امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Alan Wake:7/10
گیم پلی:5/10 بعد از 1 ساعت بازی کاملا تکراری و خسته کننده میشه
هی نور بنداز بکش
گرافیک:8.5/10 گرافیک بازی خوبه ولی نور پردازیش بعضی جاها خیلی شدیده
صدا گزاری 9/10 خیلی خوبه بعضی جاها واقعا میترسونه:d
جذابیت 8/10
نظر کلی: بازی خوبیه 360 دارا حتما تجربه کنن ولی زیادی شلوغش کرده بودن بچه های BC:d

tom clancy's H.A.W.X
90
+ کنترل نرم و روان هواپیماها.مدل های با کیفیت.مراحل از تنوع زیادی برخورداره و همینطور بسیار عالی طراحی شده.صداگذاری و موسیقی عالیه..هوش مصنوعی خوب دشمنان.داستانی عالی و پر کشش(بر خلاف بازی های دیگه تو این سبک).اشارات جالب و خاطره انگیز به بقیه ی عناوین تام کلنسی.
- مدل سازی بد زمین(مشکل تمام بازی های این سبک).هوش مصنوعی یاران خودی زیاد خوب عمل نمیکنه.

Dante's Inferno
6/10
چیز خاصی نداشت به نظر من . البته بازی خیلی بدی نبودش . منتها جذابیت چندانی برام نداشت . برای سرگرمی و اچیو هاش به نظرم ارزشش رو داشت :دی !

Halo : Reach
10/10​

• گیم-پلی : نمی دونم چی بگم ! عالی .
  • داستان : داستان های سری Halo همیش عالی بوده و نحوه روایت هم خوب بوده ! تنها عیبی از بازی میشه گرفت اینه که پرداخت بازی به اتفاقات زیاد جالب نبود ، همین !
  • موسیقی : جایی رو برای حرف زدن باقی نمیزاره ، شاهکار
  • گرافیک : عالی تر از عالی !
یک شاهکار به تمام معنی ! هنوز تو شوکم ! فقط می تونم بگم درود بر Bungie

خب بعد 2ماه ما هم چند تا بازی تموم کردیم
Mafia II:8.1:d
بازی خوفی بود داستانش که عالی
فقط از کپچر 13 به بعد رو نفهمیدم
رانندگشی ولی رو اعصاب بود

Terminator Salvation:3.5
مزخرف و چرت به توان 2 فقط 1000 تایی کردم اچیومنت هاش رو دم سازندش گرم

HaLo Reach هم مرحله ی 8 هستم هنوز تموم نشده ولی تا اینجاش نسبت به هیلو قبلی گرافیکش خیلی قشنگ تر شده صدا گذاری هم مرحله 2وم یا 3وم بود که من دهنم باز مونده بود!

mafia II:10
بازیش که توپه توپه!داستانش حرف نداره.مجله هایی که تو بازی بودن هم نوآوری جالبی بود باعث می شد گیمر برای پیدا کردنشون تلاش کنه!:d
من 17 تا پیدا کردم:d
در ضمن منم چند تا چپتر آخرشو نفهمیدم

Mafia 2
8.5/10
ضعف هایی تو بخش ماشین سواری و اینکه همش سوار ماشین از یک نقطه به نقطه دیگه رفتن واسه من خسته کننده بود ولی بقیه چیزها خوب بود

Metro 2033 9/10
یکی از بهترین شوتر هایی بود که روی Xbox 360 بازی کردم.جو بازی خیلی قشنگ بود داستان جالبی داشت
ولی بازی یکمی سخت بود و گرگ هاش دیر میموردن در صورتی که توی بازی تیر خیلی کم میاری

در کل خیلی قشنگ بود

Metro 2033: 7.7 / 10

گیم پلی: 7.5

گرافیک: 8

صداگذاری: 8

جذابیت: 7

پ.ن: در مجموع بازی خوبی بود ولی بعضی وقتا سختیش خیلی روی اعصاب بود. اتمسفر بازی عالی بود و صداگذاریشم در سطح نسبتا بالایی قرار داشت. بعضی مراحل بازی هم واقعا زیبا طراحی شده بودن و نشون دهنده ی ایده ی خوب سازندگان بودن. به خصوص مراحل "Ghosts" و "Anomaly" خیلی جالب بودن. ولی در عوض مراحل آخر بازی اونجا که اون آمیب های رادیو اکتیو از زمین بیرون می آمدن فوق العاده مزخرف و روی اعصاب بود. امیدوارم تو شماره ی دوم یه چنین مراحلی رو نبینم.

Metro 2033: 7.7 / 10

گیم پلی: 7.5

گرافیک: 8

صداگذاری: 8

جذابیت: 7

پ.ن: در مجموع بازی خوبی بود ولی بعضی وقتا سختیش خیلی روی اعصاب بود. اتمسفر بازی عالی بود و صداگذاریشم در سطح نسبتا بالایی قرار داشت. بعضی مراحل بازی هم واقعا زیبا طراحی شده بودن و نشون دهنده ی ایده ی خوب سازندگان بودن. به خصوص مراحل "Ghosts" و "Anomaly" خیلی جالب بودن. ولی در عوض مراحل آخر بازی اونجا که اون آمیب های رادیو اکتیو از زمین بیرون می آمدن فوق العاده مزخرف و روی اعصاب بود. امیدوارم تو شماره ی دوم یه چنین مراحلی رو نبینم.

شدیدا تایید میکنم روی درجه سختی نرمال من با هزار بدبختی ردش کردم(البته به خاطر هوش مصنوعی بازی اونجا میباختم) حالا نمیدونم روی هارد کسی این بازی رو چه طوری میخاد تموم کنه:d

Stalker: call of pripyat : 8
خیلی بازی عجیبی بود! زامبیهاش مسلسل داشتن! ولی هرچی بود فوق العاده سخت بود . خیلی سخت تمومش کردم. ولی قشنگ بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or