امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
دوستان یه سوال داشتم ازتون؟خیلی ممنون میشم جواب رو به صورت پیام خصوصی یا هم تو صفحه من بنویسید...من چن وقت پیش(حدودا 2 ماه)که ایکس باکسم آپدیتش جدید نبود یه بازی با آپدیت جدید داخل دستگاهم گذاشتم...بعد 2 تا گزینه داد:update now & no...منم گزینه آپدیت رو زدم و کنسول صفحه اش شد سیاه . یه اروری داد و چن تا شماره ه نوشته بود و هرچه قدر کنسولو روشن خاموشش کرد بازم اون صفحه موند...تا اینکه دادم بیرون درستش کردن...اول اینکه چرا این اتفاق افتاد و دوم اینکه اگه من الان بخوام از طریق اینترنت آپدیتش کنم بازم این مشکل رو میده یا راحت آپدیت میشه؟(راستی اینم بگم که تا حالا وارد اینترنت نشدم با ایکس باکسم)خیلی ممنون میشم جواب منو بدید...و اینکه بن شدن چطوری؟وقتی بن میشیم چه اتفاقی می افته؟و اینم بگم که دستگاهم کپی خوره و اینکه اگه به وسیله اینترنت آپدیت کنم کپی خور بودن میپره؟یا نه؟

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
اقا ما اچیو گرفتیم بریم ؟ یا با یه پروفایل دیگه ؟ 1 سوال دیگه ممکنه 2 ماه دیگه ان بشیم با هون پروفایل متوجه بشه ؟

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
باز های دیگه هم مثل این هیلو هست؟؟
اگه سیوه هیلو رو پاک کنیم میتونیم راحت بازی کنید؟؟
اگه من با پروفایل اصلیم که همیشه هر بازی رو انجام میدم کلی اچیومنت هم داره. اگه با اون برم لایو بن میشم؟

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
دوستان اگر واقعا آدم اینقدر راحت بن میشه تو رو خدا بگید من الکی نگم برام ایکس باکس نو بخرن
الان یه جاسپر داغون دارم واسه آفلاین از سرم هم زیاده
من شنیده بودم که اگر با برنر مکس بازی کنید امکان نداره بن بشید
الان که گویا دوستان دارن همگی بن میشن!
فقط اگر ممکنه سریع جوابش رو بدید که من سپردم به یکی از آشنایان قراره امروز از کانادا برام بگیره بیاره (اگر هنوز نخریده باشه:(()
بالای 1000 دلار بهش سفارش ایکس باکس و دسته و هدست مخصوص ایکس باکس و مخلفات دادم
اگر واقعا اینطوریه زنگ بزنم بگم نخره;)

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوستان اگر واقعا آدم اینقدر راحت بن میشه تو رو خدا بگید من الکی نگم برام ایکس باکس نو بخرن
الان یه جاسپر داغون دارم واسه آفلاین از سرم هم زیاده
من شنیده بودم که اگر با برنر مکس بازی کنید امکان نداره بن بشید
الان که گویا دوستان دارن همگی بن میشن!
فقط اگر ممکنه سریع جوابش رو بدید که من سپردم به یکی از آشنایان قراره امروز از کانادا برام بگیره بیاره (اگر هنوز نخریده باشه:(()
بالای 1000 دلار بهش سفارش ایکس باکس و دسته و هدست مخصوص ایکس باکس و مخلفات دادم
اگر واقعا اینطوریه زنگ بزنم بگم نخره;)
تو این 2 سال کسی بن نشد به جز اواخر تابستون سال پیش که مایکرو با یه برنامه یه عده رو بن کرد ولی چون بعضی از اشخاصی که بن کرده بود دستگاهشون کپی نبود والکی بن شده بودند مجبور شد تمام کسایی که اون موقع بن شدن رو از بن دربیاره
الان هم کسایی که بازی هیلو رو زودتر از عرضه بازی کردن رو داره بن میکنه
خود من الان دارم بازی میکنم هیلو رو و برام مشکلی پیش نیومده

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من یک هفته پیش از ریلیز هالو 4 به صورت افلاین هالو زدم ،بعد تا خود امروز وصل شدم لایو ،تا الان بن نشدم یعنی هنوز خطر بن شدنم هست>؟

یعنی هنوزم که بازی رسما انشتار شده داره بن میکنه؟!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر