امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

shayan_ops

کاربر سایت
Jan 26, 2013
24
نام
shayan
Xbox LIVE
Notification of Permanent Suspension: Marketplace theft

[ DO NOT REPLY to this email address. It is not monitored. ]
This email is to notify you that your Xbox LIVE account privileges have been permanently suspended due to marketplace theft.
The conduct that caused this suspension may include, but is not limited to:

• Duplication of item purchase history
  • Attempted Microsoft Points fraud
  • Illegitimate acquisition of redemption codes
Your conduct was brought to the attention of the LIVE Enforcement Team through complaints filed by other Xbox LIVE users or in the course of our operation of the service. The LIVE Enforcement Team has reviewed the complaints and other evidence regarding your conduct and determined it violates the Xbox LIVE Terms of Use and/or Code of Conduct. Because your conduct is in violation, the LIVE Enforcement Team has issued a permanent suspension.
During your suspension, you will not be able to log into Xbox LIVE. Your Xbox LIVE privileges will not be reinstated.
Customer Support is not able to modify or provide any further details about your suspension.
Microsoft expects that all customers abide by the Code of Conduct. The Code of Conduct provides guidelines for appropriate behavior while using the service.
You can view the Xbox LIVE Code of Conduct from the Xbox LIVE Dashboard under Xbox LIVE Policies in Account Management, or by visiting Xbox LIVE Code of Conduct - Xbox.com.You can view the Xbox LIVE Terms of Use by visiting Xbox LIVE Terms of Use - Xbox.com.
Note: if you are not a user of Xbox LIVE, this suspension may have been enacted due to your activity in the Zune Social. You can view the Zune Social Code of Conduct by visiting http://www.zune.net/legal/codeofconduct.htm. You can view the Zune Social Terms of Service by visiting Xbox LIVE Terms of Use - Xbox.com.
Thank you,

LIVE Enforcement Team

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دلیل قطعی تو ایمیلت نگفته گفته یکی از این سه حالته!
داپلیکیت کردن خرید احتمالا اینه که یکی بخره شما برداری اون فایل چند کیلوبایتیه خرید رو بریزی رو دستگاه دیگه و شما هم دانلود کنه که اینم هک محسوب میشه! یا حالا به هر دلیلی بازیی رو که یه نفر میخره 2 نفر بازی کنن
دومی هم تغییرات در مقدار پوینتیه که دارد
سومی هم دقیقا نمیدونم اما ربطی داره به ریدیم کردن شارژهای پوینت یا لایو داره !
در هر صورت هر 3 اینها کار غیر قانونیه و مایکرو هم کنسولتون رو بن نکرده پروفایلتون رو بن کرده
دلیل اصلی رو هم نوشته: marketplace theft

یعنی دزدی از مارکتپلیس

shayan_ops

کاربر سایت
Jan 26, 2013
24
نام
shayan
دلیل قطعی تو ایمیلت نگفته گفته یکی از این سه حالته!
داپلیکیت کردن خرید احتمالا اینه که یکی بخره شما برداری اون فایل چند کیلوبایتیه خرید رو بریزی رو دستگاه دیگه و شما هم دانلود کنه که اینم هک محسوب میشه! یا حالا به هر دلیلی بازیی رو که یه نفر میخره 2 نفر بازی کنن
دومی هم تغییرات در مقدار پوینتیه که دارد
سومی هم دقیقا نمیدونم اما ربطی داره به ریدیم کردن شارژهای پوینت یا لایو داره !
در هر صورت هر 3 اینها کار غیر قانونیه و مایکرو هم کنسولتون رو بن نکرده پروفایلتون رو بن کرده
دلیل اصلی رو هم نوشته: marketplace theft

یعنی دزدی از مارکتپلیس
میدونم دااااش ولی من همه چیم رفتتتتتتتتتتتتتتتتت!!!!!!!!!

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
Xbox LIVE
Notification of Permanent Suspension: Marketplace theft

[ DO NOT REPLY to this email address. It is not monitored. ]
This email is to notify you that your Xbox LIVE account privileges have been permanently suspended due to marketplace theft.
The conduct that caused this suspension may include, but is not limited to:

• Duplication of item purchase history
  • Attempted Microsoft Points fraud
  • Illegitimate acquisition of redemption codes
Your conduct was brought to the attention of the LIVE Enforcement Team through complaints filed by other Xbox LIVE users or in the course of our operation of the service. The LIVE Enforcement Team has reviewed the complaints and other evidence regarding your conduct and determined it violates the Xbox LIVE Terms of Use and/or Code of Conduct. Because your conduct is in violation, the LIVE Enforcement Team has issued a permanent suspension.
During your suspension, you will not be able to log into Xbox LIVE. Your Xbox LIVE privileges will not be reinstated.
Customer Support is not able to modify or provide any further details about your suspension.
Microsoft expects that all customers abide by the Code of Conduct. The Code of Conduct provides guidelines for appropriate behavior while using the service.
You can view the Xbox LIVE Code of Conduct from the Xbox LIVE Dashboard under Xbox LIVE Policies in Account Management, or by visiting Xbox LIVE Code of Conduct - Xbox.com.You can view the Xbox LIVE Terms of Use by visiting Xbox LIVE Terms of Use - Xbox.com.
Note: if you are not a user of Xbox LIVE, this suspension may have been enacted due to your activity in the Zune Social. You can view the Zune Social Code of Conduct by visiting http://www.zune.net/legal/codeofconduct.htm. You can view the Zune Social Terms of Service by visiting Xbox LIVE Terms of Use - Xbox.com.
Thank you,

LIVE Enforcement Team

سلام دوستان من قبلا در مورد این نکات گفته بودم با پورت ثابت برای خرید لایو استفاده کنید نه داینامیک این ایمیل هم میگه که شما از فروشگاه دزدی کدی این اکانت و ای دی روی دو کنسول بوده .و به هیچ وجه امکان استفاد دوباره یا تجدید نظری وجد نخواهد داشت.من به دوستان باز هم توصیه میکنم فعلا اکانتتون رو به کسی دیگه ندید براتون خرید کنه و دیگری این که با اینکه راه حل خرید از لایو رو پیدا کردیم 3 نفر هستیم ولی من اینجا این ایمیل رو که دیدم بازم میگم منصرف شید از دادن اکانت به کسی دیگه یا گرفتنش چون پولی شده این ها فکر کردن شما از مبلغ موجود در صندوق دزدی کردی بلا نسبت .که غلط کرده این ماکرو ابله این LIVE Enforcement Team دیگه معلوم نیست چیکار میخوان بکنن.یه سوال شایان جان شما مگه برای کسه دیگه یا استفاده از شیرینگ چیز پی استفاده کردی.
ببین مطلب اصلی تو این ایمیل این 3 تا کار غیر قانونی هست دستگاهت هم که بن نشده خداروشکر فقط پروفایلت هست--ببین توضیح کاملش هم دوستمون خیلی عالی گفته --دلیل اصلی رو دزدی از فروشگاه ماکرو معرفی کرده ولی گفته یا شما توسط کسه دیگری تو هیستوری دانلود ثبت شده و شما دوباره اومدی گرفتیش یعنی دونفر حداقل از یک گیم استفاده کدن و دیگه اینکه به مقدار پوینت دستکاری شده یا کدی که وارد شده برای خرید غیر قانونی بوده ولی بازم نامفهومه ولی اینو مطمئن هستم که تجدید نظر رو برات بسته میدونم ناراحتی .اخرشم که گفته اگه عضو گروه لایو نیستی به ادرسی که داره سر بزن تا موضوع و قوانین رو کامل تر و واضح تر بخونی ---چه فایده دیگه اخه.خدا لعنت کنه.

آخرین ویرایش:

shayan_ops

کاربر سایت
Jan 26, 2013
24
نام
shayan
سلام دوستان من قبلا در مورد این نکات گفته بودم با پورت ثابت برای خرید لایو استفاده کنید نه داینامیک این ایمیل هم میگه که شما از فروشگاه دزدی کدی این اکانت و ای دی روی دو کنسول بوده .و به هیچ وجه امکان استفاد دوباره یا تجدید نظری وجد نخواهد داشت.من به دوستان باز هم توصیه میکنم فعلا اکانتتون رو به کسی دیگه ندید براتون خرید کنه و دیگری این که با اینکه راه حل خرید از لایو رو پیدا کردیم 3 نفر هستیم ولی من اینجا این ایمیل رو که دیدم بازم میگم منصرف شید از دادن اکانت به کسی دیگه یا گرفتنش چون پولی شده این ها فکر کردن شما از مبلغ موجود در صندوق دزدی کردی بلا نسبت .که غلط کرده این ماکرو ابله این LIVE Enforcement Team دیگه معلوم نیست چیکار میخوان بکنن.یه سوال شایان جان شما مگه برای کسه دیگه یا استفاده از شیرینگ چیز پی استفاده کردی.

are dash

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دو نفر از friend list من هم بن شدن.يكيشون كه از يك كلن بود.اون نفر ديگه هم miladsaw بود:(.كه بن شده
سلام بهرام جان چاکر دادش گلم حاجی من صبح این میل رو دیدم خوب فشارم زیر 0 رفت --ولی گفتم بزار چک کنم 15 دقیقه پیش 8 تا از دوستام هم بن شدن--به من پ.خ هم زدن من که دیگه کاری ازم بر نمیاد یعنی اصلا چی کاره هستم --بهرام جان من قبلا به دوستان گفته بودم سعی کنید اکانتتون رو به کسی ندید قبلا ولی فکر نمی کردم اینطوری باشه .دوستان 2 تا از رفیقاهی من تا باشیر خرید کردند بن شدن با پورت pptp بهرام جان تو همه سابقت بیشتره مارو در یاب من یکی که شما رو لیدر میدونم.ولی میدونم که الان خرید کردن رو متوقفش کنیم فعلا با شیر و کمی صبر و به کس دیگه ای دی ندیم مخصوصا خارج ایران .حالمون گرفته میشه بابا هر ایرانی بن میشه ..لعنت دوباره شروع کردن.چه کنیم استاد؟؟؟؟؟؟؟؟من نوکرم.

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
اول از همه به دوستان بابت بن شدنشون تسلیت میگم
دوم هم اینکه دوستان گرامی الان اگه ما بن شیم مثل قبل هاردمون قفل میشه آیا؟(دقیقتر بگم بعدش میتونیم gta بازی کنیم؟:|

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46
سلام
دوستان فقط می خواستم بگم فکر نکنم به هک پروفایل0(یا دادن پروفایل به کسه دیگه برای ترنسفر دانلود هیستوری)یا بازی کردن زود تر از ریلیز ربط داشته باشه
من هیچ از این کارا رو نکردم ولی بن شدم
یادمه دو سال پیش هم یه سری ها بن شدن ولی مایکروسافت گفت اشتباه کرده و بعد چند وقت unban کرد
شاید این دفعه هم این طوری بود
اگرم نبود که میریم نسل بعد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر