امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
این درسته وقتی کنسول فلگ میشه شماره جلوی X تو سیستم اینفو کنسول تغییر میکنه ؟
این شماره غیر از تو داشبورد جای دیگه مثلا رو جعبه یا بدنه کنسول نیست آدم بتونه چک کنه ؟
نه روی جعبه نیست!بعدم برای تست فلگ جواب نمیده!

• Like
Reactions: NINJѦ

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
من این موارد درباره ی بن شدن و چگونگی کمتر کردن احتمال شناسایی و در این موارد خواندم اما مثلا درباره ی stealth patch یک مقاله نوشته شده بود که برای خوندن و عملش فک کنم باید برای مدتی زندگیو تعطیل کرد.حال می خواستم ببینم کسی جایی و یا کسی رو می شناسه که بشه بازیو به او تحویل داد و stealth شدشو ازش گرفت(با صرف هزینه دست مزد).
اگه جواب بدین ممنون می شم.

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
با سلام
من این موارد درباره ی بن شدن و چگونگی کمتر کردن احتمال شناسایی و در این موارد خواندم اما مثلا درباره ی stealth patch یک مقاله نوشته شده بود که برای خوندن و عملش فک کنم باید برای مدتی زندگیو تعطیل کرد.حال می خواستم ببینم کسی جایی و یا کسی رو می شناسه که بشه بازیو به او تحویل داد و stealth شدشو ازش گرفت(با صرف هزینه دست مزد).
اگه جواب بدین ممنون می شم.
زیاد سخت نیست فقط چند بار بخونیدش و حداقل یه بار انجام بدید.
ولی بیشتر سایت های اینترنتی بازیهارو به صورت فول استیلث میدن.باید البته بهشون بگید

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
زیاد سخت نیست فقط چند بار بخونیدش و حداقل یه بار انجام بدید.
ولی بیشتر سایت های اینترنتی بازیهارو به صورت فول استیلث میدن.باید البته بهشون بگید

این چند بار خوندنش چقدر طول می کشه؟یا اینکه کل فرایند (خوندن و عمل) چقدر طول می کشه؟

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,944
نام
آرتین
دوستان یک سوال من هارد دستگاهم فکر کنم اصل نباشه 120 گیگ هست.
وصلش کنم برم لایو باعث بن شدن میشه ؟
فرم ویر LT 3 هست دیسک هم برنر مکس کاملا مطمئن.

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
دوستان یک سوال من هارد دستگاهم فکر کنم اصل نباشه 120 گیگ هست.
وصلش کنم برم لایو باعث بن شدن میشه ؟
فرم ویر LT 3 هست دیسک هم برنر مکس کاملا مطمئن.
مگه همون هاردی نیست که توی جعبه بوده؟ هارد رو از بالای کنسول در بیار برگردون اگر هولوگرام مایکروسافت به همراه بارکد رو دیدی یعنی اصله. و با مشخصات دیگت هم هیچ دلیلی برای بن شدن نداری. من خودم از دیسک های معمولی 97% پچ شده در لایو استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم ندارم. دیگه چه برسه به برنر مکس.

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
قضیه این هارده چیه
من امسال حدود 4 ماه پیش یه هارد خریدم از تهران دوستم اورد برام 120 گیگ بوده فکر کنم یه 10 تا 15 گیگی رو نمیشناسه
الان هم حدود 1 ماهه تو لایو کال اف و فیفا رو بازی میکنم اتفاقی نیفتاده
سوالم اینه که اگه کسی هاردش اصل نباشه به محض ورود به لایو بن میشه یا پیامی مبنی بر فلگ شدن میده من که تا الان هیچ مشکلی نداشتم و انشالله نه واسه من برای تموم ایرانی ها مشکلی به وجود نیاد چطوری بفهمم هاردم اصله یا نه

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
قضیه این هارده چیه
من امسال حدود 4 ماه پیش یه هارد خریدم از تهران دوستم اورد برام 120 گیگ بوده فکر کنم یه 10 تا 15 گیگی رو نمیشناسه
الان هم حدود 1 ماهه تو لایو کال اف و فیفا رو بازی میکنم اتفاقی نیفتاده
سوالم اینه که اگه کسی هاردش اصل نباشه به محض ورود به لایو بن میشه یا پیامی مبنی بر فلگ شدن میده من که تا الان هیچ مشکلی نداشتم و انشالله نه واسه من برای تموم ایرانی ها مشکلی به وجود نیاد چطوری بفهمم هاردم اصله یا نه

بله با هاردی که از طرف خودت مایکروسافت نباشه بری لایو بنی. من خودم تجربه کردم. در واقع با هارد اکسترنال بازی کنی بدبختی.(اتصال از طریق USB)

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
اگه از طریق هارد کانفیگ شده تم دزدی برزیم بن میشیم ؟

اگر به لایو وصل باشی و بعد انتفقال بدی به هارد خیر اما اگه آفلاین اینکار رو بکنی و بخوای اوون تم رو انتخاب کنی پروفیلت فریز می شه. دیگه نه آپیومنت باز می کنه و نه ... فقط آنلاین اینکار ها رو بکن. (کلا بن تو کار نیس اگه ال تی داشته باشی.)

---------- نوشته در 10:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

چطوری میشه فرق بین هارد اصل و تقلبی رو فهمید!؟

فقط و فقط هلوگرام و بارکد پشت هارد.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
اقا من دیشب وصل شدم به لایو اپدیت هم کردم
با کمال خونسردی بازی nba 2k12 که xgd3 هم هست گذاشتم که برنر مکس هم نبود :>
این بازیو اپدیت کردم بدون هیچ مشکلی حالا سوال اینجاست چرا من بن نشدم:-b؟؟؟
چجوری میتونم ازین 3ماه گلد رایگان که برای اولین بار میده استفاده کنم؟
این برنامه ای که برای اطمینان از از امن بودن دیسک در لایو استفاده میشه اسمش چیه؟لینک دانلود رو یکی به ما بده تا دعاش کنیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر