امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
همه جا تبعیض تو لایو هم تبعیض.من همش در هفته 1 ساعت تا 1/5 با لایو بازی میکردم و تازه 3 ماه بود وصل شده بودم ولی بن شدم اما اونایی که از صبح تا شب پاشن بن نشدن:evil:آخه چرا؟احتمالش هست که مثلا روی بازیهای بخصوصی نظر داشته باشن؟

اقای حمید خوان شما gamer taget چی بود ؟

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااا . الان زنگ میزنم به آقای مایکروسافت , زنو بچشو میبرم توی یه ماتریس 10*10 و به صورت ضربدری میارم جلو چشماش . آخه چرا من ؟ سری قبل که همه بن شدن من بن نشدم ولی این سری بین شدم . دارم میمیرم . بابا Live خونم داره کم میشه .یکی به دادم برسه . دیگه نمیتونم با :
(( مازیار , اشکان , امیر , Ivasawa Jin , مهدی , fresherxbox 360 , Amin NiNjA , DualSNAKE , XGAM3R 666 ,XGAM3R 666 , Mahyar United )) و بقیه ی دوستان بازی کنم . آلان خودمو دار میزنم:((

یعنی چی ؟ الان این بچه هایی که بن شدن برن محتاط بشن !! ( غلط املایی نداشتیما ) , دو روز دیگه توی جوق آب پیداشون کنن تو میخوای جواب بدی؟ نه , تو میخوای جواب بدی؟ بیا , بیا برو اوونایی که از بازی اورجینال استفاده میکنن رو هم بن کن . بیا برو دیگه . اصلا نخواستیم بابا نخواستیم .
خودتو لابوت با هم چند؟ بگو دیگه . بگو تا همین الان بگم اشکان چکشو بگشه ! خجالت هم نمیکشه !
ببین آقای مایکروسخت اگه یه بار دیگه ببینم کسی رو بن کردی , زنو بچتو میبرم توی یه ماتریس 10*10 !! OK ؟ نشنیدم بگی چشم !

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
طبق آخرین آپدیتی که سایت xbox-scene به خبرش اضافه کرده اینکه فیرمور های Xtreme و iXtreme هیچ کدوم شناسایی نشده اند و مشکل بن فقط و فقط به خاطر image های غیر stealth و مشکل داره بوده. در متن اشاره کرده که بهترین و قابل اعتمادترین backup اینکه خودتون از بازی image بگیرین. (چقدر هم ما بازی اورجینال داریم:)) و گفته که به همه image ها نمی شه اعتماد کرد چون ممکنه یسرشون در یسری اطلاعات ناچیز که بیشتر مربوط به DMI هست دارای اشکال باشند.

اشکان من همه دیسک هام از شرکت پرتو بوده.

یعنی من هم بن میشم ؟ :eek:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
منو بگو بعد از کلی گرفتاری تازه امروز صبح Cod4 گرفتم که امشب با بچه ها لایو بزنیم;) نگو قبل از اینکه برسم خونه بن شده بودم;):)
دوستان مهدی هوشنگ مازیار عرفان فریدون واقعا متاسفم...امیدوارم همتونو دوباره تو لایو ببینم
هر چند هیچ کس منو یادش نمیاد

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااا . الان زنگ میزنم به آقای مایکروسافت , زنو بچشو میبرم توی یه ماتریس 10*10 و به صورت ضربدری میارم جلو چشماش . آخه چرا من ؟ سری قبل که همه بن شدن من بن نشدم ولی این سری بین شدم . دارم میمیرم . بابا Live خونم داره کم میشه .یکی به دادم برسه . دیگه نمیتونم با :
(( مازیار , اشکان , امیر , Ivasawa Jin , مهدی , fresherxbox 360 , Amin NiNjA , DualSNAKE , XGAM3R 666 ,XGAM3R 666 , Mahyar United )) و بقیه ی دوستان بازی کنم . آلان خودمو دار میزنم:((
من از طرف خودم و بچه های LIVE بهت تصلیت میگم

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
منو بگو بعد از کلی گرفتاری تازه امروز صبح Cod4 گرفتم که امشب با بچه ها لایو بزنیم;) نگو قبل از اینکه برسم خونه بن شده بودم;):)
دوستان مهدی هوشنگ مازیار عرفان فریدون واقعا متاسفم...امیدوارم همتونو دوباره تو لایو ببینم
هر چند هیچ کس منو یادش نمیاد
سلام من شما رو خوب یادم میاد به این نشونه که تو gears of war متخص chain saw بودی
اخی که چه دوران خوبی بود

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
با سلام
خوب منم امروز ظهر دستگاه رو روشن کردم ، توی Xbox Live ارور Status Code رو گرفتم که همون ارور مربوط به بن شدن بود ! :blushing:
به این ترتیب منم بن شدم .... راستش من زیاد اهل بازی آنلاین نبودم ولی بیشتر مایل بودم که گیمر اسکورم رو آپدیت کنم که قسمت نبود انگار ! از راه دیگه ای نمیشه اینکارو کرد ؟؟
خداحافظ امیر ( وگاس ) اشکان ( VT3 ) فرزاد ( ؟!! ) منصور ( :biggrin1: ) ....
حتی اونایی که تو این سایت نیستن .... Ivasawa Jin و بقیه ....

هیشکی هم که به یاد ما نیست !! همه از هم یاد میکنن و تسلیت میگن بغیر از من !

ولی این مایکروسافت میگن پول پرسته همینه ها ! تا صد دفعه دیگه هم بخواد ملت رو بن کنه عمرا این اشکان و امیر بن بشن ! ( شوخی ! :biggrin1: بخدا چشمم شور نیست ! اگه پس فردا بن شدین تقصیر من نندازین !! )

هوشنگ جون معلومه بدجوری ناراحتی ! از همه پستها داری تشکر و همدردی میکنی !!

آدم خیرخواهی هست اتفاقا...یه ایمیل بهش بزنیم بگیم ما هم بدبخت بیچاره هستیم.

زرشک ! پدرام جان از این ******* ها زیاد کردیم !! ( با عرض معذرت از فرزاد جان عزیز ! )
اینقدر نامه فرستاد برای مایکروسافت !!! ولی اثری نداره برادر !

اا...خب منم بن شدم چیزی ندارم بگم...

A5TAROTH !!!!
به جان خودم یکی از الگوی های من توی لایو تو بودی !!
به خدا جدی میگم !
تسلیت !

الان رفتم توی اکانتم توی سایت Xbox !
در حال حاضر فرزاد به تنهایی داره بازی میکنه ! :biggrin1:
راستی این چند وقت خبری از محمدرضا نبود !!

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
امید جان من که به تو تسلیت گفتم . یه بار Sms هاتو نگاه کن . ولی بازم تسلیت میگم .
انشاا... که غم آخرتون باشه . هم من هم همه ی بچه هایی که بن شدن دعا میکنیم که دیگران بن نشن.

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
جای اینکه بیان کلی زور بزنن تا فرمور برای BENQ درست کنن بیان یه فکری به حال بن بکنن.ببینم خبری از این نابغه های استرلیایی نیست(همون گروهه که تو کار MOD CHIPان)
اشکان جان شما خودت بازی اوریجینال داری که ازشون BACKUP بگیری؟توی XBOX SCENE تمامشون بازی اوریجینال داشتن و BACKUP هم میگرفتن ولی بازم بن شدن و در حقیقت iXtreme هیچ کار خاصی نکرد.
راستی دیشب برای اخرین بار که تو لایو بودم ساعت 1 بود داشتم COD4 میزدم یه یارو رو تو 2 دست پشت سر هم KNIFE کردم دعوامون شد به هم دیگه فوش میدادیم به انگیلیسی اخر دعوا یارو بهم PM داد: SEE YOU AROUND LIVE((: طرف امریکایی بود گیمر اسکورشم زیاد بود معلوم بود کهنه کاره نکنه کار اون بوده.?!!!!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
جای اینکه بیان کلی زور بزنن تا فرمور برای BENQ درست کنن بیان یه فکری به حال بن بکنن.ببینم خبری از این نابغه های استرلیایی نیست(همون گروهه که تو کار MOD CHIPان)
اشکان جان شما خودت بازی اوریجینال داری که ازشون BACKUP بگیری؟توی XBOX SCENE تمامشون بازی اوریجینال داشتن و BACKUP هم میگرفتن ولی بازم بن شدن و در حقیقت iXtreme هیچ کار خاصی نکرد.
راستی دیشب برای اخرین بار که تو لایو بودم ساعت 1 بود داشتم COD4 میزدم یه یارو رو تو 2 دست پشت سر هم KNIFE کردم دعوامون شد به هم دیگه فوش میدادیم به انگیلیسی اخر دعوا یارو بهم PM داد: SEE YOU AROUND LIVE((: طرف امریکایی بود گیمر اسکورشم زیاد بود معلوم بود کهنه کاره نکنه کار اون بوده.?!!!!!
اسفندیار جان شما الان عصابت یکم به هم ریخته هی می ری مطالب xbox-scene رو می خونی می یای اینجا باز گو می کنی که درست هم نیست همش.
در مورد اورجینال که من نوشتم با خنده که کدوم از ما اصلا بازی اورجینال داره که بخواد backup بگیره! در مورد اون سایت هم باز هم می گم هر چی اون تو می بینین باور نکنین. اونا هم یسری آدم هستن دقیقا مثل ما و از آسمون نیومدن! خیلی از حرفاشون اشتباه هست. در ثانی مگه قراره هر کی backup می گیره از بازی اورجینالش حتما تمامی موارد رو رعایت کرده و یه image کاملا Stealth ساخته باشه؟ اون پستی که نقل قول کردم منظورش این بود که وقتی خودتون backup بگیرید مطمئنید که سرتون کلاه نرفته و اون image کاملا واقعی و دستکاری نشده هست.
در حقیقت اینجا xtreme و ixtreme فرق خاصی با هم نداشتند و شما اگر بازی هاتون مشکل داشت در هر 2 صورت بن می شدید و البته کار ixtreme هم فقط جلوگیری از اجرا شدن بازی های غیر stealth بود که درصد ریسک بن شدن رو کاهش می داد. سازندگان ixtreme هیچ وقت نگفتند که شما با این فیرمور به هیچ وجه بن نمی شوید.

ps3(payam)360

کاربر سایت
Jan 12, 2007
126
نام
پیام
بچه ها منم بن شدم.این دومین باره.

بیخیال یه کنسول دیگه میخرم:cheesygri

ببینم تا کی این مایکروسافت میخواد ادامه بده...................

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
خیلی خیلی خوبه !

اینجوری همه میان طرف شبکه FRee سونی ! (البته اطلاعات زیادی ازش ندارم فقط شنیدم )

مایکروسافت همه اهدافش تا الان پولی بوده و هست یه شرکت دزد به تمام معنا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر