امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
آقایون قبل از هر چیزی براتون متاسفم :(( نمیدونید چقدر دوریتون سخته :((.
اما از اینا گذشته من برام سوال که چرا طهمورث هنوز بن نشده :confused: بابا ماکرو مارو بن کن بدبخت شدیم از دست لایو:wallbash::wallbash:

حالا یه سوال من تا اونجایی که فهمیدم اشکان جان بن نشدن درسته ؟
یه سوال دیگه اشکان جان اگه درست یادم باشه شماهم مثل ما با کردیت کارد گلد خریدید این دفعه درسته؟
فقط برای یه جمع بندی کلی می پرسم کسانیکه بن نشدن لطفاَ بیان بگن و بگن که اکنتشون رو چجوری شارز کردن .
باتشکر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
فعلا راحت میاد و بچه ها هم راحت دان بن میشن.

من می ترسم وصل بشم به لایو :((

بقول یکی از بچه ها این شتریه که رو همه می خوابه :biggrin1:

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
خیلی خیلی خوبه !

اینجوری همه میان طرف شبکه FRee سونی ! (البته اطلاعات زیادی ازش ندارم فقط شنیدم )

مایکروسافت همه اهدافش تا الان پولی بوده و هست یه شرکت دزد به تمام معنا !
مثل اینکه ما داریم سر مایکروسافت کلاه میزاریم ! احیانا هیچ کمپانی به خاطر چشم و ابروی شما همه چیز رو FREE نمیکنه !

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
تکاوچ جان خرید و شارژ اکانت ربطی به بن شدن از لایو نداره.

من خودم با کردیت کارت 12 ماهه گرفتم.برای یکی از دوستان توی همین سایت هم گرفتم.فکر کنم هنوز هم بن نشدن.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اول بگم چون این مسئله هیچ ربطی به دزدی مایکروسافت و پولکی بودن و این داستانا نداره (و ما خودمون قوانین رو نقض کردیم پس باید منتظر عواقبشم باشیم!) و سونی هم اگه در توانش باشه و ببینه داره از بازی هاش کپی می شه چنین کاری رو برای psn می کنه اگر ببینم یه نفر بیاد در مورد PSN اینجا صحبت کنه و به جای همدردی از دوستاش که کنسولشون بن شده بخواد بیاد اینجا شلوع کنه فورا اخطار می گیره!

حالا یه سوال من تا اونجایی که فهمیدم اشکان جان بن نشدن درسته ؟
یه سوال دیگه اشکان جان اگه درست یادم باشه شماهم مثل ما با کردیت کارد گلد خریدید این دفعه درسته؟
فقط برای یه جمع بندی کلی می پرسم کسانیکه بن نشدن لطفاَ بیان بگن و بگن که اکنتشون رو چجوری شارز کردن .
تکاوچ جان من هیچ credit card ی تا حالا تو دستگاهم وارد نکردم و تمام این گلد ها همشون با کارت های prepaid بوده که از خارج اوردن برام. به credit card هیچ ربطی نداره این مسئله چون خیلی ها credit card می زنن تو کنسولشون تو خارج ولی اکثرا بن شدن. موضوع فقط سر stealth patch هست. طهمورث هم بازی زیاد نمی کنه و تمام بازی هایی که بازی می کنه مطمئنم stealth هستند.

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
سلام
اصلآدوست ندارم این جوری بشه ولی هر دفعه داره تکرار می شه ما 2 ماه میایم لایو با چند نفرGOW بازی می کنیم بعد از 2 ماه مایکروسافت شیپیش بن کردن می افته تو شلوارش و هرکی بود و نبود بن می کنه مردشورشو ببرن بازم شرمنده همه دوستان بن شده و متاسفم که بن شدید امیدوارم دیگه کسی بن نشه(فریدون،عرفان،مازیارو هر کی که بن شده)فعلان خداحافظ تا وقتی که دسگاتون از بن در بیاد که در میاد
قربانتون
دوستدارتون
منتظرتونم
DRAGUNOV Lq

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من الان دستگاه رو وصل کردم به لایو

هنوز بن نشدم.

اما مطمئنم شناسایی شدم از الان و بن میشم.
توی دستگاه هم بازی COD3 مال شرکت پرتو بود.

منم کم کم به جمعتون اضافه میشم. :biggrin1:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان همه حرفاتون درست من از اشکان جانم تشکر می کنم فقط یه پیشنهادیو بهتون میدم تست کنید شما ها که همه جوره بن شدید اینو تست کنید ضرر نداره . من می گم هر کدوم یه کردیت کارد بزارید پشت اکنت لایوتون . من که سودی نمی برم از این قضیه برا خودتون می گم یه تست ساده هستش اگه دوست داشتید بکنید اگه هم دوست نداشتید بازم صاحب اختیارید . امیدوارم کسی بن نشه دیگه .
باتشکر

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
تکاوچ جان من یه کردیت پشت اکانتم هست.

هنوز بن نشدم اما میشم.
خواهشاَ مدام بازی کن می خوام مطمئن بشیم که میشی من به طهمورثم گفتم هر وقت تونست بازی کنه دیشبم بازی کرد کلی ولی هنوز نشده شما هم اگه زحمتی نیست بازی کن و خبر بده;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پیام هم دیروز کلی بازی کرد امروز بن شد.باشه من سعی می کنم بازی کنم و بن بشم :biggrin1:

نامردااااااا من رو طعمه گیر آوردید؟مگه موش آزمایشگاهی هستم ؟ (شوخی)

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
پیام هم دیروز کلی بازی کرد امروز بن شد.باشه من سعی می کنم بازی کنم و بن بشم :biggrin1:

نامردااااااا من رو طعمه گیر آوردید؟مگه موش آزمایشگاهی هستم ؟ (شوخی)
نه بابا به جون خودم فقط می خوام این قضیه روشن بشه چرا یه سری بن نشدن از جمله خودمون ما دومین دفعه هستش که پریدیم باید یه جواب منطقی وجود داشته باشه .;)
راستی این آقا پیامم کردیت کارد داشت ؟ یعنی عین مال خودت بود . نوع کردیت کاردتون هم بگید بی زحمت ممنونم بازم .
مال من ویزا هستش .

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
تکاوچ جان من هم مثل امیر و اشکان Credit Card پشت اکانتم نیست و بن هم نشدم!
اصلا فکر نمی کنم اینا به اکانت کاری داشته باشن! چون بطور مستقیم به کنسول دسترسی دارن و نیازی نیست از راه اکانت ، کنسول شما رو چک کنن!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من برای خودم که جواب کاملا منطقی وجود داره که چرا بن نشدم.

این قضیه هم که بازی کنید ببینید چی می شه می ره برای 6 ماه دیگه چون بن دیگه تموم شد. اینطوری نیست که شما بازی کنی و فردا بن شی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر