امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
this console has benn banned for violations of the terms of use. to protect the xboxlive service and its members,microsoft dose not provide details about consols bans.
there is no recourse for terms of use violations

دوستان ای پیغام امروز اومد و کنسول بن شد رو این کنسول از nojtag هم استفاده شده بود

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خوب پس دلیلش روشن شد : مایکروسافت به خاطر استفاده از بازی های آرکید و DLC های Non-Jtag پروفایل ها رو که بن میکنه هیچی کنسول ها رو هم بن میکنه ! آیا این کار ارزش بن شدن پروفایل و کنسول رو داشت ؟ فقط به خاطر یک مشت MS پوینت !!! حالا بن همیشگی شدیم یا موقت ؟ تازه داشتیم دلمونو به MW3 & BF3 & Gears Of War3 آنلاین خوش میکردیم ! محکوم شدیم به آفلاین بازی کردن ! >:)

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
از کجا معلوم باسه دیسکها نباشه چون رو این دستگاه اصلا رعایت نشده دسیک بوت استفاده شده تو لایو و ازین چیزا . بعد الان از کجا

بفهمم پروفایل هم بن شده یا نه؟

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
بالاخره بن ویو بوده یا نه ؟ اگر بوده تموم شده یا هنوز هست؟
نمی‌دونم قبلان اینجا کسی‌ اینو گفته یاا نه ولی‌ یه جان خوندم اگه تو xval ارور ap ۲۵ رو گرفتید نگران نباشید امکان بن نیست چون اریج اون بازیها هم اگه disk error بدن x دستگاه عوض میشه ولی‌ سوالی که پیش میاد اینکه که پس MS مرض داشته این قفلو گذاشته؟ حتما یه جوری باید بفهمه دیگه ها؟

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من فقط کنسولم بن شده پروفایلم بن نشده. یعنی بخاطرap 25 هست؟
کنسول به هر دلیلی بن میشه ! تو چند تا صفحه قبل گفتم ! 3 تا قبل تر ! اگه میخوای بفهمی پروفایلت بن شده یا نه برید تو سایت : WWW.XBOX.COM بعد سایگ این کنید ! اگه به محض ورود نوشته بود You Have Been Suspended From Xbox Live پروفایل هم بن شده ! این بن شدنا به خاطر AP 2.5 Fail نیست ! واسه Non-Htag هست یا یه چیزه دیگه ! بن ویو با آپدیت میاد نه سر خود ! من پروفایلم یه هفته قبل از اینکه کنسولم بن بشه بن شد ! ربطی به هم نداشتن ! ولی دهنه مایکروسافت رو واسه بن پروفایل سرویس کردم فکر کنم لج کد باهام کنسولمو بن کرد ! >:)
yahoo_19.gif
yahoo_19.gif

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
کنسول به هر دلیلی بن میشه ! تو چند تا صفحه قبل گفتم ! 3 تا قبل تر ! اگه میخوای بفهمی پروفایلت بن شده یا نه برید تو سایت : WWW.XBOX.COM بعد سایگ این کنید ! اگه به محض ورود نوشته بود You Have Been Suspended From Xbox Live پروفایل هم بن شده ! این بن شدنا به خاطر AP 2.5 Fail نیست ! واسه Non-Htag هست یا یه چیزه دیگه ! بن ویو با آپدیت میاد نه سر خود ! من پروفایلم یه هفته قبل از اینکه کنسولم بن بشه بن شد ! ربطی به هم نداشتن ! ولی دهنه مایکروسافت رو واسه بن پروفایل سرویس کردم فکر کنم لج کد باهام کنسولمو بن کرد ! >:)>:)>:)
نه پروفایلم بن نشده. من اصلا از non j tag استفاده نمی کردم:-s

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
امروز منم بن شدم.
من که ادم خوبی بودم چرا!!!!!
فقط چند تا تم هک کرده بودم.
خدا لعنتت کنه مایکروسافت

اگه کسی دستگاهم رو خواست pm بده...

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
من اگه بن شدم بدونید که این فریمور 1.9 و 1.91 و برنامه ABGX360 دروغ محضه! چون من نه با فریمور قدیمی نه با دیسک افتضاح لایو بازی کردم! تم و این چیزا هم اصلا نداشتم!!!
امیدوارم من جز بن شده ها نباشم....

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بچه ها منم تم پرمیوم داشتم که از اینترنت دانلود کرده بودم (از لایو نخریده بودم) خاک بر سرم که یادم نبود ! هرگونه دستکاری تو پروفایل و NON-JTAG و تم و اینجور چیزا باعث بن پروفایل میشن ! فکر کنم مایکروسافت نامرد بدون اخطار زده تو کار کنسول ! ای دیوس ! )x

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
تو حداقل میدونستی من که نمیدونستم و رفتم گند زدم به کنسولم.
من رفتم تم رو این آخری تغییر دادم به تمی که خریده بودم ولی فایده نداشت...
من کنسول میخوام!!!!!:((

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,527
نام
امیر
من هنوزم فکر میکنم بن ویو نیست ولی یه چیز مشخصه، بن ویو بزرگی منتظرمونه!!
فکر میکنم یــ سوپرایز بزرگ باشه..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر