اطلاعات جدید درباره New XBox 360

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
ميگم سيستم سخت افزاريش پيشرفت كرده يا همون قبلي هست؟در ضمن بازي هايي هست كه فقط روي اين كنسول بشه بازي كرد و روي معمولي نشه؟

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
ميگم سيستم سخت افزاريش پيشرفت كرده يا همون قبلي هست؟در ضمن بازي هايي هست كه فقط روي اين كنسول بشه بازي كرد و روي معمولي نشه؟
فرقي با اون نكرده به جز CPU وGPU وبعضي از قسمت هاش براي جا شدن تو جعبه كوچك تر شده.
اين سوالتون خيلي مسخره هستش نه بازي هايي رو نداره كه تو اين اجرا شه و روي اون قديميه نخوره.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

بله پیشرفت کرده ، مثلا مصرف برقش 15w کم شده و cpu و gpu هم 45nm شده ، فنش تغییر کرده و WiFi داره ، در کل سخت افزاری خیلی تغییر کرده ، تا جای که میگن مشکل حرارتی نزدیک به صفر رسیده
ولی از لحاظ نرم افزاری همون هست و هیچ تفاوتی با مدلهای قبلی نداره و تمامی بازیها یکی هستن ، مثل ps2 های فت و اسلیم
فرقي با اون نكرده به جز CPU وGPU وبعضي از قسمت هاش براي جا شدن تو جعبه كوچك تر شده.
اين سوالتون خيلي مسخره هستش نه بازي هايي رو نداره كه تو اين اجرا شه و روي اون قديميه نخوره.

شما یه کم ملایم تر هم میتونی برخورد کنی عزیز ، بنده خدا سوال کرده دیگه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
kinect_logo.jpg

Kinect Technical Specifications & Xbox 360 Requirements Revealed

AMIR IPHONE

کاربر سایت
Oct 11, 2009
27
xbox

از نظر زیبای ظاهری
new xbox 360.1
fat ps3.2
ps3 slim .3
old xbox 360.4
چیزی که اینجا در طراحی این کنسولها برام جالب بود دکمه های ایجکت وپاور بود که در پی اس 3 بصورت خازنی طراحی شده بود مثل صفحه نمایش آیفون که در ضامن عرضه کنسول یکی از چیزای بسیار جلب بو و این قابلیتشو خیلی دوست داشتم ولی در اسلیم بدلیل کوچک شدن حذف شده بودن که به نظر من ضد حال بود ولی حالا مایکروسافت اونو تو کنسول جدیدش استفاده کرده که قابل تقدیره
تا چند رو معرفی کنسول جدید داشتم کنسول الیتم نگاه میکردم با خودم فک میکردم که چرا شرکت بزرگی مثل مایکروسافت کنسول هاش اینقدر بی ریخت باشه البته اینم بگم که ایکس بکس با صد تا پلی استیشن عوض نمیکونم ولی همیشه یه چیزایش جلوی رقیبش می لنگید دقیقن چند روز بعد تو نارنجی خبر شو شنیدم واقعا بلاخره مایکروسافت
یه کنسول طراحی کرده بود که واقعا قشنگ بو و امکانتش نصفه نیمه نبود حالا دیگه وای فای ان داره مثل ایفون 4
دیگه از شر سوکت مموری کارت خلاص شده و الان دیگه میشه بهش گفت کنسول

:x

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یه شایعه ای شده که از امازون شعبه المان:D در رفته و گفتن 149 یورو هست!دولار چنده اونطرفا:D فکر کنم همین حدودا بشه.4 گیگ هم گذاشتن بخاطر سیو،هر کی میخواد بازی نصب کنه یا هارد باید بخره یا از مموری استفاده کنه

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
به نظر من قیمتش خوبه ولی با قیمت کینکت نمیخوره.
مثلا چطور ممکنه قیمت این دستگاه 200 دلار باشه بعد قیمت کینکت دور و بر 180 دلار! یعنی کنسول و یه دستگاه جانبی قیمتاشون تقریبا یه اندازه باشن!یا کینکت قیمتش پایین تر میاد یا ایکس باکس جدید گرون تر میشه که خیلی بعید میدونم اتفاق بیفته! پس به احتمال زیاد کینکت ارزون تر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر