC کت وُمن واسه ما ها که کرک شده بازی می کنیم در دسترس بود و باهاش حال کردم. در مجموع بهترین بازی سال همینه. کل بازی هم نکته مثبته. تنها نکته منفی اینه که Boss fight هاش به جز Mr. Freeze با حال نبودن که اونم توی یه بازی Open World که تاکیدش روی مخفی کاریه کاملا قابل پذیرشه.

Elder Srolls V Skyrim : 8.5
+: آر پی جی قشنگیه. خیلی بزرگ و طولانیه، اولار تا کار واسه انجام دادن داره، آزادی عملش خوبه، سرزمین اسکایریم واقعا چشم نواز طراحی شده.
_ :بخش داستانیش زیادی طولانیه (این که 100 وخورده ای ساعت بخش داستانی بدی هیچ کس تمومش نکنه و داستان هم ملتو دنبال خودش نکشه و ملت حال تموم کردنشو نداشته باشن هنر نیست. هنر اینه که مثل شاهکارایی از جمله بتمن و RDR بتونی توی 15-20 ساعت اون قدر زیبا داستان پردازی بکنی که طرف دوست نداشته باشه تا بازی رو تموم نکرده پاشه)، اولار تا باگ داره، می خواد یه سری عدد و رقم و بزرگیشو تو صورت مخاطب بکوبه در حالی که فکر نمی کنم کسی توش اون طوری که تو بتمن غرق میشه و باهاش حال می کنه حال کنه.

AC: Revelation : 9
+: گرافیکش پیشرفت کرده و عالی شده، کلی کار تو دنیای بازش میشه انجام داد، گیم پلیش مکانیک های لذت بخش زیادی داره، بخش خاطرات الطائر واقعا زیباست صداگذاری مثل همیشه خوبه.
_: نسخه جدیدی محسوب نمیشه ما منتظر نسخه 3 هستیم و از بازی کردن نسخه 2 خسته شدیم، داستان افت کرده و احساسی که نسبت به اتزیو در نسخه 2 داشتم اصلا این جا ندارم و به نوعی اتزیو تبدیل به یک ماشین کشتار شده که به خاطر رسیدن به اهداف ناملموسش آدم می کشه.

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Mass Effect 2: Lair of the Shadow Broker = 9.0/10
این بسته قابل دانلود از مس افکت 2 واقعا در حد نام و آوازه این بازی بود.

خوب:
1. زمان مناسب بازی (تقریبا 2 ساعت)
2. دو باس فایت جذاب
3. پیگیریه ماجرای لیارا

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Need for Speed: The Run = 6.5 / 10
نسخه ی جدید بازی NFS به هیچ عنوان در حد نام این بازی نیست.

خوب:
1. گرافیک خوب (البته برای ماشینها و جاده)
2. سرعت را می توان در بازی بخوبی حس کرد
3. صحنه های QTE تا حدودی خوب بودند

بد:
1. گرافیک محیط اطراف اصلا خوب نیست.
2. اجرا شدن بازی در حالت 30 فریم.
3. بسیار، بسیار، بسیار کوتاه
4. ارزش تکرار پایین
5. آبرو ریزیه بزرگ برای سری NFS

آخرین ویرایش:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
به Skyrim نمره ی 3 میدم چون اصلا ازش خوشم نیومد ! نمیدونم چرا همه بهش نمره ی بالا میدن ! از چیش خودتون اومده ؟)x بجز گرافیکش :d
مطمئنم شما زیاد بازیش نکردین وگرنه امکان نداره یک گیمر به بازی با وسعت اسکایریم این نمره رو بده!
چون اسپم نشه ...
پرندگان خشمگین نسخه pc : فوق العاده شاد و با رنگبندی عالی ... ابتکار و خلاقیت تو مراحل و سخت تر شدن خیلی زیاده به طوری که بعضی مراحل واقعا اعصابت رو به هم میریزه!
در کل واقعا عالیه ... من تو این سبک قطعا بهش 10 میدم ...

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
BF3:7 خوبی و بدیش رو همه میدونن! جز گرافیک چیز خاصی نداشت... یه سری محیط پوچ و خالی از دشمن و به دور از هیجان.
MW3:6 همون کپی پیست شماره های قبلی با یه داستان کامل تر و همون هیجان خوب گذشته .... گرافیک رقت آور و گیمپلی مضحک،یه جاهایی خندم میگرفت که این همه دشمن از کجا میان و چرا این همه رو من باید بزنم! و کمی سرسام آور!.
AC:Revelations:8 همون داستان های خوب همیشگی با شخصیت محبوب همیشگی و لهجه های فوق العاده خوب .
Need For Speed:The Run:6 داستان بی سر و ته آشغال ،شخصیت بی سر و ته،پایان فاجعه،میزان زمان گیم پلی نا امید کننده و حجم بسیار بالا رو پی سی! 18 گیگ و تنها 2 ساعت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
BF3:7 خوبی و بدیش رو همه میدونن! جز گرافیک چیز خاصی نداشت... یه سری محیط پوچ و خالی از دشمن و به دور از هیجان.
MW3:6 همون کپی پیست شماره های قبلی با یه داستان کامل تر و همون هیجان خوب گذشته .... گرافیک رقت آور و گیمپلی مضحک،یه جاهایی خندم میگرفت که این همه دشمن از کجا میان و چرا این همه رو من باید بزنم! و کمی سرسام آور!.
AC:Revelations:8 همون داستان های خوب همیشگی با شخصیت محبوب همیشگی و لهجه های فوق العاده خوب .
Need For Speed:The Run:6 داستان بی سر و ته آشغال ،شخصیت بی سر و ته،پایان فاجعه،میزان زمان گیم پلی نا امید کننده و حجم بسیار بالا رو پی سی! 18 گیگ و تنها 2 ساعت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه هرچی باشه CoD از BF بهتر بود و نمیشه به BF بیشتر نمره داد
یعنی تو The run رو با MW3 یکی میکنی؟؟!!!
بازی بیخود!!!افتضاح ترین نسخه ی نیدفور اسپید همین THE RUN بود...اه

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
یه نظریه ای من دارم که میگه: سعی نکن همیشه فقط بازی های خوبو بازی کنی!.... بعد تموم کردن چندتا شاهکار یه بازی متوسط یا ضعیف هم بازی کن....اینجوری ارزش بازی های خوبو بیشتر می فهمی!!! این نظریه در مورد فیلم ها هم صادقه!:d
طبق همین اصل بعد این همه مدت و تموم کردن اسکایریم و بتمن و آنچارتد و... نشستم F.E.A.R 3 رو نصب کردم و رسما حالم بهم خورد!:-& از بازی و گیم و کلا همه چی بیزار شدم رفت!!!!:))
واقعا آدم پسرفت یک بازی رو تو یه نسل میتونه ببینه از کجا به کجا رسید:|
نمره من به بازی 5.5 ..... تنها نکته مثبت بازی فقط همون bullet time هستش که هنوز بعد این همه سال جواب می ده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر