امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
مایکروسافت الان خیلی ها رو برده تو لیست سیاه به خاطر کپی بازی کردن
بیاد اشخاصی که از non-jtag استفاده میکنند رو بن کنه اشخاصی که بازی کپی میکنن نه؟
خیلی ها هستن هر روزه پروفایلشون به خاطر non-jtag بن میشه
اونوقت بعضیا پروفایل بعضیا دستگاه؟
مایکرو کم داره؟
به نظر من به خاطر استفاده از LT 1.91
وقتی این فریم ور جدید اومد خیلی از سایت ها گفتن این فریم ور برای آنلاین بودن امن نیست
هرکسی هم بن شده بود پروفایلشو دیدم داشته COD: Black Ops بازی میکرده
این رو هم بدونید بن ویو فقط و فقط با یک آپدیت میاد
اگر هم کنسول شما رفته باشه تو لیست سیاه چه بیاید لایو چه نیاید سر بن ویو بن میشید
حالا بگید:
بچه ها لایو امن آنلاین شیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نوشته قرمز خوب توجه کنید
------
راستی یه چیز دیگه:
من یادمه تا اولین lt+ بازی ها رو با دیسک بوت بازی میکردم چون حال نداشتن فریم ور جدید بریزم
از NON-JTAG هم قبل از آپدیتی که یه مدت روش NON-JTAG رو از کار انداخت خیلی استفاده کردم
کلی هک و گلیچ و ... هم انجام دادم ولی اتفاقی نیافتاده الان

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
873
نام
آرمـان
دوستـــــــا ن منم بن شدم ...... از تمهای پریمیوم بصورت رایگان استفاده می کردم همین >:d
البته فقط کنسول بن شده و پروفایل سالمه

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,526
نام
امیر
من نمیدونم چرا بیشتر داره کسایی که زیر آبی میرفتن رو بن میکنه.. :D
به هیچ عنوان Black ops و کلا بازی هایی که با آپدیت روی لایو اجرا نمیشدن رو اجرا نکنید.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خاک بر سر من ! من که از تم ها استفاده هم نمیکردم فقط ریختم رو فلش یه بار تست کردم ببینم چجوریه ! یادمم رفا پاکش کنم !خاک ! فقط به خاطر یگ مشت تم ! اصلا خاک بر سر مایکروسافت ! به هر کس بگی به خاطر تم بن شدم بهت میخنده ! =))

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
ما که اورجینال میزنیم :d70 تومن میدادید یه call of میخریدید که الان قصه نخورید مگه ادم چند تا بازی رو انلاین میزنه کسایی هم که میرن تو نخ انلاین 90 درصدشون افلاین بازی نمیکنند

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ما که اورجینال میزنیم :d70 تومن میدادید یه call of میخریدید که الان قصه نخورید مگه ادم چند تا بازی رو انلاین میزنه کسایی هم که میرن تو نخ انلاین 90 درصدشون افلاین بازی نمیکنند
من که فقط BC2 میزدم ! واسه من کاد دیگه مرده ! پرچم میدان نبرد بالاست ! بازی هم فول پچ بود ! این تم های احمقانه نشست بهم به ارزش یک کنسول ! بهتر چیچی بود این بخاری ! مصرف برقشم زیاد بود ! :d=))! میرم سراغ PC ! تازه داشت زورمون میگرفت که چرا BF3 رو PC 64 نفره رو کنسول 24 ! چرا گرافیکش رو PC فلانه رو کنسول فلانه ! راستی این روز ها همه اینترنتشون پکیده ! شما چطور ؟

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
خاک بر سر من ! من که از تم ها استفاده هم نمیکردم فقط ریختم رو فلش یه بار تست کردم ببینم چجوریه ! یادمم رفا پاکش کنم !خاک ! فقط به خاطر یگ مشت تم ! اصلا خاک بر سر مایکروسافت ! به هر کس بگی به خاطر تم بن شدم بهت میخنده ! =))
من هم از این تم ها استفاده میکنم الان چیکار کنم همشو پاک کنم؟؟؟؟!!!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من هم از این تم ها استفاده میکنم الان چیکار کنم همشو پاک کنم؟؟؟؟!!!
منتظر بن شدن باش ! من فقط تو حافظه فلش مموری داشتم و استفاده هم نمیکردم فقط یک بار واسه تست کردن استفاده دقیقا 2 روز بعد پروفایلم بن شد 4 5 روز بعدشم کنسولم !

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
873
نام
آرمـان
منتظر بن شدن باش ! من فقط تو حافظه فلش مموری داشتم و استفاده هم نمیکردم فقط یک بار واسه تست کردن استفاده دقیقا 2 روز بعد پروفایلم بن شد 4 5 روز بعدشم کنسولم !
دوست عزیز هنوز مشخص نیست که چرا ماکرو داره بن می کنه ! منم تم استفاده می کردم اما پروفایلم سالمه .... ;)

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
من یه چند ماهیه لایو نرفتم منتظر lt 2 هستم این تم هارو افلاین استفاده کردم پاک کنم خطری نیست؟؟؟؟!!

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
از دوستان کسی هست که تنها جرمش استفاده از بازی های کپی باشه(اهل تم و non-jtag و ... نباشه)فقط بازی کپی اونم پچ شده انجام داده باشه و بن شده باشه؟!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من یه چند ماهیه لایو نرفتم منتظر lt 2 هستم این تم هارو افلاین استفاده کردم پاک کنم خطری نیست؟؟؟؟!!
فکر نکنم خطری باشه !

---------- نوشته در 12:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 PM ارسال شده بود ----------

از دوستان کسی هست که تنها جرمش استفاده از بازی های کپی باشه(اهل تم و non-jtag و ... نباشه)فقط بازی کپی اونم پچ شده انجام داده باشه و بن شده باشه؟!
نه فعلان !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر