امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
لازم به ذکر است که در قسمت Deatail فقط Error Code قابل مشاهده بود و هیچگونه اخطاری مبنی بر بن شدن کنسول یا اکانت به ایشون تعلق نگرفته... ( فقط سوت زده ، انداختنش بیرون )...
احتمالا تا فردا منم بن می شم تا به طور کامل یک پاکسازی در سایت bazicenter انجام شده باشه.:)

فقط فرزاد جان اینکه می گی چیزی نمی نویسه باید بری بری روی View Status مثلا DNS یا Network Adaptor کلیک کنی تا توضیحات مربوطه رو بنویسه، یه امتحان بکن باز اگه نکردی.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اشکان جان من بن نشودم هنوز خدا کنه که نشم ولی اگه الان برم بن میشم یا مره واسه 6 ماه دیگه
منو که میشناسی مازیارم
چیزی به نام 6 ماه دیگه وجود نداره و ممکنه همین فردا بن بشی. توصیه می کنم کلا بازی نکنی اصلا.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
فقط فرزاد جان اینکه می گی چیزی نمی نویسه باید بری بری روی View Status مثلا DNS یا Network Adaptor کلیک کنی تا توضیحات مربوطه رو بنویسه، یه امتحان بکن باز اگه نکردی.

اشکان جان پست رو ویرایش کردم... ;)

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
اره من بدبخت با هزار ارزو اونیکی دستگاهم درست شده بود خوشحال بودم که تا شش ماه دیگه بن نمیشم که یهو دوباره بن شدم یادش بخر من العان افسردگی شدید گرفتم نمیدونم چیکار کنم موندم پی اس پی هم که گرفتم انداختم گوشه اتاق موندم سونی3: بخرم یا باز یدونه ایکس باکس اورجینال ای خدا مگه ما چه گناهی کردیم که نمیتونیم با دوستان لایو بازی کنیم این رو از ته دل گفتم :biggrin1:همه هم که بن شدن میگم ایکس باکس رو تحریم کنیم بریم طرف سونی ببینیم این چجوریه:biggrin1:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
حضور این دو عزیز ، محمدرضا و فرزاد ، را در جمع خود گرامی می داریم.

امضا : دبیر اتحادیه بن شدگان Live :biggrin1:

----------
بابا فرزاد جان ، شما که همه بازی ها رو از لحاظ استلف پچ داشتن چک می کردی قبل از اینکه بازیشون کنی.دیگه هر کسی رو احتمال می دادیم بن بشود جز شما !
حالا کدوم بازی بوده که باعث بن شدنتون شده است ؟

این Crash of The Titans هم 20 اپیزود است ولی اگر بخواهید پشت سر هم بازی کنید در عرض چند روز تمام می شود.مثل من آینده نگر باش و چند تا بازی دونفره توپ دیگر تهیه کن :D Guitar Hero 3 , Rockband .البته میتونی بگردی ببینی این دوست آریا بالاخره گیم نت X360 ـش رو راه انداخته تا بروی اونجا هنرهای خودت رو به منصه ظهور بگذاری.:D

-------
حالا که صحبت شماره پیراهن شد من شماره ام 6 بود و هافبک دفاعی بودم.داخل GoW مد Assassination من همیشه سپر دفاعی لیدر تیم بودم و هر کس لیدر رو می خواست شهید کند ابتدا باید با من روبرو میشد.:biggrin1:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
آقا چه خبره اینجا چرا همه مینالید ؟ یعنی قضیه ایندفعه انقدر جدیه ؟:biggrin1:
بیخیال خودتونو اذیت نکنید فدا سرتون مگه تو نسل قبل چیکار می کردیم الانم همونکارو می کنیم . البته قبول دارم live یه چیز دیگست ولی مهم نیست خودتونو اذیت نکنید . منم هنوز دستگاهمو روشن نکردم یعنی فکر کنم باید کارتمو شارژ کنم بعد روشنش کنم البته میدونم همه میگید تاثیر نداره تو بن نشدن ولی خوب منم با این روش سر خودمو گرم می کنم دیگه :biggrin1:

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
اخر مایکروسافت ما رو هم شناختو بن کرد:biggrin1: ما هم بن شدیم رفت دیگه تو لایو کسی نیست سرتونو ببره:biggrin1:هرکی هم که بن نشده امیدوارم هیچ وقت هم بن نشه حالشو ببره

Vata Montana

کاربر سایت
Dec 7, 2007
27
منم بن شدم ! idim تو ps3 هست vata . می خوام یدونه elite بگیرم . میخواستم بدونم اگه با همین id دوباره بیام باز بن میشم ؟ حتی اگه کپی خورش نکنم .

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
بابا فرزاد جان ، شما که همه بازی ها رو از لحاظ استلف پچ داشتن چک می کردی قبل از اینکه بازیشون کنی.دیگه هر کسی رو احتمال می دادیم بن بشود جز شما !
حالا کدوم بازی بوده که باعث بن شدنتون شده است ؟

راستش رو بخواین من همین اشتباه رو داشتم و زیاد اعتقادی به این Stealth Patch نداشتم!
در کل هم نمی دونم کدوم بازی لوم داد!
البته یه لیست بلند و بالا تهیه کردم که تو تاپیک اعتقاد C4Eva در مورد بن شدن های اخیر X360 گذاشتمش...
در ضمن خواهشا دیگه سعی نکنید کلمه Stealth رو به فارسی برگردونید! چون واقعا معادل th در زبون فارسی نداریم! بعضی ها هم می گن ث هست! ولی اون تلفظش در عربی هست ، نه در فارسی! در فارسی همون س تلفظ میشه...

بیخیال خودتونو اذیت نکنید فدا سرتون مگه تو نسل قبل چیکار می کردیم الانم همونکارو می کنیم . البته قبول دارم live یه چیز دیگست ولی مهم نیست خودتونو اذیت نکنید . منم هنوز دستگاهمو روشن نکردم یعنی فکر کنم باید کارتمو شارژ کنم بعد روشنش کنم البته میدونم همه میگید تاثیر نداره تو بن نشدن ولی خوب منم با این روش سر خودمو گرم می کنم دیگ

بابا تکاوچ جون ولمون کن به خدا...
من یکی واقعا برام مهم بود ، نشون به این نشون که زودتر از همه یه اکانت Live ساختم! تیر ماه 85 ... ولی خوب چون ADSL نداشتم استفاده ام کم بود... ولی بازم برام مهم بود...
در ضمن ، من نسل قبلی رو نداشتم! از PC آستفاده می کردم... :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر