اطلاعات جدید درباره New XBox 360

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
پولش مهم نیست صدای کمتری داره .درجه حرارت کمتری داره که باعث سه چراغ شدن کمتر میشه
من آرکید دارم،هم صداش از اسلیم کمتره هم حرارت
حرارت کمتره به خاطر اینکه یه مدت پیش دو چراغ داد هم 12 ولت کردم هم روشو باز کردم هم روی جی پی یو فن گذاشتم هم ...
صدا هم که اصلا نداره، چون دیوار رو سوراخ کردم گذاشتم تو اتاق بقلی که شبیه انباری است.
ولی نه خداییش اسلیم بهتره، ولی اصلا توصیه نمیشه بخریش، اگر هم کسی خواست بخره حتما خام بخره ، چون کپی خور ها اولا دستکاری سخت افزاری میشه که حتما بن میشی، دوما هم بعضی ها بعد از آپدیت داشبورد دیگه هیچ بازی رو نتونستن بازی کنن.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دوستان ببخشید یه سوال داشتم : آیا در جعبه ی ایکس باکس اسلیم ، HDMI هم موجوده ؟؟؟

خیر مدت هاست که مایکروسافت برای کاهش قیمت کنسول، کابل HDMI رو از باندل Elite حذف کرد. در حال حاظر باندل 250G و باندل 4G، فقط یک عدد Composite video cable دارند

xbox-250gb-104.png

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
من چرا هی فکر میکنم اینجا یه پست دادم؟!@

----------------------
دوستان لطفا میگین داستان این هک چه جوریاس .. میشه بهش امیدی داشت .. وضعیتش مثل پی اس3 هست یا نه ... ؟ ( اوایل هک کاملش )
چه جوریاس؟ !
بعد از هک گرون تر نمیشه؟!@!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
من چرا هی فکر میکنم اینجا یه پست دادم؟!@

----------------------
دوستان لطفا میگین داستان این هک چه جوریاس .. میشه بهش امیدی داشت .. وضعیتش مثل پی اس3 هست یا نه ... ؟ ( اوایل هک کاملش )
چه جوریاس؟ !
بعد از هک گرون تر نمیشه؟!@!

هک داریو اسلیم هنوز کامل نشده (یعنی بطور کامل عرضه نشده) و فعلاً در حد تعویض درایو و یا تعویض برد داریو کنسول با درایوهای قدیمی هستش.
به زودی میشه امیدوار بود که هک کاملش بیاد...ماجرا اون رو تو تاپیک زیر دنبال کنید.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=32427&page=14
اگر هک کامل درایو اون تا قبل از عید عرضه بشه، تو عید احتمال اینکه کنسول گرون بشه زیاد هست.

• Like
Reactions: bnc

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
خلیل جان من 4 گیگ دارم
امکان ارتقای هارد وجود داره؟
اصلا از کجا باز میشه و چه نوع هاردی رو ساپورت می کنه؟
ممنون
:x:x:x

shayaneds

کاربر سایت
Jul 14, 2010
17
نام
Enemy
خلیل جان من 4 گیگ دارم
امکان ارتقای هارد وجود داره؟
اصلا از کجا باز میشه و چه نوع هاردی رو ساپورت می کنه؟
ممنون
:x:x:x

ارتقا رو نمیدونم

ولی وقتی میخوای بازش کنی سمتی که میخوای روشن کنی کنسول رو آخرش

یه خار داره اونو میکشی عقب قسمت مشکیش درمیاد

بعد یه پارچه داره میکشیش بیرون , هارد هم درمیاد منتها هواست باشه محکم نکشی بشکنه خارش

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
این چیزی هست که چندین ماه وجود داره، یک دفعه متن رو بخونید و هر چیزی رو پست نکنید.

چندین ماهه که امکان خواندن درایو 9504 وجود داره، بعدش برد اون رو با یک لایت آن معمولی عوض میکنند و کلید درایو رو روی اون برد مینویسند. اصلا ربطی به هک نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر