امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Halo Reach

گرافیک : از لحاظ هنری شاهکاری بیش نبود . از نظر فنی هم تو بعضی زمینه ها کمبود داشت که اونم در طول بازی اصلا به چشم نمیاد . ( 9.5 )

موسیقی : شگفت انگیز . هر چی بگم کم گفتم . ( 10 )

داستان : یکم بنظرم تو شخصیت پردازی مشکل داشت . تنها شخصیتی که بنسبت خوب کار شده بود Jorge بود . خط اصلی داشتان هم خوب کار شده بود و کشش لازم رو داشت . ( 8.5 )

گیم پلی : رکن اصلی بازی که انصافا خوب کار شده بود . درسته که شبیه هیلو های قبلی بود ولی طراوت خودشو حفظ کرد و از تکراری بودن در اومد . ( 9.5 )

ارزش : خیلی زیاد ( :d ) با اینکه تیکه تیکه بازی کردم ولی بطز شگفت انگیزی منو بخودش جذب میکرد . ( 10 )

بخش Multiplayer هم خیلی حال میده و معتاد کنندست !:d

سلام

MAFIA2 :9
بازی خوبی بود .داستانش عالی بود . گیم پلی نسبتا خوبی داشت. گرافیکش هم بد نبود . صداگذاریش هم بی نقص بود .

SINGULARITY :8
بازی خوبی نیس. داستانش خوبه گرافیکش هم صداگذاریش هم گرافیکش هم کاتسنس هاش ولی جذابیت زیادی نداره به نظره من

Dead Rising 2:8.0
تجربه خوبی بود ولی سیو کردن بازی دقیقا مثل شماره 1 فوق العاده اعصاب خوردکن ـه!
Quantum Theory:6.5
بد نبود,اونقدر هم دیگه ضعیف نبود که 3 بگیره,بیشترین اشکالش اینه که دقیقا GEOW ـه با یکم تقلید,مثل Dante's Inferno !

اصولا اینجا پستی نمیدم ، ولی این یکی فرق داره ...
Halo: Reach
10 از 10 هم بدم برای این بازی شاهکار کمه ، 100 از 10 حقشه !همه چیزش فوق العاده بود ، تک تک لحظات این بازی لذت بخش ، شیرین ، دوست داشتنی و خاطره انگیر بودن . تیکه های اکشنش هیجان و لذت خاصی داشت که تو هیچ بازی دیگه ای ندیده بودم ، تیکه های غمگینش طوری بود که آدم رو وادار به بغض و گاهی اشک ریختن میکرد و پایان بازی که شاهکار بانجی بود . عاشق تک تک لحظاتش هستم ...
من کسیَم که اصولا سربازی هایی که سختیشون زیاده خیلی زود و راحت کنترل خودم رو از دست میدم و عصبی میشم ، ولی این بازی سختی هاشم شیرین و آرامش بخش بودن !
نمیدونم شاید زیاد از حد جوگیر شدم ، البته دیروز بازی رو تموم کردم ها اگر جو بود باید تا الان میخوابید :d اما منی که تا یک هفته پیش فکر میکردم RE4 بهترین گیمی ـه که بازی کردم ، بعد تموم کردن ریچ نظرم عوض شد ، در کل بهترین و خاطره انگیز ترین بازی عمرم بود و بازم میگم عاشق تک تک لحظات بازی هستم .
فقط یک چیز میمونه که بگم ، اونم اینکه Halo: Reach & Bungie 4 Life ... :x

Red Dead Redemption

توضیحی خاصی برای بازی ندارم ، از معدود مشکلاتش بعضی از باگهاش بود . یکی از قشنگترین و خاطره انگیزترین بازیهایی که تا حالا کردم ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or