اطلاعات جدید درباره New XBox 360

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
از دوستان ممنونم ولی من ریسک کردم و دادم یکی برام بیارن و تا هفته دیگه دستمه. فقط ایراد اینکه سیستمش NTSC هست ایا دردسری واسم درست میکنه
بله،تا وقتی کپی نشه بازیهای اورجینال اگه بخوای بخری ریجن UC فوق العاده سخت گیر میاد!البته همینجوری بازی اورجینال 360 به بدبختی گیر میاد!

ولی اگه کپی خور بشه ،بازی ریجن یو سی زیاده

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
خوب من تمام پستها رو در خصوص این تایپک خوندم !!

در خصوص مدل جدید باید بگم که ماکرو خیلی خوب عمل کرده و تبریک میگم بهش !!!

در خصوص ساپورت داشبورد و سایر امکانات این مدل با مدلهای قدیمی تر حتی اولین 360 های تولید شده هم هیچ فرقی نخواهد داشت و همگی از نوع یک نوع داشبورد پیروی خواهد کرد و ماکرو هیچ فرقی بین کنسول مدل جدید و قدیم نخواهد داشت !!!

از لحاض قدرت هم باید بگم که درسته که این کنسول خوب کار شده و قدرت خوبی داره و پیشرفت خوبی کرده ولی با هر دستگاهی خوب رفتار کنید خوب جواب میگیرید این قانون وسایل برقی هست ! البته سیستم نانو متری جدید این موضوع رو و قدرت زیادی رو به این کنسول داده !!!!

اما هک !!!!!!!!!!!!! این کنسول هم به طور حتم و (100 % نظر شخصی) هک خواهد شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!! به راحتی هر چه تمام تر !!!!!!!! چون ضمنه قدیمی این کنسول هک شده و این کنسول روی قائده هک بنا شده !!!!!!!! دیگه وارد جزئیات بیشتر نمیشم !!!

طراحی هم به نظر من زیباست !!! جالبترین چیز این کنسول برای من اگز درست دیده باشم پشت این کنسول دیگه فن وجود نداره و میتونم بگم که ماکرو خوب کار کرده و در این مورد این موضوع به خوبی شجاعت به خرج داده !!! ولی در مورد وایرلس ماکرو نامردی کرده و ای کاش وایرلس رو از اول و در تمام مدلها میزاشت !!! در کل کنسول کنسول خوبی هست و زیبا از هر لحاض !!!

آخرین ویرایش:

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
دوستان صبر کنید ببنیم هک میشه یا نه مسئله هک کردن پیچیده‌تر از این حرفاست که بشه گفت چون درایوش Lite-on هست یا اینکه چون 360‌های قبلی هک شدن اینم پس حتماً هک میشه. باید صبر کرد حتی ممکنه بیشتر از چند ماه طول بکشه روال کار اونقدر ساده نیست و ماکروسافتم از نسل‌های قبل تجربیات زیادی کسب کرده که تو کنسول جدید پیاده کرده.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
نه دوست من نمی ارزه !!!!!!!!!!
مهندس میشه بگی چرا نمیارزه ؟؟
هارد 2 برابر نداره ؟ که داره!
کوچیک تر و خوشگل تر نشده ؟ که شده !
مشکل گرمایی و ایناش تا حدود0 % نشده ؟ که شده !
Wi-Fi نداره ؟ که داره !
بازم بگم یا ... ؟ :)

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
Wi-Fi نداره ؟ که داره !

به دلیل اینکه برای کسانی که 360 فعلی رو دارن باید پول زیادی پیاده شن !!! البته کسی که داره واسش مهم نیست !!!!!! ولی کسی که قراره بره 360 تو این آشوفته بازار بفروشه مفت ازش بر میدارن و بجاش این محصول جدید رو 2 برابر میدن !! تازه اگر این محصول جدید کپی خور بشه محصولات قدیمی در بازار میمونه !!! مثل مادربرد فالکن که با امدن جاسپر هم قیمتش پایین اومد هم دیگه کسی طرفش نرفت !!!!!!! با ورود این محصول جدید و کپی خور شدنش محصولات نو قدیمی در بازار فروشش به حداقل میرسه چه برسه دسته دوم !!!!!! کی از شما دیگه میخره اگر بخره به چه قیمتی میخره؟؟؟؟ به خاطر این میگم نمی ارزه !!!!

آخرین ویرایش:

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
Wi-Fi نداره ؟ که داره !

بازم بگو...:))
حالا اینایی که گفتی کدومش به درد میخوره؟؟؟
250 گیگ برای قدیمیا هست مال خودم لیمیتد هست 250 بود.
خوشگل تر ش سلیقه ایه ولی کوچیکترش اصلا ابهت کنسول از بین رفته.
قبلی ها هم مشکل گرمایی نداشت.اینم معلوم نیست شاید مشکل داشته باشه از کجا همچین حرفی میزنید؟؟؟
wi-fi چیز مهمی نیست اگه خیلی نیاز داری برو برای قدیمیا هست بخر...
دیگه؟؟؟:d
به نظر من پول خودتو جمع کن برای نسل بعدی...

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
در كل اين سوال براي همه دوستان هست كه صبر كنند كه كنسول جديد بياد يا الان يك كنسول بگيرند.
در كل اگه الان خريد كنند آريكد كه تو بهار 230 240 ت بود بايد پاش 290 ت پول بدن
يا اليت كه 290 300 ت بود بايد پاش 380 ت پول بدن.
كه اين قيمت ها تا آبان آذر ميمونه .
حالا اگه كنسول جديد بياد آيا هك ميشه ؟ پول هك چقدر هست ؟ چون اولين سري وارد ايران ميشه معمولا خيلي گرون تر از قيمت اصلي هست . و اين حرفها يعني تا آبان آذر خبري از كنسول جديد تو ايران نيست و........................

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من که فعلا آکریدومون را می چسبیم.اگر تا وقتی AC:BH بیاد بن نشدیم که هیچی.ولی اگر بن شدیم,شاید اگر وضع مالی اجازه داد,وقتی کینکت آمد یه پک اسلیم با کینکت می گیرم.دیگه اگر بخواد هک بشه تا اون موقع شده.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بازم بگو...:))
حالا اینایی که گفتی کدومش به درد میخوره؟؟؟
250 گیگ برای قدیمیا هست مال خودم لیمیتد هست 250 بود.
خوشگل تر ش سلیقه ایه ولی کوچیکترش اصلا ابهت کنسول از بین رفته.
قبلی ها هم مشکل گرمایی نداشت.اینم معلوم نیست شاید مشکل داشته باشه از کجا همچین حرفی میزنید؟؟؟
wi-fi چیز مهمی نیست اگه خیلی نیاز داری برو برای قدیمیا هست بخر...
دیگه؟؟؟:d
به نظر من پول خودتو جمع کن برای نسل بعدی...

اینطور که شما میگی کلا این NEW xbox 360 هیچی نیست

خریده کنسول نسل بعد که مهم نیست ( پولش )
مهم اینه که اونم هک بشه یا نه
چون اگر قرار به خرید بازی اورجینال ( تو ایران و با درآمدهای ناچیز ) باشه ، فکر نکنم عده زیادی
بتونن ازش استفاده کنن
همین 360 جدیده هم اگر هک نشه هیچکس نمیگیره

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
اینطور که شما میگی کلا این NEW xbox 360 هیچی نیست

خریده کنسول نسل بعد که مهم نیست ( پولش )
مهم اینه که اونم هک بشه یا نه
چون اگر قرار به خرید بازی اورجینال ( تو ایران و با درآمدهای ناچیز ) باشه ، فکر نکنم عده زیادی
بتونن ازش استفاده کنن
همین 360 جدیده هم اگر هک نشه هیچکس نمیگیره

خوب کاملا درست هست !! مهم هک هست که باید دید در کنسول آینده ماکرو اتفاق میوفته یا نه !!! البته در کپی خور شدن این سری جدید 360 ماکرو شکی نیست !! دیر یا زود کپی خور خواهد شد !!! ولی سری نسل آینده که احتمالا هم 3 - 4 سال دیگه خواهد بود کپی خور شدن کنسول نسل آینده میشه گفت یه چیزی شبیه غیر ممکن خواهد بود ! (نظر شخصی) البته نباید زود قضاوت کرد راجب چیزی که حتی فعلا فکرشم نمیشه کرد ولی نظر شخصی من هست !!!

در پست قبلی هم گفتم 360 های فعلی با برد جاسپر بسیار خوب هستند و کارایی خوبی دارند و نیاز به تغییر به این غول سیاه جدید نیست ! حالا خوب بستگی داره به وضعیت مالی هر فرد !! من به شخصه وقتی دستگاه رو دارم و ازش راضی باشم مگه سرم درد میکنه که بخوام پول مفت دوبله به این بازاریها بدم که نهایتش میخاد همون تصویر رو بهم بده !!! تازه من دستگاه خودم رو (آرکید سری جدید فالکن) تقریبا 2 سال پیش رو از دبی خریداری کردم !!! و به هیچ عنوان با بازاریهای داخلی معامله ای انجام نمیدم !! چون همشون یه ریگی تو کفششون هست !!! من به شخصی 360 قدیمی رو با فرم قدیمی دوست دارم و بیشتر باش حال میکنم مثل فرم قدیمی ps3 اون هم خیلی با حال بود !! اما از مدل اسلم ps3 اصلا خوشم نمیاد !! البته هر شخصی یک نظر داره !!!

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اخطار به کاربران:
این بحث های الکی رو با فونت بزرگ و نقل های بیخودی که هیچ ریشه و نتیجه ای نداره رو دیگه تموم کنید، حال و حوصله ی پاک کردن و ویرایش پست ها رو ندارم دیگه....

داشبورد جدید برای XBOX 360؟
با توجه به Show E3 2010 که مایکروسافت از قابلیت های KINECT با کنسول (داشبورد NXE) به نمایش گذاشت، این انتظار می رود که به زودی (شاید ماه Nov) ما باید شاهد آپدیت جدیدی از داشبورد با سازگاری سنسور KINECT در روز عرضه ی آن باشیم.

بدنبال این خبر دیروز چند تصویر (بطور شایعه) از آپدیت بعدی داشبورد NXE، در سایت ها و فروم ها قرار گرفت.

NXE2.2.jpg

NXE2.jpg

NXE2.1.jpg

این موضوع از منظری می تواند داستان NewWave و تاریخ 2010 New BanWave رو مشخص کند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر