امتيازات بازي Grand Theft Auto IV

• Thread starter Thread starter 619
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

619

مدیر انجمن
سلام
بالاخره اين ابر بازي Rockstar هم نقد شد

Official XBOX Magazine : 10/10

134565_hs.jpg

موفق باشيد !!

سلام. من گمون کنم Gamespot نمره ی 9.8 رو به GTA IV بده
شما گمان نکن :laughing: میدونی چرا؟ چون GS به بازی ها الان خیلی وقته که رند نمره میده،حالا یعنی چی؟!!
برای اون دسته از دوستانی که بالای 6 ماه هست هنوز نفهمیدن قضیه چی هست باید بگم که نمره اینجوری داده میشه برای مثال>>>> 8.0 بعد 8.5 بعد 9.0 بعد 9.5 یعنی دیگه چیزی به نام 9.8 نداریم!!! پس اظهار فضل بدون تفکر رو انیجا نبینیم انشاالله :-"

من تا امتیاز دادن سایت Gamespot به این بازی صبر میکنم چون به نظر من اونا یهترین انتقادهارو از بازیها میکنن.
نظر شخصیم اینه که Gamespot به این بازی حداکثر امتیاز 9 میده.
تا اینجا هم از اظهار نظرهایی که تو تاپیکهای Gamespot از افراد تقریبا تاثیر گذاز توی سایت دیدم به نظر میاد اونا از گرافیک بازی در حد کمال راضی نیستن و کلا به نسخه 360 بازی هم توجه بیشتری نشون میدن!

اتفاقا بهترین انتقادها رو نمیکنه ، یه مشکلی که دارن دچار عقده هستند و میخوان خودشون رو مطرح کنن ...
همیشه صبر میکنن آخر همه یه بازی رو نقد کنن که کمترین امتیاز رو بدن و بگن ما با بقیه فرق میکنیم :smoke:

اکثرا به یه سری مسائل مسخره و بیربط گیر میدن تا 1 - 2 امتیاز کم کنن از بازی .

ولی در مورد GTA من مطمئن هستم زیر 9.5 نمیده ... حتی اگه بخواد کمتر بده جرءتش رو نداره ، چون با RPG میزنن وسط SPOT ش
:biggrin1:

حالا ضایع نشیم ؟! :laughing:

اتفاقا بهترین انتقادها رو نمیکنه ، یه مشکلی که دارن دچار عقده هستند و میخوان خودشون رو مطرح کنن ...
همیشه صبر میکنن آخر همه یه بازی رو نقد کنن که کمترین امتیاز رو بدن و بگن ما با بقیه فرق میکنیم :smoke:

اکثرا به یه سری مسائل مسخره و بیربط گیر میدن تا 1 - 2 امتیاز کم کنن از بازی .

ولی در مورد GTA من مطمئن هستم زیر 9.5 نمیده ... حتی اگه بخواد کمتر بده جرءتش رو نداره ، چون با RPG میزنن وسط SPOT ش :biggrin1:

حالا ضایع نشیم ؟! :laughing:
نه بابا گیمر درست حسابی ندارن طول میکشه تا بازی رو تموم کنن سر همون لجشون میگیره کم امتیاز میدن:biggrin1:

هنوز برای ps3 نیومده . این نسخه xbox هم معلوم نیست چطوری اومده بیرون چون تو ign زده برای هر دو رو 29 april .
خيلي وقتها بازيها قبل از انتشار رسميشون توسط يه سري افراد به اصطلاح دزديده ميشن و لينكهاي دانلودش در اينترنت پخش ميشه...
مثل Assassin's Creed نسخه PC و. يا Halo 3 براي X360.

مطمئنا گیم اسپات 10 نمیده.
اگه می خواست 10 بده به ماریو گالاکسی می داد..
این گیم اسپات هم تازگیا خیلی بی آبرو شده.
بهتره سعی کنیم دیگه امتیازهای گیم اسپات رو فاکتور قرار ندیم.

مطمئنا گیم اسپات 10 نمیده.
اگه می خواست 10 بده به ماریو گالاکسی می داد..
این گیم اسپات هم تازگیا خیلی بی آبرو شده.
بهتره سعی کنیم دیگه امتیازهای گیم اسپات رو فاکتور قرار ندیم.
موافقم
gamespot بعد از اون گندی که سر نمره دادن به بازیهای PS3 و اخراج نویسنده هاش زد فکر نکنم دیگه کسی نمره ها و نقدهای مسخره این سایت رو قبول داشته باشه;)

موافقم
gamespot بعد از اون گندی که سر نمره دادن به بازیهای PS3 و اخراج نویسنده هاش زد فکر نکنم دیگه کسی نمره ها و نقدهای مسخره این سایت رو قبول داشته باشه;)
اتفافا برعکس
با وجود همه اون گند کاری ها و ... باز هم, همه نگاهشون به نمره گیم اسپات هست
اگه تمامی سایت ها هم به بازی نمره بدن باز همه منتظر نمره گیم اسپات هست تا ببینن چی فرمایش میکنه
نمونه اش هم همین تاپیک هست

خب فکر کنم این امتیاز را کسی نگذاشته بود .
PlayStation: Official Mag (US) ,
از 5 نمره خود نمره 5 داد و GTA IV امتیاز کامل 100% را به خود اختصاص داد .

اتفافا برعکس
با وجود همه اون گند کاری ها و ... باز هم, همه نگاهشون به نمره گیم اسپات هست
اگه تمامی سایت ها هم به بازی نمره بدن باز همه منتظر نمره گیم اسپات هست تا ببینن چی فرمایش میکنه
نمونه اش هم همین تاپیک هست
بله الان همه منتظر نمره گیم اسپات هستند تا ببینن میخواد چه نمره بی خودی به GTA IV بده:)هر چند چه نمره بده یا نده برای کسی مهم نیست کسی نمره این سایت رو ملاک قرار نمیده نمره های گیم اسپات فقط جنبه خنده داره
نمونه اش همین تاپیک هست!!!!!:biggrin1:

به نظر من بيسواد بهترين نمره ها ، درست ترين ، عادلانه ترين رو گيم اسپات ميده و واقعا حق GTA IV نمره كامل نيست ;) اگر بازی رو بدون احساسات نگاه كنيد متوجه خواهيد شد

به نظر من بيسواد بهترين نمره ها ، درست ترين ، عادلانه ترين رو گيم اسپات ميده و واقعا حق GTA IV نمره كامل نيست ;) اگر بازی رو بدون احساسات نگاه كنيد متوجه خواهيد شد
دوست عزیز از وقتی سایت فاکتورگیری و اوریج رو کنار گذاشته و مثل اینکه داره املا بچه های کلاس اول رو تصحیح میکنه، به بازی ها امتیاز میده این سایت یک منبع رو به موت بیش نیست که فقط از آرشیوش در حال نون خوردنه.
بدیهای این سایت از حدود اواسط سال 2007 شروع شد:
1- همونطور که گفتم برداشتن میانگین
2- نقدهای سرخود، منتقدین که از فن بوییّت فراوان رنج میبرن، و پوینتهای بیخود و مسخره که نافهمی نویسنده رو نشون میده.
3- نقد نکردن بازیهایی که باید نقد شن، الان نسبت بازیهای قابل نقدی که نقد نشدند درین سایت خیلی خیلی زیاده.
4- بسیاری از منتقدینش هنوز نفهمیدند که وقتی فاکتور و میانگین رفته، الان قسمتی که مربوط به پوینت دادن به بازی هست داره کل نقد شما رو خلاصه میکنه، اما بعضیاشون میان چندتا چرت و پرت توی این قسمت مینویسن و چهارتا نقطه ی قوت بیخود مشخص میکنند و میرند.
5- نمیدونم، اینها میفهمند که PSP یک کنسول دستیه و قدرت کنسولهای نسل هفتم رو فاقده یا نه؟ نمیفهمن رزولوشن یعنی چی؟ موبیل یعنی چی؟ جالبه. میاند به بازی God of War: Chains of Olympus میدند 8.5. درحالی که از بقیه ی منابع مطرح زیر 9 نگرفته. چرا؟ نقطه ضعفش رو میده که با نسخه ی قبلش فرقی نکرده. نه جون من هنوز در نیافتی که داری بازی رو PSP بازی میکنی نه PS2؟ بعد توی پوینتهاش میگه که عناصر اساسی گیم پلی غییر خاصی نکردند. یکی بیاد مشخص کنه که پرفومنس یعنی چی. بعد ش میگه که بازی زود تموم میشه، خوب برادر وقتی توی درجه ی سختی آسون بازی کنی همینطوره، بعد میگه که میتونسته پازلهای بیشتری داشته باشه. تا حدودی درست، ولی آخه باید توجه کنند کنسول قابل حمل باید بازی ای داشته باشه که توی کویر و بیابون، جنگل و صحرا، کوهستان و فلات توی هواپیما، ماشین، بالای درخت، سر بیت الخلاء! هم باید بازی شه. اصلا سبک بازی، فانتزی اکشن ادونچر هست. فکر کنم هنوز فرق این سبک رو با سبک ادونچر نتونستن مقیاس کنن. یک مثالش بود، مثال زیاده. به MGS: Portable OPS که حتی بعضی از سایتها بهش دادن 6.5، میده 9. از بس که با MGS 3 فرق داره جون داداش.
6- جف گسترمن، شخصی که 2/3 بازی ها رو نقد میکنه و Senior Editor سایت هست، از سایت عزل میشه، در حالی که گسترمن ارزشش بیشتر هست تا حدی که تمام منتقدهای سایت رو عزل کنه از لحاظ ارزش.
7- معلوم نیست مدیرهاش دائم الخمرن، صرع مزمن دارند، خرج زن و بچه شون روی دوششونه، نمیدونن چقدر سایت اسپانسر داره، میاند در کمال پررویی به بایوشوک میدند 9، به هیلو 3 میدند 9.5. عجیبه. چون هیلو اکسکلوزیوه؟ نه چون... همین گسترمن هم به بازی ای که روی هدلاین گیم اسپات(فکر کنم بعضیها فکر کنن ملکوت اعلی هست این قسمت) تبلیغ شده میده 6.5، پخ شده.
حالا کاری ندارم بعضی وقتها عدالت رو اجرا میکنه، اونهم نه کامل. اساسینز کرید مستحق 9 نبود؛ اما مستحق نمراتی که IGN و منابع دیگه دادند هم نیست.

فکر کنم بس باشه که گیم اسپات منبع معتبری نیست... راستی همه ی GTAـها رو جف گستر من نقد کرده و بهشون 9.6 که الان دیگه نیست و نمیاد و نخواهد امد پس نقدی بی ارزش پیش روی شما روی این سایت هست.

دوست عزیز اصلا همه با شما موافق . میتونم بدونم شما از کجا پی به این موضوع بردید . با دیدن چند trailer و خواندن چند نقد . گیم اسپات خراب کرد خفن حتی به mass امتیاز کمی هم داد .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or