امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
سلام دوستان
اگر کسی اموزش نصب ixtreme رو داره لطف کنه بزاره . ماکه شهرستانیم نمیتونیم بیام تهران بریزیم
4 " 5 روزه adsl گرفتم میترسم برم لایو:(
با سلام
4 ، 5 روز که خوبه .
من حدودا 6 تا 7 ماهه که XBOX 360 گرفته ام ولي جرات نمي کنم برم XBL چون نمي خوام اون پيغام قشنگه ( که شما بن شده ايد ) رو ببينم . هيچ راه حل قطعي اي هم که ارائه نشده .براي من يکي از دلايله خريدن XBOX 360 ، لايو بازي کردن بود که فعلا تعطيله .:((

من هم مثل شما جرات نمي کنم .:(

من به تازگی یک ELite گرفتم(از دبی) شانس ما رو می بینید حالا که ما گرفتیم این مایکروسافتم شروع کرده به پکوندن. اصلا موندم چه کنم از یک طرف هیچ بازی باهاش نیست و از طرف دیگر از Live خیلی خوشم اومده از فیلم هاش و دمو بازی ها الان حدود 10 تا بازی دانلود کردم. البته من فعلا وقتی برای بازی باهاش ندارم تا 1 ماه دیگه فعلا هر شب حدود 5 گیگ آتو آشغال دانلود می کنم. با استفاده از Streaming اون هم Live Tv می بینم.:cheesygri
می خواستم بدونم که اگه من این دستگاه رو کپی خور کنم و باهاش بازی آنلاین بازی نکنم.(اصلا موقع بازی سیم شبکه رو بکشم) آیا بازم بن می شم ؟
یک چیز دیگه هم می خواستم بگم از اونجا که هنوز کسی نفهمیده و بعضی ها می گن بازی های جدید عاملشه گفتم شاید مایکروسافت در بازی های جدید برای هر دیوید ی یک سریال کدی گذاشته باشه و موقع کانکت شدن به Live اون رو برای Microsoft بفرسته و Microsoft اگه دید از یک سریال از آی پی های متفاوت زیادی از اون استفاده می شه اون رو BlackLIST بکنه و هر کسی با اون سریال اومد اون رو بن کنه(البته من هیچ تحقیقاتی نکردم ولی اگه جا مایکروسافت بودم:cheesygri همین کار رو می کردم.)

يعنی هنوز داره بن ميکنه :eek:
در حال حاضر کسی بن نمی شه.
من حدودا 6 تا 7 ماهه که XBOX 360 گرفته ام ولي جرات نمي کنم برم XBL چون نمي خوام اون پيغام قشنگه ( که شما بن شده ايد ) رو ببينم . هيچ راه حل قطعي اي هم که ارائه نشده .براي من يکي از دلايله خريدن XBOX 360 ، لايو بازي کردن بود که فعلا تعطيله .:((
اینطوری بخوای فکر کنی هیچ وقت نمی تونی به لایو وصل شی. من خودم چندین ماه هست به لایو وصلم بن هم نشدم.
البته من 7 ماه پیش بن شده بودم.
می خواستم بدونم که اگه من این دستگاه رو کپی خور کنم و باهاش بازی آنلاین بازی نکنم.(اصلا موقع بازی سیم شبکه رو بکشم) آیا بازم بن می شم ؟
ببین دوست عزیز خیلی ها این سوال رو می پرسند. به احتمال زیاد با این کار کسی بن نمی شه ولی از اونجایی که هنوز معلوم نشده مایکروسافت دقیقا از چه طریق بن می کنه بنابراین نمی شه 100% جوابی برای سوال شما داد. توصیه می کنم اگه می خوای بیای لایو و کپی خور کنی. تمامی موارد امنیتی مثل stealth patch بودن، ریختن ixtreme و ... رو انجام بدی. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می تونی تاپیک های زیادی که در این مورد وجود دارن رو مطالعه کنی.

در مورد سریال نامبر هم این فرضیه درست نیست چون همه بن نشدن. این فرضیه وقتی می تونست درست باشه که همه کسانی که آنلاین بازی می کردن بن می شدن.

اقا اشکان یه سوال مثل من که بن نشدم دیگه میره واسه کی;)
مازیار جان شما که بن شدی یک بار پس اینکه من بن نشدم زیاد درست نیست که میای می نویسی چون کنسول های نو که مدت زمان زیادی نیست که به لایو وصل شدن امکان بن شدنشون خیلی پایینه به دلیل اینکه مایکروسافت کنسول ها رو به مرور log می کنه و اولویتشم از قدیم به جدید هست.

در مورد اینکه می ره برای کی معلوم نیست هیچی.

دوستان سلام از لایو اصلا نترسین ترسیدن نداره هر چه زودتر بیایین به نفعتون هست من خودم دوبار پشت سر هم بن شدم ولی چون مزه لایو یه چیز دیگه ای هستش نتونستم دوام بیارم باز یه ماه نگذشته از بن شدنم اومدم شانس اوردم دوستم کنسولش رو با من عوض کرد اگه اینم بن بشه یدونه اورجینال زیر تختم قایم کردم برای روز مبادا:laughing: در ضمن منتظر یاری سبزتان در لایو هستیم البته cod4خیلی حالش بیشتره زود بیایین که منتظرتونم :biggrin1::biggrin1:

من يه سوال داشتم
توي يكي از سايتها نوشته بود اگه بازي هاي EA رو تو لايو بازي كني بن ميشي
ميخواستم ببينم اين درسته يا نه؟؟؟؟
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

اگر فایل readme.txt همراه ieXtreme (تمام ورژنها حتی 1.41) رو هم بخونین نوشته که با مسئولیت خودتون به Live وصل بشین، به نظر من این نشون میده که گارانتی صد درصدی برای این موضوع نیست، من حتی یه جایی خوندم که طرف بن شده بود چون روی دستگاهش فن نصب کرده بود و این مخالف توافق نامه با مایکروسافت هستش که در دستگاه هیچ تغییری نباید داده بشه.
یه راه خیلی خوبی که هم وجود داره، استفاده از مودچیپ ها هستش که اگر سی دی کپی در درایو بذارین خودش اون رو بطور اتوماتیک شناسایی کرده و درگاههای شبکه و USB رو قطع میکنه که دستگاه دیگه به لایو وصل نشه.

ارادتمند

من حتی یه جایی خوندم که طرف بن شده بود چون روی دستگاهش فن نصب کرده بود و این مخالف توافق نامه با مایکروسافت هستش که در دستگاه هیچ تغییری نباید داده بشه.

فکر منظورت 12 ولت کردن هست مگه نه فن که مشکلی نداره!

آقا من نمیفهمم ! اگه قراره به Live متصل نشیم ، دیگه چه فرقی داره که بن باشی یا نباشی ؟!!!!

بعضی از دوستان میان میگن به Live وصل نشو چون داره Ban میکنه ! خب اگه وصل نشیم یعنی خودمون ، خودمون رو بن کنیم :laughing:

به هر حال هیچ فرقی نمیکنه چون اگه شما قرار باشه بن بشی ، چه الان وصل بشی ، چه 2 سال دیگه ، بالاخره بن میشی . پس بهتره آدم سریعتر تکلیف خودشو بدونه ....

به هر حال هیچ فرقی نمیکنه چون اگه شما قرار باشه بن بشی ، چه الان وصل بشی ، چه 2 سال دیگه ، بالاخره بن میشی . پس بهتره آدم سریعتر تکلیف خودشو بدونه ....
چون شاید تا چند وقت دیگه یه راه ضد بن صد در صد پیدا بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or