اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سرعتت هم كه افتضاح هست ... ۵۱۲ داری با این سرعت ؟ این زیر ۲۵۶ هستش !!!!!!

باز خدا پدر داتک رو بیامرزه ... ۵۱۲ اینجا ۶۰ تا ۷۰ هست ...
مرسي.
من الان از همين بازيسنتر فريمور ps3 دانلود كردم سرعتم 12 بعضي وقت ها هم مياد رو 7 , 8 kb.
با mozilla ميگيرم.ربطي داره؟؟؟
من هنوز سرويس روزانه هم راه نيوفتاده.
يعني شبانه هم كه مجاني بازم ربط به سرعتت داره؟؟؟
من فكر كردم براي همه يكيه!!!!!!

من يه مشكل ديگه هم دارم.
هر چي تويه mozilla يا ie براي اينكه تنضيمات مودم بياد ميزنم 192.168.1.1 هيچي نمياد.
چي كار كنمش؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
کسی از دوستان نمیدونه آسیاتک 256 نامحدودش چه جوریاس(تو تهران)؟

پینگش نسبت به یاهو چه قدره؟

من میخام از صبانت هجرت کنم به آسیاتک. قیمتش به صرفه است. دیگه صبا خیلی رو اعصابمه.

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
کسی از دوستان نمیدونه آسیاتک 256 نامحدودش چه جوریاس(تو تهران)؟

پینگش نسبت به یاهو چه قدره؟

من میخام از صبانت هجرت کنم به آسیاتک. قیمتش به صرفه است. دیگه صبا خیلی رو اعصابمه.
آره صبانت خیلی افتضاحه . یعنی سرعتش خوبه اما 5 گیگ رو 20 میگیره و واقعآ بی انصافی هست . آسیاتک اون اوایل که اومده بود خوب بود . الان هم دوستم داره سرعتش 28 هست واسه دانلود . البته بعضی وقتا به 10 یا 15 هم میرسه . در کل شرکت خوش نامی نیست . خیلیا ازش ناراضی بودن . به نظرم شما شاتل رو امتحان کن

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
این که ظلمه!دانلود شاتل 128 برابر 22 هست!بعد 256 که باید دوبرابر باشه:d فقط 28 هست!
من 128 با 12 گیگ در ماه که 1 تا 7 شب مجانی و کل پنج شنبه و جمعه هم ترافیک مجانی هست هنوز نتونستم 14 گیگ بگیرم و از کل ترافیکم 7 گیگ کم شده و بقیش هم از مجانی کم یمشه که نامحدوده!
فکر نکنم بتونم یا کسی بتونه 12 گیگ در ماه رو تموم کنه!
مرسي.
من الان از همين بازيسنتر فريمور ps3 دانلود كردم سرعتم 12 بعضي وقت ها هم مياد رو 7 , 8 kb.
با mozilla ميگيرم.ربطي داره؟؟؟
من هنوز سرويس روزانه هم راه نيوفتاده.
اره با برنامه های دانلود منیجر باعث بهبود گرفتن فایل و سرعت بهتر هست من معمول با فایر فاس 17 یا 19 هست یهو میشه 13 اینطوریه اما با IDM همیشه 22 هست و تکون نمیخوره!

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من از کجا باید بفهمم که مخابرات شهر من adsl ارائه میده؟
از اینترنت باشه .خیلی بهتره.
از نظر قیمت و کیفیت چه فرقی به شرکت ها داره
؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
واسه گیم شاتل فکر کنم بهترین گزینه باشه
میگم اگر محدودیت حجمی داشته باشه که نشکلی نیست؟
چون شنیدم اینا سند و رسیو رو هم جزو همون حجم دانلود محاسبه میکنن
راستی کسی راجع به اینترنت که مخابرات میده چیزی میدونه؟
ممنون

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
میگم اگر محدودیت حجمی داشته باشه که نشکلی نیست؟
چون شنیدم اینا سند و رسیو رو هم جزو همون حجم دانلود محاسبه میکنن
راستی کسی راجع به اینترنت که مخابرات میده چیزی میدونه؟
ممنون
کلآ اینا هر اطلاعاتی که کاربر میفرسته و دریافت می کنه رو حساب می کنن .
اینترنت مخابرات قیمتاش خیلی وسوسه انگیزه . باید بیاد تستش کنیم ببینیم چیه :D

سلام می خواستم بدونم 256 pars online برای live خوبه ؟ (شاتل بهتر نه ؟)
کلآ الان همه این شرکتا مثل هم هستن ! به عبارتی همشون آشغالن اما پارس آنلاین یه 2 ماهی داشتم واقعآ مذخرف بود ! پشتیبانی هم که یه مشت دختر بودن که IQ در حد سوسک :d

ببخشید وسط گفتگو تون می پرم ولی میشه یه قیمت از سرویس ADSL کشور های پیشرفته مثل انگلیس آلمان امریکا رو بگید:-"
قیمت ندارم اما معمولآ تو کشور های پیشرفته میانگین ماهی 18 الی 40 دلار هزینه ی اینترنت 1-20 مگ هست ! مثلآ ژاپن ماهی 18 تومن به پول ما اینترنت 20 مگ میده !!!

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
سلام
بچه ها من الان از داتک 128 دارم نامحدود که ماهی 21 تومن میدم.میخوام بیام یه سرویس سرعت بالاتر از یه شرکت دیگه بگیرم چون داتک برای سرعت بالاتر میگه باید جواز کسب بیاری! که منم ندارم.به نظرتون چه شرکتی خوبه؟آیا به نظرتون ارزش داره که ول کنم و بیام 512 بگیرم با ترافیک ماهی مثلا 10gb به قیمت 30 تومن! ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
سلام
بچه ها من الان از داتک 128 دارم نامحدود که ماهی 21 تومن میدم.میخوام بیام یه سرویس سرعت بالاتر از یه شرکت دیگه بگیرم چون داتک برای سرعت بالاتر میگه باید جواز کسب بیاری! که منم ندارم.به نظرتون چه شرکتی خوبه؟آیا به نظرتون ارزش داره که ول کنم و بیام 512 بگیرم با ترافیک ماهی مثلا 10gb به قیمت 30 تومن! ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی

اگر دانلود نداری و فقط میخوای باهاش توی اینترنت بچرخی اره بگیر . اما اگه دانلود داری اصلا به فکره خط محدود نباش.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
دوستان براي share كردن adsl بين laptop و pc و از طريق مودم wireless چه مودمي رو پيشنهاد ميدند؟ d-link ? tp link? asus?? كدومش خوبه براي share كردن adsl؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر