امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

mojit

کاربر سایت
May 26, 2014
61
نام
مجتبی
fallout 4

من به این بازی نمره 7.5 میدم.خیلی کوتاه بخوام نقد کنم بازی که واقعا در زمینه نقش آفرینی روش کار شده. یعنی سناریوهای مختلف درش تعریف کردن و از حیث نقش آفرینی واقعا نقش آفرینی بسیار عالی هست. ولی نمیدونم چرا باهاش نتونستم آنچنان که باید حال کنم. یعنی از نظر ارتقا، کرافتینگ، اسلحه سازی و ریز جزئیات عالیه ولی اون فاکتوری که باعث بشه حال کنی هی بازی رو جلو ببری چیزی نبود که در من علاقه ایجاد کنه. حالا اینکه از اول بدون تجربه بازی کنی و بخوای تازه دستت بیاد چی به چی هست بماند چون همینش هم واقعا حوصله میخواد. یکی از چیزایی که مثلا بهم ضد حال زد دوربین سوم شخصش بود که یه چیز آس و نابی نبود و من کلا تو اینجور بازیهای با دوربین اول هم حال نمیکنم.من پیش از این عناوینی مثل دراگون ایج و مس افکت و ویچر رو بازی کردم و به بازیهای نقش آفرینی علاقه دارم اما اصلا حتی حوصلم نکشید این بازی رو تا آخر برم. به دوستانی که به این سبک علاقه مند هستند و این بازی رو انجام ندادند فقط نظر خودم رو میگم که بنظرم ویچر یه بازی بهتر بودش. حالا شاید اون کلا اکشن و کمبتش فرق داره و این بازی تو سبک شوتینگ باشه، اما منی که بشخصه با ویچر حال کردم با این بازی ارتباط برقرار نکردم. شدیدا هم منتظر بازی مس افکت هستم چون مطمئنم شاه شاهان در این زمینه اون بازیه!!

خوب من قبلا به این بازی نمره نسبتا خوب 7.5 رو دادم از اون زمان یکم بیشتر درگیر این بازی شدم و خواستم نمره بالاتری بهش بدم. بازی در ادامه بسیار اعتیاد آور شدش. شاید از اول این مشکل از خود من بود که زیاد این عنوان رو بازی نکرده بودم و با اون آشنا نبودم. اما رفته رفته صفر تا صد بازی دستم اومد و تازه فهمیدم چرا عنوان برترین بازی سال رو مال خودش کرد. البته بازی نقاط ضعف شدیدی هم داره منتها دیگه ببینید در سایر المان های چقدر قوی کار کردده که مانع از کسب اسکار بازیها نشد.

نقاط مثبت بازی:

بازی در دوربین اول شخص بسیار دلچسب هست و فکر کنم عوامل سازنده دوم پشت این قضیه بودن.

همراهان مختلف که در این بازی وجود داره و باعث میشه پیشبرد بازی و درگیر شدن با داستان همراهان ادامه بازی رو جذاب تر کنه. جالبش اینجاست هر کدوم اخلاق خاص خودشون رو دارن و میتونن خیلی فدایی باهات همراه باشن یا خیلی شل و ول که بستگی به انتخاب های شما و ملاحظه کردنهای شما داره. یکی از مصرف مواد مخدر ناراحت میشه، یکی از دزدی، یکی از سلاخی و...

لول آپ شدن تو این بازی خیلی خوب انجام میشه. بازی یه عالم پرک داره برای دستیابی و کاملا دست خود گیمره که شخصیت خودش رو چجوری طراحی کنه. شما از اول بازی میتونید برای دستیابی به پرک های مدنظر مسیر خودتون رو انتخاب کنید.

بازی در کنار خط اصلی داستان شما رو با ماجراهای زیادی مواجه میکنه که انجام دادنشون به لول آپ شدن کمک میکنه. تو بازی گروهای خاصی هست شما میتونید بهشون ملحق بشنید و مراحل مربوط به اونا رو انجام بدین و البته همین گروه ها در ادامه خط اصلی داستان بهتون کمک میکنند.

گرافیک هنری بازی بینظیر طراحی شده. خرابه های بعد از بمب اتمی، ویرانه ها، ماشینای قراضه و همه و همه یه فضای فوق العادده رو پیش روی شما میذاره.

لوت زدن تو این بازی بسیار به آدم لذت میده اینقدری که هر دری رو باز کنی و بری ببینی چه چیزایی برای برداشتن داره. حسن این لوت زدن ها اینه که میشه باهاشون اسلحه آپ کرد یا دارو درست کنید یا زره تقویت کنید.

انواع و اقسام دشمن تو بازی هست. از پشه و مگسهای رادیواکتیوی تا حیوونات وحشی و غول پیکر تا انواع و اقسام راهزن و آدم خوار و زامبی و... یعنی یه فضایی که به معنای واقعی آخر الزمانی هست.

نقاط منفی:

نقاط منفی بازی همینطور که گفتم کم نیستن. یه سریشون که اصلا باگ و گلیچ و اینجور چیزان. یعنی اصلا راه نداره درست بشه مگه اینکه از سیوهای قبلی بری جلو. این قضیه واقعا یه نمره منفی بزرگ برای این بازی هست و نمدونم چرا به فکر درست کردن این قضیه هنوز هم نیستن. یه مرحله مربوط به مردای آهنی بود و اصلا نمیشد کوئست های مربوط بهش رو به خاطر یه باگ مسخره رد کرد. هر چی من سایتها رو میخوندم که چی بکنم باز دچار یه باگ دیگش میشدم. آخر سر فهمیدم این مرحله رو باید زود تر از همه انجام میدادم که قاعدتا بعد اون همه ساعت بازی برام منطقی نبودش.

لودینگ ها وحشتناک اعصاب آدم رو خورد میکنه. شما از یه در معمولی بخواین وارد هر ساختمونی بشین باید لودینگ رو تحمل کنید.

هوش مصنوعی بنظرم جای کار داشت تو این بازی. چه واسه دشمن و چه واسه همراهان. بعضی وقتها سد معبر کردن های همراه خودتون دیوونتون میکنه و این قضیه به وفور رخ میده.

دوربین سوم شخص این بازی خیلی روش خوب کار نشده. من خودم دوربین سوم شخص رو دوست دارم ولی تو این بازی چیزی نبود که بتونم باهاش ادامه بدم.

گرافیک بازی در حد این نسل نیست ولی به هیچ وجه ضعیف هم نیست. میخوام بگم چیزی نبود که تو ذوق من بزنه اما بهرحال جای پیشرفت و کار کردن رو این قضیه داشتن.

در مجموع این بازی رو لایق نمره 9 میدونم. هرچند مشکلات زیادی بازی داشت. شاید دیگه صرف نداشت براشون بیشتر از این برای ساخت این عنوان کار کنند چون همینجوریش هم ساخت این بازی طول کشیده بود. بازیهای نقش آفرینی هم البته اینقدر گسترده هستند که شاید واقعا درومدن یه عنوان پرفکت 100 از 100 کار مشکلی باشه. البته امیدوارم مس افکت همونی باشه که حتی از این بازی هم جلوتر بره!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب منم تو این مدت یه سری بازیایه مختلف بازی کردم گفتم یه امتیاز مختصری بدم

اولی که خیلی چسبید
ODIN SPHERE
البته نسخه ویتا رو رفتم ولی در کل نسخه هایه بازی هیچ فرقی باهم ندارن
ولی در کل امتیاز
9/10

+:
بخشه هنری فوق العاده بازی...جزییات تو طراحی واقعا بی نظیر هست - داستان ساده و دلنشین- طراحی خیلی خوب مراحل و تنوع بالا تو gameplay
-:
بخشه مبارزات میتونی مقداری تکراری بشه بعد از چند ساعت - قسمت inventory خیلی کلاسیک و قدیمی هست و بهتر بود اپدیت بشه !

Dead or Alive Extreme 3
نمیدونم کسی دستش به این بازی رسیده تو انجمن یا نه D: به هر حال دسته من به نسخه زیرنویس english رسید لوووووووووووووووول

+:
fan service در حده نمیدونم چی بگم - comedy تمام
-:
نمیدونم چی بگم اصلا ×_× ولی از نظره گرافیکی به جز شخصیتها به بقیه عناصر توجهی نشده کلا لول

DOOM

+:
بخشه تک نفره واقعا خاطرات دورانه doom classic رو زنده کرد - boss fight هایه به یاد موندی بازی ! - طراحی مراحل تو بازی واقعا خوب از اب در اومده - بخشه snap mode سرگرم کنندس ! -
-:
مقداری بخشه مولتی بازی سطحی طراحی شده -

Uncharted 4

+:
داستان به یاد موندی - gameplay بهبود یافته و بسیار عالی - طراحی عالی مراحل - بخشه خوبه مولتی - کلا همه چیز
-:
هیچ !

No Man's Sky
7/10

+:
دنیایه وسیع بازی - حسه یه مسافر رو منتقل میکنه - narrative قابل توجه - طراحی زیبایه هنری بازی -
-:
قسمت shooting بازی کاملا سطحی و بیروح طراحی شده - UI بازی کلا سخته باهاش کار کردن - میتونست عمقه بیشتری تو قسمت crafting و survival داشته باشه -

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
Uncharted 2 Remastered:
Uncharted™_ The Nathan Drake Collection_20160723120235.jpg

اولین بار بود که وارد آنچارتد شدم ... واقعا همون چیزی بود که فک میکردم >:D< ...از بچگی عاشق ماجراجویی و فیلم های indiana jones بودم و این بازی برام فرا تر از عالی بود:) به سرعت به یکی از مورد علاقه ترین فرنچایزام تبدیل شد گیم پلی روون و عالی, شخصیت پردازی و دیالوگ های خیلی خوب, و چیزی که برام از همه جالب تر بود تنوع لوکیشن ها بود:oتو هیچ بازی دیگه ای اینقد تنوع لوکیشن ندیده بودم و فک نکنم وجود داشته باشه...
نمره کلی: 9/10 (فقط در مقایسه با U3 اون یه نمره رو کم کردم:Dنه اینکه خود بازی به تنهایی مشکلی داشته باشه)

Uncharted 3 Remastered:

Uncharted™_ The Nathan Drake Collection_20160725205059.jpg
با این یکی بیشتر از 2 حال کردم :D تمام ویژگی های خوب قبلی رو حفظ کرده بود و بهتر هم شده بود ... داستان و دیالوگ ها یکم جدی تر شده بود نسبت به نسخه قبلی که فان تر بود ... و انیمیشناش:-s واقعا این اندازه انیمیشن های نرم و طبیعی حتما پدیده بوده تو زمان خودش ... موسیقی متن هم که دیگه حرفی برا گفتن نمیذاشت :D
محیطای بیابونی و یمن و ... هم خیلی عالی بود و تو این زمینه هم بیشتر از 2 لذت بردم ... در کل جایی واسه ایراد نمیذاشت
نمره کلی : 10/10

The last of us Remastered
:
The Last of Us™ Remastered_20160805160908.jpg

خب میرسیم به اصل کاری :D نسل قبلی که 360 داشتم و بعدم بخاطر مشغله ها دو سالی از گیم دور بودم اما بالاخره بعد از چند سال تونستم تجربش کنم...
با یه شروع متفاوت و تاثیر گذار, tlou نشون میده که این بازی با همه چیزایی که قبلا دیدیم متفاوته, و با پیش رفتن در بازی این قضیه کم کم ثابت میشه
گیم پلی متفاوت ... اینکه همیشه کمبود مهمات هست و باید استراتژی خودتو تعیین کنی و در جای مناسب با مخفی کاری یا حمله آشکار پیش بری تا به مشکل بر نخوری ... واقعا این سبک گیم پلی تو هیچ بازی قبلا دیده نشده بود و فوقالعاده بود...

شخصیت پردازی خیلی عمیق و دیالوگ های با کیفیت که با شاهکار های هالیوود قابل مقایسه بود 8-| میزان باورپذیری که این بازی بوجود میاره بی نظیره... اینکه شما واقعا خودتو تو محیط حس میکنی و با خودت میگی اگه جای اونا بودم چیکار میکردم ... تو خیلی از آثار سینما هم این اندازه باور پذیری دیده نمیشه... و سکانس های بیاد ماندنی که جوری خودشونو تو ذهن مخاطب حک میکنن که تا چند سال بعد هم در حافظه میمونه
موسیقی متن هم که نیازی به تحسین بیشتر نداره... اثر آهنگسازی که یه اسکار تو کارنامه خودش داره و بدون شک اگه این موسیقی متن هم واسه یه فیلم بود اسکار میگرفت...

تنها ایرادی که میتونم بگیرم یه سری مشکلات فنی هست که البته اصلا در حدی نبود که اذیت کنه ... مثلا گاهی کاراکتر اصلی تو بعضی حالتا دچار لرزش میشد ( نمیدونم اسم تخصصی ااین مشکل چی هست:D)
یا اینکه دشمنای غیر infected هیچ واکنشی به الی نشون نمیدادن... راحت از جلوشون رد میشد و...

نمره کلی : 9.5/10

*عکس هارو همگی با photomode خود بازی ها گرفته بودم

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
INFAMOUS 7/10

نکات مثبت
گرافیک نسبتا خوب
فریم پایدار-بی باگ
شروع خوب

نکات منفی
گیم پلی تکراری و خسته کننده
جمع بندی
اگر نسخه های قبلی یا مشابه بازی کرده باشید این نسخه هیچ چیز جدیدی نداره اکثر بازی 1 مشت سرباز با اسلحه می ریزن سر شما باید همه رو بکشید.

UNTIL DOWN 7.5/10
نکات مثبت
گرافیک هنری خوب
داستان نسبتا خوب
شخصیت پردازی خوب
نکات منفی
برخی انیمیشن های غیر طبیعی یا بیش از حد
فریم بسیار خسته(کمتر جای بازی 30 فریم به شما داده می شه.)
LEVEL DESIGN بسیار ساده
حرکت بسیار کند شخصیت ها(دکمه ی حرکت سریع عملا 1 کم سریع تر راه می رید:D)

اینکه ما در کل بازی 4 تا دکمه تصادفی بزنید (دقیقا 4 تا نه بیشتر) الباقیشم راه برید به نظر خیلی ساده می رسه بهتر بود کمی پازل یا کارهای دیگه هم داخل بازی می ذاشتن متاسفانه فریم بازی بازی خیلی بده موشن کپچر بازی هم با این که در کل خوب هست اما برخی جاها بیش از حد هست 1 حالت اغراق امیز داره که باعث می شه از حالت طبیعی برخی جاها خارج بشه البته انتهای بازی بهتر می شه شایدم 1 کی از غلت هاش فریم پایین بازی باشه. در کل تجربه ی بدی نیست 1 فیلمی هست که شماهم درش نقش دارید شاید در ابتدا فکر کنید داستان بازی خیلی کلیشه ای هست اما بعدا مشخص می شه پیچیدگی هایی هم داره.

RATCHET AND CLANK 8.5/10

نکات مثبت
گرافیک با فیزیک عالی
گیم پلی عالی با درجه سختی مناسب
کلی اپدیت با اپگرید
ماموریت های جانبی عالی به همراه ایتم های مخفی خوب
نکات منفی
اپگرید نشدن لباس شخصیت اصلی
تشابه زیاد گیم پلی با نسخه های قبلی(یا بعدی)

در کل این بهترین انحصاری کنسول PS4 هست تا این لحظه(البته انچارتد هنوز مونده) ایرادی نمی شه به بازی گرفت جز اینکه چرا همین انحصاری زیبا هم بازسازی نسخه ی قدیمی بازی هست عملا در این بازی هم شما تجربه ی جدیدی کسب نمی کنید اگر نسخه ی قبلی هم بازی کرده باشید شاید بهتر می شد که ابتدا 1 نسخه جدید می ساختن بعدا اقدام به بازسازی می کردن به هر حال بازسازی عالی انجام شده تا حتی اگر مشابه من نسخه اصلی هم بازی کرده باشید باز هم کلی ازش لذت ببرید.

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
black-ops-3-logo.jpg

این بازی رو بخاطر پورت فاجعه بارش روی pc رها کردم و مجدد روی PS4 امتحانش کردم که خدا رو شکر خبری از مشکلات تنکنیکی روی این پلتفرم نبود.
به جرات میشه گفت بجز بخش آنلاین بازی که خوب از آب دراومده، بقیه قسمت ها اصلا تعریفی نداره!
گیم پلی بازی هر چند داراری نواوری هستش ولی درکل خیلی خوب پرداخته شده و چندان همخوانی با این سری نداره. به این وضعیت دشمنای تکراری و ربات های جنگی تکراری رو هم اضافه کنید.
طراحی مراحل بجز دو سه مرحله، چندان دلچسب و به یاد ماندنی نیست و با نسخه های قبلی بسیار فاصله داره.
گرافیک بازی قابل قبوله و چیز خاصی برای نشون دادن نداره
صداگذاری هم متوسط هستش.
بدتر ازهمه داستان بازی هست واقعا نسبت به دو شماره قبلی یک پسرفت عظیم محسوب میشه.
از نکات مثبت بازی، صرفا بخش آنلاین رو میشه نام برد.

امتیاز نهایی : 5.5

آخرین ویرایش:

AMD RADEON

کاربر سایت
Sep 2, 2015
49
نام
محمد حسين
header.jpg

نكات مثبت:
دنياي خيلي بزرگ 18 + 18 تا صفر سياره- تنوع حيوانات-عنصر هاي مختلف (باعث ميشه با شيمي اشنا شويمم)قابليت ارتقا همه چيز

نكات منفي:
hud رو مخ :/ -بخش تير اندازي ميتونست بهتر باشه-گم شدن survival در ادونچر

امتياز نهايي: 7.5

musicshend

کاربر سایت
Jun 13, 2014
3
The last of us remastered
7.5/10
انتظاراتمو براورده نكرد و اون اواسط بازي واقعا برام تكراري و خسته كننده شده بود....
Infamous
7/10
مشكل اصلي اين بازي كوتاه بودنش بود.خيلي زود مراحل اصليش تموم شد
Heavy rain
8.5/10
داستان بازي محشر بود و نسبت به beyond جذاب تره ولي خب تو گرافيك beyond بهتر بود بنظرم.
Beyond two souls
7.5/10
Assassins creed syndicate
7/10
گرافيك خوب
گيم پلي متوسط
داستان ضعيف
تكراري شدن بازي هم بنظر من بزرگترين مشكلشه
MGS:phantom pain
10/10
اولين باري بود كه متال گير بازي ميكنم.بازي به شدت جذابه.امكانات زيادي كه تو بازي هست،گيم پلي خيلي باحال و همه اين چيزا باعث شدن يكي از بهترين بازي هايي بشه كه تاحالا بازي كردم

• Like
Reactions: rezab

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
The last of us remastered
7.5/10
انتظاراتمو براورده نكرد و اون اواسط بازي واقعا برام تكراري و خسته كننده شده بود....
Infamous
7/10
مشكل اصلي اين بازي كوتاه بودنش بود.خيلي زود مراحل اصليش تموم شد
Heavy rain
8.5/10
داستان بازي محشر بود و نسبت به beyond جذاب تره ولي خب تو گرافيك beyond بهتر بود بنظرم.
Beyond two souls
7.5/10
Assassins creed syndicate
7/10
گرافيك خوب
گيم پلي متوسط
داستان ضعيف
تكراري شدن بازي هم بنظر من بزرگترين مشكلشه
MGS:phantom pain
10/10
اولين باري بود كه متال گير بازي ميكنم.بازي به شدت جذابه.امكانات زيادي كه تو بازي هست،گيم پلي خيلي باحال و همه اين چيزا باعث شدن يكي از بهترين بازي هايي بشه كه تاحالا بازي كردم

داداش انتظاراتت چی بودن که tlou برآورده نکرد؟:-?
نمیدونم نقل قول کردن تو این تاپیک مجازه یا نه ... ولی اینو دیدم واقعا کنجکاو شدم :)
بازی که تو همه رنکینگ های معتبر به عنوان یکی از بهترینای تاریخ معرفی شده ... 7.5 ؟؟!!
واقعا سوال برانگیز بود دوستان نتونستم جلو خودمو بگیرم:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دلیلش سلیقه هست یا حالا هر چیز دیگه ای چه خوبه که به نظرات هم دیگه احترام بذاریم شما نمرتون رو بدید دیگران هم نمرشون رو می دن قرار نیست نظره همه یکسان باشه حالا یا اینجا نقل می کنید یا می رید پروفایل طرف ترورش می کنید کار قشنگی نیست.

من خودمم به last نمره 9.5 دادم اما حالا ممکنه یکی هم بیاد 2 بده اصلا ممکنه بااین سبک زیاد حال نکنه یا حتی فن بازی دربیاره در نهایت نظرش اینه نظره شخصیشم هست.

اما گذشته از اینا برید همه بازی ها رو تست کنید تا جایی که می تونید لذت ببرید درگیر این فن بازی ها نشید چرا که پول این بازی ها نه در جیب من می ره نه شما اما لذتش می ره نه فقط بازی ها بلکه در چیزهای دیگه هم به همین شکل عمل کنید.

پست یکم off topic شد اما احساس کردم لازمه بیانش کنم.

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
Deus Ex:Mankind Divided:8.5
+:ازادی عمل فوق العاده-گرافیک فنی و هنری بسیار خوب-گیمپلی عالی و بی نقص -اپگریدهای متنوع و کارامد-شخصیت پردازی Adam !
-:داستان نا امید کننده و پایان افتضاح در مقایسه با نسخه قبلی-افت فریم در بعضی قسمت ها(مخصوصا در سطح شهر)
خب یه روزه نشسیتم پاش و تمومش کردیم:D اول از همه اینو باید بگم که گیمپلی بازی بشدت عالی کار شده!از شوتینگ گرفته تا Take down های خفن!ازادی عمل فوق العاده دقیقا مثه نسخه قبل!
گرافیک هم در سطح خیلی خوبی داره ولی بعضی جاها مخصوصا تو سطح شهر افت فریم بدجور تو چشم میزنه!کیفیت تکسچر ها هم خوبه به نسبت.
و اما داستان بازی که ناامید کننده ترین بخش بازی هست و پاشنه اشیل این بازی!:|اصلا و ابدا انتظار همچین پایان بی سرو تهی نداشتم !کلیت داستان خوب بود شخصیت پردازی بعضی شخصیتا خیلی خوب بود به نظر من ولی پایان بازی قشنگ گند زد به داستان رفت !فکر هم کنم ادامه داشته باشه با توجه به پایانش!

musicshend

کاربر سایت
Jun 13, 2014
3
داداش انتظاراتت چی بودن که tlou برآورده نکرد؟:-?
نمیدونم نقل قول کردن تو این تاپیک مجازه یا نه ... ولی اینو دیدم واقعا کنجکاو شدم :)
بازی که تو همه رنکینگ های معتبر به عنوان یکی از بهترینای تاریخ معرفی شده ... 7.5 ؟؟!!
واقعا سوال برانگیز بود دوستان نتونستم جلو خودمو بگیرم:D
من كلي جاهاي مختلف از اين بازي تعريف شنيدم با اون امتيازاي خيلي بالايي كه همه بهش ميدادن انتظارات خيلي زيادي داشتم كه اصلا براورده نشدن.
داستانش برام كليشه اي بود فك كنم اينم از تاثيرات واكينگ دد باشه،حتي يك ذره هم نكته غير منتظره نداشت.از اون مرحله كه تو برف بود و الي اسير شده بود به بعد بازي ريتمش سريع تر شد و جالبتر شد ولي قبلش خسته كننده بود برام،همش منتظر بودم زودتر بازيش تموم شه.خيلي برام جالبه كه ميشنوم بعضيا چندبار
تموم كردن اين بازي رو، اصلا چنين پتانسيلي نداره بازيش.البته اينا تماما نظر شخصيمه كه ظاهرا با نظر خيليا متفاوته.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من كلي جاهاي مختلف از اين بازي تعريف شنيدم با اون امتيازاي خيلي بالايي كه همه بهش ميدادن انتظارات خيلي زيادي داشتم كه اصلا براورده نشدن.
داستانش برام كليشه اي بود فك كنم اينم از تاثيرات واكينگ دد باشه،حتي يك ذره هم نكته غير منتظره نداشت.از اون مرحله كه تو برف بود و الي اسير شده بود به بعد بازي ريتمش سريع تر شد و جالبتر شد ولي قبلش خسته كننده بود برام،همش منتظر بودم زودتر بازيش تموم شه.خيلي برام جالبه كه ميشنوم بعضيا چندبار
تموم كردن اين بازي رو، اصلا چنين پتانسيلي نداره بازيش.البته اينا تماما نظر شخصيمه كه ظاهرا با نظر خيليا متفاوته.

اون جریان کلیشه ای بودن که گفتی اتفاقا برا من خیلی جالب بود... موضوع داستان کاملا کلیشه ای هست... پخش شدن یه بیماری که مردمو زامبی میکنه و دنیا به فنا میره... تا حالا تو ده ها فیلم و بازی استفاده شده... اما ناتی داگ میاد همین موضوع کلیشه ای رو بر میداره و با شخصیت پردازی ها و دیالوگ های خیلی عالی و همچنین یه گیم پلی متفاوت اونو تبدیل به اثری میکنه که کاملا برای مخاطب یه تجربه جدید و احساسی میشه که هیچوقت فراموشش نمیکنه...
همین قضیه راجب Uncharted هم صادقه ... داستان آنچارتد همیشه ماجراجویی هایی بوده که تو فیلمای indiana jones عینشو دیدیم... اما با گیم پلی خیلی هیجان انگیز و نوع روایت داستان آدمو میخکوب میکنه ... انگار این طلا ساختن از موضوعات کلیشه ای تخصصه ناتی داگه:D:D

راجب سلیقه هم خب شما قبل از خرید باید چن تا فیلم گیمپلی و نقد و بررسی ببینی تا بفهمی به سلیقت میخوره یا نه... صرف بالا بودن نمرات و فروش دلیل نمیشه آدم از یه بازی حتما خوشش بیاد:-bd

Shahramland

کاربر سایت
Jun 18, 2016
11
صرف بالا بودن نمرات و فروش دلیل نمیشه آدم از یه بازی حتما خوشش بیاد

دقیقا موافقم...منم با هایپ بسیار بازی رو خریدم..داستان کلیشه ای ولی برای من زیبا بود..بیشتر از داستان لذت میبردم ولی گیم پلی مورد علاقم نبود

• Like
Reactions: voldmort

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
Bloodborne 10
Dark souls 3 9.8
Uncharted 4 10
Tlou 10
Gow 3r 9.5
Uncharted collection 9.8
Nedd for speed 9
Division 8
Gta v 8
Batman arkham night 9.5
Fifa 16 9
Pes 16 8
Drive club 7.5
B4 multi 9
Bhl 7
Cod bo3 8
Farcry 4 6
Mg g zero 7
Cod mw3 8
Assassin black flag 8.5
Watchdogs 5
Trine 2 9
Killzone sf 5
Order 8.5
دیگه چیزی یادم نمیاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab and voldmort

Shahramland

کاربر سایت
Jun 18, 2016
11
با اجازه دوستان چند تا امتیاز "شخصی" از بازیهایی که کردم با رعایت نکات فنی بازی حتی در صورت عدم علاقه..

Uncharted 1 - 7/10
داستان 7/10
گیم پلی 6/10
گرافیک 6/10

اولین باریه که بازی میکردم به علت نداشتن ps3 در نصل قبلی...احساس حسادت میکردم که انچارتد رو بازی نکرده بودم..ولی بازی برام جذاب نبود شاید چون تقریبا برای سال ها پیش بوده و کلی بازی بهتر از اون رو تجربه کرده بودم...مخصوصا اوایل داستان حوصلم سر رفت..به شخصه Gears Of War 1 در نصل قبلی در کنسول ایکس 360 رو به این ترجیح میدم..

Uncharted 2 - 8.5/10
داستان 8/10
گیم پلی 9/10
گرافیک 8/10

بازی سرعت بهتری نصبت به شماره قبلی داره و همین لذت بخشترش میکنه.. صحنه های سینمایی بیشتری داره ودرکل پیشرفت داره نصب به شماره قبلش

Uncharted 3 - 8/10
داستان 8/10
گیم پلی 8/10
گرافیک 8/10

نمیدونم به چه علت ولی با این شماره بیشتر ارتباط برقرار کردم...فقط مرحله بیابونش بعد از سقوط هواپیما بدترین تجربه بازیم بود...به شدت مسخره و اعصاب خورد کن

Until Dawn - 9/10
داستان 9/10
گیم پلی 8/10
گرافیک 9/10

اصلی ترین دلیلی که ps4 خریدم همین بازی بود....سبک داستانی رو خیلی دوست دارم....داستان به شدت کلیشه ای ولی باحاله..گرافیک چهره ها عالی.گیم پلی یا بهتر بگم کنترل بازی تو بعضی مراحل رو اعصابه...فقط راه رفتنه اونم با زاویه دوربین نا مناسب...تا 70 درصد بازی رو خیلی خیلی دوست داشتم با تمام مشکلات.. ولی 30 درصد اخر ماورایی میشه داستان و جذاب نبود برای من...میتونم بگم امتیاز اصلی این بازی 8 هست... ولی چون از بازی واکینگ دد برام جذابتر بود 9 میدم.

Far Cry Primal - 7/10
داستان 0/10
گیم پلی 5/10
گرافیک 7/10

به دوستانی که سری های قبل این بازی رو تجربه کردن به شدت توصیه میکنم سراغش نرن....این بازی دقیقا یه کپی و پیست ساده از بازی شماره قبل هست منهای اسلحه ها..فقط یه مقدار سلاح سرد به بازی اضافه شده و چند مدل حیوون که میتونی ازشون استفاده کنی به نفع خودت....تقریبا بعد از یک یا دو ساعت بازی چیزی برای نشون دادن نداره و همش تکرار و تکرار و تکرار....ولی انصافا استفاده از نیزه برای کشتن تجربه بسیار قشنگ و زیبایی بود.

Need For Speed: Rival - 7/10
داستان0/10
گیم پلی 7/10
گرافیک 8/10

اگه بازی Hot Pursuit رو بازی کرده باشین تقریبا با همون مفهوم سر کار دارین...بازی در دو حالت racer و cop بازی میشه و هر کدوم ماموریت های خاص خودشون رو داره.

GTA V - 9/10
داستان 9/10
گیم پلی 9/10
گرافیک 8.5/10

توضیح خاصی نداره این بازی با تنها چیزی که مشکل داشتم کنترل هواپیما ها بود و نداشتن بازی بولینگ..در کل همه چی کامل هست.مخصوصا داستان بین 3 شخصیت بازی..

The Last Of Us - 8.5/10
داستان 9/10
گیم پلی 7.5/10
گرافیک 9/10

بازی با ریتم قشنگی برام شروع شد...دیالوگ ها جذاب و گیرا ولی گیم پلی برام خسته کننده. تا زمانی که به شهر میرسی و با Bill اشنا میشیم...بیشتر میخواستم بقیه داستان رو بفهمم تا از گیم پلی لذت ببرم.چون عاشق بازیهای روایتی و داستانی هستم..البته سلیقه ای هست این مورد..در کل...بیشتر تم بازی در مراحل جلوتر کشتن ادمهاست تا زامبی ها..این یکم حالم رو گرفت..

Uncharted 4 - 8/10
این امتیازم درصورتیه که هنوز ابتدای داستان (زندان) رو بازی کردم و دلم نیومده ادامه بدم بازیو {نخندید لطفا :) }..تقریبا 24 ساله بازی میکنم...میتونم بدون شک بگم بهترین گرافیکی بوده که تو بازی ها دیدم.حتی بهتر از چهره پردازی در بازی until Dawn زمانی که بازی رو pause میکنی....گرافیک 10/10....ریتم اول داستان به شدت جذاب بود برام..امیدوارم بقیش هم همین طور باشه.البته اگه بازی کنم :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر