اطلاعات جدید از RE5 در شماره جدید Game Informer

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اطلاعات جدید از RE5 + اسکنهای جدید

در نسخه June 2008 مجله Game Informer ، اطلاعات جدیدی از Resident Evil 5 قرار داره که هنوز نتونستیم اسکنهاشو پیدا کنیم :D متن خبر بیشتر از حرفهای تاکوچی در مصاحبه فامیتسو هستش ولی مهم اسکرینهایی هستن که در مهمترین اونها کریس رو همراه اون دختر بلوند :D نشون میده که به عقیده GI این دختر شری هست ( در واقع به عقیده 99 درصد فنهای بازی ) و یک تصویر از یک شخصیت جدید دیگه که GI معتقده Claire هست. از طرف دیگه در یک منبع دیگه این شخصیت جدید رو یک زن سیاهپوست نام برده که خب کلیر سیاه نیست یا رفته خفن برنزه کرده مثلا :D در یکی دیگه از تصاویر هم یک اره برقی نشون داده میشه ، معلوم نیست که این اره برقی بعنوان سلاح استفاده میشه ، یا قراره علیه کریس بعنوان سلاح استفاده بشه :D اگه اسکنی پیدا شد در اختیارتون میزارم !
موفق باشید
منبع
بله ، همین الان متوجه شدیم که مجله playmania هم تصاویری از بازی قرار داده که پیدا نکردم !
و این هم اسکن بازی
دوستان میتونن مثل من داد بزنن OMFG WHAT A GAME ! ضمنا اگر پی بردیم که چی نوشته ، که احتملا پی میبریم ، براتون میزاریم !

Free Image Host
البته نکته ای که یادم رفت بگم اینه که این عکسا مال فامیتسو هست :D هنوز اسکن از GI نداریم ، دوستان مشغول ترجمه هستند :D

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
از اینجایی که عرض کردم با Capcom تماس گرفتیم و تایید کردن که اینا سوار موتورن !
عکس سمت راست ، بعد از لوگوی بازی ، همون عکسی که هلیکوپتر سقوط کرده

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
این اسکن بیشتر محیط های روشن بازی رو نشون داده محیط تاریک نشون نداده (البته توی مجله هم نمیشه نشون داد) پس به طبع هنوز جاهای ترسناکش مونده البته در RE4 یک دگردیسی ما شاهد بودیم که بیشتر المتهای ترسناک در شماره 4 نبودند اگر هم بودند به آن شدت قبل دیده نشدند به نظر من شماره 5 معجون شماره های قبل با شماره 4 باشه و یک سری چیزهای جدید (همیشه re در هر نسخه جدید چیزهای جدید زیادی داشته) هم اضافه بشه و یک RE رویایی رو شاهد باشیم (البته امیدوارم که مثل شماره 4 هی به تاخیر نیافته)

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
bike

توی این تصویر مشخصه که زامبی ها موتور سوار شدن و در حال تک زدن هستن :biggrin1:
تا حالا زامبی به این زرنگی ندیده بودم.:biggrin1:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
Games Radar یکسری اطلاعات درباره RE5 گذاشته ، که بلافاصله کپکام تمامش رو تکذیب کرد :D
مثلا گفته بود کریس با یه سیستم دیالوگ مثل Codec در MGS با دیگران ارتباط خواهد داشت ، یا اینکه این ویروس ( انگل ؟ ) جدید باعث افزایش توانمندیهای جسمی / ذهنی دشمنان میشه ... که خب ارزشی نداره ، چون همش تکذیب شده :D البته مشکوک بود ، چون سابقه نداشت به این سرعت تکذیب بشه ! اخرین بار مطالب سایت Sponge درباره انتشار بازی روی PC رو تکذیب کرده بودند که اونم یکی دو روز طول کشید.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
بله همون مقاله رو میگم :D کلا حذفش کردن ، همه چیزش هم تکذیب شده ، از قضیه ارتباط شبیه Codec و Co-Op و Covering System همه رو از دم تکذیب کردن ، احتمالا یه چیزاییش درست بوده :D خوشبختانه متن مقاله رو داریم ! ما احتمال میدیم سیستم Co-Op باشه ولی در حالت داستانی بازی ، بلکه تو مینی گیم هاش مثل Merecnaries و اینا :D
"Resident Evil 5 takes place in an anonymous country (naming it would only serve to exacerbate issues of racial controversy that arose from last year’s extended trailer) somewhere along the Eritrean/Ethiopian/Kenyan line of active volcanoes. While the beginning of Resident Evil 5 echoes 4’s startling opening there’s one major difference; when Chris enters the village its residents are uninfected. The tranquil start is quite unlike anything else in the series, as up until now we’ve only ever explored locations with hostile inhabitants. Originating deep below the surface, the virus is released due to volcanic activity and turns hosts into maniacs that, crucially, retain all their intelligence and communication skills.

Not only are these enemies more intelligent than the Ganados, there are more of them too. Chris is no pushover, but we don’t like his odds. However, something that may play in his favor is the landscape. Resident Evil 5 will expand on two features from 4’s opening level: space and verticality. The days of exploring corridors are over, and, like Carnby’s run of Central Park in Alone in the Dark, Chris is going to have gigantic areas to explore with balconies and rooftops coming in to play thanks to his heightened athleticism. Shifting focus from narrow spaces to large areas has allowed Capcom to up both the number and intelligence levels of enemies, so when you’re running up stairs and ducking in and out of buildings you’ll not only have more people chasing you but enemies who can actually pre-empt your moves and block your way too."

"If Resident Evil 4’s Dr. Salvador set your pulse racing, then get ready for a heart-attack. The ante’s been upped, and Chris has two of the bastards to deal with now. While we’ve seen plenty of the ‘Executioner’ - the sack-headed freak with a giant makeshift axe - the first glimpse of an even more terrifying foe reveals a chainsaw-wielding psycho. This guy doesn’t need his fellow villagers to wrestle you to the ground before lopping your head off, he simply needs to charge at you and let those nickel teeth do all the bloody work. Two super-baddies means twice the panic. In the areas where you’re separated from your partner there’ll be one roaming for each player, but when you’re thrown together you’d better have more than one escape route in mind. Resident Evil 5 is far less linear than its predecessors. The open locations have multiple exits to utilize (and hence entrances for the enemies to swarm you) instead of the staple diet of ‘corridor action’ we’ve grown accustomed to. If you really want to stand and fight, make sure you’ve got the weapons to do so."

"New to Resident Evil 5’s combat system is the ability to lock to a wall and fire around the corner. Say goodbye to awkward shuffling in order to find a line of sight through a doorway. Strafing is still out, but factor in Chris’ ability to duck and dive with the right stick too and he’s much more agile than Leon. This is just as well, because with a fragile girl in tow you need all the firepower and new skills you can get. Like 4, Resident Evil 5 will appeal to your paternal instincts by asking you to lay down your life for the young lady in need of rescue."

"Or should we say maternal? It all depends on whether you’re Player Two or not. Joining Chris’ fight is a new female character. Now that Chris has a partner he needs to keep in constant touch. He has both a Bluetooth headset (and phone) and a walkie-talkie; one is for chatting with the female mercenary and the other for speaking to the outside BSAA contact, Metal Gear Solid codec style. Currently nameless, the mercenary’s inclusion means that, for the first time, you’ll be able to tackle a true Resident Evil game co-operatively online. Like Gears, the entirety of Resident Evil 5 features jump in/jump out gameplay with the AI taking over the reigns of our mysterious female mercenary when you’re playing alone."

"Takeuchi also promises, in his own words, varying weather effects and different ‘passages of time’ - which, buried among talk of the importance of light, was taken by many to mean different times of the day. While the action will take place during both day and night, Takeuchi’s true meaning is far more startling."

"With all this excitement it’s easy to forget the rest of the package. Resident Evil 5 doesn’t just feature a story; there’s the returning Mercenaries minigame and a whole host of other extras that are still safely under wraps. We’ll admit to being just a wee bit concerned when it was revealed Shinji Mikami would not be heading up the production of Resident Evil 5, but in spite of this loss on the development team the game is looking like the ultimate game of the series. 2009 is going to be the year that every Resident Evil fan’s nasty, bloody and terrifying dreams come true."

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
پاسخهای هواداران و فنهای بازی چیزی فراتر از افتضاح بوده ... یه سری از سایتها با هماهنگی هم میخوان کلا یه نامه اعتراض آمیز به کپکام ارسال کنن ...

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
ببین یا این اطلاعات غلطه ، یا ناقصه ، یا واقعا باید با خلاقیت فوق العاده ای پردازش شده باشه وگرنه فاتحه این بازی خوندست ... دیگه حتی بهش نمیشه گفت Resident Evil !
از ویروسی که توسط آتشفشان فعال شده ! بگیر تا موتور سوارهای آلوده شده به ویروس و سیستم Cover گرفتن و افتضاحی به اسم Co-Op بازی کردن ! اونم Resident Evil ! اونم زیر نور آفتاب !
دیگه داره غیر قابل تحمل میشه ... البته ما امید داریم هنوز و فکر میکنیم این سیستم Co-Op فقط در مینی گیم ها هست

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
co-op رو قراره مثلاً با کی انجام بدی تو بازی؟
یعنی دو نفری بشینی رزیدنت بازی کنی؟ خوبه که لذتی داره در نوع خودش.
البته این موتور سواراش یک کمی ضایعست.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
لذتی داره ؟ :D خیلی لذت داره ! فکرشو بکن تو تمام طول بازی قراره یه انگل به اسم Player 2 همراهت باشه ! اونم تو یه بازی Survival Horror این امکان پذیر نیست !

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
لذتی داره ؟ :D خیلی لذت داره ! فکرشو بکن تو تمام طول بازی قراره یه انگل به اسم Player 2 همراهت باشه ! اونم تو یه بازی Survival Horror این امکان پذیر نیست !
خوب اونی که نخواست بازی نمی کنه دیگه یه نفره میره:p
اگه این روش هم تو بازی باشه خوبه. شاید خود شما هم بعد از 20 بار تموم کردن بازی خواستی بشینی با یکی دو نفره هم بازی کنی
ولی اگه دو نفره باشه باید تصویر از وسط نصف شه Split Screen که اونطوری فایده نداره:(
مگه این که یه تلویزیون 40 یا 50 اینچ داشته باشی که تازه یه چیزایی تو این بازی که 1 ثانیه هم واسه شما مهمه ببینی!!!!!:biggrin1:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
لذتی داره ؟ :biggrin1: خیلی لذت داره ! فکرشو بکن تو تمام طول بازی قراره یه انگل به اسم Player 2 همراهت باشه ! اونم تو یه بازی Survival Horror این امکان پذیر نیست
خوب برای FUN که حال میده البته این امکان باید اختیاری بزاره اگر کاپکام مولتی بتونه در بیاره تو بازی به نحوی که 2 نفر همزمان بتونند وارد بازی بشند و باهم از طریق چت خود بازی در ارتباط باشند به نظر جالب میاد البته مولتی باشه نه این اینکه یکی بغل گوشت وز وز کنه :biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
راستی یک پست بود که یکی از دوستان یک تیزر کوچک آدرس داد برای دانلود که یک آفریقایی با یک موجود نامرئی حرف میزنه اون کجا رفت لازمش دارم لینک دانلودشو میخوام . :biggrin1:
بنظر من بازی ادامه داره . قضیه فیلم هم 7 سال بعد از راکون است که یک زامبی کل فرودگاه را داغون میکنه حضور لیون قطعی است حالا معلوم نیست اون دختری که وسط تبلیغ فیلم میاد خود ( شری موهاش قرمز بود یکی بود یادم نیست شایدم هم نباشه ! :biggrin1: ) است یا نه . من یکجایی خونده بودم که فیلم Degeneration ( فساد یا تباهی ) قضیه مربوط به درست قبل از شماره 5 بازی است حالا راست یا دروغش معلوم نیست .
کسی در مورد این خانم شخصیت منفی که زیر آب برای 3 ثانیه زیارت کردیم اطلاعی نداره . ( والا تو trailer دیده بودم همه فکر میکردیم یک شخصیت مثبت است نگو همش زیر سر این خانم است بعد عکس قیافش را دیذم خورد تو ذوقم آخه چی میشد چهره زیبایی داشت و یک شخصیت منفی زیبا هم میدیدیم . )
اما من خیلی دوست دارم باز هم وسکر را ملاقات کنم . :biggrin1:

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
راستی یک پست بود که یکی از دوستان یک تیزر کوچک آدرس داد برای دانلود که یک آفریقایی با یک موجود نامرئی حرف میزنه اون کجا رفت لازمش دارم لینک دانلودشو میخوام . :biggrin1:
بنظر . قضیه فیلم هم 7 سال بعد از راکون است که یک زامبی کل فرودگاه را داغون میکنه حضور لیون قطعی است حالا معلوم نیست اون دختری که وسط تبلیغ فیلم میاد خود ( شری موهاش قرمز بود یکی بود یادم نیست شایدم هم نباشه ! :biggrin1: ) است یا نه . من یکجایی خونده بودم که فیلم Degeneration ( فساد یا تباهی ) قضیه مربوط به درست قبل از شماره 5 بازی است حالا راست یا دروغش معلوم نیست .
کسی در مورد این خانم شخصیت منفی که زیر آب برای 3 ثانیه زیارت کردیم اطلاعی نداره . ( والا تو trailer دیده بودم همه فکر میکردیم یک شخصیت مثبت است نگو همش زیر سر این خانم است بعد عکس قیافش را دیذم خورد تو ذوقم آخه چی میشد چهره زیبایی داشت و یک شخصیت منفی زیبا هم میدیدیم . )
اما من خیلی دوست دارم باز هم وسکر را ملاقات کنم . :biggrin1:

اون دختری که توی اب بود به میگن همون شری هستش و اونی که توی تیزر فیلم دیدی کلیر بوده.
به نظر من اون زنی که توی اکواریوم بود خیلی شبیه جیل بود.
من که حدس میزنم جیل باشه:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر