اطلاعات جدید درباره New XBox 360

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چطوری از روی یک تصویر که هیچی اون مشخص نیست، اینطوری دارید داستان درست میکنید.

اون خطا اگر هم واقعیت داشته باشه مربوط به گرمای زیاد کنسول هست که سریع کنسول وارد حالت security شده برای محافظت از کنسول، که مشخص (معلوم) نیست طرف چه بلایی سر کنسول می آورده.

بعضی ها هم این تصویر رو غیر واقعی حدس میزنند که تحت شرایطی گرفته بشه.
تو بعضی از نظرها هم دیدم که گفتند تا 12 ساعت بازی یک سره بازی کردند و مشکلی نداشته که بخواد اینطوری خطای قرمز بده.

خودم هم هیچ وقت دوست ندارم چنین خبرهای مجهولی رو قرار بدم ولی چاره ای نیست، اگر توضیحات لازمه همراهش نباشه، ممکنه شخص دیگه ای سوء برداشت کنه و مشکلات حل سوء برداشت توی تاپیک بسیار مشکل ساز میشه.
ممنون بابت اطلاع رسانی کامل

------------------------------------------
-دوستان خواهشا اینقدر جو زده با خبر برخورد نکنید!من خوندم یه بنده خدا 10 ساعت بازی کرده،بازی دانلود کرده -بازی نصب کرده و اینقدر گرما کم بوده که فکرش رو نمیکرده.
الان هم که مشکلی پیش نیومده،کنسولش رفته توی این حالت- یا فنش خراب شد،یا سیستم تهویه و یا اینکه فضا نا مناسب بوده!!!
با تغییر موقعیت کنسول شاید این وضعیت درست بشه.باید صبر کرد ببینیم چیه قضیه-من پست دیگه ای از اون کاربری که عکس رو گزاشته ندیدم،باید صبر کرد- تا 3-4 ماه بعد نتیجه گیری کرد

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
این یه عکس از مقایسه ی دسته ها:
controllers.jpg

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
راستیه ماله New هست ؟

چون تاره اینو گفتم !
اره راستیه اس اما تنها تفاوتش یه دس سیاه شده و توپکه x شم انگار استیلیه براقه
اما قشنگ شده البته اگر سفیدشم همین تغییرات رو دسته بدن واقعا قشنگ میشه

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
فکر کنم به ایران برسه حسابی باهاش گوش خلق اله رو ببرن ، تابستونم که هست دیگه چه شود
فقط اگر 3 چراغ نداشته باشه و کپی خور هم بشه ( که میگن شده ) ، بعد از تابستون میصرفه خریدنش
یه دله استراحت و بدون وحشت از rrod باهاش بازی میکنیم

در مورد اون ارور هم که عکسش رو گذاشتن ، من فکر میکنم بعضی ها برای خود سیرینی از این کارا میکنن
از کلک انداختن فنهای رقیب تا حتی fake بودن عکس میشه حدس زد
اونم تو اون میز تلوزیون زشت و اون بازیهایی که زیرش بود احتمال fake بودن رو خیلی بالا میبره
کنسولی که 2 روزه ارایه شده کی رسید دسته یوزر و کی وقت کرد خرابش کنه

البته یه نکته هم هست که لوازم برقی هر لحظه ممکنه خراب بشن
حتی همون اول که روشنش میکنی ممکنه اتفاقی براش بیوفته
ولی یک نمونه هیچ چیز رو ثابت نمیکنه ( البته اگر تصویر فتوشاپی نباشه و واقعا خبری باشه )

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
فکر کنم به ایران برسه حسابی باهاش گوش خلق اله رو ببرن ، تابستونم که هست دیگه چه شود
فقط اگر 3 چراغ نداشته باشه و کپی خور هم بشه ( که میگن شده ) ، بعد از تابستون میصرفه خریدنش

ا

ا )
دوست عزیز او ندفعه هم امدی گفتی و رفتی(که پستتون به همراه پست من کسای که پستتون نقل قول کردن پاک شد توضیح هم داده شد خبری بشه همینجا اعلام میکنند) یعنی چی گفتن کپی شده دفعه پیش کلی گشتم هیچجا هیچکس نگفت که کپی شده الان باز میگی اینجا معتبرترین منبع فارسی گیم ایران برایه من یکی که اینجوریه خوب نیست حرف به این مهمی بدون هیچ منبعی زده بشه لطفا میشه بگید ازکجا شنیدید که کپی شده!!!
اما خب با بقیه حرفاتون کاملا موافقم
دوست عزیز من که رسما نگفتم شده ، گفتم شنیدم اونم از اینجا و یکی دو جا دیگه
همون اول هم که 360 کپیخور شده بود شاید من سومین نفری بودم که تو ایران میدونست و
دستگام کپیخور شد ، که این موضوع اصلا مهم نیست. دوست داشتی بیشتر بدونی تو pm بگو بهت میگم ، اون لینکی که گذاشته بودم رو اگر دیده باشی توش مراحل باز کردن دستگاه رو نشون داده بود ، دوستان دیگه هم عکس و فیلم گذاشتن ، دستگاه تغییر خاصی نکرده و درایو هم همون درایوه ، که فکر میکنم راحت تر از این حرفها کپی بشه . مثله PS2 fat و PS2 slim چون هیچ تغییر اساسی ای نکرده
در ضمن این دفعه هم پست دادم میمونم پای pc تا شما ناراحت نشی بگی گفتی و رفتی و ...
راستی اینایی که گفتم نظره شخصی بنده هست و هیچ سندیتی نداره پس تو رو خدا بیخودی دادگاه را نندازید ، ممنون

منکه قصدم ناراحت کردن شما نبود که دوسته من.
کلا من کم پست میدم بیشتر از پستایه بچه ها استفاده میکنم شمارم میشناسم از بچه های قدیمی اینجاید احترامتونم برام واجب اقا من فقط منظورم اینه اگر واقعا کاری انجام شده بیایم بگیم دفعه قبل که پستتون خوندم خیلی خوشحال شدم اخه فکر کردم تمام شد درست 3ساعت تو این فروم تو اون فروم گشتم اما خبری نشد بعدم که امدن تکذیب کردن که اره خبری نیست بد ضد حال خوردم.
اخه خیلی حساس شدم به کپی شدن این قضیه هی فکر میکنم ایندفعه نمیشه که اگر اینجوری بشه خیلی بد میشه حالا بگذریم
اگر ناراحتت کردم معذرت میخوام من واقعا تمام بچه هایه بازی سنتر دوست دارم و کوچیکشونم:x

آخرین ویرایش:

mehrtx

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
فک نکنم همچین چیزی درست باشه ماکروسافت ایندفه خیلی رو این کنسول کار کرده شک دارم بعد از 2هفته این بلا سرش اومده باشه حتما این بابا یه بلایی سرش اورده
راستی دوستان بد نیست به صفه ی فیسبوک 360 هم یه سری بزنید:)
http://www.facebook.com/xbox?ref=search

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوست عزیز او ندفعه هم امدی گفتی و رفتی(که پستتون به همراه پست من کسای که پستتون نقل قول کردن پاک شد توضیح هم داده شد خبری بشه همینجا اعلام میکنند) یعنی چی گفتن کپی شده دفعه پیش کلی گشتم هیچجا هیچکس نگفت که کپی شده الان باز میگی اینجا معتبرترین منبع فارسی گیم ایران برایه من یکی که اینجوریه خوب نیست حرف به این مهمی بدون هیچ منبعی زده بشه لطفا میشه بگید ازکجا شنیدید که کپی شده!!!
اما خب با بقیه حرفاتون کاملا موافقم

همون اول هم که 360 کپیخور شده بود شاید من سومین نفری بودم که تو ایران میدونست و
دستگام کپیخور شد ، که این موضوع اصلا مهم نیست. دوست داشتی بیشتر بدونی تو pm بگو بهت میگم ، اون لینکی که گذاشته بودم رو اگر دیده باشی توش مراحل باز کردن دستگاه رو نشون داده بود ، دوستان دیگه هم عکس و فیلم گذاشتن ، دستگاه تغییر خاصی نکرده و درایو هم همون درایوه ، که فکر میکنم راحت تر از این حرفها کپی بشه . مثله PS2 fat و PS2 slim چون هیچ تغییر اساسی ای نکرده
در ضمن این دفعه هم پست دادم میمونم پای pc تا شما ناراحت نشی بگی گفتی و رفتی و ...
راستی اینایی که گفتم نظره شخصی بنده هست و هیچ سندیتی نداره پس تو رو خدا بیخودی دادگاه را نندازید ، ممنون

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
..........

دفعه ی قبل یک چیزی میدونستم که پست ها رو پاک کردم، الان هم دوباره دارید همون کار رو تکرار میکنید.
اون لینکی که قرار دادید، هیچ ارتباطی به کپی خور شدن کنسول نداره، اون فقط یک Modding از solomods هست و همچمین به همراه disassemble کنسول هست و یک خبر از خراشیده شدن دیسک. که تمامی موارد اون در صفحات قبل به خوبی در مورشون صحبت شده.
هیچ چیزی مبنی بر Dump شدن توی اون مطلب وجود نداره که آمدید نقل ـش (لینک) کردید.

همون اول هم که 360 کپیخور شده بود شاید من سومین نفری بودم که تو ایران میدونست و دستگام کپیخور شد

واقعاً....چطوری حساب کردید!

دستگاه تغییر خاصی نکرده و درایو هم همون درایوه ، که فکر میکنم راحت تر از این حرفها کپی بشه

چطوری تشخیص دادید که درایو تغییر نکرده، حتماً از دید شما MT1335WE و MT1319L MT1309E باید یکی باشه!

راستی اینایی که گفتم نظره شخصی بنده هست و هیچ سندیتی نداره پس تو رو خدا بیخودی دادگاه را نندازید

بهتره این نظرها که کاملاً شخصی هست و به نقل خودتون هیچ سندیتی نداره! رو توی این فروم باز گو نکنید. شاید اینبار هم به جای سومین نفر، شانس اولین نفر رو داشته باشید.

+++++++++++++++++++++++++++

موضوع Dump شدن MT1335WE رو یک توضیحی بدم به دوستان. چون ساختار Chipset درایو فرق کرده و با یک new revision رو به رو هستیم، تیمی که داره روی Dump این درایو کار میکنه (xecuter , C4E) مجبور به Decap کردن Chipset درایو هست که بتوانند راهی رو برای Dump Firmware اون پیدا کنند.

decap.1.jpg

تصویر فوق نمونه ای Decap سری 7xxx هست​

چون روش MRA با توجه به ساختار جدید برد و Chipset قابل اجرا نیست....برای همین پروسه هک کامل ممکنه زمان بر باشه و از طرفی تیم هکری (xecuter , C4E) باید راهی رو ارائه بده که برای همگان قابل استفاده باشه و در صد miss شدن DvDkey پایین باشه. (چه در روش نرم افزاری و چه در روش سخت افزاری)
این موضوع رو برای این گفتم که شاید تا الان خود تیم هکری راهی برای Dump پیدا کرده باشند ولی هنوز برای public شدن اون کمی زود باشه!

حق نگهدار

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
واقعاً....چطوری حساب کردید!

اینجا که جاش نیست ، خواستم pm بدم که پیامهات بسته هست
اگر دوست داشتی تو pm میگم چجوری حساب کردم ، و از کی میتونی تاییدش کنی
حرف شما درست و تا تایید نشده نباید چیزی گفت ،در این مورد من از همه دوستانی که به خاطر حرف من به اشتباه افتادن عذر خواهی میکنم، ولی در کل برخورد شما خیلی جالب نیست، دوست عزیز، پلیس 110

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
پیش فروش Kinect در فروشگاه microsoft

149.jpg

امروز صبح در فروشگاه مایکروسافت، دستگاه Kinect برای پیش فروش به قیمت $149.99 قرار گفت، پیش از این نیز فروشگاه gamestop بعد از نمایش Conference مایکروسافت، اقدام به پیش فروش Kinect با قیمت تخمینی $149.99 کرده بود

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
149.jpg

امروز صبح در فروشگاه مایکروسافت، دستگاه Kinect برای پیش فروش به قیمت $149.99 قرار گفت، پیش از این نیز فروشگاه gamestop بعد از نمایش Conference مایکروسافت، اقدام به پیش فروش Kinect با قیمت تخمینی $149.99 کرده بود

مثل اینکه واقعا قراره 150 دلار باشه.اینجوری یعنی شکست.

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
شکست ؟!

ببین چجوری فروش میکنه حالا !

جدا خیلی گرونه.هم قیمت آرکیده.من به شخصه اینقدر پول نمیدم.مگر این که چند تا بازی بزرگ داشته باشه و ارزششو داشته باشه که قیمتی هم رده یک کنسول براش بپردازم.:-o
تا الان که اینطوری بوده تمام بازی ها بچه گانه و جذابیتی برای من نداشت به جز فورزا که فوق العاده بود ولی معلوم نیست خوب از آب در بیاد.=((
اما جاش اینجا نیست که درباره کینکت صحبت بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر