امتيازات بازي Grand Theft Auto IV

• Thread starter Thread starter 619
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

619

مدیر انجمن
سلام
بالاخره اين ابر بازي Rockstar هم نقد شد

Official XBOX Magazine : 10/10

134565_hs.jpg

موفق باشيد !!

نکته جالب اینه که نسخه PS3 بازی بهتر از آب در اومده.
خیلی ببخشید ولی لینک هستش؟برای این؟قصد چیزی ندارمااا ولی جالبه آخه.ولی واقعا اگر تونسته باشه بهرت باشه واقعا این تاخیر یه تاخیر به درد بخور بوده!بقیه تاخیر می زنن باد هوا.
راستی بازیش FREE هستش؟این و کسی می دونه؟!
توی گیم اسپات که گیم اسکورها توی 360 8.8داره!
برای PS3 گیم اسکور نداشت!
ولی فکر نکنم از گیم اسپات 10 بگیره همین 9.5 میده!

خیلی ببخشید ولی لینک هستش؟برای این؟قصد چیزی ندارمااا ولی جالبه آخه.ولی واقعا اگر تونسته باشه بهرت باشه واقعا این تاخیر یه تاخیر به درد بخور بوده!بقیه تاخیر می زنن باد هوا.
ign در نقد خودش کمی به مقایسه دو تا ورژن پرداخته و ورژن ps3 رو در کل گزینه بهتر انتخاب کرده.
در مورد تفاوت ها ذکر شده که نسخه ps3 دارای Anti-Aliasing بهتری نسبت به 360 هست و لبه ها صافتر هستند. همچنین گفته شده که framerate در کل دو نسخه تقریبا برابر بوده ولی در نسخه ps3 وقفه های لود texture ها در بازی کمتر از نسخه 360 است.
به تنها برتری 360 که اشاره شده گفته که رنگبندی بهتری داره ولی چون AA در ps3 بهتره باز تصویر نسخه ps3 صافتر و بهتر هست. در مورد سرعت لود شدن هم گفته که چون در نسخه ps3 بازی برروی هارد ریخته می شه سرعت لود ها بهتر از 360 هست ولی گفته در نسخه 360 هم لود ها خیلی کم هستن و به ندرت بیشتر از 30 ثانیه می شن.
ولی در کل از هر دو نسخه تمجدید کرده و به هر دو نمره 10 را داده و گفته این تفاوت ها خیلی ناچیز هستن و هر دو نسخه شما رو به وجد خواهند آورد.
[ltr]For those wanting to know which version looks better, the edge goes to the PS3. The textures and framerate are comparable, but the PS3 has far less pop-in.[/ltr]
[ltr]The 360 has richer colors, but the PS3 has better anti-aliasing making it look a little cleaner. Because GTA IV can preload onto the PS3 hard drive, the in-game loads are faster. Don't worry Xbox owners, the load times are rarely more than 30 seconds and don't occur very often. The slight visual edge goes to PS3, but the 360 is no slouch. Either version will do you proud.[/ltr]
http://xbox360.ign.com/articles/869/869381p1.html

البته اینم بگم که نسخه 360 هم AA خوبی داره ، ولی لود Texture ها رو درست گفته و بعضی وقتها طول میکشه .
فکر میکنم کسایی که هر دو کنسول رو دارن نهایت بخاطر Achievement نسخه 360 رو انتخاب میکنن ...

خوب دیگه فکر کنم بهترین بازی سال 2008 از همین الان معلومه!!!!
البته باید فکر Spore و GOW 2 و RE5 , Alan Wake و... باشیم اما به نظر من که دیگه تموم شد این بهترین بازی شناخته خواهد شد ، حالا باید تا دی صبر کنیم :biggrin1:

امتیازات واقعا چشمگیره
مخصوصا امتیاز ign
امیدوارم تبلیغات دخلی بر این امتیاز دهی نباشه
و مهمتر از اون نسخه pc هم بزودی ریلیز بشه

جل الخالق!:eek::biggrin1::love:

IGN هم این بازی رو Review کرده و امتیاز کامل 10/10 رو به این بازی داده.

نحوه امتیاز دهی IGN :

Presentation : 10
Graphics : 10
Sound : 10
Gameplay : 10
Lasting Appeal : 10
--------------------
Overal : 10
Masterful

IGN از سال 1999 ، این اولین بازی هست که بهش 10 داده.

من بازی رو گرفتم (360)، 2 تا مشکل داشته تا حالا: 1- Texture ها خیلی دیر Load میشن، 2- باگ های فراوان ! ولی بازی ـه خیلی خوبی هست و این سیستم موبایلش به نظرم خیلی جالب تر کرده بازی رو.

مجله ی Xbox World Mag UK که یکی از فاکتورهای سایت Game Rankings.com هست به بازی 9.8 داده و جالبه بازی 0.7% نسبت به نسخه ی PS3 پایین اومده. البته عدل بر بهتر بودن بازی در دو نسخه نمیکنه اما برای یکن نظر اجمالی، شاید دیدیم که 2% هم نسخه ی X360 اومد پایین.

من تا امتیاز دادن سایت Gamespot به این بازی صبر میکنم چون به نظر من اونا یهترین انتقادهارو از بازیها میکنن.
نظر شخصیم اینه که Gamespot به این بازی حداکثر امتیاز 9 میده.
تا اینجا هم از اظهار نظرهایی که تو تاپیکهای Gamespot از افراد تقریبا تاثیر گذاز توی سایت دیدم به نظر میاد اونا از گرافیک بازی در حد کمال راضی نیستن و کلا به نسخه 360 بازی هم توجه بیشتری نشون میدن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or