امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
یه خبر جدید امروز در مورد بن شدن اومده که نوشته شده مایکروسافت کنسول هایی که فنشون 12 ولت شده رو می تونه شناسایی و بن کنه، بنابراین یکی از دلایل بن احتمال می ره که همین باشه.

مایکروسافت در قوانینش نوشته که حق هیچ گونه تغییرات در سخت افزار کنسول را ندارید در غیر این دسترسی شما قطع می شه.
من همچين کاری نکرده بودم بقيه هم بيان بگن

یه خبر جدید امروز در مورد بن شدن اومده که نوشته شده مایکروسافت کنسول هایی که فنشون 12 ولت شده رو می تونه شناسایی و بن کنه، بنابراین یکی از دلایل بن احتمال می ره که همین باشه.

مایکروسافت در قوانینش نوشته که حق هیچ گونه تغییرات در سخت افزار کنسول را ندارید در غیر این دسترسی شما قطع می شه.

اشکان جان من فنهای کنسولم رو 12 ولت کردم اما تا این لحظه بن نشدم .

سلام دوستان من یواش یواش دارم یه کنسول اورجینال میخرم من باز میام لایو ایندفه دیگه من بن نمیشم از دوستانی هم که میخوان بیان لایو اگه پولش رو دارن یدونه اورجینال بخرن و با دو تا بازی اورجینال تا چند سال راحت میشیم از بن شدن چون من که این کنسولم رو انداختم اینجا داره خاک میخوره من به جز لایو بازی نمیکردم در ضمن چون ماکروسافت نوشته اکانت شما بن شده من یه پروفایل جدید میسازم اونم با اسم niki دوستون دارم منتظر یاری سبزتان در لایو هستم :cheesygri:biggrin1:

سلام دوستان من یواش یواش دارم یه کنسول اورجینال میخرم من باز میام لایو ایندفه دیگه من بن نمیشم از دوستانی هم که میخوان بیان لایو اگه پولش رو دارن یدونه اورجینال بخرن و با دو تا بازی اورجینال تا چند سال راحت میشیم از بن شدن چون من که این کنسولم رو انداختم اینجا داره خاک میخوره من به جز لایو بازی نمیکردم در ضمن چون ماکروسافت نوشته اکانت شما بن شده من یه پروفایل جدید میسازم اونم با اسم niki دوستون دارم منتظر یاری سبزتان در لایو هستم :cheesygri:biggrin1:

خوب نیکنام جان بیا همه یه PS3 بخریم هر 2تاشو داشته باشیم!

خوب نیکنام جان بیا همه یه PS3 بخریم هر 2تاشو داشته باشیم!
بدجوری رفتم تو نخ PS3 ولی حواستون به این باشه که بازی های جدیدش گاهی وقتا تا 100 یا 115 هم میفروشن(تو همین سایت یه نفر UNCHARTED رو حدود 115 تومن از فروشگاه فتحی خریده بود:eek:پ).50 تومن کجا 100 تومن کجا!ولی عمرا اگه امکانات لایو رو داشته باشه.

من هم که بن شدم .. حالا دارم یکی جدیدمیگیرم ... کسی نیست این کنسول قبلی ما رو بخره ؟

اما به نظر من هم تغییر در سخت افزار ممکنه علت بن شده بشه !!!

سلام پویا جان اخه لایو ایکس باکس بهتر از سونی هستش در ضمن بازیهاش هم که زیاده سونی به صرفه نیست من که ازش نا امید شدم فعلا تا بعد ببینیم چی میشه :biggrin1:

خو منم دیگه در شرف خرید یک کنسول اورجینال هستم.گیمرتگ م هم مثل نیکنام یکی جدید می سازم تا دیگه موردی توی بن نداشته باشم.GT ـم هر چی باشه اولش Ham دارد.
این PS3 هم با آریا توی فکرش هستیم ولی وایسید Little Big Planet بیاید یا Dark Knight هم وارنر بروس بیرون بدهد تا اونوقت یه بهونه ای باشه واسه ی خریدش.:)

salam be hame........snake=bigboss ye chanta azat soal dashtam....1-ba dial-up online bazi mikardi ya ba adsl?...3-sorate adsl shoma cheghadr bud?....bebin man ghablan ba adsl 128 online bazi kardam be onvane mesal man darkness ro bazi mikardam tasvir tike tike mishod aslan nemishod bazi kard ...tu gears of war ham takhir dashtam tiram dir be maghsad miresid.....hala mahe pish ye adsl 512 albate share shode ba haft nafare dige gereftam bazi kardam vali bazam tu gears of war tiram dir miresid......albate inam begam man ba khareji ha bazi mikardam.......va shenidam age ba irani ha bazi koni moshkeli pish nemiad........hala shoma ba khareji ha bazi mikardi ya irani ha??? age ba khareji ha bazi mikardi moshkelate man ro dashti???

اوّل از همه شما بايد فارسی تايپ کنی!
1.با dial up نميشه بهترين انتخاب همون 512 هست
تو GOW همه اين مشکل رو دارن!با خارجيا نميشه بازی کرد ولی با ايرانيا خيلی راهت ميشه بازی کرد!
تو اينجا همه با همديگه بازی ميکردّن!يکی host ميشد بقيه رو invite ميکرد!
يادش بخير مگه نه نيکی جان؟!:((:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or