اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
اره تبلیغاتشم زده همه جارو زیرو رو کرده:d
کاره خیلی باحالیه اگه به صرفه باشه قیمتش.در حد همینADSL های خودمون خیلی عالیه:d
داره از اون سیستم هایی که نسب کردن برای پروتکل موبایل میتونن استفاده کنن و Wimax هم بدن که اتفاقا خیلی هم خوبه.
امیدوارم از 802.16e استفاده بشه که بسیار پایدار تر و پرسرعت از 802.16b که بقیه جاهها عرضه میکنند هست.
http://irancell.ir/Layer2/?id=291

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
کمترین سرویس وایمکس ماهی 700 هزارتومانه . ایرانسل چقدر میتونه قیمت رو کم کنه؟!؟!؟!؟

باید چندین شرکت بزرگ این سرویس رو ارایه بدن تا قیمت ها بیاد پایین
.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
کمترین سرویس وایمکس ماهی 700 هزارتومانه . ایرانسل چقدر میتونه قیمت رو کم کنه؟!؟!؟!؟

باید چندین شرکت بزرگ این سرویس رو ارایه بدن تا قیمت ها بیاد پایین.
نه دیگه اونطوریم نیست:dالان لایزر میده اما خوب 400 به بالا!
ایرانسل فرقش با بقیه اینه نمیخواد دوباره تجهیزات اضافی نصب کنه چون به خاطر پوشش سیم کارتاش نصب کرده و از اونجا که خیلیا سیم کارتشو میخرن ممکنه 3 روز بعد بندازن دور الان شبکش کاملا استفاده نمیشه در حالی که باید سالیانه مقدار زیادی پول بابتش بده به مخابرات.
اگه بخواد روند بیه شرکتهارو در پیش بگیره به جایی نمیرسه!به نظرم قیمتی که میده 50 هست.

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
اگه 50 بده من یک قرار داد مادام العمر باهاش می بندم.

همین الانش واسه وایرلس 256 که استفاده می کنم دارم ماهی 80 تومان مید.

من خودم تو شارجه با وایمکس کار کردم. می دونم چه کیفیتی داره.
خدا کنه تعرفه های ایرانسل مناسب باشه تا همه بتوند استفاده کنند

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
یعنی از لایزر اصلا و ابدا سرویس نگیرید !!!!

من WiMax داشتم، یک مشت دزد بیش نیستند. !! من روز 14 ام ماه ساعت 9 صبج نامه فسخ سرویس را فکس کردم، که از اول ماه بعد نمیخوام ! اومدن دو روز مونده به آخر ماه آت و آشغالشون رو جمغ کرده اند . آخر کار هم به من گفتند که بیا پول ودیعه رو بگیر.
توی چهار ماه که سه بار رفتم اونجا و گفتند فردا میریزیم به حسابت !!! یکبترش رو زنگ زدند که بیا و بگیر .. رفتم میگن ما زنگ نزدیم .. میگم پس کی بوده، میگه یکی میخواسته اذیتت کنه!!!

آخرش پول اون ماه بعد رو هم ازش کم کرده اند که نامه تو فرداش رسیده اینجا !! (فکس جدیداً یک روز توی راه ـه ) و چون بعد از 15 ام بوده پس ازت کم میکنیم ! یعنی برای اون ماهی که کم شده من نه سرویس داشتم و نه آنتن .. پول یک ماه رو هم کم کردند .. داد و بیداد ما هم به جایی نرسید. من هرچی توی قراردادشون گشتم که این یک ماه رو کجا نوشته کم میکنه که چیزی نبود .. خلاصه هنوز باهاشون سر این ماه آخر دعوا دارم!

یعنی اگر شده اینترنت نداشته باشید .. ولی اصلاً از لایزر نگیرید. پشتیبانی در حد تیم ملی ! زنگ زدم میگم سرویس مشکل داره، بعد از دو هفته زنگ زده میگه درست شد؟! میگم مرد حسابی دو هفته گذشته، میگه توی سیستم ما زده امروز ! خلاصه من همه جا میگم و همیشه هم تکرار میکنم .. لایزر مزخرفترین سیستم پشتیبانی رو داره .. یعنی حتی از صبانت هم بدتر ـه .. دزد هم که هستند.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اره تبلیغاتشم زده همه جارو زیرو رو کرده:d
کاره خیلی باحالیه اگه به صرفه باشه قیمتش.در حد همینADSL های خودمون خیلی عالیه:d
داره از اون سیستم هایی که نسب کردن برای پروتکل موبایل میتونن استفاده کنن و Wimax هم بدن که اتفاقا خیلی هم خوبه.
امیدوارم از 802.16e استفاده بشه که بسیار پایدار تر و پرسرعت از 802.16b که بقیه جاهها عرضه میکنند هست.
http://irancell.ir/Layer2/?id=291
قیمت هاش هنوز مشخص نشده ؟!:D حدودا چقدر در میاد ؟:D

mammads

کاربر سایت
Nov 4, 2007
113
نام
محمد مهدیزاده
دوستان همه جا کم و زیاد یک اشغاله شاتل پینگش پایین تره .
رومانی اینترنت 2MBPS ماهی 12 دلاره .. اینجا .... 30KBPS ماهی 50 دلار تازه با منت و مدرک دانشگاهی و 1000 مسخره بازی آخه اینجا ایرانه ... ایران سرزمینی با اسارت گرفته شده

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
ببینیم حالا این Wimax ایرانسل چیکار میکنه..
(البته قرار نیست کار خاصی بکنه:biggrin1: اینم احتمالا یه چیز مذخرفیه مثل بقیه isp ها)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کسی از داتک با دانلود از رپیدشیر امروز مشکلی نداره؟ با اکانت رپید هم دانلود میکنم ولی خود بخود قطع میشه.

کسی این مشکل رو با داتک یا رپیدشیر داره؟ وسط دانلود یه دفه قطع میشه و ممکنه بعد از چند دقیقه راه بیفته یا ممکنه همونطوری بمونه.

Listen2Me

کاربر سایت
Dec 13, 2009
28
نام
عرفان
یعنی از لایزر اصلا و ابدا سرویس نگیرید !!!!

من WiMax داشتم، یک مشت دزد بیش نیستند. !! من روز 14 ام ماه ساعت 9 صبج نامه فسخ سرویس را فکس کردم، که از اول ماه بعد نمیخوام ! اومدن دو روز مونده به آخر ماه آت و آشغالشون رو جمغ کرده اند . آخر کار هم به من گفتند که بیا پول ودیعه رو بگیر.
توی چهار ماه که سه بار رفتم اونجا و گفتند فردا میریزیم به حسابت !!! یکبترش رو زنگ زدند که بیا و بگیر .. رفتم میگن ما زنگ نزدیم .. میگم پس کی بوده، میگه یکی میخواسته اذیتت کنه!!!

آخرش پول اون ماه بعد رو هم ازش کم کرده اند که نامه تو فرداش رسیده اینجا !! (فکس جدیداً یک روز توی راه ـه ) و چون بعد از 15 ام بوده پس ازت کم میکنیم ! یعنی برای اون ماهی که کم شده من نه سرویس داشتم و نه آنتن .. پول یک ماه رو هم کم کردند .. داد و بیداد ما هم به جایی نرسید. من هرچی توی قراردادشون گشتم که این یک ماه رو کجا نوشته کم میکنه که چیزی نبود .. خلاصه هنوز باهاشون سر این ماه آخر دعوا دارم!

یعنی اگر شده اینترنت نداشته باشید .. ولی اصلاً از لایزر نگیرید. پشتیبانی در حد تیم ملی ! زنگ زدم میگم سرویس مشکل داره، بعد از دو هفته زنگ زده میگه درست شد؟! میگم مرد حسابی دو هفته گذشته، میگه توی سیستم ما زده امروز ! خلاصه من همه جا میگم و همیشه هم تکرار میکنم .. لایزر مزخرفترین سیستم پشتیبانی رو داره .. یعنی حتی از صبانت هم بدتر ـه .. دزد هم که هستند.
منم با شما کاملا موافقم . ولی در مورد حرف آخر تون که گفتین ( لایزر از صبانت هم بد تر ) باید بگم که من خودم از صبانت سرویس می گیرم و پشتیبانیش تو ای 2 هفته واقعا عالی شده . من بر خلاف دفعات قبل هر وقت زنگ زدم گوشی رو برداشتن و مشکلم رو بر طرف کردن .

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
منم با شما کاملا موافقم . ولی در مورد حرف آخر تون که گفتین ( لایزر از صبانت هم بد تر ) باید بگم که من خودم از صبانت سرویس می گیرم و پشتیبانیش تو ای 2 هفته واقعا عالی شده . من بر خلاف دفعات قبل هر وقت زنگ زدم گوشی رو برداشتن و مشکلم رو بر طرف کردن .

خوش به حالتون :D من از این شانسها ندارم .. هر وقت که زنگ میزنم خط را مشغول کرده اند

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
بهترین شرکت در تهران و بهترین پشتیبانی داتک میباشد
سعی کنید اگر منطقه مخابراتیتون پورت خالی داره از این شرکت بگیرین فقط

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر