اطلاعات جدید از RE5 در شماره جدید Game Informer

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اطلاعات جدید از RE5 + اسکنهای جدید

در نسخه June 2008 مجله Game Informer ، اطلاعات جدیدی از Resident Evil 5 قرار داره که هنوز نتونستیم اسکنهاشو پیدا کنیم :D متن خبر بیشتر از حرفهای تاکوچی در مصاحبه فامیتسو هستش ولی مهم اسکرینهایی هستن که در مهمترین اونها کریس رو همراه اون دختر بلوند :D نشون میده که به عقیده GI این دختر شری هست ( در واقع به عقیده 99 درصد فنهای بازی ) و یک تصویر از یک شخصیت جدید دیگه که GI معتقده Claire هست. از طرف دیگه در یک منبع دیگه این شخصیت جدید رو یک زن سیاهپوست نام برده که خب کلیر سیاه نیست یا رفته خفن برنزه کرده مثلا :D در یکی دیگه از تصاویر هم یک اره برقی نشون داده میشه ، معلوم نیست که این اره برقی بعنوان سلاح استفاده میشه ، یا قراره علیه کریس بعنوان سلاح استفاده بشه :D اگه اسکنی پیدا شد در اختیارتون میزارم !
موفق باشید
منبع
بله ، همین الان متوجه شدیم که مجله playmania هم تصاویری از بازی قرار داده که پیدا نکردم !
و این هم اسکن بازی
دوستان میتونن مثل من داد بزنن OMFG WHAT A GAME ! ضمنا اگر پی بردیم که چی نوشته ، که احتملا پی میبریم ، براتون میزاریم !

Free Image Host
البته نکته ای که یادم رفت بگم اینه که این عکسا مال فامیتسو هست :D هنوز اسکن از GI نداریم ، دوستان مشغول ترجمه هستند :D

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
وقتی شماره یک و دو رو بازی کردم یه روز , شبش به سختی خوابم برد
خوش به حالت من تا یك هفته خوابم نمیبرد ( فكر كنم 10 سالم بود )
ولی شماره 4 رو حتی یه ثانیه و یه لحظه هم نبود که آدم بترسه یا غافلگیر بشه
اریا جون ازیت نكن دیگه یكی دو تا جای غافگیر كننده كه داشت :biggrin1: ( كلبه رو محاصره كردن یارو با اره برقی میاد تو )
آدمو یاد Jump های مسخره LaraCraft مینداخت .
اون كه خیلی ستم بود باید دقیقا متر میكردی نیم متر زودتر یا دیرتر میپریدی لارا له و لورده میشد

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
خب کاوه جان شما میای حرفهای خودمون رو به خودمون تحویل میدی
امیر جان نظر شخصی خودم رو گفتم و نظر هیچ کس رو نقل قول نکردم شما اومدی گفتی RE4 دیگه جزو RE ها حساب نمیشه منم گفتم به این دلایل حالا حرف ها مون شبیه هم هست که دلیل به تحویل دادن حرف خود به خود نیست اما انصافا میکامی بازیه خوبی تحویل داد حالا نترسیدیم اما ابهت RE آنچنان برد بالا که همه (حتی غیر فن های این بازی) روی RE یه حساب ویژه باز کردند و یک امتیاز عالی رو بعد از مدت ها از سوی منتقدین سایت هایی مثل IGN و GS شاهد بودیم، آخرش هم بهترین بازی سال و این حرف ها. :-" :biggrin1:
قا من هنوزم عاشق اون زامبیهای کودن هستم من هنوزم عاشق اون دوربین کلاسیک توی رزیدنت اویل هستم من هنوزم عشق اون در باز شدنا و بالا رفتن از پله های رزیدنت هستم کاش سازندگان بازی به فکر الایق ما بودن و میفهمیدن ما چی دوست داری
سازندگان بازی به فکر علایق شما هم هستند اما بعضی وقتی باید یه تغییراتی هم بدند اگر توی شماره 4 اون تغییرات زیبا رو نمیدادند الان همه شاکی میشدند که چرا بازی چند سال یه جور و یه شکل ساخته میشه اما کپکام با شماره 4 و اون فروش نجومی که کرد (حتی بر روی فروش کنسول GC هم این بازی تاثیر بسیار زیادی داشت لا اقل توی ایران که اینطوری بود) باعث شد چشم انداز جدیدی رو در نسخه های بعدی این بازی شاهد باشیم و صد البته ترس هم بهش اصافه میشه قول میدم توی 5 هم به همون شدت کلاسیک بترسی شاید هم بیشتر :biggrin1:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خب ما درست قبلش ، Code Veronica رو داشتیم با امتیاز 9.5 !
همه ما قبول داریم که RE4 بازی فوق العاده خوبی بود و 5 هم فوق العاده بهتر خواهد بود ، اما در اینکه رزیدنت ایولهای (حتی) متوسطی هستند خیلی جای بحث وجود نداره !
ای بابا :D این معمای شمارش معکوس هم که حل بشو نیست !
ضمنا تاکوچی دیروز در فروم کپکام گفت : در 31 May انفجار اطلاعات رزیدنت 5 رخ میده !
از طرفی مثکه تو کل روابط عمومی کپکام فقط کریس کرامر از راز این شمارش معکوس خبر داره و هی میگه ":D" که واقعا اعصاب مارو خورد کرده :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
معمائی در کار نیست که اگر بود تا الان حل شده بودن:D. ساعتها چت میزنن یه دفعه بالا پائین میشن:D.کلا برای جون به لب کردن فن های بازی ساخته شده:D.

پ.ن. اب که سر بالا بره، شمارش معکوس برعکس میشه و غیرباقه ابو مایکل میخونه :D.

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
خب ما درست قبلش ، Code Veronica رو داشتیم با امتیاز 9.5 !
خوب شماره چهارم 9.6 گرفت و بالاترین امتیاز رو در کل این سری داره :biggrin1:
فکر میکنم این شمارش معکوس پایینیش که 18 دقیقه اختلاف داره با بالاییش سر کاری باشه یا اینکه اینهم از اون شیرین کاری های تاکوچی هستش که میخواد همه رو غافلگیر کنه :biggrin1:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
:D ما خودمون رو پاره کردیم شما میگی فلانه :D
این شمارش با ساعت کامپیوترشما تغییر میکنه ، ولی اختلاف رو داره ، فقط در یکسری ساعتهای خاص ، مثل 1 بامداد 31 می یا 6 بعد از ظهر 31 می ، تونستیم ساعت پایینی رو فریز کنیم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
خانوم ها اقایان، ساعت پائین روی 72:00:00 ایستاده :D. بدول هیچ دلیلی، امیر کجاست؟ :D.
علامت REC خیلی کم رنگ شده!!، تقریبا محو شده :biggrin1:.

آخرین ویرایش:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
برای من Rec کوچیکتر شده اما باطریم هنوز Full هستش :biggrin1:
خوبی این قفل شدن Timer پایینی بر روی 72 اینه که دیگه مطمئن شدیم سر کاری بود .

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
مگه قرار نبود که در ساعت 1 بامداد روز 31 may تریلر جدید این بازی و اطلاعات جدید ازش بیاد پس چرا هنوز نیومده :confused:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
آقا من فکر کنم ( اطمینان 99 ) . فکر کنم این جیل خودمون در شماره 3 باشه علتی که در TRAILER مشاهده کردم . قیافه و صدا شبیه بود ..
اما در کل جالب بود و من کمی خوشم اومد . پس اون زن مو بوره کجاس . که در TRAILER قدیمی دیدیم .
ویروسهایی که به خورد ملت دادن :biggrin1: از دهنشون گل گوشتخوار ( شکلش اسمش یادم نیست ) و مثل شماره قبل از سرش یه سر دیگر بیرون می آمد اما من امیدوارم بازی هم شب و هم روز باشد . منتظر خبرهایی اگه تونستم بدست بیارم از من باشید . ( لطفا کسایی که قصد طعنه زدن و مسخره کردن را دارند از نقل من حرف نزنند ) موفق باشید .

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
کسی از دوستان از انتشار بازی خبر نداره؟

قبلا که میگفتن 2007 حالا من یه جا دیدم 2010؟؟؟؟

چیزی که مشخصه هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار بازی رسما توسط CAPCOM اعلام نشده و این تاریخ های مختلفی که اعلام میشه حدس بعضی از سایت ها است.
GameSpot هنوز تاریخ انشار بازی رو TBA اعلام کرده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر