امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
a40442aa515701ec1.jpg

To The Moon
همین جمله کافیه دربارۀ بازی:
To The Moon is a game as special as different, not for everyone. It is more than story-driven and will make you laugh and cry, sometimes at the same time. Let it drive you into a great story for some hours of your life and you will be surely rewarded.

10/10

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Metal_Gear_Rising_Revengeance_box_artwork.jpg

مثبت = اکشن بی نهایت لذت بخش و سریع - تخریب پذیری محیطی و برش های شمشیر - حس یک Katana واقعی - باس فایت های مهیج - داستانی جالب با پایانی خوب و یک سری موارد مفهومی - شخصیت پردازی Raiden و Sam
کیفیت گرافیکی خوب با اجرای کاملا مناسب، بدون باگ و افت فریم - چالش آفرین - تنوع دشمنان - ساندترک و ترانه های عالی
منفی = حرکات کم و نه چندان با ارزش - ترقیبی برای انجام مراحل VR وجود نداره مگر اینکه خودتون دنبال یک چالش واقعی بدون دستاورد خاصی باشید - منوی های کند که در وسط نبرد از همیشه بیشتر دردساز میشه
بسیار کوتاه (آخر بازی رکورد رو 5 ساعت درج کرد) - شخصیت پردازی ضعیف بجز Raiden و Sam - نبود تنوع چندان در گیم پلی، فقط از اول تا آخر همه رو دو نیم میکنیم - QTE های اعصاب خورد کن
گرافیک: 8
صداگذاری: 9
گیم پلی: 8.5
امتیاز کلی: 8.5

این بازی به همراه Injustice از عناوینی بودند که برای پورت شدن اونها ثانیه شماری میکردم اما به دلیل کوتاهی بیش از حد و شخصیت پردازی نه چندان جالب این بازی رو از کامل بودن منع میکنه.
اما تجربه این بازی شدیدا توصیه میشه. بعد از Lords of Shadow بهترین Hackslash که روی PC تجربه کردم همینه. البته زمانی رتبه دوم ریبوت DMC بود با کمبوهای بی نظیرش اما MGR حس واقعی یک شمیر زنی رو القا میکنه و باس های فایت های به مراتب بهتری داره (هر چند در زمینه بقیه موارد از Lords of Shadow کم میاره و اول نمیشه)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
METAL GEAR RISING
R----E----V----E----N----G----E----A----N----C----E

گرافیک: 7.8/10
گیم پلی: 8.7/10
صداگذاری و موسیقی: 8.5/10

در کل: 8.6/10

نکات مثبت:

1. موسیقی های هیجان انگیز
  2. اکشن فوق العاده سریع و زیبا
  3. شخصیت پردازی خوب رایدن
  4. تخریب پذیری فوق العاده عالی محیط و قطعه قطعه شدن انسان ها >:)
  5. باس های قوی و جذاب و متنوع
نکات منفی:
  1. کمبو های کم
  2. نقص های گرافیکی
  3. آپگرید های نسبتا کم کارکتر

توضیح:
نمیدونم چرا اینقدر دیر یادم اومد بازی رو بنقدم :D
بعد از یک مدت طولانی H&S نزدن بعد از DmC خیلی بهم چسبید! واقعا اکشن شمشیر زنی اینو نمیشه تو هیچ بازیی دیگه ای مشاهده کرد! بازی های دیگه H&S فقط شمشیر میزنی و طرف روبرویی هم از جونش کم میشه ولی واقعا حس نمیکنی داری طرفو با شمشیر میزنی! اما حالا این بازی با قدرت تخریب پذیری بالا حس یک شمشیر زنی واقعی رو با آدم القا میکنه! و وقتی شمشیر میزنی واقعا حس میکنی داری طرفو به نصف میکنی از وسط :D مخصوصا وقتی میری رو حالت Blade Mode دیگه محشر میشه :D و وقتی هم در حال لیز خوردن روی زمین یا پرش روی هوا صحنه آهسته میکنی و طرفو میزنی فوق العاده اکشن میشه بازی!
فقط یک چیز توی بازی بشدت عذاب میده اونم کمبو های کم بازی هست! و همینطور بنظرم میتونستم Secondry Weapon های خیلی بهتری به بازی اضافه کنن که فقط از اینا یکیشون خوب بود! و شمشیر دومی هم که باز شد زیاد تعریفی نداشت!

در کل بازیش حرف نداشت! اگه عاشق H&S هستید مثل من تجربه نکردن این بازی حرامه :D گناه کبیره :D
بعد از DmC خیلی چسبید بهم! مخصوصا باس های عالیش خیلی بهتر از DmC بود بنظرم!

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
Metal Gear Rising: Revengeance

گیم پلی:9/10
گرافیک:8.5/10
داستان:8/10
صداگذاری:8.5/10
امتیاز کلی: 8.5

مثبت:گیم پلی سریع و هیجان انگیز-باس های قوی-بدون افت فریم-موسیقی های هیجان انگی در هنگام مبارزات

منفی: کمبو های کم-سیستم دفاع نه چندان مناسب-بخش داستانی بسیار کوتاه

به راستی بگم تجربه بسیار لذت بخشی بود با توجه به اینکه روی کنسول این بازی تموم کرده بودم اما بازهم برام تازگی داشت.پیشنهاد میکنم حتما این عنوان تجربه کنید

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,768
نام
محمد امین
Hitman: Absolution

'گرافیک : 9.5 از 10
داستان : 9.5 از 10
گیم پلی :10 از 10
موسیقی و صداگذاری : 10 از 10

بازی رو تموم کردیم عالی بود چند تا اشکال داشت یکیش اینه که طراحی صورت مامور 47 افتضاح بود دوم این که به ریشه های بازی پایبند نبود و اگه کسی نسخه های قبل بازی رو بازی کرده باشه میفهمه چی میگم در کل خوب بود
و نمره کل :9 از 10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
splinter cell: blacklist 9/10

به نظرم بعد از این همه بازی تکراری که جدیدا ساخته می شه این بازی واقعا عالی کار شده بود من تمام مراحل جانبیش هم بازی کردم گیم پلی بازی به اصلش برگشته بود اپگریدهای کاملا خوب و عالی داشت که به گیم پلی بازی کمک بسیاری می کرد 18 مرحله ی داستانی بازی داره که ابدا هم کوتاه نیست

گرافیک و صداگذاری بازی هم بسیار عالی کار شده بعضی از جزئیات گرافیکی از نزدیک بی کیفیت هستن اما در زمان بازی هم چیز خوب به نظر می رسه سایه ها با تکسچرها فوق العاده با کیفیت هستن هوش مصنوعی هم حرف نداره فقط گاهی باگ می گیره بازی که با 3 تا اپدیت که براش دادن کاملا بر طرف می شه

در کل بازی هیچ ایراد بزرگ و جدی نداشت شاید بشه گفت مراحل ابتدایی بازی اسون هستن که از اواسط بازی به بعد کاملا بالانس می شه شایدم من زیادی حرفه ای شدم چون هر نسخه از این بازی رو حدود 3 بار تموم کردم فقط conviction نشد اونم به زودی می شه

اگر از بازی های مخفی کاری که نیاز به فکرم داره خوشتون میاد و از بازی های شوتر تکراری خسته شدید این عنوان رو به هیچ عنوان از دست ندید چون بهتر از این بازی در این سبک نیست

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
Prince OF Persia 2008
7.5/10

اصلاً در حد بقیه ی نسخه ها نبود و اگه بخوام خلاصه توصیفش کنم باید بگم : " تکرار - تکرار - تکرار - پایان"

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
86849450128086482845.png

مثبت = اکشنی خونین و پر ضد و خورد - طنز بسیار قوی و خنده دار به خصوص در دو سوم ابتدایی بازی و پر از Easter Egg - تنوع خوب سلاح ها - قطعه قطعه شدن دشمنان و حس کردن Katana - داستان جالب
تعداد زیادی Skill و Power در زمینه های مختلف برای خریداری و ارتقاء مشهود اسلحه ها -
منفی = مدل های داغون و گرافیک ضعیف - افت فریم های به شدت سنگین در مبارزات شلوغ (حداکثر 30 فریم گرفتم و تا 10 فریم هم پایین اومده) - سختی نا متعادل در یک سوم پایانی بازی - باس فایت های کاملا مشابه (واقعا شبیه به هم بدون هیچ گونه تفاوت بجز ظاهر)
چیزی که میخوام بگم شخصی هستش بیشتر اما نبود یک مسلسل دبش برای یک بازی این چنینی واقعا نکته منفی قلمداد میشه - نبود ترانه های بدرد بخور
گرافیک: 6
گیم پلی: 8.5
صداگذاری: 7
امتیاز کلی: 8

Devolver رو می شناسید و آیا می دانید چه بازی هایی عرضه کرده؟ این شرکت ناشر عناوین oldschool کم نظیری مثل Hotline Maimi، Hard Reset و سری Serious Sam هستش
از این بازی ها چه انتظاری داشتید؟ اکشن پر ضد و خورد؟ پر نشدن Health به صورت اتوماتیک؟ کلی اسلحه و بعضا طنز و جک؟
تمامی اینها به جدید ترین بازی Devolver یعنی همین Shadow Warrior هم رخنه کرده! یک بازی سرگرم کننده اما از نظر وسعت و یه سری موارد دیگه مثل اسلحه و ترانه ها از سام به راحتی کم میاره. بازم برای خودش بد نیست چون بازی خواسته محیط ژاپنی رو نمایش بده تا یک American مینی گان بدست! تجربه این بازی به PC گیمرهای قدیمی و عشاق سام توصیه میشه.
در بالا به طنز و Easter Egg اشاره کردم گفتم دو تا چیز رو ببینید فکر کنم به عمق قضیه پی ببرید :D

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
2611_tom-clancys-splinter-cell-blacklist-prev.png

بنده برای سومین بار این شاهکار رو تجربه کردم..ازونجا که عاشق سبک مخفی کاری ام احتمالا سه بار دیگه این بازی رو برم..9از10نمره ایه که من به بازی میدم چون به دور از هرگونه نقد فلسفیه سایت ها و اشخاص این نسخه از بازی به شدت شمارو سرگرم میکنه و همین برای خوب بودن وتجربه ی دوباره و دوباره ی بازی کافیه..همه چیز بازی نسبت به نسخه های قبلی بهترشده و اگر به سم فیشر ارادت دارید و اگر سبک مخفی کاری دوست دارید وای برشما اگر این بازی رو نچشید..!!

گیم پلی:9از10
داستان:8از10
گرافیک:9از10
موسیقی:8از10
صداگذاری:با ارفاق 10ااز10

کم کم آماده بشیم برای Thief/CastleVania2..!!
موفق باشید.:d

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
Mark Of The Ninja

بازیشو گرفته بودم ولی یادم رفته بود بازیش کنم ولی تا پیداش کردم سریع نشستم سر بازی کردنش و یکی از بهترین تجربه های این چندوقت اخیرم تو سبک مخفی کاری بود.با اینکه سبک بازی دو بعدیه و انتظاری ازش نمیره ولی به طرز شگفت انگیزی سخته و بدون مخفی کاری بعضی از قسمتاش رو نمیشه رد شد و بطور کلی گیم پلیش فوق العاده سرگرم کننده و جذابه.داستانشم چون بازی گیم پلی قویی داره سادگی داستانش زیاد به چشم نمیاد.تا بازیهای جدیدم بیاد باید برا دور دوم برم تمومش کنم لامصب بدجور منو معتاد خودش کرده:d
گیم پلی:10
داستان:9
گرافیک:8
صداگذاری:9
9/10

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Metal gear rising :Revengeance :9.5
نکات مثبت: گرافیک بسیار خوب با توجه به 60 فریم بودن بازی -بسیار هیجان انگیز - باس فایت های چالش برانگیز-فریم دهی بسیار خوب -شخصیت پردازی خوب رایدن و ساموئل

نکات منفی : کوتاه بودن بازی

بازی خیلی قشنگی بود قبلا رو کنسول هم تمومش کردم بازم رو pc تمومش کردم خیلی چسبید...

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
The wolf Among us: Episode 2

6/10
من بر خلاف قسمت اول که نمره 8.5/10 را داده بودم نسبت به این قسمت انتقادهای زیادی دارم ! به نظر میرسه سازندگان این عنوان فراموش کردن که باید بازی بسازن نه انیمیشن و کتاب داستان مصور ! این قسمت خلاصه میشه در اتمسفر, وگرنه در بقیه المان ها ضعیف عمل کرده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من الان دارم nfs rivals بازی می کنم اما تمومش نکردم که امتیاز بدم به نظر شما این بازی یه گیم عالی با یه سری اشتباهات احمقانه نابود نکرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر