امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام خدمت عزیزان..........

بن ویو امسال خیلی سنگین بوده. الان توی لایو 3 نفر آنلاین هستند.

جالب اینه که رامین ، عرفان و امیر رو انتظار نداشتم بن بشن چون خیلی چک می کردند. من هم توی مایکروسافت پارتی دارم و فعلا بن نشدم :D

جاتون خالی رنک 40 MW2 هستم و لیدربورد ها هم ریست نشد!

در کل خطر بن واسه من هم وجود داره. فقط یک سوال:

یعنی هارد اطلاعات پروفایل رو می بنده !؟ دقیقا توضیح بدید که چه بلایی سره پروفایل می یاد.
امیر جان بالاخره تو هم بن میشی خیلی نگران نباش.....با این اوضاع که پیش میره خوده(Larry Hryb)Major Nelson هم ممکنه بن کنن :confused: :biggrin1: :biggrin1:
در کل من فعلا جان سالم از ماجرای بن به در بردم و فعلا بن نشدم.........;)
در مورد سیو ها هم اینجوریه که هیچ کدوم از سیو هایی که با پروفایلت انجام دادی غیر قابل دسترس میشن و لود نمیشن

راستی یه نکته برام خیلی جالبه و اونم اینه که برای مثال سال قبل از موقعی که ماکروسافت اعلام شروع بن رو به نوعی میداد در طی 2-3 روز کل ماجرا تموم میشد و کسایی که تو اون مدت بن نمیشدن یه جورایی تقریبا مطمئن بودن که دیگه بن نمیشن حداقل تا سال اینده(البته استثنا هایی هم وجود داشت) اما جالبه که توی این دوره انگار چندتا چندتا بن میشن و الان تقریبا یه 3 هفته ای هست که اینجوریه.......
حال فکر میکنید این نوع ترتیب در بن کردن به چی بر میگرده ؟؟؟؟؟؟؟
شاید به ترتیب شماره سریال نامبر کنسولها !!!!!!

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی هارد اطلاعات پروفایل رو می بنده !؟ دقیقا توضیح بدید که چه بلایی سره پروفایل می یاد.

امیر بعد از بن شدن کنسول، هر گونه Save یا اچیومنتی روی هارد بگیری، بعد از انتقال هارد روی کنسول جدید هیچ کودوم قابل استفاده نخواهند بود. وتنها راحت Recover کردن پروفایل از لایو ـه. اما سیو ها همچنان میپره.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
پسر همه دارن بن میشنا!!!خدارو شکر که من به لایو وصل نیستم!حالا یه سوال مسخره!
اگه من مثلا یک ساله دیگه به لایو وصل شم بازم ممکنه بن شم!(کاره دیگه یه موقع پیش میاد!)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
میدونم منظورت چیه، از طرفی اگر واقعا بن شدنهای این دفعه بخاطر فیرم ویر باشه (که به نظر من هست)، شدیدا باعث وجدان درد طرف میشه، چون میدونی باعث بن شدن چندصد هزار شده؟
من اینطوری فکر میکنم چون خیلی هایی مثل من یا حتی اشکان و علی که دیگه آخر این موضوعات هستن و همیشه تمام نکات رو رعایت میکردن و آن لاین نمیرفتن و بازی زودتر از موقع بازی نمیکردن و با همه اینا بن شدن.
حتی یه جایی من خوندم که طرف دستگاه نو رو باز کرده و فقط فیرم ویرش رو عوض کرده و هیچ دیسکی توش نذاشته و به لایو وصل شده و بن شده.
علاوه بر همه اینا، راستش من از این جمله برداشتم اینه که بقول تو خواسته آبرو داری کنه و واقعا فیرم ویر باعث بن میشده: all aspects of fw indistinguisable from orig, no more bans

بهرحال چند سال پیش هم یه باگ توی فیرم ویر کرئون باعث بن شدن خیلی ها شد، برای همین اینطور موضوعات خیلی هم دور از ذهن نیست.

مایکروسافت رو نباید دست کم گرفت...بالاخره هر چیزی یک دورانی داره...!!

البته یک سری نتیجه گیری هایی هم وجود داره که دقیقاً در راستای گفته های این تاپیک هستش

http://pastebin.ca/1664900
Sorry. ixtreme all versions is/are detectable or their behavior is detectable therefore hence a new FW is being worked on

البته هنوز C4E از سر هر چیزی که اسمش رو بگذاریم، هنوز هیچ گونه رد و یا تاییدی نکرده است

iran360

کاربر سایت
Feb 19, 2007
6
نام
مجتبی
من2روز که بن شدم
دستگاه uc/ntsc
درایو هیتاچی ال جی
فرم ور5.1
takken 6هم توی محیط liveبازی کردم
البته این بار دوم که بن شدم دستگاه قبلی uc با درایو سامسونگ بود

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خلیل جان یعنی من الان اگه مموری که روی کنسول بن شدم بوده(با مموری من فقط بازی میکردم)رو بزارم روی کنسول بن نشدم کار نمیکنه یا خطریه(کنسول جدیدم کپی خور نیست)؟!:biggrin1:

----------
خوب به یاری اهورامزدا من هم بن شدم!:biggrin1:
مموری مشکلی ایجاد نمی کنه. می تونی اونو روی کنسول غیر بن بزاری. ولی هارد هنوز معلوم نیست که باعث بن شدن می شه یا نه.

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
ساعت 11 شب ! هنوز در انتظار بن ! :D و هنوز خبری از بن شدن نیست :D

من دوبار رفتم تو این چند روز چک کردم بن نشدم ولی یه حسی میگه منم بن میشم گرچه چند ماه اخیر بازی نکردم ولی این جوری که این مایکرو داره بن میکنه کار ما هم تمومه البته من هنوز MW2 رو نگرفتم

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
خوب عزیزان من هم بن شدم
فکر میکنم به خاطره Forza 3 باشه. آخه من همش این آخری ها COD 4 بازی میکردم و FORZA 3!
COD که ارجینال بود ولی اون یکی .....
به هر حال من دیگه بازی کپی استفاده نخواهم کرد
امکان داره افرادی که تاحالا بن نشدن تا فردا بن شن!(100% نیست)
Microsoft این سری از راههای دیگه ای واسه شناسایی استفاده کرده!
به هر حال امیدوار هستم هیچ وقت بن نشید
عرفان

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
چه الکی من وبرادرم هر دو با هم بن شدیم فقط با یه وقفه ی 3 یا 4 ساعته :
اینم مدل درایو هر دوتا مون. هردوتامون هم داشتیم با هم MW2 بازی می کردیم:(
درایو liteon
فریمور 1.6

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
امیر بعد از بن شدن کنسول، هر گونه Save یا اچیومنتی روی هارد بگیری، بعد از انتقال هارد روی کنسول جدید هیچ کودوم قابل استفاده نخواهند بود. وتنها راحت Recover کردن پروفایل از لایو ـه. اما سیو ها همچنان میپره.
منظورتون کدوم سیوها هست؟! سیوهایی که بعد از بن شدن درست کردیم یا کلا؟! چون من هاردم 250 بود و کنسولم بن شد! کنسول جدید که گرفتم هارد رو روش گذاشتم و تنها مصیبتی :biggrin1: که به بار اومده بود خراب شدن پروفایل بود که این کار رو کردم:

هارد 250 (که احتمالا یکی از عوامل اصلی بن شدن کنسول قبلیم بود!) رو درآوردم! مموری 256 که داشتم رو روی دستگاه گذاشتم! به لایو وصل شدم و پروفایلم رو ریکاور کردم! هارد رو زدم جا (و کابل اترنت رو کاملا کشیدم و تا 6 ماه دیگه هم نمیزنم سر جاش ! :biggrin1:) و پروفایل رو Moveیدم :biggrin1: توی هارد و تا امروز دارم خوش و خرم بازی میکنم و کاری هم به کار لایو ندارم چون نمیخوام دوباره پاچه ام رو بگیره! :biggrin1:

پ.ن: تمامی سیو هام خراب..... نشده بودند :biggrin1: و کاملا سالم بودن و الان دارم ازشون استفاده میکنم!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منظورتون کدوم سیوها هست؟! سیوهایی که بعد از بن شدن درست کردیم یا کلا؟! چون من هاردم 250 بود و کنسولم بن شد! کنسول جدید که گرفتم هارد رو روش گذاشتم و تنها مصیبتی :biggrin1: که به بار اومده بود خراب شدن پروفایل بود که این کار رو کردم:

هارد 250 (که احتمالا یکی از عوامل اصلی بن شدن کنسول قبلیم بود!) رو درآوردم! مموری 256 که داشتم رو روی دستگاه گذاشتم! به لایو وصل شدم و پروفایلم رو ریکاور کردم! هارد رو زدم جا (و کابل اترنت رو کاملا کشیدم و تا 6 ماه دیگه هم نمیزنم سر جاش ! :biggrin1:) و پروفایل رو Moveیدم :biggrin1: توی هارد و تا امروز دارم خوش و خرم بازی میکنم و کاری هم به کار لایو ندارم چون نمیخوام دوباره پاچه ام رو بگیره! :biggrin1:

پ.ن: تمامی سیو هام خراب..... نشده بودند :biggrin1: و کاملا سالم بودن و الان دارم ازشون استفاده میکنم!
خوب شما بعد از بن شدن کنسول روش بازی کردید؟ منظورم اینه که بازی کردید که سیو بشه؟؟ چون اگر بازی نکنید احتمال برگشت هست. که خوب مال شما هم مشکلی ایجاد نکرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر