اطلاعات جدید از RE5 در شماره جدید Game Informer

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اطلاعات جدید از RE5 + اسکنهای جدید

در نسخه June 2008 مجله Game Informer ، اطلاعات جدیدی از Resident Evil 5 قرار داره که هنوز نتونستیم اسکنهاشو پیدا کنیم :D متن خبر بیشتر از حرفهای تاکوچی در مصاحبه فامیتسو هستش ولی مهم اسکرینهایی هستن که در مهمترین اونها کریس رو همراه اون دختر بلوند :D نشون میده که به عقیده GI این دختر شری هست ( در واقع به عقیده 99 درصد فنهای بازی ) و یک تصویر از یک شخصیت جدید دیگه که GI معتقده Claire هست. از طرف دیگه در یک منبع دیگه این شخصیت جدید رو یک زن سیاهپوست نام برده که خب کلیر سیاه نیست یا رفته خفن برنزه کرده مثلا :D در یکی دیگه از تصاویر هم یک اره برقی نشون داده میشه ، معلوم نیست که این اره برقی بعنوان سلاح استفاده میشه ، یا قراره علیه کریس بعنوان سلاح استفاده بشه :D اگه اسکنی پیدا شد در اختیارتون میزارم !
موفق باشید
منبع
بله ، همین الان متوجه شدیم که مجله playmania هم تصاویری از بازی قرار داده که پیدا نکردم !
و این هم اسکن بازی
دوستان میتونن مثل من داد بزنن OMFG WHAT A GAME ! ضمنا اگر پی بردیم که چی نوشته ، که احتملا پی میبریم ، براتون میزاریم !

Free Image Host
البته نکته ای که یادم رفت بگم اینه که این عکسا مال فامیتسو هست :D هنوز اسکن از GI نداریم ، دوستان مشغول ترجمه هستند :D

آخرین ویرایش:

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
از اینکه پست بی خود می دم ببخشید :cheesygri
این رو هم بگم دیگه هیچی نمی گم.

خوب قیافش که یه کمی به شری میخوره
ولی چی این شری خانوم یتیم رو به آفریقا کشونده !!!!!!!!!!!:p
اگه اونطوری باشه می شه گفت که اشلی هم هست:biggrin1:
در ضمن شری خیلی سفید تر از این خانوم بود. شما به رنگ پوست این خانم یه نگاهی بنداز...
شاید آفتاب داغ آفریقا 2 روزه شری رو به این وضع انداخته

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
IQ بالا ! این دختر سیاهه که شری نیست ! یه دختر بلوندی هست اونه :D تفکر رو خدا آفرید ... بـه بـه !
اینه :
re5mysteryyx7.jpg

تاکوچی : حضور این دختر در بازی باعث تشکیل داستان شده ، در واقع اگر اون نبود داستان بازی هم وجود نداشت ! وجود این دختر باعث یه اتفاقی در آفریقا شده که کریس اونجا حضور پیدا کرده !

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
بله بله بله :cheesygri:cheesygri:cheesygri
ببخشید که من اصلاً اسکن ها رو نگاه نکردم :p
حالا شما هم نمی خواد بگی خدا چی افریده چی نیافریده :biggrin1:
خوب آره این دختر میتونه شری باشه باباش باعث به وجود اومدن ویروس و کلاً رزیدنت شد نه خودش !!!!!!!!!!
این کریس هم دنبال چیزای خوبی می ره ها :biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
ببخشید کسی درباره این خانم اطلاعاتی داره . زیر آب دماغش چقدر بزرگه :biggrin1: . امیدوارم خوش قیافه باشه حداقل یک شخصیت منفی خوش قیافه هم دیده باشیم . این دختر هم 100 در 100 شری است مو نمیزنه !

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
معلوم نیست شخصیت منفیه و من هم فکر نمیکنم باشه چون تو اسکنا نشون داده شده که کریس شری رو بغل کرده داره حملش میکنه مثلا :D
نکته دوم این اینکه ویلیام بریکین خالق ویروس نبود ، یه محقق بود که تونست ویروس رو توش یه تغییراتی بده و پیشرفته ترش کنه و ویروس G رو بسازه ... همونطور که نمیدونید شری یه نمونه از ویروس رو تو بدن خودش داره :D

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
معلوم نیست شخصیت منفیه و من هم فکر نمیکنم باشه چون تو اسکنا نشون داده شده که کریس شری رو بغل کرده داره حملش میکنه مثلا :D
نکته دوم این اینکه ویلیام بریکین خالق ویروس نبود ، یه محقق بود که تونست ویروس رو توش یه تغییراتی بده و پیشرفته ترش کنه و ویروس G رو بسازه ... همونطور که نمیدونید شری یه نمونه از ویروس رو تو بدن خودش داره :D

اتفاقا خراب کردی میدونیم حالا اگه گفتی کی این ویروس وارد بدنش شد خوب نمیدونی :biggrin1:
یادته وقتی دزدیدن بردنش زنگ زدن گفتند جاش امنه . همونجا یک نمونه در بدن شری کار گذاشتند :biggrin1:
مگه شری را نبود که بردنش . تو شماره دو یک دخترو بردن زندان مگه شری نبود ! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
از کی و کدوم شماره از بازی صحبت می کنی ؟؟؟
کی شری رو گرفتن و زنگ زدن که جاش امنه ؟ کیا گرفتنش و زنگ زدن؟ به کی زنگ زدن ؟
شری مگه با اون مارمولکی که تو شکمش رفت ویروسی نشد؟!!!!!!!!!!!!!:cheesygri
تا اونجا که یادمه همش اشلی رو تو شماره 4 میگرفتن میبردن نه شری رو:p
والا یادم نمی یاد شاید منظور شما تو مد claire - b باشه باید یه بار دیگه این مد رو بازی کنم مثل اینکه آلزایمر داره کار دست ما می ده

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خب برادران خیلی کارشناسی رزیدنت ایولی نکنن که من دیگه دارم از شدت خنده عصبی میشم !
اولا اینکه این مساله که شری در نسخه دوم توسط پدرش به ویروس آلوده شده ، تا زمان انتشار Wesker's Report اصلا مشخص نبود ! حتی اینکه شری پیش وسکره هم معلوم نبود ! ما در نسخه دوم نفهمیدیم که بعد از Raccoon City چه بلایی سر شخصیتها اومده ، فقط فهمیدیم که اینا از شهر خارج شدن !
در فایلهای اپیلوگ نسخه سوم اینجور اومده :
site_image.php

ارتش شری رو گرفته و اونو با لیون معاوضه میکنه ... همونطور که میبینید ارتش داره به وضوح از آمبرلا حمایت میکنه و نمیخواد اطلاعاتی فاش بشه She Knows Too Much
site_image.php

باز هم میبینیم که شری توسط ارتش دستگیر شده ...
بعدا در Wesker's Report اینطوری نوشته میشه :
Then, there was a new revelation. Birkin used to hide the findings of his studies in his daughter Sherry's pendant. Also , William Have Left His Signature in her doughters body
پس وسکر برای بدست آوردن نتایج مطالعات ویلیام ، به دخترش ( یعنی شری و اون گردنبند احتیاج داشته ) از طرفی مینویسه امضای ویلیام روی بدن دخترش باقی مونده ، که خب این یعنی یه نمونه از ویروس تو بدن اون قرار داره.
While Umbrella was busy with their cover up, we had to capture Sherry before they did. I sent Ada undercover to seek the location of Sherry. I, the "dead man" on the other hand, had to work in the shadows.
پس اینجا معلومه که وسکر توسط ایدا شری رو بلند کرده :D
Sherry is safe in our hands. I would never underestimate Birkin. There's something about this little girl
... پس شری دست وسکره ، و تاکوچی به این اشاره میکنه که هنوز هم دست وسکر مونده :D بنابراین این دختر یه چیزی رو حمل میکنه که عامل اتفاقات RE5 میشه ... یه ویروس ، انگل یا هر چیزی ...

موفق باشید ، کارشناسی اضافه هم نکنید ، ضمنا اون دختری که شکمش ترکید و مرد Anna بود ، مادر Sherry
نکته : منظورم از اینکه بازی زودتر از فیلم میاد این بود ، مثلا فیلم اگه نوامبر بیاد ، چون بازی قرار زمینه های داستانی فیلم رو آماده کنه ، یعنی مقدمه ای بر فیلم باشه ، پس بازی باید زودتر از نوامبر 2008 بیاد :D

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
امیر منظور منم همین بود اما بد گفتم . ایدا , شرل را پیش وسکر میبره و منظور از زندان رفتن هم همون دستگیر شدن توسط ارتش بود . حالا کجای حرفم خنده دار بود .:cheesygri

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
از اطلاعات کاملی که دادی ممنون
ولی معلموه از بیکاری تمام عمرت رو نشستی رزیدنت بازی کردی !:p
خیلی داری این تاپیک رو با علمت تغذیه می کنی :biggrin1:
یه سوال اینکه شما می دونی چرا ایدا توی شماره دوم بازی با این که از اون ارتفاع افتاد مرد و یا توی حالت دیگه ایدا رو اون غول کچل بی خاصیت :biggrin1: به کشتن داد ، دوباره تو شماره دوم و اواخر بازی به لیان یه آر پی جی داد که همون غول کچل بی خاصیت رو بکشه و یا تو همین قسمت 4 هم حضور داشت و همین لطف رو در حق لیان کرد ؟؟؟؟؟؟ کی نجاتش داده بود ؟ وسکر ؟؟؟؟؟
مگه ایدا نمرده بود ، نکنه معجزه ای صورت گرفته ؟!!!!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
ایدا نه ، نمرده بود ، بشدت زخمی شده بود ... در نسخه Umbrella Chronicles ایدا ویروس رو بدست میاره ولی ماموریت داره اونو بده به سازمان نامعلومی که براش کار میکنه ( که البته سازمان در واقع یه ارگان دولتیه که وسکر هم اون زمان باهاشون همکاری داشته ) ، ولی اتفاقات نسخه دوم میفته و از هوش میره ، وقتی حالش یکم جا میاد میره پیش رابطش در Apple Inn که در نسخه Outbreak و Outbreak File #2 دیدیم. اما میبینه رابطش از ترس خودکشی کرده ، وسکر باهاش تماس میگیره و بهش میگه یه موشک بزودی به سمت شهر شلیک میشه ، من جونت رو نجات میدم اما تو باید ویروس رو برای من بیاری بجای "سازمان" ( نکته : ایدا نمونه اولیه ویروس رو از دست داده بود که اونو HUNK بدست میاره ) ایدا که چاره ای نداره قبول میکنه و وسکر هم بهش Grapple Gun رو میده ، همونی که تو نسخه 4 ازش استفاده میکرد و از در و دیوار میرفت بالا. بعد از اون هم ایدا بعنوان جاسوس "سازمان" برای وسکر کار میکنه. حتی تو نسخه 4 ـم هم وقتی Las Plagas رو بدست میاره یک نسخه از اونو برای وسکر میفرسته و یک نسخه دیگر رو هم برای سازمان.
ادامه بحث رو تو فن کلابها پیگیری نمایید
داداش چه فیلمی؟
مگه فیلم re4 رو دارن میسازن؟
Resident Evil Degeneration یک فیلم کاملا CG که امسال منتشر میشه و الان در مراحل دوبلاژ و ضبط دیالوگ هست.
اطلاعات مربوط بهش رو میتونی در سایت : http://biohazardcg.com/ یا residentevilcg.co پیدا کنی !

آخرین ویرایش:

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
تاوقتی شما به این تاپیک جواب می دی من می پرسم :cheesygri
یه سوال :
تو شماره سوم وقتی برای اولین بار به ساختمان پلیس R.P.D وارد میشی یه فیلمی نشون می ده که جیل یکی از دوستاش رو میبینه که اسمش فکر کنم فرد بود که بعدش استاد nemesis اومدو یه نمه از قدرتش رو نشون داد به جیل :p این آقای فرد اونجا سفید پوست بودن و من توی ترجمه رزیدنتی که دارم نوشته اون شخصیتی که توی شماره 2 بازی، لیان باهاش ملاقات می کنه ( اون سیاه پوسته توی ساختمان R.P.D که زخمی هم شده که یه کارت رو به لیان می ده و مسائل umbrella و وسکر رو واسش می گه که بالاخره هم یه زامبی میشه ) همون فرد هست که توی شماره سوم بازی به دست nemesis چپ و راست میشه.
این دو تا که از لحاظ رنگ پوست یکی نیستن:eek:
اگه شما چیزی می دونید خوشحال میشم یه توضیحی بدید

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اونی که تو ساختمون RPD تو نسخه دوم بود ، اسمش ماروین بود ، سرگذشت ماروین و فداکاری اون تو نسخه Outbreak File #2 مشخص میشه ... ماروین اونجا میمونه تا دوستاش رو فراری بده و اگه بازمانده جدیدی پیدا شد بهش کمک کنه ... بعدا بشدت زخمی میشه و در نسخه دوم وقتی بازیکن با اون ملاقات میکنه که رو به موته و بهش میگه که کریس و بقیه اعضای تیم استارز به ما در این مورد هشدار داده بودن ولی ما گوش نکردیم ( ضمنا حرفی از وسکر زده نمیشه ، ناسلامتی مثلا مرده بوده ) ... و بعد هم با زامبی اون روبرو میشه که باید بکشش ...
اما شخصی که در نسخه سوم بود اسمش Brad بود ، Brad Vickers خلبان تیم استارز ، که برای معرفی Nemesis ازش استفاده کردن ، دیدن کلا شخصیت زائده ایه ، گفتن خب بگیم نمسیس بیاد یه حالی به این بده بره :D
پس نتیجه اینکه این دو نفر یکی نیستن که رنگ پوستشون یکی باشه :D

-------------------------------------------
کریس کرامر خیلی از این تریلر جدید رزیدنت ایول تعریف کرده ( خودشو جر داده )
در وبلاگ کپکام نوشته من هزاربار تریلر رو دیدم ، پر از شیطان و ترسه ، همینطور پر از انفجار و تیر اندازی ، نمیتونید این یکی رو از دست بدید.
ضمنا گویا شماره June گیم اینفورمر بر خلاف حدسیات ما یکسری تصاویر جدید از بازی داره که هنوز اسکن پیدا نکردیم :D

آخرین ویرایش:

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
نسخه چهارم از فیلم رزیدنت اویل قراره در سال 2010 منتشر بشه و اون یکی فیلم که شما میگید 2008 میاد انگار انیمیشن هست... و در مورد شری هم اگر اشتباه نکنم تو فیلم شماره 2 نشون میده که یک دختر بچه هست که پدرش ویروس رو ساخته بود و به بدن شری هم تزریق کرده بوده...
من که بی صبرانه منتظر نسخه های جدید از این سری هستم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر