امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
Halo Reach

گرافیک : از لحاظ هنری شاهکاری بیش نبود . از نظر فنی هم تو بعضی زمینه ها کمبود داشت که اونم در طول بازی اصلا به چشم نمیاد . ( 9.5 )

موسیقی : شگفت انگیز . هر چی بگم کم گفتم . ( 10 )

داستان : یکم بنظرم تو شخصیت پردازی مشکل داشت . تنها شخصیتی که بنسبت خوب کار شده بود Jorge بود . خط اصلی داشتان هم خوب کار شده بود و کشش لازم رو داشت . ( 8.5 )

گیم پلی : رکن اصلی بازی که انصافا خوب کار شده بود . درسته که شبیه هیلو های قبلی بود ولی طراوت خودشو حفظ کرد و از تکراری بودن در اومد . ( 9.5 )

ارزش : خیلی زیاد ( :d ) با اینکه تیکه تیکه بازی کردم ولی بطز شگفت انگیزی منو بخودش جذب میکرد . ( 10 )

بخش Multiplayer هم خیلی حال میده و معتاد کنندست !:d

SALAR13

کاربر سایت
Sep 20, 2010
50
نام
سالار
سلام

MAFIA2 :9
بازی خوبی بود .داستانش عالی بود . گیم پلی نسبتا خوبی داشت. گرافیکش هم بد نبود . صداگذاریش هم بی نقص بود .

SINGULARITY :8
بازی خوبی نیس. داستانش خوبه گرافیکش هم صداگذاریش هم گرافیکش هم کاتسنس هاش ولی جذابیت زیادی نداره به نظره من

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Dead Rising 2:8.0
تجربه خوبی بود ولی سیو کردن بازی دقیقا مثل شماره 1 فوق العاده اعصاب خوردکن ـه!
Quantum Theory:6.5
بد نبود,اونقدر هم دیگه ضعیف نبود که 3 بگیره,بیشترین اشکالش اینه که دقیقا GEOW ـه با یکم تقلید,مثل Dante's Inferno !

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
اصولا اینجا پستی نمیدم ، ولی این یکی فرق داره ...
Halo: Reach
10 از 10 هم بدم برای این بازی شاهکار کمه ، 100 از 10 حقشه !همه چیزش فوق العاده بود ، تک تک لحظات این بازی لذت بخش ، شیرین ، دوست داشتنی و خاطره انگیر بودن . تیکه های اکشنش هیجان و لذت خاصی داشت که تو هیچ بازی دیگه ای ندیده بودم ، تیکه های غمگینش طوری بود که آدم رو وادار به بغض و گاهی اشک ریختن میکرد و پایان بازی که شاهکار بانجی بود . عاشق تک تک لحظاتش هستم ...
من کسیَم که اصولا سربازی هایی که سختیشون زیاده خیلی زود و راحت کنترل خودم رو از دست میدم و عصبی میشم ، ولی این بازی سختی هاشم شیرین و آرامش بخش بودن !
نمیدونم شاید زیاد از حد جوگیر شدم ، البته دیروز بازی رو تموم کردم ها اگر جو بود باید تا الان میخوابید :d اما منی که تا یک هفته پیش فکر میکردم RE4 بهترین گیمی ـه که بازی کردم ، بعد تموم کردن ریچ نظرم عوض شد ، در کل بهترین و خاطره انگیز ترین بازی عمرم بود و بازم میگم عاشق تک تک لحظات بازی هستم .
فقط یک چیز میمونه که بگم ، اونم اینکه Halo: Reach & Bungie 4 Life ... :x

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
halo reach 9.5/10

نیم نمره اخر که بهش اضافه کردم بخاطر اینکه
این گفت که یه بازی خوب نیازی به گرافیک آنچنانی نداره

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
Red Dead Redemption

توضیحی خاصی برای بازی ندارم ، از معدود مشکلاتش بعضی از باگهاش بود . یکی از قشنگترین و خاطره انگیزترین بازیهایی که تا حالا کردم ...

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
mass effect 2 DLC Lair of the Shadow Broker
عالی بود
10/10
امیدوارم چیزایی که تو این dlc بود مخصوصا ماشین سواریش تو 3 هم باشه . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر