امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
BATTLEFILED 1 = 9/10
عالی چه سینگل پلیری هم داشت . مولتی هم مثل همیشه شاهکار ^:)^ =D> >:D<

TITAN FALL 2 = 9/10
مثل مورد بالا البته مقداری مولتی پلیرش اشکال داشت:x

MAFIA 3 = 3/10
اشغال به تمام معنا حیف اون پولی که خرجش کردم. ~X( :((

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

درود
بینهایت لذت بردم از بازی فقط می تونم همین بگم ! بازی پلات کردم >:)

بر خلاف ی سری نقد های که از بازی منتشر شده بود و بعد از تمام کردن انچارتد 4 نشستم پای بازی

گرافیک فک برانداز و خیره کننده که تو هیچ بازی نظیرشو ندیدیم واقعا چی ساخت این سازنده بازی از افکت های نورپردازی تا پودر شدن شیشه و خورد شدن اشیا تا طراحی بینظیر صورت ها و ............
موسیقی و صداگذاری بازی واقعا بدون کوچکترین مشکلی به بهترین و کامل ترین شکل ممکن درست شدن
داستان گیرا و جذاب که تا اخرین مرحله شما را میخکوب میکنه پشت TV
گیم پلی بازی هم بسیار جذاب و دوست داشتنی هست از مخفی کاری بگیر تا نبرد تن به تن همه همه دست به دست هم دادن تا یک شاهکار و بازی بیاد ماندنی برامون باشه
نمره نهایی:10

منصفانه ترین نمره دهه ی اخیر:D

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
The order 1886

70f7b4528b3f6e4b3666dd5de65bf05a.jpg

گرافیک : گرافیک فنی عالی هست و بهترین بازی نسل ولی گرافیک هنری و طراحی تنگ و تاریک و یکنواخت محیطها جالب نیست .
گیم پلی : گیم پلی بازی بد نیست ولی یکم کند هست و سنگین . اسلحه ها هم تنوع زیادی نداره . کات سینها بر خلاف نظر بقیه به نظر من بد نیست و به روایت داستان کمک کرده .
داستان : از داستان بازی راضی بودم . به نظرم نقطه قوت بازی هست .
در کل این بازی یه بازی متوسط هست . اگر با دید شاهکار بازی رو شروع کنی تو ذوق میزنه ولی اگر بدون پیش زمینه ذهنی بازی کنی ازش لذت میبری . قیمتش الان 20 دلار هست و من شیرینگی خریدم 35 تومن که به نظر ارزشش رو کاملا داشت .
نمره 8/10

• Like
Reactions: hosein me

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
The Walking Dead - Season 1
خب بعــد از سالها ، از زمــان PS3 دوست داشتم این بازیو برم ولی شانس باهام یار نبود و نشد ولــی اخیرا موفق شدم بازی رو تو تخفیف استور برای PS4 بخرم و....
وقتــی شروع شد گرافیک کامیکی بازی زد تو ذوقــم چون دوست ندارم یه همچین گرافیکی رو ولی رفته رفتـه خیلی به دلم نشست...
اونقــد داستــان و شخصیت پردازی و فضــای سنگین بازی آدمو درگیر میکنه که ضعف های گرافیکی فراموش میشه ، حتی واسه کسایی که این سبک گرافیک رو دوست ندارن(البته من تو این بازی از گرافیک کامیکی خوشم اومد :) )
این بازی بیشتــر مخصوص افرادی هستش که سریال TWD یا FEAR TWD رو دنبال میکنن
همه چیه بازی معرکه بود
از انتخاب های و تاثیراتش بر روی روند بازی
موسیقی متن
شخصیت پردازی
داستـــــــــــــان بی نقص
گیم پلی رون
اپیزود بندی
بنده به شخصه چیز منفی تو بازی ندیدم و به همه توصیه میکنم امتحانش کنن
همه چیه بازی کنار ، پایان دیوانه کننده بازی کنار ( لــی و کلمنتاین) :((

نمره کل : 95/100

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
The Walking Dead - Season 1
خب بعــد از سالها ، از زمــان PS3 دوست داشتم این بازیو برم ولی شانس باهام یار نبود و نشد ولــی اخیرا موفق شدم بازی رو تو تخفیف استور برای PS4 بخرم و....
وقتــی شروع شد گرافیک کامیکی بازی زد تو ذوقــم چون دوست ندارم یه همچین گرافیکی رو ولی رفته رفتـه خیلی به دلم نشست...
اونقــد داستــان و شخصیت پردازی و فضــای سنگین بازی آدمو درگیر میکنه که ضعف های گرافیکی فراموش میشه ، حتی واسه کسایی که این سبک گرافیک رو دوست ندارن(البته من تو این بازی از گرافیک کامیکی خوشم اومد :) )
این بازی بیشتــر مخصوص افرادی هستش که سریال TWD یا FEAR TWD رو دنبال میکنن
همه چیه بازی معرکه بود
از انتخاب های و تاثیراتش بر روی روند بازی
موسیقی متن
شخصیت پردازی
داستـــــــــــــان بی نقص
گیم پلی رون
اپیزود بندی
بنده به شخصه چیز منفی تو بازی ندیدم و به همه توصیه میکنم امتحانش کنن
همه چیه بازی کنار ، پایان دیوانه کننده بازی کنار ( لــی و کلمنتاین) :((

نمره کل : 95/100
دوست عزیز سیزن 2 هم الان آف خورده میتونی اونم از استور بخری و بازی کنی ، من هنوز فرصت نکردم بازی کنم

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
آنچارتد 4 :
اولین بازی بود که روی PS4 تموم کردم.
بازی نیازی بع تعریف نداره ولی بعد از تموم کردنش با اینکه نهایت لذت رو بردم ولی به عنوان بهترین آنچارتد نمیتونم قبولش کنم!
اینقدر که آنچارتد 2 و مخصوصا 3 که به نظرم بهترین و کاملترین تو سریه من رو سورپرایز کرد قسمت 4 نتونست. روی گرافیک و گیمپلی و مخصوصا داستان با اون روایت فوق العاده که از این نظر قطعا از نسخه های قبلی بهتر بود هیچ حرفی نیست.. سینماتیک های بازی به نظرم خیلی تکراری بودن و بهترش رو تو قسمت های قبلی دیده بودیم. پازل های بازی خیلی کم و بسیار آسون بودن و بیشتر گیمپلی روی جستجو و پلتفرمینگ بود که به نظرم چون بخش اعظم گیمپلی رو اشغال کرده بود باید چالش بیشتری میداشت.. اکشن بازی خیلی کم بود و دشمنها و موقعیت های خاص با دشمنان خاص خیلی کم بودن!
دوست داشتم اکشن بازی یکم بیشتر بود و بهتر از گیمپلی شوتینگ تو نبردها استفاده میشد..
یکی از بهترین بخش های بازی به نظرم مکانیزم کنترل ماشین تو بازی بود.. در حد بتموبیل بتمن کارایی داشت این ماشین.. :D بخش های پلتفرمینگ با ماشین بی نظیر بود ولی کاش ماجراجویی ها و تعقیب و گریزها با ماشین بیشتر میبود چون به نظر پتانسیل خیلی بیشتری داشت تو بازی..
خلاصه اینا فقط نظر شخصی من رو بازی بود و بهش 9 میدم با اینکه اندازه یه بازی 10ی از بازی لذت بردم..:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
farcry43.jpg

Farcry 4

اینو خیلی وقت پیش گرفتم صرفا چون عاشق نسخه سومش بودم گفتم اینم بگیرم ، مدت زیادی حوصلم نمیشد برم تا اینکه همین چن وقت پیش شروع کردم یکمیشو رفتم
یه چیزی که همیشه در این بازی میبینم حس ماستمالی و سمبل بودنشه ... انگار کل بازی یه جورایی این جمله یوبیسافتو به سازنده هاش برام مجسم میکنه : « زود تمومش کنید تا بفروشیم بره » :D اینو جدی میگم ... ینی واقعا اجباری بودن تو این بازی موج میزنه ... اصلا از روی شور و شوق داشتن ایده های جدید ساخته نشده و هدف یه کلمه سه حرفی بوده : پ.و.ل ، حالا بگذریم از این ستایش های من از سیاست های یوبیسافت

، اولین چیزی که در بازی تو ذوق من زد شخصیت پردازی بود... شخصیت پاگان مین یه کلیشه محضه دیالوگ ها و رفتارش و همه چی یجورایی ترکیب ناشیانه از ( Vass ) در نسخه سوم و چند نقش منفی سینمایی ... با پیشرفت در بازی میبینید که بازی اصلا کاری نمیکنه که حتی به داستانش اهمیتی بدید ... و براتون مهم باشه بعدش چه اتفاقی میافته .

دومین چیزی که نا امیدم کرد و این حتی از اولی هم بدتر بود گرافیک بازی هست اصلا در حد زمان انتشارش نیست گرافیک بازی ... اگه جز عناوین لانچ و میان نسلی بود میشد یه گرافیک خوب به حساب اوردش اما برای 2014 اصلا... کیفیت تکسچر های برگ درختان و سبزه های زمین کاملا قدیمی و مصنوعی هست که با توجه به محیط Farcry همین درختا و... مهم ترین چیز ها هستن که انتظار میره طبیعی ساخته شده باشن ولی اصلا اینطور نیست ... علاوه بر اون آب های بازی هم بد و هم زشت طراحی شدن ...:D یعنی اصلا این محیط منظره خوبی برای عکاسی به آدم نمیده از دور که به یه دریاچه یا رودخانه نگاه میکنی حالت بد میشه واقعا انگار تو همه ی آب هاش کشتی نفتی غرق شده #-o در صورتی که در نسخه سوم یکی از لذت بخش ترین کار ها نگاه کردن به مناظر دوردست بود و حتی جایی مثل Rock island به یکی از معروف ترین لوکیشن ها تو دنیای بازی ها تبدیل شد ...

گیمپلی بازی تقریبا هیج جیز جدیدی نداره و صرفا از لحاظ کمیت پیشرفت کرده ... البته تمام المان های خوب قبلی جای خودش باقیه و هنوزم اون اکشن سریع Fc3 و مخفی کاری های آسون ولی جذاب در بازی هست که بازم جای شکرش باقیه ...
موسیقی های بازی هم واقعا در حین ماموریت ها جذاب میشد که اونم از نکات مثبت بازی هست ...

FOR :

_موسیقی متن خوب .
_حفظ گیمپلی جذاب نسخه قبل .

AGAINST :

_داستان و شخصیت پردازی افتضاح
_گرافیک ضعیف نسبت به سال انتشار
_نبود نوآوری در گیمپلی

VERDICT :
و اما جالبی کار اینجاست که FC3 یکی از بهترین های عمرم بود و این بازی یکی از بد ترین ها شد ... واقعا هنر یوبیسافت در نابودی فرنچایز هاش ستودنیه :-bd

5\10

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
انچارتد 4

بازی خوبی بود حیف که اکشن بازی خیلی کم بود.

امتیاز 9/10

مورتال کمبت ایکس ال

بازی فوق العاده بود ولی حیف یه سری شخصیت ها جای خالیشون حس میشد مثل نوب.

امتیاز 9/10

انچارتد کالکشن

چند وقت پیش تو سایت همسایه نقدش رو خوندم و هوس کردم یه بار دیگه این سری رو بازی کنم مخصوصا نسخه ی 3.

امتیاز 9/10

the last of us

بازی فوق العاه قشنگ بود و واقعا لذت بخش بو فقط یه نکته ی منفی به چشمم خورد اوایل بازی وقتی یارام از جلوی دشمنا رد میشدن و حتی دشمن میدیدشون اصلا عکس العملی از خودشون نشون نمیدادن شاید هم باگ بوده چون هنوز بازی رو اپدیت نکردم.

امتیاز 9.5/10

• Like
Reactions: fifa13

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
بتلفیلد 1:
این بازی بیسش انلاینه. اگر مثل من انلاین باز نیستید دیسک نخرید . من یه اکانت ظرفیت سه پیدا کردم سینگلش رو رفتم . بازی از نظر داستانی چیزی نداره چون چند تا مینی گیم هست و یه جورایی اماده شدن برای انلاین . گرافیک بازی محشره. از بهترین و پولیشترین بازیهای نسل 8 هست و یکبار دیگه موتور فراستبایت قدرتشو به رخ میکشه . گیم پلی هم خوبه .
البته خیلی هم کوتاه هست .

نمره 8/10

• Like
Reactions: Inanc and fifa13

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
The_Last_Guardian_cover_art.jpg

درود .
به نظر میرسه سازندگان بازی از بازمانده های اصحاب کهف بودن . یه سری استاندارهای بازی حتی از بازی های 10 سال پیش هم عقب تره .
کنترل و طرز دویدن پسر بچه بی نام و نشان بازی بسیار بد هستش ( یه چیزی شبیه تام رایدر 1 میمونه) شانس آوردیم کنترل تریکو دستمون نیست مگرنه واویلا!. زاویه دوربین بازی پاشو از بسیار بد فراتر گذاشته و یه جاهایی کاملا نقطه کوره یا تنها هیکل گنده تریکو تو دوربینه . اجرای دستورات توسط تریکو کاملا Trial n Error هستش . یه جاهایی میفهمه چی کار بکنه و یه جاهایی در افق محو میشه و باید منتظر برگشتش بمونیم و یه قسمت هایی که اصلا تکونی به خودش نمیده و بیش از حد خنگه و دوزاریش دیر میوفته و عربده الکی میکشه!. حل کردن پازل ها و یافتن ادامه راه تنها تا نیمی از بازی دلچسبه و از نیمه دوم به بعد باعث عذاب و بسیار تکراریه . مشکل دیگر بازی عدم اجرای 60 فریم با پلی پرو هستش . محیط بازی خالی هستش و به جز شخصیت قابل کنترل ما، تریکو و یه مشت زره پوش احمق بی خاصیت + چهار تا مارمولک چیز دیگه ای نیست!
برعکس دیگر بازی های ژاپنی موسیقی بازی زیاد دلچسب نیست .
البته بازی با توجه به تمامی نقاط ضعفی که داره ،نقاط قوت خوبی نیز درون خودش داره . گرافیک هنری بازی بسیار زیباست . طراحی تریکو چیزی فراتر از شاهکاره . حتی تغییر رنگ چشم این هیولا هم دلرباست . انجین فیزیک بازی عالیه و تو درگیری ها شاهد تخریب پذیری بسیار عالی محیط هستیم . رفتار تریکو و حتی دیدن قدم زدن اون دلچسبه . وقتی تریکو میپره یا عکس العملی از خودش نشون میده ، به واقع حس سنگین بودن یا وقار اون رو میشه کاملا حس کرد .
نکته جالب و انقلابی بازی که تا الان تو هیچ عنوانی مشاهده نشده ، درک مقابل و اون حس وفاداری یه Pet به صاحبش هست . تو طول بازی صحنه های عاطفی بینظیری رو میبینیم . داستان بازی سادس ولی پی بردن به اون و وقایع رخ داده شده تا آخر بازی نمایان نمیشه و کشش لازمه رو داره .
در کل بازی باید همون 10 سال پیش میومد و برای الان زیاد مناسب نیست . بر عکس دیگر انحصاری های سونی من به شخصه زیاد WOW نشدم .
امتیاز کلی : 7.5

آخرین ویرایش:

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
Limbo

ســاده ولی عمـــــــیق
ســـاده ولی درگیر کننده
ســــــاده ولی ماندگار
هرچه از این شاهکار بگیم کم گفتیم
گرافیک هنری و جذاب ، درسته سیاه سغیده ولی تمام رنگهارو تو بازی و ذهنت حس میکنی
موسیقی متن فوقالعاده ، حتی راه رفتن،دویدن،شکستن و ...
گیم پلی روان و ساده و جذاب
و در آخر داستان شاهکار(حاوی اسپیولر)
داســتـانی که در آخر هر گیمر یک برداشتی از آن دارد
نظر شخصیم : پسر بچــه ای در وسط جنگل ناکجاآباد بهوش میاد،چشاش به زور وا میشه و به زور سرپای خودش قرار میگیره و دنبال خواهرش میره ، از جنگل و شهر و کوه و دمن میگذره ، معماها و پازل های ساده ولی درگیرکننده را حل میکنه ولی کم نمیاره و مصمم به دنبال خواهرش میره ، حتی عنکبوت بزرگی رو میکشه و ...
میره و میره تا آخرش از یک شیشه میکذره و دوباره بهوش میاد ، دقیقا از نقطه شروع بازی و میره جلو و میبینه خواهرش روی جنازش گریه میکنه ، اولش فکر میکنی که تو مردی و روحت در برزخ(معنی لیمبو ینی برزخ)دنبال خواهرته و پیداش میکنی ولی بعد از اتمام بازی و برگشتن منو به حالت اولیه ، زیر همون کلبه چوبی دوتا جنازه رو نشون میده که مگس ها روشون میچرخن و آخرش میفهمی پسرک و خواهرش هر دو مــُــردن و هر دو دنبال هم بودن...
در این بــرزخ که حتی یک پسرک رو هم گرفتار خودش کرده...
بازی همه جوره شاکاره ، داستانش یکی از درگیر کننده ترین داستان های بازی های چندسال اخیره
++ اگر موفق به تجربه بازی نشدید ،حتما این شاهکار رو تجربه کنید
++ ولی اونایی که بازیو تموم کردین ، نظریه شما در مورد داستان بازی چیه؟
نمره من : 90/100

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
Titanfall 2

یکی از بهترین کمپینهایی بود که تا حالا بازی کردم . یه شوتر سریع و بی نقص با گرافیک عالی و روان و داستان خوب . آنلاین عالی هم داره و واقعا از بتل بهتر بود . نمیدونم بازی به این خوبی که امتیازات خوبی هم گرفت چرا فروشش در حد انتظار نبود .
تنها مشکل بازی کوتاه بودن کمپین هست که پنج ساعته تمام میشه .

امتیاز 9.5/10

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
Batman Arkham Knight : آخ که من سر این بازی چه عذاب هایی کشیدم .. اون از پورت فوق افتضاح رو پی سی و دیر کرک شدن و بعدش دردسرهای سی دی اشتراکی و افت فریم و لگ و ... رو پی سی که متاسفانه هیچوقت نشد تمومش کنم و تقریبا قیدش رو زدم! ولی واقعا نمیتونستم از بهترین سری بازی عمرم بگذرم و انجامش ندم. بازی رو کنسول فوق العاده بود. بی دردسر و بی دنگ و فنگ.
نمی خوام نقاط قوت بازی رو بگم که روشنه و چیزی کمتر از این انتظار نمیرفت ولی فقط و فقط جای باس فایت به شدت خالی بود! به نظرم چندتا از بهترین باس فایتای نسل قبل رو تو آرکام سیتی و آسایلوم دیدیم.. کیه که مبارزه مخفیانه با مستر فریز رو تو سیتی فراموش کنه .. و یا توهم های مترسک و یا مبارزه با کراک تو آسایلوم.. چرا آخه جاشون تو این نسخه خالی بود!
البته بازی اینقدر بزرگ و کامله که میشه ازین مورد چشم پوشی کرد ولی میشد لذتش بیشتر بود.
نمره من 10.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر