امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.چون اصلا سریال دستگاه و بازی کپی به Save ها ارتباطی نداره.شما اصلا بیا برو بازی اوریجینال مثلا Gears Of War رو بگذار(با این که قبلا کپی شده داشتی و باهاش بازی کردی و سیو کردی) هیچ ایرادی نمی گیره که چرا دیسکت کپی بوده و اصلی گذاشتی و این ها با هم فرق دارن.

هارد رو روی یه دستگاه دیگه بندازی مشکلی پیش نمیاد مطمئنا

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
پ.ن : اشکان من هم فریمور رو IXTreme کنم ؟
دوست داری بکن ولی زیاد اهمیتی نداره دیگه. ixtreme فقط به یه درد می خوره، اگر به صورت اتفاقی از روی اشتباه یه بازی غیر stealth رو بزاری این اخطار می ده. ولی خودش هم ایراداتی داره مثلا به فرض درسته DMI بازی رو چک می کنه که داره یا نه ولی چک نمی کنه که آیا ایراد داره اون DMI اطلاعاتش و برای خود بازی هست یا نه؟ و این چیزا رو فقط از طریق برنامه های XDVDMulleter یا Xbox Backup Creator می تونی تشخیص بدی.
احتمال هم داره که از یه بازی خاص باشه که مثلا من بازی نکرده باشم ولی کس دیگه ای بازی کرده باشه که در این زمینه من به halo3 یکم مشکوکم. البته کسایی هم بودن که halo بازی کردن ولی بن نشدن.
ولی با این حال من توصبه می کنم کسایی که باز کنسول می خرن ixtreme بریزن چون حداقلش اگر بهتر نباشه ضرری هم نداره و کاملا ترین firmware هست.

یه سوال.
الان مایکروسافت میتونه بفهمه که مثلا Serial num کنسول Cipher 666 چیه . پس میدونه Cipher 666 بازیهای کپی انجام میداده . اگر من هارد کنسول بن شده رو رویه یه دستگاه دیگه بزارم مشکل پیش نمیاد ؟ بالاخره Save بازیهام و کلی Update روی اون هارد دارم. مشکل ساز نمیشه؟
هیچ مهم نیست چون مایکروسافت اصلا کاری به اکانت شما نداره. شما به راحتی می تونی یه کنسول دیگه بگیری و این هارد رو بزاری روش. الان همین هاردی که من روی کنسولم دارم هارد همون کنسول قبلیم هست که بن شده بود.

سلام اشکان من بابکم این که بن نشدی مربوط به i extream هست و این که من هم بریزم
چون من دوباره دستگاه خریدم
بابا می زاشتی عرق مایکروسافت خوش شه بعد! مبارک باشه:love:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
البته دلیل اینکه یسری چرا با وجود این مسائل بن نشدن رو هنوز نفهمیدم!

به نظر من دو حالت داره :

1. Microsoft به صورت Random وار توی هر دوره بن میکنه

2. یکسری از بازیهای خاص رو چک میکنه ، یعنی مثلا ممکنه فقط Halo 3 یا ... رو مدنظر داشته باشه و کسی که کلی بازی بدون Stealth داشته باشه و استثناعا Halo 3 ش Stealth باشه یا اینکه اورجینال باشه Ban نشه ...

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من چون‌ آنلاين بازي نمي كنم زياد با اين مسائل آشنايي ندارم.
اين مسائل كه ميگن اين دوره مربوط به Stealth Patch است مربوط به موقع كه آنلاين بازي ميكني يا آفلاين؟
يعني كسي كه همش آفلاين بازي ميكنه اين مسائل بهش مربوط ميشه؟
-------------------------
بن كردن هاي اين سري تموم شد يا هنوز ادامه داره؟

آخرین ویرایش:

God_Of_Darkness

کاربر سایت
Jun 14, 2007
14
نام
sajjad
بابا نمیخوایین بیخیال شین خووب بن شدیم تموم شدیم دیگه:cheesygriمقه در بن جهانی 1 اون همه بحثو گفتو گوو کردین به چیزی رسیدین که تو دوره بن جهانی 2 بهش برسین :eek:خوداییش فک کنم تاریخ بعدی بنن ها با جنگ جهانی 3 یکی باشه چون اینتور که به نظر میرسه مایکروسافت داره به شکله موزیانه ای افراده زیادی روو به فنا میده/:)
فقط خدا روو شکر میکنم که بعضی از دوستام بن نشدن و میتونن راحت بازی کنن:love: خدایاا شکرت:love:
confusingDuke

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوست عزیز مایکروسافت برای جلوگیری از نقض قانون این کار رو انجام میده و صحیح هست کارش.

شما وقتی توی خارج از ایران ویندوز غیر اصلی و کرک شده بریزید تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید این هم زیاد فرقی با اون نداره.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
من چون‌ آنلاين بازي نمي كنم زياد با اين مسائل آشنايي ندارم.
اين مسائل كه ميگن اين دوره مربوط به Stealth Patch است مربوط به موقع كه آنلاين بازي ميكني يا آفلاين؟
يعني كسي كه همش آفلاين بازي ميكنه اين مسائل بهش مربوط ميشه؟
-------------------------
بن كردن هاي اين سري تموم شد يا هنوز ادامه داره؟

با سلام
آقا راستشو بخوای نتیجه کار شما خیلی حساس و مهمه چون شما تنها کسی بودی که اکثر این بازی های جدید را انجام دادی ولی هرگز حتی برای یک لحظه هم کنسولت را در حالت Online بازی نکردی. به نظر من اینکه شما بن شده اید یا خیر می تونه این مطلب را برای خیلی ها روشن کنه آیا بازی کردن به صورت Offline میتونه باعث بن بشه یا خیر؟ به هر حال هر موقع که دوست داشتی وصل بشی نتیجه را حتما برای ما بگو.
با تشکر

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
2. یکسری از بازیهای خاص رو چک میکنه ، یعنی مثلا ممکنه فقط Halo 3 یا ... رو مدنظر داشته باشه و کسی که کلی بازی بدون Stealth داشته باشه و استثناعا Halo 3 ش Stealth باشه یا اینکه اورجینال باشه Ban نشه ...

این نیست :(
من همه ی بازیهام به طور کامل Stealth بودن
اما یه بازیه کاملا بی اهمیت داشتم که Stealth نبود ... بازیی که وقتی آنلاین بازی میکردم نیم ساعت سرچ میکرد تا یه رقیب پیدا کنه ، آخرشم رقیبم همیشه یکی دو نفر بودن ...
اون بازی هم Rockstar Table Tennis بود ...
نمیدونم اونموقع چرا من احمق قبل از اینکه Stealth بودن این بازیو چک کنم رفتم بازی کردم :(
الانم میخوام برم DVD شو بشکونم :evil:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
Virtua Tennis نه منصور جان !
Table Tennis !! حالا نشکونیش ! :)
VT3 که سروره ! من غلط بکنم بشکونمش :

من همه ی بازیهام به طور کامل Stealth بودن
اما یه بازیه کاملا بی اهمیت داشتم که Stealth نبود ... بازیی که وقتی آنلاین بازی میکردم نیم ساعت سرچ میکرد تا یه رقیب پیدا کنه ، آخرشم رقیبم همیشه یکی دو نفر بودن ...
اون بازی هم Rockstar Table Tennis بود ...

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
با سلام
آقا راستشو بخوای نتیجه کار شما خیلی حساس و مهمه چون شما تنها کسی بودی که اکثر این بازی های جدید را انجام دادی ولی هرگز حتی برای یک لحظه هم کنسولت را در حالت Online بازی نکردی. به نظر من اینکه شما بن شده اید یا خیر می تونه این مطلب را برای خیلی ها روشن کنه آیا بازی کردن به صورت Offline میتونه باعث بن بشه یا خیر؟ به هر حال هر موقع که دوست داشتی وصل بشی نتیجه را حتما برای ما بگو.
با تشکر
امروز وصل شدم ، خدا رو هزاران مرتبه شكر بن نشدم.
من تمام بازي هاي جديد اعم از:
Halo3
Assassin's Creed
PGR4
COD4
FIFA 08
رو بازي كردم بوده اما به صورت آفلاين.
فقط يه نكته اي كه هست اينه كه من Assassin's Creed امو كه از Next-Gen خريده بودم چك كردم با XDVDMulleter به طور كامل Stealth نبود يعني منظورم اينه كه همه ي گزينه ها تيك نخورده بود.اما بقيه ي بازي ها همگي Stealth بودن.
درست يا غلطشو نميدونم اما نظر من اينه كه مايكروسافت فقط موقعي از شما اطلاعات ثبت مي كنه كه آنلاين بازي كرده باشيد. تو اون سايت Xbox-Scence هم گفته بود كه با Firmware هاي دستكاري شده كاري نداشته تو اين سري. همه ي ما Firmware هاتون دستكاري شده است مثل من! اما من حتي يك ثانيه هم آنلاين بازي نكردم و هر بار وصل شدم خيي كم مثلا 2-3 دقيقه بوده براي آپديت كردن پروفايل.
حالا اينشا... تا حمله سوم متفقين در امان باشيم.
-------------
كسي جواب من رو نداد سري دوم بن كردن ها تموم شد يا هنوز ادامه داره؟

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
درست يا غلطشو نميدونم اما نظر من اينه كه مايكروسافت فقط موقعي از شما اطلاعات ثبت مي كنه كه آنلاين بازي كرده باشيد. تو اون سايت Xbox-Scence هم گفته بود كه با Firmware هاي دستكاري شده كاري نداشته تو اين سري. همه ي ما Firmware هاتون دستكاري شده است مثل من!
سری قبل هم همین بود. مسئله اینکه خود C4Eva سازنده این فیرمور ها گفته بود که هیچ راهی وجود نداره که از طریق یه سرویس خارجی یشه تشخیص داد که فیرمور عوض شده یا نه و تمام مشکلات به خاطر خود بازی هاست.

خدا رو شکر شما بن نشدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر