اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان من 512 ADSLام رو از فن اوا گرفتم نمیدونم چرا سرعت تورنتم کم هست از لینک مستقیم که دانلود میکنم سرعتم رو 56 تا 64 میگرده اما سرعت تورنتم بیشتر از 10 تا نمیره !!!
به سرم زده ISPمو عوض کنم !!!

Torrent و اینجور سرویس ها از طرف شرکت های اینترنتی محدود میشن ...مثلا داتک در ساعت اداری بسته در ساعت های دیگه بازه شاید فن او کلا بسته ...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یه سوال امروز رفته بودم مخابرات برای adsl طرف گفت چون خط تلفن شما فیبر نوریه adsl جواب نمی ده.می خواستم ببینم همچین چیزی درسته یا طرف می خواسته بپیچونه؟
ممنون می شم جواب بدین

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان یه سوال امروز رفته بودم مخابرات برای adsl طرف گفت چون خط تلفن شما فیبر نوریه adsl جواب نمی ده.می خواستم ببینم همچین چیزی درسته یا طرف می خواسته بپیچونه؟
ممنون می شم جواب بدین

درسته ... نمیدن ولی در بعضی از منطقه ها... خود مخابرات اون منطقه اینترنت میده به کسایی که فیبر نوری هستن ... ازشون بپرس اگه : خط جدید بگیرن بهت خط مسی میدان یا خیر ...

یکی رو خط های فیبر نوری یکی رو خط های PCM سرویس ADSL نمیدن !

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
آقا من قبلا صبا داشتم ،هم سرعتش خوب بود و هم دانلودش، ولی الآن افتضاح شده!و من دیگه از این سرویس استفاده نمیکنم(در ضمن به نسبت سرویسهاش قیمتشم گرون بود و هیچ گونه طرح یا هدیه یا تخفیفی هم در کار نبود و این آخری هم گیر دادن گفتند از وزارت کشور یا وزیر مخابرات قانون اومده شما برای منزل حق استفاده بیشتر از 128 کیلو بایت راندارین و.....)خواهشا رو تجربتون بهم بگین الآن کدام شرکت از همه لحاظ از همه خدماتش بهتره؟من بیشتر کارم با بازیهای آنلاین هست یعنی سرعت از اهم بیشتری برام برخورداره!بعد دانلود.(درضمن تعرفه هاش هم قیمتش مناسب باشه و طرح های رایگان و هدیه بهتر از شاتل هم داشته باشه!):-"

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
شما تورنتی که دانلود میکنین،Seed خوبی داره؟
thumb-DAA7_4B453682.jpg

نمیدونم شما خودت یه نگاهی بهش بنداز !!!!
Seeder منظورش همون کسایی هستند که Send میکنند درسته ؟

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
thumb-DAA7_4B453682.jpg

بله،درسته. Peers هم یعنی کسایی که دانلود میکنند،بعضی وقت ها هم Leech میگن...
خب الان این که 117 seed داره و 365 تا هم peer داره،یعنی حدودا 3 برابر seed هست!!! و شما فقط به 6 نفر کانکت شدین!! :-" خب معلومه که سرعت میاد پایین... :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
درود
یکی از دوستای من از ارمغان راه طلایی سرویس میگیره(مخابراط مرکز دانشگاه- تهرانه)
هر چند وقت یکبار - یکی دو روزی ADSL رو قطع میکنن!(این بار سومه)
سری اول اوسگول خان زنگ زده -گفته قطع شده- یارو گفته پی گیری میکنیم-این درومده گفته من
از فی--تر بشکون استفاده میکنم -بخاطر اون نیست- یارو هم
نگذاشته نه برداشته گفته بله بخاطر اینکه از ***** شکن استفاده میکنی قطع کردن مخابرات!
بعدش فرداش وصل شده!
حالا برای بار3-4 هم دیروز قطع شده!

سمتشون فقط شاتل میده و همین ارمغان .......-میگم بهتر نیست بگم ISP رو به شاتل تغییر بده!این 128 ecco شاتل چطوره؟(همون ماهی 30 تومنیا)!

اگه میشه بگردید ببینید isp دیگه ای اونورا ساپورت نمیکنه؟
6641
هست 4 رقم اول شمارشون!

ممنون

راستی شاتل با مودم SMC مشکلی که نداره؟؟؟ممنون

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
thumb-DAA7_4B453682.jpg

یک account از این سایت بخر : www.rapidbaz.com

اینجا میتونی Torrent رو بزاری داخل سایت برات دونلود میکنن با سرعت بالا تو هم آخرش میتونی راحت با IDM بگیری ... اگه یک سری Torrent خاص دونلود میکنی این بهترین راه حل هست ...

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
سمتشون فقط شاتل میده و همین ارمغان .......-میگم بهتر نیست بگم ISP رو به شاتل تغییر بده!این 128 ecco شاتل چطوره؟(همون ماهی 30 تومنیا)!
شاتل اونی که شما میگی سرویس Art 1 هستش که سرعتش 128 هست(192!)
اگه اینطوری که شما میگید از شاتل بگیره خیلی بهتره چون از این دردسر ها نداره و چون شاتل شرکته بزرگیه و تقریبا تمام تهران رو سرویس میده پشتیبانی خیلی خوبه داره حتی ساعت 2 نصفه شب!
برای مودم هم زنگ بزنید بپرسید ازشون

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
سرویس های اکو شاتل تا اونجایی که من دیدم حجمی بودن.
از جایی اینترنت بگیر که حجمی نباشه.
چون این حجمی اولش ارزون به نظر میاد ولی زرتی تموم میشه وباید به قیمت خون باباشون حجم بخری

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
من بین دو سرویس art3 شاتل و 256 نامحدود داتک دو به شک ـم :confused:میخاستم ببینم اونایی که تجربه دارن به نظرشون کدومش بهتره ؟ با توجه به این که:
من حساب کردم با 256 اگه روزی 8 ساعت و 5 روز در هفته بزارم واسه دانلود در 1 ماه میشه 18,432 :eek:مگابایت . شاتل هم 22 گیگابایت ترافیک داره.
اینم بگم که من دانلودم زیاده ولی خفن نیست!
خودم بیشتر متمایلم به 256 نامحدود داتک ولی قیمت 43 تومنی شاتل( نسبت به 51 تومن داتک) خیلی آدم رو وسوسه میکنه با توجه به اینکه 1 تا 7 هم میشه با شاتل مجانی دانلود کرد که میشه 691 مگابایت!
حالا به نظرتون کدوم از لحاظ ثبات سرعت و قطعی کمتر و پشتیبانی و ... بهترند؟
سرعت شبانه شاتل چه طوره؟ میشه باهاش شبی 600 MB دانلود کرد یا نه؟
سرعت 256 نامحدود داتک چه طوره یعنی در همه ساعات سرعتش حول و حوش 32ست یا کمتره؟
(یکی از فامیلام از مشترکای قدیم داتکه که 512 نامحدود رو همین 50 تومن میدن سرعت دانلودش به جای 64 روی 80 بود اگه 256 هم همینطور باشه یعنی سرعتش از 32 بالاتر باشه که داتک رو میگرم)
در ضمن اینم بگم من تهرانم.

ممنون:biggrin1:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
ها من در مورد داتک نمیدونم!اما شاتل Art 3 فکر کنم 256 باشه در مورد دانلود براتون 320 میزارن یعنی با این سرعت دانلود میکنید(این قضیه شاتل رو من نفهمیدم)
بعد من تا حالا ندیدم سرویس های ART شاتل رو کسی بتونه محدودیتشو تموم کنه!چون پنج شنبه و جمعه کلا رایگانه میشه 48 ساعت در هفته!بعد 5 تام 1 تا 7 بگیری:D میشه 30 ساعت:Dدر کل در یک هفته 78 ساعت رایگان میفته که کل هفته میشه 168 ساعت که میشه یک سوم هفته رایگانه:D
با این سرویس فکر کنم سرعت دانلودتون با IDM طرفای 35 باشه حالا یکی دوتا بالا پایین:D
کسی داتک داره هم بگه ایشون تصمیم بگیره

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
دوستان میشه چند تا مودم وایرلس خوب که از لحاظ پشتیبانی مشکل نداشته باشه( دردسر نداشته باشه برای هر نوع اتصال:biggrin1:) با کارایی مناسب و رنج قیمت 50-70 معرفی کنید؟؟
راستی تو تهران جز پایتخت و ایرانیان مرکز خرید مطمئنی برای خرید مودم نیست؟؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
درود
یکی از دوستای من از ارمغان راه طلایی سرویس میگیره(مخابراط مرکز دانشگاه- تهرانه)
هر چند وقت یکبار - یکی دو روزی ADSL رو قطع میکنن!(این بار سومه)
سری اول اوسگول خان زنگ زده -گفته قطع شده- یارو گفته پی گیری میکنیم-این درومده گفته من
از فی--تر بشکون استفاده میکنم -بخاطر اون نیست- یارو هم
نگذاشته نه برداشته گفته بله بخاطر اینکه از ***** شکن استفاده میکنی قطع کردن مخابرات!
بعدش فرداش وصل شده!
حالا برای بار3-4 هم دیروز قطع شده!

اگه میشه بگردید ببینید isp دیگه ای اونورا ساپورت نمیکنه؟
6641
هست 4 رقم اول شمارشون!

ممنون

راستی شاتل با مودم SMC مشکلی که نداره؟؟؟ممنون

کس دیگه ای به ما تِز نمیده؟؟؟ :-":love:ممنون رفقا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر