امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
دوستان من اوایل اسفند بازی رو توی پروفایلم انجام دادم. اما دیگه اصلا به LIVE نرفتم. حتی اگه 2 یا 3 ماه دیگه هم به LIVE برم، بنم؟ هیچ راهی نداره؟
هیچ تضمینی نیست حتی اگر 1 سال دیگه بری شاید بن شدی
همون طور که توی صفحات قبل گفتم الان هم دوباره می‌گم لحظه ای که دیسک گذاشتید همه چیز Save میشه و به محض وصل شدن به Live همه اینها فرستاده میشه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من امروز بازی کردم هیچی هم نرفتم فقط 2 نفره بازی کردم راهی نیست بن نشم
امروز بازی کردی دیگه بن نمیشی.نگران نباش.
طبق اخرین شواهد به دست امده بازی در روسیه عرضه شده و در فروشگاه ها و مراکز فرهنگی موجود و قابل دسترس میباشد
....
کلا همه دارن بازی میکنن.هر مودی که بخوای برای پارتنر میاره.چه کمپین و چه FFA , overrun و غیره.
کلا میتونین با خیال راحت بازی کنین >:d<
یک ساعت قبل از اینکه خودم بن بشم:-s

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من امروز بازی کردم هیچی هم نرفتم فقط 2 نفره بازی کردم راهی نیست بن نشم
من خودم halo4 همون روز که لیک شد بازی کردم و تمومش کردم بعد روز عرضه هم وصل شدم به لایو و بن نشدم اگه اینم مثل halo4 باشه پس بن نمیشی

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
احتمالش زیاده که این نسخه ای که تو ایران پر شده یه نسخه ریویو باشه! در نتیجه مایکرو هر کی که این دیسک رو بزاره رو بن میکنه! شاید حتی بعد ریلیز هم بازی کنین بن کندتون!
برین یه نسخه دیگه دانلود کنین از بازار نخرین

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
من بازی رو روزی که لیک شد با پروفایل اصلیم بازی کردم از اون روز تا الان هم به لایو وصل نشدم الان هم که میگن بازی عرضه شده !میخوام به لایو وصل شم چیکار کنم ؟باید کار خاصی رو انجام بدم؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من بازی رو روزی که لیک شد با پروفایل اصلیم بازی کردم از اون روز تا الان هم به لایو وصل نشدم الان هم که میگن بازی عرضه شده !میخوام به لایو وصل شم چیکار کنم ؟باید کار خاصی رو انجام بدم؟​

هر جوری هم وصل شی بن میشی!
کلا بیخیال لایو شو

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
این 2 شهید اخیر کی بازی رو انجام داده بودین ؟! :d
jondollah که اصلا بن نشده نمیدونم چرا اومده گفته بن شده
اون یکی هم همینطوری که گفتم احتمالا زمانی که مودم به Xbox وصل بوده Xbox روشن کرده (کلا یه سوتی داده قبلا)
چون تو آپدیت جدید داشبورد زمانی که کنسول روشن شه به لایو وصل میشه و حتما نباید با پروفایل به لایو وصل شد
ولی الان ما از یکشنبه بازی میکنیم (بعضی از بچه ها از شنبه)
ولی هنور برامون اتفاقی نیافتاده تو Leaderboard بازی هم بیشتر از 1000 نفر هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر