امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
the binding of isaac
سوپر میت بوی کجا و این کجا !
موزیک متنش و جنبه نوستالژیکش خیلی جالب بود. یه بار بیشتر تموم نکردمش البته. مثل SMB سخته ولی این دیگه بیرحمی به تمام معناست.
5.5/10

آخرین ویرایش:

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
MW3 8.5

بازیش از همه نظر از یه بازی دیگه ای که بازی کردم بهتر بود. فقط گرافیک اون یکی بازیه بهتر بود. به عبارتی REAL تر بود.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Rage = 8.0 / 10
بالاخره با کلی زحمت (به خاطر گرفتاری و مشغله کاری)، جدیدترین محصول استاد کارمک و گروهش رو تمومش کردم. بازی از نظر گیم پلی زیبا بود اما در بقیه موارد انتظارات منو برآوردن نکرد.

خوب:
1. گیم پلی عالی و هیجان انگیز
2. تنوع اسلحه ها
3. مکان های زیاد برای گشت و گذار و پیدا کردن راه مخفی ها

بد:
1. گرافیک نا امید کننده در نسخه ی PC
2. پایان عجیب و غریب و گنگ
3. موسیقی در بازی کمی نامفهوم بود

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
SKYRIM=10/10
واقعا حقش بود و لیاقتشو داشت.یه بازی کامل و جذاب طولانی و هیجان انگیز و پر از خلاقیت.
بدون هیچ ادعایی اومد و نه برای کسی شاخ و شونه کشید و نه گفت که بازی ما شاخ ترین بازی جهانه.
اون باگ هایی هم که داشت،مختص این سری هستن و برای طرفدارای قدیمی این بازی،یه چیز کاملا معمولیه که در مقابل نقاط قوت این بازی اصلا به چشم نمیان.
عالی-کامل

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
خوب من هم یک سری بازی که این اواخر بازی کردمو امتیاز می دم:d
BF3 : 7 اصلا در حد انتظاراتم نبود.من که اهل بازی کردن آنلاین و این حرفا هم نیستم. با بخش سینگل بازی هم اصلا حال نکردم:| اینکه 7 دادم هم فقط به خاطر گرافیک بالای بازیه...مگه نه کمتر میدادم...

COD:MW3 : 8.5 واقعا لذت بردم از بازی.هرچند بعضی چیزای بازی تاریخ مصرف گذشته هستش ولی باز هم از همه رقبای خودش چند سر و گردن بالاتره.یه تجربه لذت بخش ولی کوتاه بین شوترهای اول شخص با هنرنمائی کاپیتان پرایس و بچه ها!:d

Trine 2 : 8 تجربه خیلی خوبی بود.کلا با این جور بازیها خیلی حال میکنم! مراحل پلتفرمینگ و حل معماهای فیزیکی در کنار طراحی مراحل فوق العاده چشم نواز که آدم از نگاه کردن بهش سیر نمیشه! البته تو بخش مبارزات و داستان کمی ضعیف عمل میکنه و به همین خاطر بهش 8 میدم;)

the elder scrolls skyrim هنوز خیلی زوده که بخوام بهش نمره بدم!.... ایشالله 50ساعت دیگه...:d

the binding of isaac : 9 ممکنه تعجب کنید که چرا مثلا نمره این بازی از cod بیشتر شده... حقیقت اینه که واقعا تو سبک خودش بهترینه! درجه اعتیاد فوق العاده بالا! چینش مراحل،آیتم های بیشمار بازی و دشمنا همه بصورت رندومه که باعث میشه بازی تاریخ مصرف نداشته باشه و همیشه از بازی کردنش لذت ببری! بیشترین تایم بازی کردنم امسال سر همین بازی بوده!..

Batman:Arkham City : 10 واقعا هرچی از بازی تعریف کنم بازم کمه! هرچی فکر میکنم میبینم بازی رسما نقطه ضعف نداره! گیمپلی بازی،گرافیک،طراحی مرحله،داستان و نحوه روایت اون،جو و اتمسفر بازی،صداگزاری شخصیت ها،طراحی کرکترها،موسیقی و افکت های صوتی،.... . همه چیز در اوج خودش قرار داره:-o واقعا دست سازنده هاش درد نکنه...

آخرین ویرایش:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
خوب اولین بار که میخوام امتیاز بدم به یه بازی PC چون پی سی گیمر نیستم!اما مگه میشه کسی دلش نیاد Trine 2 رو بازی نکنه؟!فوق العادست این بازی!گرافیک واقعا زیبا.چشم نواز!نورپردازی بسیار عالی!موسیقی گوش نواز!هرچی بگیم کم گفتیم در مورد این بازی!

9/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid
به Skyrim نمره ی 3 میدم چون اصلا ازش خوشم نیومد ! نمیدونم چرا همه بهش نمره ی بالا میدن ! از چیش خودتون اومده ؟)x بجز گرافیکش :d
این چه حرفیه میزنی.
بهترین بازی سال 2011 هست ناسلامتی...
منم زیاد با بازی حال نکردم ولی واقعا از یک چیز بازی خیلی خوشم اومد این که بازی 6 گیگه ولی کلی امکانات داره کلی اسلحه کلی آرمور کلی مجیک گرافیک عالی و ...
ولی بازی هایی مثل نیدفور اسپید اونقدر حجماشون بالاست ولی مالی نیستند مثلا همون نیدفور اسپید 16 گیگ بود 2.5 ساعت بیشتر گیم پلی نداشت
ولی اسکایریم بالای 150 ساعت گیم پلی داره و همین باعث میشه من بهش 9.5/10 بدم

----------------------------------

امروز TRINE 2 رو دانلود کردم درست همون حسی که توی LIMBO بهم دست میداد اینجا هم همینجوری بود ولی من فکر میکنم تراین قشنگ تر بود
واقعا روی بازی کار شده هم از نظر گرافیکی و هم از نظر جالب بودن بازی وفکری بودنش
من بهش میدم 9.5/10
شاهکار...

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Mass Effect 2: Kasumi - Stolem Memory : 8.0 / 10
DLC بازی ME2 یعنی Kasumi با اضافه کردن شخصیت Kasumi به تیم قبلی 10 نفره شپارد، تعداد اعضای گروه رو به 11 نفر رسوند.

خوب:
1. اضافه شدن یک شخصیت جدید (Kasumi) به اعضای قبلی
2. شخصیت جالب Kasumi

بد:
1. سازندگان می توانستند در این DLC شخصیت Kasumi را بسیار بهتر پرورش دهند.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Diablo 2 :d
8.5/10
با گذشت این همه سال بازم خیلی‌ خوب هست،فقط نباید ازش انتظار گرافیک داشت بعد این همه وقت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر