امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
اگر می خواهید علت بن شدن خودتان را بدانید کافیه به فاروم ایکس باکس 15 - My LIVE account was suspended - 15 - My LIVE account was suspended - Xbox Support - Xbox.com Forums - Xbox.com بروید و آنجا نام گیمرتگ خودتان را ببرید و بپرسید که چرا بن شده اید.
اگر چیز جالبی هم دستگیرتون شد اینجا به بقیه هم بگید. این طور که من فهمدیم سوال همه را جواب می دن.
من چند صفحه فاروم که مرور کردم چیز جالبی فهمیدم.شاید براتون جالب باشه که تعداد کثیری از بن شدگان به دلیل بازی کردن در سرورهای مد شده (modded servers) کال آف دیوتی بودن. بعد از این دسته آنهایی که سعی در خرید و فروش اکانت داشتن بیشترین گروه رو تشکیل میدن.

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید ؟؟؟ ممنون

LeVviT

کاربر سایت
Aug 31, 2013
6
باور کنین من نه چیت میزنم .نه پروفایل انتقال میدم.ن.نه انلاین پس جابه جا میکن و... بن هم نشدم.تازه با 97% میرم لایو :d.

مایکرو بیشتر گیر به این چیزا میدم تا کپی و برنر مکس

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
منم از اولین روزی ک ال تی 3 امد غیر از مدرن3 همه بازی %97 بود حتی بلک2 هم 97% هست/تا حا لا بن هم نشدم/
البته انحصاری ها همه برنر هست برا من /چون اونا ریسکه

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید ؟؟؟ ممنون

اگه شما به لینکی که دادم برید و پست های مردم رو که می گن چرا بن شده اند ببینید، آنجا خیلی ها به دلیل ورود عمدی به سرورهای مد شده بن شده اند. این لابی ها بیشتر برای افزایش رنکینگ تو بازی به کار می ره. یکیشون که به طور واضح نوشته بود: "من کاری نکردم فقط رفتم توی یک لابی که با هر کیل 50K امتیاز می داد! می بی گناهم :) ."

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
باور کنین من نه چیت میزنم .نه پروفایل انتقال میدم.ن.نه انلاین پس جابه جا میکن و... بن هم نشدم.تازه با 97% میرم لایو :d.

مایکرو بیشتر گیر به این چیزا میدم تا کپی و برنر مکس
اصلا ماد کردن سیو خطر بن نداره چون ماکروسافت توانایی دیدن همچین چیزی رو نداره.
انتقال پروفایل برای یک بار لایسنس کردن اشکالی نداره و این کارو خود ماکروسافت اجازه داده.
دیسک برنر مکس فقط یک مقدار درصد شناسایی شدن رو پایین میاره و دیسک معمولی هم زیاد خطر نداره چون ال تی 3 هک شده هست.
من این حرفا رو از خودم نمیزنم این حرفا رو بعد یک سال چرخیدن تو فروم های خارجی دارم میزنم.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اصلا ماد کردن سیو خطر بن نداره چون ماکروسافت توانایی دیدن همچین چیزی رو نداره.
انتقال پروفایل برای یک بار لایسنس کردن اشکالی نداره و این کارو خود ماکروسافت اجازه داده.
دیسک برنر مکس فقط یک مقدار درصد شناسایی شدن رو پایین میاره و دیسک معمولی هم زیاد خطر نداره چون ال تی 3 هک شده هست.
من این حرفا رو از خودم نمیزنم این حرفا رو بعد یک سال چرخیدن تو فروم های خارجی دارم میزنم.
خيلي وقته من تو قسمت لايو فعاليت ندارم ولي به خاطر پست شما لازمه يكم توضيح بدم.
اين كه ms توانايي شناسايي سيو رو نداره كاملا اشتباهه چرا كه بررسي ديتاهاي سيو شده تو يه بازي كار پيچيده اي نيست محصوصا تو بازي هايي كه مدام به سرور هاي بازي وصلن مثل COD. ولي موضوع اينكه ms معمولا وقتي مشكوك بشه چك مي كنه اين چيزا رو.
انتقال لايسنس هاي پروفايل به كنسول جديد سالي يكبار انجام پذيره.
در مورد برنر مكس نفهميدم منظورت چيه يه مقدار كم مي كنه درصد شناسايي رو؟ برنر مكس هنوز معلوم نيست كه قابل شناسايي هست يا نيست و يه جور پيشگيري هست نه درمان ولي در مورد بازي هاي ٩٧٪ بايد بگم كه ١٠٠٪ شناسايي مي شن و با يكبار اجرا كردنشون در محيط لايو مطمئن باشيد كه شناسايي شديد.

در ضمن جهت اطلاع دوستان بازي كپي باعث بن شدن اكانت نمي شه.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام دوستان یه سوال فنی دارم من تا حالا دو تا کنسول بن کردم این کنسول سومی که چهارماهه خریدم العان ارور 80151901 رو میده که مربوط به اتصال به لایو هست حالا سوال من اینه که من کنسولم رو 6 ساعت خاموش کردم و برگشتم روشن کردن العان دیگه توی لایو نمیره نه بن شدم نه روی اسمم توی شبکه نوشته که بن باشم چون 2 بار بن شدم توی این زمینه پیشتازم و توی اکانت سایت رو هم چک کردم هنوز 31/12/9999 نشدم توی موج بن جدید :d مشکلم داخلی هست از قرار معلوم هم IP رو دستی میزنم و هم اتوماتیک بازم به network وصل نمیشه چه برسه به internet و xbox live هر سه گذینه چه وقتی ip رو دستی میزنم چه اتوماتیک میدم بازم ارور میده و وصل نمیشه و TEST Faild میده اگه کسی از دوستان میدونه مشکل من از کجاست لطفا دریغ نکنید.:-s
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
طی 5 سال 2 کنسول بن کردم دوره اول توی موج BAN بودم((xbox 360 arcade)) پارسال هم سر HALO 4 Console Banned چهار روز زودتر از ریلیز سینگل پلیر رو بازی کردم :d
((XBOX 360 SLIM 250 G)) رو ترکوندم میخوام حداقل امسال رو سر یه چیز حسابی بن بشم یعنی میشه =))
من دوستی داشتم امسال بعد از 3 سال که توی لایو بود بن شود با 65000 هزار خورده ای اچیمنت داشت ((این همه اچیمنت برای باقیات صالحاتش جمع کرد بود فک کنم آخرم عاقبت بخر شود توسط ماکروسافت:))))((البته قصد بی احترامی به کسی رو نگفتم به خودتون نگیرید این مطلب رو برای بعضی ها گفتم)) که به دوستانی میگم که بن شدن دلتون نسوزه که بن شدید امسال نصف آقایان پر ادعایی که حتی افتخار بازی نمیدادن ماکرو همشونو صاف کرد از ساعت 9 صبح تا 12.30 بعد از ظهر بلاخره دیر و زود یک مرتبه که فلگ بشه آدم تموم هست کسی هم بود که امسال که آپدیت جدید رو هم همین شهریور نکرده بود و تا زمان موج بن هم آنلاین نشده بود ولی به خاطر FLAG بودن بن شود این که بعضی دوستان میگن من روز بن آنلاین نشدم آج جون بن نشدم اصلا ربطی نداره چه آنلاین چه آفلاین باشه کاربر اگه فلک باشی بن میشی پس انقدر با غرور صحبت نکنید دوستانی هم که بن شدن مارو هم در غم خود شریک بدونید این دیگه جدی میگم چون خودم تجربه اش رو داشتم و کنسول مثل یک زندان داخلی میمونه خیلی بد میشه ولی در کل به دوستانی که هنوز زنده هستید توی این شبکه میگم به فکر جمع آوری اچیمنت نباشید فقط بازی آنلاین کنید و لذت ببرید تا قبل از این که ماکرسافت دنبال شما هم بیاد انوقت میشید مثل اون دوستی که بعد سه سال نیم فک میکرد دیگه بن نمیشه بن خبر نمیکنه.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
البته شخصا روی این دوره بن دوستان دقت که کردم بعضی از دوستان که سیزن پسBLACK OPS 2 رو به صورت ترنسفر به هم داده بودن جمعا بن شدن و دوستانی هم سر بازی های جدید این دوره Dead or Alive 5 Ultimate-Diablo III-Rayman Legends که زودتر از ریلیز بازی کردن 12 ساعت قبل از ریلیز جهانی بازی که بن شدن و احتمالا ما سر GTA V خیلی دوستان هم دوباره ریزش کنن از شبکه دوستان حداقل به خاطر خودتون هم که شده یک روز بعد از انتشار رسمی بازی انجام بدید بازی ها رو که بعدا پشیمون نشید مثل گذشته خودم.

دوستان یک سوال بنده گفتم سر HALO 4 بن شودم توی اکانت توی سایت XBOX 31/12/9999 هست و کنسول رو فروختم کاری به اون ندارم ولی اکانتم توی شبکه روش ننوشته اون نوشته معروف رو که روی پروفایل های بن شده مینویسه یعنی من میتونم اکانتم رو پس بگیرم به نظرتون
1. میتونم پس بگیرم اکانت رو یعنی خطر بن مجدد داره یا خیر ؟؟؟
2.این کار اون وقت دی ال سی ها و پوینت هایی که برای اون اکانت خریدم هم بر میگرده یا نه ؟؟؟
3.اصلا این وسط فریمور هک چه فایده داره وقتی دیر میاد اصلا اثر داره تا قبل از آپدیت بعدی دستگاه رو بده آدم به تعمیرکار ؟؟؟
4.روند کاری نوار محبوبیت و شکایت لایو چجوریه اگه زیاد بشه چه اتفاقی رخ میده مثلا ؟؟؟ کدوم گذینه مهتر از بقیه هست برای جمع کردن محبوبیت و کم کردن شکایت ها ؟؟؟

Last edited by a moderator:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
خيلي وقته من تو قسمت لايو فعاليت ندارم ولي به خاطر پست شما لازمه يكم توضيح بدم.
اين كه ms توانايي شناسايي سيو رو نداره كاملا اشتباهه چرا كه بررسي ديتاهاي سيو شده تو يه بازي كار پيچيده اي نيست محصوصا تو بازي هايي كه مدام به سرور هاي بازي وصلن مثل COD. ولي موضوع اينكه ms معمولا وقتي مشكوك بشه چك مي كنه اين چيزا رو.
انتقال لايسنس هاي پروفايل به كنسول جديد سالي يكبار انجام پذيره.
در مورد برنر مكس نفهميدم منظورت چيه يه مقدار كم مي كنه درصد شناسايي رو؟ برنر مكس هنوز معلوم نيست كه قابل شناسايي هست يا نيست و يه جور پيشگيري هست نه درمان ولي در مورد بازي هاي ٩٧٪ بايد بگم كه ١٠٠٪ شناسايي مي شن و با يكبار اجرا كردنشون در محيط لايو مطمئن باشيد كه شناسايي شديد.

در ضمن جهت اطلاع دوستان بازي كپي باعث بن شدن اكانت نمي شه.
من همه ی این چیزایی که شما گفتی رو قبول دارم ولی یه سوال هم دارم:چرا تو فروم های خارجی که این همه ماد میکنن و سیو های ماد شده استفاده میکنن بن نمیشن یا چرا تو این تاپیک کسایی که این قدر پست های بالایی دارن گفتن قابل شناسایی نیست Can microsoft see your gamesaves? - XboxMB - Xbox Message Boards در این فروم کاری که مردم میکنن فقط ساختن سیو ادیتور و استفاده از ان هست.
فقط ریختن سیو ها ی ماد شده روی cloud خطر داره.این هم اضافه کنم اگر کسی از گیمر تگ شما درباره ی تقلب کردن شکایت کنه درجا بن میشوید.
برای بازی های 97% هم باید تجربه ی خودم رو بگم که تا الان دو تا ایکس باکس داشتم تو جفتش هم غیر برنر گذاشتم هم برنر بن هم نشدم.:-/ :-/ :-/ و نمیگم برنر مکس نزارید خودم هم بلک اپس 2 رو که از همه بیشتر بازی میکنم رو برنر مکس خریدم ولی بازی های دیگه رو نه باهاشون تو لایو هم رفتم.شاید با خودتون بگید من شانس اورم و توسط نازرین مایکروسافت شناسایی نشدم ولی تعدادی از دوستام هم همین طوری هم بازی هاشدون.
(ایکس باکس قبلیم بخاطر اجرای بازی قبل از ریلیز بن شد)

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من همه ی این چیزایی که شما گفتی رو قبول دارم ولی یه سوال هم دارم:چرا تو فروم های خارجی که این همه ماد میکنن و سیو های ماد شده استفاده میکنن بن نمیشن یا چرا تو این تاپیک کسایی که این قدر پست های بالایی دارن گفتن قابل شناسایی نیست Can microsoft see your gamesaves? - XboxMB - Xbox Message Boards در این فروم کاری که مرد میکنن فقط ساختن سیو ادیتور و استفاده از ان هست.
فقط ریختن سیو ها ی ماد شده روی cloud خطر داره.این هم اضافه کنم اگر کسی از گیمر تگ شما درباره ی تقلب کردن شکایت کنه درجا بن میشوید.
(ایکس باکس قبلیم بخاطر اجرای بازی قبل از ریلیز بن شد)
در مورد این لینکی که دادید، بیشتر پستای اونجا که مال کاربرای معمولیه مثل همین جا یعنی سندیت نداره. چیزی که من نوشتم منظورم این نیست که مایکروسافت یه tool یا هر چیز دیگه ای داره که بتونه اتوماتیک تشخیص بده که سیو شما ماد شده یا خیر برای همینم اشاره کردم به بازی های آنلاین. شما وقتی به سرور های آنلاین وصل می شید خیلی راحت می شه سیو هارو با ورژن های قبلی تطابق داد و فهمید که این سیو دستکاری شده یا نه. مثلاً شما 1 ساعت هم COD بازی نکردی ولی تمام prestige ها رو باز کردی. اونو ناشر ها راحت می تونن بفهمن (یه نفر هم اشاره کرده بود به این موضوع تو همون تاپیک). بحث سر اینکه مایکروسافت انقدر بیکار نیست و اصلاً نمی تونه دونه دونه کسی رو اینطوری چک کنه. ولی اگر به اکانتی مشکوک بشه یا گزارش تخلف از اون اکانت بشه خیلی راحت می تونن استفاده از تقلب رو پیدا کنن. حالا بن می کنن یا نمی کنن سر ماد یه بحث جداگونس که من جوابش رو نمی دونم.
برای بازی های 97% هم باید تجربه ی خودم رو بگم که تا الان دو تا ایکس باکس داشتم تو جفتش هم غیر برنر گذاشتم هم برنر بن هم نشدم.:-/ :-/ :-/ و نمیگم برنر مکس نزارید خودم هم بلک اپس 2 رو که از همه بیشتر بازی میکنم رو برنر مکس خریدم ولی بازی های دیگه رو نه باهاشون تو لایو هم رفتم.شاید با خودتون بگید من شانس اورم و توسط نازرین مایکروسافت شناسایی نشدم ولی تعدادی از دوستام هم همین طوری هم بازی هاشدون.
می دونی چرا بن نشدی؟ به خاطر اینکه از اون موقع که XGD3 معرفی شد هیچ ban waveی تا حالا نبوده. برای همین کسی نمی دونه که واقعا برنر مکس Stealth هست یا نیست. در مورد دیسک های 97% هم در واقع تو این دیسکا اون لایه امنیتی دیسک رو حذف می کنن که دیسک رایت شه. (اگر می خواستن از فایل های بازی بزنن که بازی اجرا نمی شد) برای همین خیلی راحت قابل شناسایی هستن. مایکروسافت تا الان فقط تو ban wave هاش که تا حالا 4 بار اتفاق افتاده به صورت جدی به کنسول های کپی خور شده حمله کرده. در بقیه موارد به خاطر دلایل دیگری بوده نه صرفاً استفاده از دیسک کپی.

اجرا کردن و آنلاین شدن بازی ها قبل از ریلیز جهانی ربطی به بازی کپی نداره و با بازی اورجینال هم خیلی ها بن شدن. اجرای بازی قبل از ریلیز جهانی نکته ایه که باعث می شه هم اکانت و هم کنسول یسری با هم بن بشه.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
در مورد این لینکی که دادید، بیشتر پستای اونجا که مال کاربرای معمولیه مثل همین جا یعنی سندیت نداره. چیزی که من نوشتم منظورم این نیست که مایکروسافت یه tool یا هر چیز دیگه ای داره که بتونه اتوماتیک تشخیص بده که سیو شما ماد شده یا خیر برای همینم اشاره کردم به بازی های آنلاین. شما وقتی به سرور های آنلاین وصل می شید خیلی راحت می شه سیو هارو با ورژن های قبلی تطابق داد و فهمید که این سیو دستکاری شده یا نه. مثلاً شما 1 ساعت هم COD بازی نکردی ولی تمام prestige ها رو باز کردی. اونو ناشر ها راحت می تونن بفهمن (یه نفر هم اشاره کرده بود به این موضوع تو همون تاپیک). بحث سر اینکه مایکروسافت انقدر بیکار نیست و اصلاً نمی تونه دونه دونه کسی رو اینطوری چک کنه. ولی اگر به اکانتی مشکوک بشه یا گزارش تخلف از اون اکانت بشه خیلی راحت می تونن استفاده از تقلب رو پیدا کنن. حالا بن می کنن یا نمی کنن سر ماد یه بحث جداگونس که من جوابش رو نمی دونم.

می دونی چرا بن نشدی؟ به خاطر اینکه از اون موقع که XGD3 معرفی شد هیچ ban waveی تا حالا نبوده. برای همین کسی نمی دونه که واقعآ برنر مکس Stealth هست یا نیست. در مورد دیسک های 97% هم در واقع تو این دیسکا اون لایه امنیتی بازی رو حذف می کنن که دیسک رایت شه. (اگر می خواستن از فایل های بازی بزنن که بازی اجرا نمی شد) برای همین خیلی راحت قابل شناسایی هستن. مایکروسافت تا الان فقط تو ban wave هاش که تا حالا 4 بار اتفاق افتاده به صورت جدی به کنسول های کپی خور شده حمل کرده. در بقیه موارد به خاطر دلایل دیگری نبوده نه صرفاً استفاده از دیسک کپی.

اجرا کردن و آنلاین شدن بازی ها قبل از ریلیز جهانی ربطی به بازی کپی نداره و با بازی اورجینال هم خیلی ها بن شدن. اجرای بازی قبل از ریلیز جهانی نکته ایه که باعث می شه هم اکانت و هم کنسول یسری با هم بن بشه.
اقا ممنون.یک سوال دیگه منو هم میشه جواب بدی لطفا سیو های افلاین رو دست کاری کنم چی مشکلی نداره؟
و اینکه ماد کردن گیمر اسکور با برنامه های مختلف درصد شناساییشو ن فرق داره؟مثلا هرایزون و پروفایل ادیتور؟تو امنیت فرقی میکنن؟
اگه از گیم ادر استفاده کنم و بازی های ژاپنی اضافه کنم امکان شناسایی شدنم هست؟

- - -ویرایش - - -

دوستان یک سوال بنده گفتم سر HALO 4 بن شودم توی اکانت توی سایت XBOX 31/12/9999 هست و کنسول رو فروختم کاری به اون ندارم ولی اکانتم توی شبکه روش ننوشته اون نوشته معروف رو که روی پروفایل های بن شده مینویسه یعنی من میتونم اکانتم رو پس بگیرم به نظرتون
1. میتونم پس بگیرم اکانت رو یعنی خطر بن مجدد داره یا خیر ؟؟؟
2.این کار اون وقت دی ال سی ها و پوینت هایی که برای اون اکانت خریدم هم بر میگرده یا نه ؟؟؟
3.اصلا این وسط فریمور هک چه فایده داره وقتی دیر میاد اصلا اثر داره تا قبل از آپدیت بعدی دستگاه رو بده آدم به تعمیرکار ؟؟؟
4.روند کاری نوار محبوبیت و شکایت لایو چجوریه اگه زیاد بشه چه اتفاقی رخ میده مثلا ؟؟؟ کدوم گذینه مهتر از بقیه هست برای جمع کردن محبوبیت و کم کردن شکایت ها ؟؟؟
اگه وقتی با اکانتت میری توسایت ایکس باکس زده باشه تا سال 9999 قابل استفاده نیست اکانت بن نشدی.میتونی اکانت رو ریکاوری کنی و ترنسفر کنی و خطری هم نداره.شکایت ها رو که نمیشه پاک کرد اگه یکی شکایت کنه حتما ماکروسافت رسیدگی میکنه اگه منظور شما رپ هست هر چی رپ + بگیری از رپ -کم مشه و احتمال بن شدنت میاد پایین و این به کسایی مربوط میشه که تو لایو زیاد فهش میدن مثل کلن ریسکی ها که همیشه پریفر میشن وگرنه الان ریسکی متال بن شده بود 10 بار :))
منظور سوال 3 تونو نفهمیدم.اگه منظورتون فریمور ال تی 3 هست که فعلا جدید ترش نیومده و قرار هست که اخریش باشه برا 360 یعنی 2 سال پیش که اومده بود قرار بود اینطوری بشه.

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
اقا اطلاعات الکی تو پست ننویسید من ترنسم رو به یکی دادم (سیزن پس بلک2) به همراه کلی رنگ برای تفنگ بهش دادم /بن هم نشده/باز هم میگم چیزی ک نمی دونید ننویسید/ترنسفر روش کاملا قانونی ک مایکروسافت گزشته و اجازه میده از همه چی پروفایل طرف استفاده کنی به غیر از لباس اواتار/ساتفاده از لایسنس ترنسفر هیچ دلیلی برای بن شدن نداره/مشکل از راه های غیر قانونی ک خیلی باثه همین بن شدند/مثل اینکه دی ال سی مورد نطر رو از پروفایل طرف دانلود می کنی بعدش با پروفایلش یک ثانیه انلاین میشه بعدش با پروفایل خودت انلاین میشی و از دی ال سی استفاده می کنی خیلی ها باثه همین بن شدند/ام در مورد ریلیز کاملا درست میگی و 2 فرند من بعد از بازی کردن ذیابلو و بعدش ک افلاین شدند دیگه نتونستند انلاین /

آخرین ویرایش:

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
هیچ کدام از بن شدن ها بر اثر avoid نیست/اگه بر اثز اوید باشه تنها 14 روز یا دو روز یا یک ماه بن می شید /ولی بن شدنی ک بر اثر شکایت گیمر ها باشه حتی ممکنه پروفایلت 6ماه هم بن شه/اینم بگم ک prefer کردن و avoid کردن دوستان در صدش بیشتر از recent games (بازیکنایی ک باشون بازی کردی) /بازم میگم کسایی ک این دفعه بن شدند نه ربطی به اوید داره نه به شکایت/مربوط به مواردی ک بچه ها تو پیج های قبلی نوشته بودن

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام من دقت کردم از هر کلنی اعضاش بن شدن ولی از کلن دلتا هیچ کس بن نشده بنظرتون اونا کاری کردن که بن نشن یا چیزه دیگه ای؟
اگه منظور شما راهی برای جلو گیری از بن شدن هست و کار های خلاف لایو هم انجام دادن و از اون راه استفاده کردن نه همچین چیزی وجود نداره.خیلی کلن ها هستن که کسی توشون بن نشده مثل یاماکاسی ها یا کلن خودمون.

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
اینم بگم ک زمان ال تی2 بن شدن زیاد بود/ولی از زمانی ک ای تی3 بود یک اپدیت پر امنیتی بود ک مایکرو ظاهرا اونطور ک من شنیدم تسلط کامل بر روی گیمر هایی ک کپی استفاده می کنند نداره/وگرنه من فقط 97% میزم تا حالا بن هم نشدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر