اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
من بین دو سرویس art3 شاتل و 256 نامحدود داتک دو به شک ـم :confused:میخاستم ببینم اونایی که تجربه دارن به نظرشون کدومش بهتره ؟ با توجه به این که:
من حساب کردم با 256 اگه روزی 8 ساعت و 5 روز در هفته بزارم واسه دانلود در 1 ماه میشه 18,432 :eek:مگابایت . شاتل هم 22 گیگابایت ترافیک داره.
اینم بگم که من دانلودم زیاده ولی خفن نیست!
خودم بیشتر متمایلم به 256 نامحدود داتک ولی قیمت 43 تومنی شاتل( نسبت به 51 تومن داتک) خیلی آدم رو وسوسه میکنه با توجه به اینکه 1 تا 7 هم میشه با شاتل مجانی دانلود کرد که میشه 691 مگابایت!
حالا به نظرتون کدوم از لحاظ ثبات سرعت و قطعی کمتر و پشتیبانی و ... بهترند؟
سرعت شبانه شاتل چه طوره؟ میشه باهاش شبی 600 MB دانلود کرد یا نه؟
سرعت 256 نامحدود داتک چه طوره یعنی در همه ساعات سرعتش حول و حوش 32ست یا کمتره؟

(یکی از فامیلام از مشترکای قدیم داتکه که 512 نامحدود رو همین 50 تومن میدن سرعت دانلودش به جای 64 روی 80 بود اگه 256 هم همینطور باشه یعنی سرعتش از 32 بالاتر باشه که داتک رو میگرم)
در ضمن اینم بگم من تهرانم.

ممنون:biggrin1:

از دوستانی که جواب دادند فوق العاده سپاسگزارم:love:
اگه یکی جواب سوالات قرمز رو بده بیشتر ممنون میشم:biggrin1:

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
من 256 داتک دارم نامحدود سرعتشم معمولا همیشه خوبه از رپیدشیر که همیشه 31k-32k از تورنت هم خوبه تقریبا مثل رپیدشیر. پینگش هم برای بازی آنلاین خوبه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
حالا به نظرتون کدوم از لحاظ ثبات سرعت و قطعی کمتر و پشتیبانی و ... بهترند؟
سرعت 256 نامحدود داتک چه طوره یعنی در همه ساعات سرعتش حول و حوش 32ست یا کمتره؟
من قبل از 512 که بگیرم ... ۲۵۶ داشتم ... 31/32/33/34 هست با IDM از روی رپید شیر ... ولی Torrent رو میدونم که ساعت اداری محدود هست مثل همه جا ( ۸ به بعد درست میشه تا ۷ صبح ) ... ولی وقتی Rapidshare هست با ون کیفیت آدم نمیره Torrent بگیره !!!!!!!!!!!!

پشتیبانی داتک هم خوبه ... البته همه پشتیبانی ها بی سوادن ... یکی که مدرک حسابی داره که نمیشه پشتیبانی ... در ساعت اداری پشتیبانی ها رو اگه مشکلات حاد باشه وصل میکنن با یکی که آدم حسابی هست حرف بزنی ...

قطع و وصلی هم اگه :
پورت مخابراتیت مشکل نداشته باشه ...
نویز رو خط نداشته باشی
و بستگی به منطقه داره ... که ایرادی نباشه خیر ..

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
آقا من قبلا صبا داشتم ،هم سرعتش خوب بود و هم دانلودش، ولی الآن افتضاح شده!و من دیگه از این سرویس استفاده نمیکنم(در ضمن به نسبت سرویسهاش قیمتشم گرون بود و هیچ گونه طرح یا هدیه یا تخفیفی هم در کار نبود و این آخری هم گیر دادن گفتند از وزارت کشور یا وزیر مخابرات قانون اومده شما برای منزل حق استفاده بیشتر از 128 کیلو بایت راندارین و.....)خواهشا رو تجربتون بهم بگین الآن کدام شرکت از همه لحاظ از همه خدماتش بهتره؟من بیشتر کارم با بازیهای آنلاین هست یعنی سرعت از اهم بیشتری برام برخورداره!بعد دانلود.(درضمن تعرفه هاش هم قیمتش مناسب باشه و طرح های رایگان و هدیه بهتر از شاتل هم داشته باشه!)
آقا یکی نیست جواب ما رو بده؟میخام از یه شرکت مطمئن سرویس بگیرم .در ضمن در اصفهان ساکنم.:cheesygri

Orbit

کاربر سایت
Jan 11, 2009
41
چند تا سوال داشتم:
1.درسته كه به مردم عادی(اشخاص حقيقی) بيشتر از 128 نميدن؟
2.مودم بيسيم بهتره يا عادی؟(بيشتر از نظر PSN)
3.در مورد پينگ اگه ميشه توضيح بدين.
ممنون

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
1. بله (ولی اگه اشتغال به تحصیل داشته باشی میدن)
2.نمیدونم
3.هر چی پینگ پایینتر باشه واسه آنلاین بازی کردن بهتره........

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
دوست عزیز خوب 300 نفر دیگه هم به جز شما Leecher هستند مثل اینکه!
نمی شه کل Seeder ها در اختیار شما باشن که!!
خب اقا باشه حالا چرا میزنی :)
117 تا seed وجود داره ، با 300 تا leech.......
شما باید فایلی رو انتخاب کنی که Seed از leecher بیشتر باشه...........;)
2 هزاریم افتاد . حالا باید از کجا بفهمم چند تا Leecher داره منظورم زمانی هستش که فایل تورنت رو پیدا میکنم چون فقط تعداد Seeder رو مینوسه + Health
شما خودت سایت خوب واسه تورنت سراغ داری ؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کسی نبود جواب بده؟

جوابت رو که قبلا دادم ... ۳/۴ صفحه پیشتر ...

گفتم ... که بذار زیرش هوا جریان داشته باشه ... تو محیط باز هم باشه که خفه نباشه ... ۲۴ ساعت روشن بذار ...

اگه خراب هم بشه به این زودی ها نمیشه ... :biggrin1:
درضمن Linksys یکی از با کیفیت ترین مودم ها هست ( حتی به نظرم از Asus هم بهتره )

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
جوابت رو که قبلا دادم ... ۳/۴ صفحه پیشتر ...

گفتم ... که بذار زیرش هوا جریان داشته باشه ... تو محیط باز هم باشه که خفه نباشه ... ۲۴ ساعت روشن بذار ...

اگه خراب هم بشه به این زودی ها نمیشه ... :biggrin1:
درضمن Linksys یکی از با کیفیت ترین مودم ها هست ( حتی به نظرم از Asus هم بهتره )
بله اون کاری رو هم که گفته بودین قبلا کردم.
ولی اخرش جوابمو نگرفتم.
اگر زیاد برقو ازش قطعو وصل کنم ضررش بیشتره یا اینکه یه سره روشن باشه؟
و کلا عمر این مودم ها چه مدت هست؟
راستی من امروز به بیشتر سایت هایی که وصل میشم network error میده کسی میدونه مشکل از کجاس ؟
حتی اینجا هم به زحمت تونستم بیام.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بله اون کاری رو هم که گفته بودین قبلا کردم.
ولی اخرش جوابمو نگرفتم.
اگر زیاد برقو ازش قطعو وصل کنم ضررش بیشتره یا اینکه یه سره روشن باشه؟
و کلا عمر این مودم ها چه مدت هست؟
راستی من امروز به بیشتر سایت هایی که وصل میشم network error میده کسی میدونه مشکل از کجاس ؟
حتی اینجا هم به زحمت تونستم بیام.

من تقریبا ۸ ماهی هست که مودم رو خاموش نکردم ( مگه اینکه برق رفته باشه )!!!
عمرش رو هم نمیدونم !!!

Network Error هم به این دلیل هست که مخابرات یک سری حرکت روی Routing ها انجام داده که خودشون هم زنگ زدن و به شرکت های اینترنت دهنده گفتن که فعلا مشکل وجود داره و دارن درست میکنن این مشکلی که به وجود آمده رو ... چیزی نیست چندروز دیگه درست میشه

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من الان از AsiaTech دارم سرویس میگرم میخوام عوض کنم الان باید برم خطم از رانژه دربیارم . ؟ (این چیزی بود که ISP به من گفت )
سلام
بله از رانژه در میاد و با شرکت جدیدی که قراداد میبندین دوباره رانژه میشه. در کل یه سیک زمانی 0 تا 15 روزه باید طی بشه تا از رانژه شرکت قدیم ر بیاد و تحت رانژه شرکت جدید قرار بگیره.
یا علی مدد

مرسی حسن جان

--
بهترین Ping الان کدوم ISP داره (کرج هم ساپورت کنه )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر