امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
از ظهر تا تقریبا 1 ساعت پیش به طور یه کله بازی کردم هیچ خبری هم از بن نبود.تا حالا فکر کردید که این بن کردنا میتونه تا کی ادامه داشته باشه؟؟؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
از ظهر تا تقریبا 1 ساعت پیش به طور یه کله بازی کردم هیچ خبری هم از بن نبود.تا حالا فکر کردید که این بن کردنا میتونه تا کی ادامه داشته باشه؟؟؟
دادش شما بازیتو با خیال راحت بازی کن تا بن نشدی به فکر ایندت چرا هستی؟
وقتی بن شدی میتونی نگران باشی.
برای این که هم بن نشی یه چرخ کوچیکی بزنی تو این چند صفحه ی اخر بعضی از بچه ها به چیزایی اشاره کردن که بنتره انجامشون بدی تا بن نشی.

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
منظورش این پرتن.شما جدیدا حرف زدی با این ساپورتا؟ر اینه می خوایم مایکروسافت رو گسترش بدیم و به تمامی کشورا ببریم//ولی من از پارسال باشون صحبت کردم همین و گفتند /سوالم ازشون این بود ک چرا وقتی من می خ.ام از استور خرید کنم ی اروری میده/گفتش چون تو ایرانی و ای پی شما را بلاک کردیم/یعنی از پارسال تا الان هنور میگن می خواهیم به کشورای دیگه هم انتقال بدیم؟؟:-//یعنی این چت مایکروسافت واقعا مارو مسخره کرده

- - -ویرایش - - -

از اول گفتم ک نوشته داریم سایت رو تعمیر می کنیم
منم چن بار باهاشون صحبت کردم خیلی پرتن.شما جدیدا حرف زدی باهاشون راجع به این بن های جدید؟

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
بچه ها اگر امکان داره چند تا از شما ها که بن شدید آدرسی را که با آن اکانت خودتان را ثبت نام کرده اید اینجا بنویسید. آیا آدرسی را که در سایت ماتریکس گیم هست استفاده کردید؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
منم چن بار باهاشون صحبت کردم خیلی پرتن.شما جدیدا حرف زدی باهاشون راجع به این بن های جدید؟

به نظر من جدیدا ایجنت هاش پرتر شدن اخه قبلا چرت و پرتایی که الان میگن مثل اشپزی و اینجور حرفا رو نمیگفتن.
یه بار با یکی از دوستام داشتیم برای مسخره بازی با یکشون درباره ی بن شدن پروفایل دوستم بخاطره ایرانی بودن حرف میزدیم گفت اگه چند نفر بشین با هم به ماکروسافت بگین انبنتون میکنه.(اخه اینفورسمنت تیم که یکی رو بن کنه مگه میشه پشیمون شه و دوباره انبنش کنه؟مثلا از ترسیدن از تعداد زیاد ایرانی ها که با هم میگن مارو انبن کنید)
من گفتم چت کردن با ایجینت ها فقط برا تفریح خوبه.

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
بله اقا رامین/ببین تیم ساپورت با تیم بن کلی فرق داره/اگه یادت بیاد زمانی ک پروفایل قبلیم رو بن کردن باشون صحبت کردم /گقتند به ما هیچ ربطی نداره و دلیلش هم برای امنیت لایو نمی گم/

- - -ویرایش - - -

تذکر(خیلی مهم):اقا هرکی تو فرنداتون بن شده برید تو فایل کمپلینت اونجا کمپلینت bio رو بزنید /دو نفر از بچه ها اینجورلی un ban شدند /حتما به دوستاتون بگید کسایی که بن شدن و پروفایلشون زنگیشون بوده (چه از نطر لول/چه از نطر دی ال سی-....)

- - -ویرایش - - -

مراحل انجام : برید تو پروفایل مورد نطر =>فایل کمپلینت=>پروفایل=>پرسونال ایننفو=>فایل کمپلینت/قل بتون میدم ک ناثیر داره/خدا رو شکر ظاهرا کسی کنسول بن نشده امسال

- - -ویرایش - - -

ببین کله ایرانی ها از ادرس فیک استفاده کردن کا معمولا امریکا و اروپاست /بیشتری ها هم مال همین ماتریکس گیم رو زدن

- - -ویرایش - - -

از این روش فقط یک هفته بن می مونید بعدش ان بن می شوید/100%تست شده و کار کرده رو دونفر

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
بله اقا رامین/ببین تیم ساپورت با تیم بن کلی فرق داره/اگه یادت بیاد زمانی ک پروفایل قبلیم رو بن کردن باشون صحبت کردم /گقتند به ما هیچ ربطی نداره و دلیلش هم برای امنیت لایو نمی گم/

- - -ویرایش - - -

تذکر(خیلی مهم):اقا هرکی تو فرنداتون بن شده برید تو فایل کمپلینت اونجا کمپلینت bio رو بزنید /دو نفر از بچه ها اینجورلی un ban شدند /حتما به دوستاتون بگید کسایی که بن شدن و پروفایلشون زنگیشون بوده (چه از نطر لول/چه از نطر دی ال سی-....)

- - -ویرایش - - -

مراحل انجام : برید تو پروفایل مورد نطر =>فایل کمپلینت=>پروفایل=>پرسونال ایننفو=>فایل کمپلینت/قل بتون میدم ک ناثیر داره/خدا رو شکر ظاهرا کسی کنسول بن نشده امسال

- - -ویرایش - - -

ببین کله ایرانی ها از ادرس فیک استفاده کردن کا معمولا امریکا و اروپاست /بیشتری ها هم مال همین ماتریکس گیم رو زدن
این روشی که شما میگی قبلا کار میکرد و دقیق ترش اینکه شما میری و با یه گلیچ که سایت ایکس باکس داره بایو رو عوض میکنی در ادامه این کار رو هم توضیح میدم.بعد یه فهش برا ماکروسافت تو بایو مینویسی بعد به تعدادی از دوستات میگی که از بایو شکایت کنند ماکروسافت به صورت کاملا اتفاقی و شانسی یارو رو برای نوشتن فهش در بایو دو هفته بن میکرد و بعدش از بن دایم در میورد و بعد از چند مدت دوباره شناسایی میشد و بن میشد همین طور که گفتم این روش دیگه جواب نمیده برای عوض کردن بایو هم از پایین سایت باید بزنید موبایل دیوایس بعد ساین این نکنید(قبل این که بزنید موبایل دیوایس هم ساین این نکینید)بعد برید تو ساپورت بعد xbox.comرو دوباره وارد کنید و بر روی عکس پروفایل خود برای ادیت کردن کد اف کانداکت اقدام کنید.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
می دونم تو چی میگی ولی فلن رو دونفر تاثیر داشته
احتمالا اونا هم دوباره بن میشن تا یکی دو هفته دیگه اخه ماکروسافت دیگه اینقدر هم خر نیست دیگه.

بچه هایی که بن شدن چه اکانت چه کنسول هیچ راهی برا انبن کردنشون نیست بجای اینکه وقتشونو صرف این کار بکنن بهتره وقتشونو صرف جمع کردن پول برا خرید گلد برای اکانت دیگشون کنن.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
کاش همون کنسول بن می‌کرد!! من دو برابر قیمت کنسولم Content از لایو خریدم ! :|

ویرایش: البته من که بن نشدم، کلی گفتم :d

آخرین ویرایش:

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
تسلیهت می گم/ولی یک چیز/یکی از فرندام فقط اورجینال استفاده می کنه و فقط سیزن پس بلک2 رو گرفته(تو ایرانه)/چرا بایید بن شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

کسایی کنسول بن شدن2 روش پیشنهاد کنم/1-یا ایکس باکستون رو به کسی ک می خواد جی تگ کنه بفروشید/2-(این روش ان بن می شوید ولی یکم خرج داره)ببینید وقتی بن می شوید با عوض کردن مادر بورد ان بن می شوید/بیشتر مغازه دارا مادر بورد رو ازتون می خرن چون خیلی ها هستند ک ایکس باکس دارن ولی لایو نمی یان/مادربوردتون رو بفروشید و ازش بخاهید یک مادربورد جدید براتون / زمانی ک بچه ها قبل از ریلیز گرز اف وار جاجمنت اون رو انلاین بازی کردند/بن شدند /و از این راه ان بن شدند/مادربوردتون رو 80 تا 100 می خرن /و قیمت مادربوردی که براتون می زارن حدود 200 تومان تا 240 هست/ک اگه از هم کنی میشه 140 میشه/این قیمتی ک من گفتم برای عید /توجه:قیمت مادر بورد خودتون هم بالا رقته الان/در کل بالای 140 تومان نمیشه //////////3-یا اینکه صبر کنید ایکس باکس وان بیاد یا پی اس 4/هر کدام بیشتر د.ست دارید

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
کسایی کنسول بن شدن2 روش پیشنهاد کنم/1-یا ایکس باکستون رو به کسی ک می خواد جی تگ کنه بفروشید/2-(این روش ان بن می شوید ولی یکم خرج داره)ببینید وقتی بن می شوید با عوض کردن مادر بورد ان بن می شوید/بیشتر مغازه دارا مادر بورد رو ازتون می خرن چون خیلی ها هستند ک ایکس باکس دارن ولی لایو نمی یان/مادربوردتون رو بفروشید و ازش بخاهید یک مادربورد جدید براتون / زمانی ک بچه ها قبل از ریلیز گرز اف وار جاجمنت اون رو انلاین بازی کردند/بن شدند /و از این راه ان بن شدند/مادربوردتون رو 80 تا 100 می خرن /و قیمت مادربوردی که براتون می زارن حدود 200 تومان تا 240 هست/ک اگه از هم کنی میشه 140 میشه/این قیمتی ک من گفتم برای عید /توجه:قیمت مادر بورد خودتون هم بالا رقته الان/در کل بالای 140 تومان نمیشه //////////3-یا اینکه صبر کنید ایکس باکس وان بیاد یا پی اس 4/هر کدام بیشتر د.ست دارید
اون روش اول که فروش ایکس باکس به کسی که میخواد جی تگ کنه رو خودم گفتم.روش دوم که مربوط به عوض کردن مادر برد هست آن بن نمیشید فقط میتونید 4 5 روز به لایو وصل شید و به همون دلیل قبلی دوباره بن میشید.تنها یه راه هست اونم نمیدونم الان پچ شده یا نه ولی به هر حال توضیح میدم.
شما در این روش به یه ایکس باکس جی تگ نیاز دارین که کی والتشو استخراج کنید بعد ایکس باکس بن شده رو جی تگ کنید و kv رو روش بریزین و قطعه رو بردارید.تمام این مراحل در دسر های خاص خودشو داره که اصلا نمیرزه.(شما میتونید kv رو از سایت xboxstleath هم بگیرید)
و بعد از همه ی این کارا یکی دو ماه ایکس باکس میتونه به لایو وصل و بعدش بن میشه.پس نتیجه میگیریم که هیچ راهی برا آن بن کردن کنسول وجود نداره.

Last edited by a moderator:

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
باو خیلی راحت.شمایی که بن شدید کنسول رو بفروشید یکی دیگه بخرید بدون دردسر.اگه منتظر one هستید و میخواید کپی بازی کنید حداقل 1 سال وقت لازمه که بتونن کامل هکش کنند که آدم تو این مدت موهاش رنگه دندوناش میشه.تازه اگه هم هک کنند معلوم نیس میشه لایو زد یا نه.در نتیجه یه کنسول 360 بخرید خلاص.اگه بخواید با تعویض مادر بورد دوباره بیاید لایو بازم بن میشید.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
اگر می خواهید علت بن شدن خودتان را بدانید کافیه به فاروم ایکس باکس 15 - My LIVE account was suspended - 15 - My LIVE account was suspended - Xbox Support - Xbox.com Forums - Xbox.com بروید و آنجا نام گیمرتگ خودتان را ببرید و بپرسید که چرا بن شده اید.
اگر چیز جالبی هم دستگیرتون شد اینجا به بقیه هم بگید. این طور که من فهمدیم سوال همه را جواب می دن.
من چند صفحه فاروم که مرور کردم چیز جالبی فهمیدم.شاید براتون جالب باشه که تعداد کثیری از بن شدگان به دلیل بازی کردن در سرورهای مد شده (modded servers) کال آف دیوتی بودن. بعد از این دسته آنهایی که سعی در خرید و فروش اکانت داشتن بیشترین گروه رو تشکیل میدن.

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
اگر می خواهید علت بن شدن خودتان را بدانید کافیه به فاروم ایکس باکس 15 - My LIVE account was suspended - 15 - My LIVE account was suspended - Xbox Support - Xbox.com Forums - Xbox.com بروید و آنجا نام گیمرتگ خودتان را ببرید و بپرسید که چرا بن شده اید.
اگر چیز جالبی هم دستگیرتون شد اینجا به بقیه هم بگید. این طور که من فهمدیم سوال همه را جواب می دن.
من چند صفحه فاروم که مرور کردم چیز جالبی فهمیدم.شاید براتون جالب باشه که تعداد کثیری از بن شدگان به دلیل بازی کردن در سرورهای مد شده (modded servers) کال آف دیوتی بودن. بعد از این دسته آنهایی که سعی در خرید و فروش اکانت داشتن بیشترین گروه رو تشکیل میدن.
اگه شما تو فروم پست بزاری جوابی که میدن یه جواب از پیش تعین شده هست و به دلیل اصلی اشاره نمیکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر