اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بچه ها مودم DLINK 2640 بهتره یا Linksys WAG54G2 ؟؟؟؟

جفتش خوبه ... ولی D-Link رو کمی از ISP ها مورد دارن باهاش با اینکه جواب میده...
بهتره یک مارکی بگیرید که اگه اینترنت شما مورد داشت Support ازتون پرسید که مارک مودم چی هست ... یک چیزی بگید که خوب و جامع و تست شده باشه که اینطوری نگن چون مودمت اینه ..

پیشنهاد من اینه که :
Asus AM 604g
بگیری ...

اگه نبود همین مدل Linksys خوبه ...

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام دوستان یکی از بچه هامیخواد یه مودم adsl بگیره تا سقف 60 یا حداکثر 70 تومن. یه pc داره و دوتا labtop . میخواد هرسه تا به اینترنت وصل بشن(فکر کنم باید lan بگیره درسته؟). اگه میشه یه مارک خوب پیشنهاد بدین.راستی مودم adsl , adsl2+ , adsl2 با هم فرق دارن؟ فکر کنم میخواد سرویس 512 اکو شاتل رو بگیره.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان یک راهنمایی کنید :
الان یک هفته است سرعت اینترنتن رفته روی 120 کیلوبایت :biggrin1:، اما امروز که اومدم از یک سایت دانلود کنم دیدم سرعت دوباره مثل قبل شده 22 کیلوبایت تا همین یک ساعت پیش که تو سایت کمپانی وارنر بودم و یک اسکرین سرور گرفتم ازش با سرعت 117 دانلود کرد، یک فیلم هم از سایت Downloadha گرفتم اونم با این سرعت بود ولی بعضی از سایت ها سرعتم 20 هست چرا اینجوریه؟ لازم به ذکر که از همون سایتی که الان 20 میگیرم سه روز پیش 110 میگرفتم.

بعد هم اینکه چه طور ADSL 128 سرعتش 120 میشه ؟ :biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان یک راهنمایی کنید :
الان یک هفته است سرعت اینترنتن رفته روی 120 کیلوبایت :biggrin1:، اما امروز که اومدم از یک سایت دانلود کنم دیدم سرعت دوباره مثل قبل شده 22 کیلوبایت تا همین یک ساعت پیش که تو سایت کمپانی وارنر بودم و یک اسکرین سرور گرفتم ازش با سرعت 117 دانلود کرد، یک فیلم هم از سایت Downloadha گرفتم اونم با این سرعت بود ولی بعضی از سایت ها سرعتم 20 هست چرا اینجوریه؟ لازم به ذکر که از همون سایتی که الان 20 میگیرم سه روز پیش 110 میگرفتم.

بعد هم اینکه چه طور ADSL 128 سرعتش 120 میشه ؟ :biggrin1:

درود میثم جان،

یک سوال ... با برنامه IDM یا DAP سرعت پایین میاد تو بعضی سایت ها ؟
دلیل های متعدد میتونه داشته باشه :
ترافیک ون سرور بالاست
پینگ زیاده !
از طرف شرکتی که اینترنت گرفتی محدود شد و ...

--------

اینکه زیاد تر از ون استاندارد داری دونلود میکنی یعنی ۱۲۰ شما به جریان اینطوری نگاه کن :
با این سرعت زودتر trafficت تموم میشه و مجبور میشی زودتر شارژ کنی !!! خوب پول بیشتری گیر شرکتی که اینترنت گرفتی میاد !

اون براش فرقی نداره که تو با چه سرعتی داری DL میکنی ... چون حجم شما نامحدود نیست !

جدیدا هم Pars online/shatel اینکار رو انجام دادن !!!

درضمن ون عددی که شرکت میده ۱۲۸ و .... اهمیت نداره چون در جای که سرور هست و کانفیگ شده، میتونن محدودیت سرعت رو وردارن ۱

موفق باشی

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
درود میثم جان،

یک سوال ... با برنامه IDM یا DAP سرعت پایین میاد تو بعضی سایت ها ؟
دلیل های متعدد میتونه داشته باشه :
ترافیک ون سرور بالاست
پینگ زیاده !
از طرف شرکتی که اینترنت گرفتی محدود شد و ...
هم با IDM امتحان کردم هم با DAP، الان مثلا از سایت mihanmovie که میخوام فایلی رو دانلود کنم سرعت بین 20 هی عوض میشه در حالی که وقتی Downloadha رو امتحان میکنم سرعت 117 تا 120 هست.
این مسئله رو با هاست سایت خودمم تست کردم و وقتی توی اون هاست چیزی دانلود میکنم 20 هست.
الان مثلا پینگ P30download پایین هست ولی خب سرعت زیاد نمیگیره.
تا پییروز اینجوری نبود.

اینکه زیاد تر از ون استاندارد داری دونلود میکنی یعنی ۱۲۰ شما به جریان اینطوری نگاه کن :
با این سرعت زودتر trafficت تموم میشه و مجبور میشی زودتر شارژ کنی !!! خوب پول بیشتری گیر شرکتی که اینترنت گرفتی میاد !

اون براش فرقی نداره که تو با چه سرعتی داری DL میکنی ... چون حجم شما نامحدود نیست !

جدیدا هم Pars online/shatel اینکار رو انجام دادن !!!

درضمن ون عددی که شرکت میده ۱۲۸ و .... اهمیت نداره چون در جای که سرور هست و کانفیگ شده، میتونن محدودیت سرعت رو وردارن ۱

موفق باشی
همین رو میخواستم بدونم.:biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
هم با IDM امتحان کردم هم با DAP، الان مثلا از سایت mihanmovie که میخوام فایلی رو دانلود کنم سرعت بین 20 هی عوض میشه در حالی که وقتی Downloadha رو امتحان میکنم سرعت 117 تا 120 هست.
این مسئله رو با هاست سایت خودمم تست کردم و وقتی توی اون هاست چیزی دانلود میکنم 20 هست.
الان مثلا پینگ P30download پایین هست ولی خب سرعت زیاد نمیگیره.
تا پییروز اینجوری نبود.

همین رو میخواستم بدونم.:biggrin1:

برای کیفیت سرعت بهتره از Download.com و Rapidshare.com امتحان کنی ...
این سایت های ایرانی که download میزان چیز میز رو ... کلا اشغال هستن !

مشکل اکثر سرور های ایرانی اینه:
کیفیت پایین هست سرور ها،، جواب تمامی Packet ها رو نمیده، ترافیک بالاس قدرت تفکیک پذیری نداره !
همینطور، برای جلوگیری از Downtime و مشکلات دیگه، کاری که انجام میدن این هست: محدود کردن سرعت download از سرور توسط user ها... چون مجانی هست ، و پول account نمیدید ... اونا هم فقط USER میخوان که تبلیغ بگیرن و پول در بیارن ... یا با معروف کردن domain بعدا بفروشنش ...
و الی هیچ جا عاشق چشم جمال ماها نیستن که مجانی چیزی رو در اختیار مردم بزارن ..

به همین دلیل :
از Download.com / رپیدشیر ... اینجاها امتحان کن ... rapidshare رو هم premium بخر... موفق باشی

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
بچه ها من رفتم بازار ابران مودم LINKSYS WAG54G2 رو بگیرم ولی یارو گفت:مدل LINKSYS 120N اومده 80 تومان.حالا کسی این مودمو می شناسه؟خوبه؟بگیرمش؟؟؟

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
بچه ها من رفتم بازار ابران مودم LINKSYS WAG54G2 رو بگیرم ولی یارو گفت:مدل LINKSYS 120N اومده 80 تومان.حالا کسی این مودمو می شناسه؟خوبه؟بگیرمش؟؟؟
تنها مزیتی که نسبت به 54g2 داره اینه که سیستم N رو هم پشتیبانی میکنه که سرعتش 2 برابر G هست که توی 54g2 استفاده شده و اگر وایرلس باز باشه و مثلا بخواهی لپتاپتو با دسکتاپت شبکه کنی خیلی به درد میخوره.
البته من خودم 54g2 دارم و فوقالعادس 24 ساعته روشنه اخ نگفته.
ولی شما همون 120 رو بگیر.

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
سلام.ميشه يه مودم هم به من پيشنهاد كنيد هم سيمي باشه و هم وايرلس يعني مودم وايرلس ميخوام كه كاركردش خوب باشه و كيفيتش عالي باشه و كلا خوب باشه ديگه

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام.ميشه يه مودم هم به من پيشنهاد كنيد هم سيمي باشه و هم وايرلس يعني مودم وايرلس ميخوام كه كاركردش خوب باشه و كيفيتش عالي باشه و كلا خوب باشه ديگه
Linksys فوق‌العاده‌است همین مدل پست بالایی. بعد از اون هم Asus عالیه و خیلی خوب جواب داده مثل WL AM 602 و 500g و ... یک سری مدل هایی داره که USB رو هم Share می کنه! هارد اکسترنال یا فلش. همین‌طور پرینتر!
در رده بدترین‌ها که توصیه می‌کنم نخرید هم D-Link که ارزون ولی خیلی بی کیفیت هستش.

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
سلام
من الان داتک دارم ولی داریم خونمونو عوض می کنیم داتک پیش شماره 2293 ساپورت نمی کنه مجبورم از سپنتا 256 نامحدود بگیرم کسی اینجا سپنتا داره ؟ کیفیت سرویسش چه جوریه ؟ مثلا 256 سرعت دانلودش چنده ؟

آخرین ویرایش:

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
سلام دوستان

میخواستم بدونم کدوم شرکت ها از مرکز مخابراتی سلمان فارسی پشتیبانی می کنند ؟ و از بین اونها کدوم از همه بهتره ( برای Live میخوام ) .

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر