امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
Crysis 2:9

اون یه نمره هم فقط بخاطر باگهای زیادش.

گیم پلی:فوق العاده بود.لذت استفاده از نانو سویت و حرکاتی که میشد باهاش کرد که واقعا بازی رو لذت بخش کرده بود.مبارزات بسیار هیجانی و نفس گیر و دلچسب.اکشنی درگیر کننده و ناب.تنوع خوب سلاحها.به طور خلاصه باید بگم که برای من یکی که بسیار بهتر از شماره یک بود و من رو تا آخرین لحظه با عشق پای بازی نشوند.

موسیقی
:واقعا وقتی استاد هانس زیمر موزیکی رو بسازه،دیگه چی میشه گفت؟

گرافیک:بهترین گرافیک کنسولی تا بحال.فوق العاده بود.یعنی بیشتر از فوق العاده.تکسچرهای فوق العاده.نورپردازی عالی.آبجکتهای بی شمار.draw distance عالی.نکته ایی رو که خیلی ها دقت نمیکنن این هست که عظمت گرافیکی این بازی به این خاطر هست که همچین بافتهایی در یک محیط فوق العاده شلوغ با آبجکتهایی که هر کدوم قابل حرکت و استفاده هستن وجود داره.تخریب پذیری این بازی هم واقعا عالی بود.مخصوصا وقتی با سلاحهای سنگین کار میکردی و یا پشت تانک میشستی.واقعا ساخت این گرافیک روی کنسول فقط از کرایتک بر میومد.که تو یک محیط به این شلوغی بتونه همچین بافتها و نورپردازی بی نقصی رو تحویل بده.البته خیلی از افت فریم صحبت میشه.که من به شخصه فقط در یک صحنه افت فریم رو متوجه شدم که فکر کنم تا 20 یا 15 هم پائین اومد.اما به جز اون صحنه جای دیگه ایی متوجهش نشدم.حالا شاید هم بوده ولی من نفهمیدم.

در کل درود بر کرایتک.یک شوتر ناب با گرافیک بی رقیب رو تونست روی کنسولی مثل 360 عرضه کنه تا دیگه شاهد انواع و اقسام نمک ریزی ها در مورد این دستگاه بخت برگشته نباشیم.

• Like
Reactions: hadi sh

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چند وقتی هست امتیاز ندادم:D

Dead Space 2 : 8.5
بازی خوبی بود من که ازش لذت بردم پایان جالبی هم داشت

Dragon Age 2 : 7
واقعا توقعم بیشتر از این حرف ها بود ، در مقایسه با Origins اصلا بازی خوبی نبود ، شخصیت پردازی Origins به مراتب بهتر از این نسخه بود ، در ضمن اسم بازی Dragon Age هست اونوقت فقط یه اژدهای ضعیف داشت که اونم ربطی به داستان نداشت ، خیلی از Bioware نا امید شدم خدا بخیر کنه چه به روز Mass Effect 3 در بیاد

Bullet Storm : 8
بازی خوبی بود اصلا انتظار نداشتم این همه بازیش جذاب باشه

Home Front : 8
بازی خیلی خوبی بود واقعا اولین بار بود ک از یه بازی FPS که مربوط به جنگ بود خوشم اومد ، البته مشکلاتی هم داشت که من فقط یه نمره برای کنترل بد بازی ازش کم کردم ، در ضمن خیلی هم کوتاه بود تازه گرم شده بودم که بازی تموم شد ، ولی داستان بازی خیلی زیباست و شما رو به خودش جذب میکنه

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
metro 2033 بهش از 10 نمره 0 رو میدم
گیم پلی افتضاح
محیط بازی افتضاح
داستان افتضاح
نخرید این بازیو پولتونو ریختید سطل آشغال اگه اینو بخرید

• Like
Reactions: Thomas_Anders

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
Crysis 2 :9.5
بهترین گرافیکی تا به حال دیدم متعلق به این بازیه! (البته به جز نسخه ی PC که از همشون بالاتره!)
گیم پلیشم خیلی متنوع بود و اصلا احساس خستگی نمیکردم تا اخر بازی.
در کل واقعا بی نظیر بود این بازی.

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
مترو 7 جو وق العاده ای داشت
red dead 9.75 فوق العاده بود این بازی
کسلوانیا واسه بار چندم 9.5 خیلی باهاش حال کردم مخصوصا با گابریل :x
singularity بهش 7 میدم خوب و جالب بود
dead space 2 هم تا اینجا که رفتم 9 (اخه دیسک دومش رو بهم نداده هنوز:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر