اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
مجبورم از سپنتا 256 نامحدود بگیرم کسی اینجا سپنتا داره ؟ کیفیت سرویسش چه جوریه ؟ مثلا 256 سرعت دانلودش چنده ؟
سرعت دانلود که رو kb 29 معمولا هست و کیفیتش اگه روز عادی باشه در حد خوب هست و گرنه قطعی و هزارتا چیز دیگه هست که شروع میشه
در کل بد نیست

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
سلام دوستان

میخواستم بدونم کدوم شرکت ها از مرکز مخابراتی سلمان فارسی پشتیبانی می کنند ؟ و از بین اونها کدوم از همه بهتره ( برای Live میخوام ) .

ممنون

شرکت های زیادی این منطقه رو ساپورت میکنن ولی هیچ کدوم پورت خالی ندارن من خودم حدود 1 سال طول کشید تا بتونم تو این منطقه adsl بگیرم!!! من خودم الان از شاتل سرویس میگیرم و سرعت 256 رو به قیمت 45 هزار تومن. تو اکثر بازی ها هم لگ دارم البته تو psn

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
يه سوال از استادان:
ميشه تو تنضيمات مودم يا با نرم افزار يه طوري تعريف كرد كه مثلا pc كه از lan 1 استفاده ميكنه محدوديت حجمي داشته باشه؟؟
يا يه دستگاه وايرلس كه به مودم وصله بياد MAC Address ور داره بعد محدوديت حجمي بده؟؟
كه اگر مثلا 3 گيگ رسيو كرد ديگه نتونه وصل شه؟؟؟

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
يه سوال از استادان:
ميشه تو تنضيمات مودم يا با نرم افزار يه طوري تعريف كرد كه مثلا pc كه از lan 1 استفاده ميكنه محدوديت حجمي داشته باشه؟؟
يا يه دستگاه وايرلس كه به مودم وصله بياد MAC Address ور داره بعد محدوديت حجمي بده؟؟

شما باید از روترهای میکروتیک استفاده کنید (سخت افزار و نرم افزاری)

یک سیستم عامل بر پایه لینوکس است که میتواند بر روی سیستم های معمولی نصب و به کارگیری شود و در آن قابلیتهای بسیار خوبی از جمله VPN ، یک فایروال قوی ، کنترل پهنای باند ، هات اسپات و قابلیت Wireless وجود دارد . برای استفاده از این نرم افزار باید لایسنس آن را خریداری نمایید که با توجه به امکانات آن رده بندی متفاوتی دارند .
نرم افزاری به نام Winbox برای آن طراحی گردیده است یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) برای این سیستم عامل است و توسط آن انواع تنظیمات را میتوانید بر روی این سیستم عامل انجام دهید. راه های ارتباطی متفاوتی برای ارتباط با ای نرم افزار وجود دارد از جمله FTP , Telnet , SSH و همچنین شما میتوانید با رابط برنامه نویسی (َAPI) با این سیستم عامل در ارتباط باشید و کارهای متفاوتی را انجام دهید.

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
يه سوال از استادان:
با این مودم‌های معمولی نه!
با مودم‌هایی می‌شه که OSشون این امکان رو بده مثل میکروتیک. (مدل مودمتون چیه؟)
و روترهایی که تنظیم کردنشون حدالقل CCNA رو می‌خواد:cheesygri
ولی اگه اینترنت رو از طریق ویندوز Share کنید. (یعنی کامپیوتر سرور بشه و نقش روتر رو بازی کنه) اون وقت برنامه‌های زیادی هست که این کار رو انجام بده.
از ساده‌ترین‌ها مثل Kerio WinRoute Firewall و NetLimiter گرفته تا Microsoft Isa Server (که اونم یک سری از مباحث MCSE رو می خواد و ویندوز سرور!) می‌شه.
(یک سری از اکسس‌پوینت‌ها مثل LinkSys 54g های قدیــم هستن که قابل هک هستن و می‌شه روشون FirmWare دلخواه ریخت و باهاش مثل روتر چندصد دلاری کار کرد. با اونا همه جور کاری می‌شه انجام داد! از جمله این کار!)

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان عزیز کسی اینجا مودم LINKSYS 120N داره؟؟؟
سوالی داشتم و اینکه من برنامه مودم رو که NETWORK MAGIC هست رو ریختم بعد اینکه می گه ابن ورژن FREE هست می خواستم بدونم چطوری اکتیوش کنم.
و دوم اینکه کجا می تونم USER و PASS اینترنتمو عوض کنم؟؟(برای شبانه)
ممنون میشم جواب بدید.;)

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
با این مودم‌های معمولی نه!
با مودم‌هایی می‌شه که OSشون این امکان رو بده مثل میکروتیک. (مدل مودمتون چیه؟)
و روترهایی که تنظیم کردنشون حدالقل CCNA رو می‌خواد:cheesygri
ولی اگه اینترنت رو از طریق ویندوز Share کنید. (یعنی کامپیوتر سرور بشه و نقش روتر رو بازی کنه) اون وقت برنامه‌های زیادی هست که این کار رو انجام بده.
از ساده‌ترین‌ها مثل Kerio WinRoute Firewall و NetLimiter گرفته تا Microsoft Isa Server (که اونم یک سری از مباحث MCSE رو می خواد و ویندوز سرور!) می‌شه.
(یک سری از اکسس‌پوینت‌ها مثل LinkSys 54g های قدیــم هستن که قابل هک هستن و می‌شه روشون FirmWare دلخواه ریخت و باهاش مثل روتر چندصد دلاری کار کرد. با اونا همه جور کاری می‌شه انجام داد! از جمله این کار!)

من برايه يكي ميخوام كه هنوز نگرفته
ميخواستم يا 604 g بگيرم يا 120 n
از تو مودم كه كانكشن كانفيگ ميشه نميشه؟

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
کسی نمیدونه مشکل من چیه؟؟
من سرعتم از gametrailers خیلی پایینه طوری که اصلا نمیشه دانلود کرد بقیه هم مشکل دارن؟؟
isp هم فن اوا هست 512

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,836
نام
کیارش
سلام دوستان

میخواستم بدونم کدوم شرکت ها از مرکز مخابراتی سلمان فارسی پشتیبانی می کنند ؟ و از بین اونها کدوم از همه بهتره ( برای Live میخوام ) .

ممنون
اوه اوه!! من خودم هفت خان رستم رو طی کردم تا از این خراب شده سرویس گرفتم.
خیر سرشون بالا شهر هست، با سر گردنه اشتباه گرفتن. در هر صورت اگه اسمت رو نوشتن به فکر یکی دو سال دیگه باش!

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
اوه اوه!! من خودم هفت خان رستم رو طی کردم تا از این خراب شده سرویس گرفتم.
خیر سرشون بالا شهر هست، با سر گردنه اشتباه گرفتن. در هر صورت اگه اسمت رو نوشتن به فکر یکی دو سال دیگه باش!
کاملا موافقم . بدترین مرکز مخابراتی برای گرفتن adsl هستش !!!! معمولا بین1 هفته تا 10 روز adsl رو وصل میکنن ولی برای من 1 ماه زمان بردش تا خط رو رانژه کنن و adsl رو وصل کنن:eek:

nima masiha

کاربر سایت
Jul 8, 2008
92
سلام دوستان . از شاتل 128 حجمی گرفتم . ولی حداکثر سرعتش با i16 idm هست . 256 هم که نمیدن میگن باید شخص حقوقی باشی. میشه شرکتی رو معرفی کنید که دیگه حداقل سرعت دانلودش 50-60 باشه؟

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام دوستان . از شاتل 128 حجمی گرفتم . ولی حداکثر سرعتش با i16 idm هست . 256 هم که نمیدن میگن باید شخص حقوقی باشی. میشه شرکتی رو معرفی کنید که دیگه حداقل سرعت دانلودش 50-60 باشه؟
128 eco رو معمولاً روی 512 می‌بندند. احتمالاً شما 128 art گرفتید. پارس‌آنلاین هم یکی دو مگابیت هست. بعد هم صبانت. ولی حجماشون خیلی کمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر