امتيازات بازي Grand Theft Auto IV

• Thread starter Thread starter 619
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

619

مدیر انجمن
سلام
بالاخره اين ابر بازي Rockstar هم نقد شد

Official XBOX Magazine : 10/10

134565_hs.jpg

موفق باشيد !!

همونطور که میدونید هنوز GS خوشحال به این بازی امتیاز نداده ...
اما همیشه برای همه بازیها یه آمار کوتاه داره که این مال GTA هست و البته تا حد زیادی مربوط به نظر خوانندگان هست :

2rzpf2r.jpg

به این ترتیب ، GTA IV میشه بهترین بازی تاریخ !!! :دی

اما همیشه برای همه بازیها یه آمار کوتاه داره که این مال GTA هست و البته تا حد زیادی مربوط به نظر خوانندگان هست :

2rzpf2r.jpg

به این ترتیب ، GTA IV میشه بهترین بازی تاریخ !!! :دی

من اصلا از این چیزی نفهمیدم منظورش چی بود :biggrin1: منظور rank میدونم اما یک و عدد بعدیش نمیفهمم چه منظوری داره :biggrin1:

به نظر من مدالهایی که گیم اسپات به بازیها میده امتیاز دهی رو جالبتر کرده مثلا در مورد گرافیک اونا 3 عامل و مد نظر میگیرن:
گرافیک تکنیکی
گرافیک هنری
انیمیشن
درحالی که بقیه سایتا به این ظریفی بازیا رو بررسی نمیکنن.

Gamespot کلا یکشنبه ها تعطیلن میرن دنبال عشق و حال :biggrin1:

من اصلا از این چیزی نفهمیدم منظورش چی بود :biggrin1: منظور rank میدونم اما یک و عدد بعدیش نمیفهمم چه منظوری داره :biggrin1:

یعنی از بین 45174 بازی ، در رده اول هست !
در X360 هم همینطور ...
البته گفتم که این چیز خیلی معتبری نیست ولی بسیار تکان دهنده است ! :دی

برید بخرید، حالشو ببرید :biggrin1:

Computer & Video Games UK 9.5 of 10
GameSpy 10 of 10
Eurogamer 10 of 10
TeamXbox 10 of 10
Gametrailers 9.8 of 10

متوسط امتیاز تا حالا 99.1 از 100 بوده.

----------------------------
سایت Kotaku اومده یک مقایسه ای بین دو نسخه بازی انجام داده که میتونید در اینجا ببینید.

- در این مقایسه گفته که PS3 حدود 3.4 گیگ بر روی هاردش اینستال داره که 7 دقیقه و 20 ثانیه طول میکشه.

- نسخه XBOX 360 در زمینه Frame Rate بهتر از نسخه PS3 هست مخصوصا جاهاییکه شلوغ هست مثل پشت چراغ راهنمایی.

- چون PS3 از هاردش میتونه استفاده کنه به همین دلیل سرعت لود شدن بافت ها و ساختمانها و درخت ها در اون بیشتر از XBOX 360 هست.

- همچنین در مقایسه گرافیک گفته شده که AA هر دو نسخه به یک اندازه هست.

- در مورد Achievements و Downloadable Content برتری با XBOX 360 هست.

- نسخه PS3 از قابلیت SIXAXIS استفاده میکنه برای راندن و هلیکوپتر و موتور و... که نویسنده گفته بعد از یک مدتی شما حتما این Option رو Off میکنید مثل خودش!:biggrin1:

- گزینه Vibration هم در دو نسخه بازی وجود داره.

آخرین ویرایش:
سایت Kotaku اومده یک مقایسه ای بین دو نسخه بازی انجام داده که میتونید در اینجا ببینید.

- در این مقایسه گفته که PS3 حدود 3.4 گیگ بر روی هاردش اینستال داره که 7 دقیقه و 20 ثانیه طول میکشه.

- نسخه XBOX 360 در زمینه Frame Rate بهتر از نسخه PS3 هست مخصوصا جاهاییکه شلوغ هست مثل پشت چراغ راهنمایی.

- چون PS3 از هاردش میتونه استفاده کنه به همین دلیل سرعت لود شده بافت ها در اون بیشتر از XBOX 360 هست.

- نسخه PS3 از قابلیت SIXAXIS استفاده میکنه برای راندن و هلیکوپتر و موتور و... که نویسنده گفته بعد از یک مدتی شما حتما این Option رو Off میکنید مثل خودش!:biggrin1:

سایت IGN دقیقا برعکس اینو گفته ... گفته AA توی PS3 بهتره و FR هم توی PS3 ثبات بیشتری داره ...

به این ترتیب مقایسه هم عشقی شده و هر چشمی هرطور دلش بخواد میبینه ...

حالا اگه گفتید کدوم بهتره ؟!
:laughing:

جالبه Kotaku گفته فریم ریت 360 بهتره ولی از اون طرف IGN و GamesRadar و ... در مورد برتری PS3 گفتن ! جالب تر اینه که خود Kotaku هم آخر مقاله ش نوشته به خاطر Performance بهتر و دسته Dual Shock نسخه PS3 رو انتخاب میکنم !

جالبه Kotaku گفته فریم ریت 360 بهتره ولی از اون طرف IGN و GamesRadar و ... در مورد برتری PS3 گفتن ! جالب تر اینه که خود Kotaku هم آخر مقاله ش نوشته به خاطر Performance بهتر و دسته Dual Shock نسخه PS3 رو انتخاب میکنم !

آره ، منم الان Kotaku رو کامل خوندم ، این آخرش یه چیز دیگه گفته !!! طرف فکر کنم تو حال خودش نبوده ...

- چون PS3 از هاردش میتونه استفاده کنه به همین دلیل سرعت لود شدن بافت ها و ساختمانها و درخت ها در اون بیشتر از XBOX 360 هست.

:arrowd::arrowd::arrowd:

ign در نقد خودش کمی به مقایسه دو تا ورژن پرداخته و ورژن ps3 رو در کل گزینه بهتر انتخاب کرده.
در مورد تفاوت ها ذکر شده که نسخه ps3 دارای Anti-Aliasing بهتری نسبت به 360 هست و لبه ها صافتر هستند. همچنین گفته شده که framerate در کل دو نسخه تقریبا برابر بوده ولی در نسخه ps3 وقفه های لود texture ها در بازی کمتر از نسخه 360 است.
به تنها برتری 360 که اشاره شده گفته که رنگبندی بهتری داره ولی چون AA در ps3 بهتره باز تصویر نسخه ps3 صافتر و بهتر هست. در مورد سرعت لود شدن هم گفته که چون در نسخه ps3 بازی برروی هارد ریخته می شه سرعت لود ها بهتر از 360 هست ولی گفته در نسخه 360 هم لود ها خیلی کم هستن و به ندرت بیشتر از 30 ثانیه می شن.
ولی در کل از هر دو نسخه تمجدید کرده و به هر دو نمره 10 را داده و گفته این تفاوت ها خیلی ناچیز هستن و هر دو نسخه شما رو به وجد خواهند آورد.
http://xbox360.ign.com/articles/869/869381p1.html

حرف IGN براي من و فکر کنم خيلي هاي ديگه سند باشه

آخرین ویرایش:

.
ولی تو این لینک :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=391370#post391370
XBOX دارا که بازی کردن عکس اینا میگن .:confused:

سایتها هم فن بازی در میارند :laughing:

ولی تو این لینک :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=391370#post391370
XBOX دارا که بازی کردن عکس اینا میگن .:confused:

سایتها هم فن بازی در میارند :laughing:

شما هم این لینکت رو خیلی دوست داری مثل اینکه ( مواظبش باش )

Xbox دارها فقط نسخه Xbox زو بازی کردن و راجع به همون نظر میدن ، با PS3 که مقایسه نکردن !
ولی اینا هر دو تا نسخه رو با هم مقایسه کردن ...

Xbox دارها فقط نسخه Xbox زو بازی کردن و راجع به همون نظر میدن ، با PS3 که مقایسه نکردن !
ولی اینا هر دو تا نسخه رو با هم مقایسه کردن ...

تا اینجاش مشخصه که سایت Kotaku اشتباه گفته . حالا منتظر میشیم تا نسخه ps3 ش بیاد تا اون طرف قضیه رو هم ببینیم .

آخه تو این فروم باید با منبع حرف بزنی وگرنه 100 نفر میریزن سرت . به قول یکی از مدیرا ، دارم خودما به این فروم عادت میدم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or