اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
صبانت یه مدت به همه 2 مگ داده بود . اما 2 روزیه که سرعتش باز هم مذخرف شده ؟؟
برای سایرین هم به این شکله ؟

والا همه asus و planet و ... پیشنهاد میدن اما من 3 سال به طور شبانه روزی از مودم D-link 322t دارم استفاده می کنم تاحالا هیچ مشکلی نداشته . واقعآ خر کاره :biggrin1:
من 15 روز پيش از صبا سرويس گرفتم بعد اون يارو نمايندگي كه به ما سرويس داد براي 512 از ما مجوز نخواست.بعد زنگ زد يوزر و پسورد داد.اصلا وصل نميشد.بعد از چند روز زنگ زدم خوده صبانت گفت شما مجوز براي مخابرات ارسال نكردين . گفت 10 روز ديگه وصل ميشه حالا من چي كار كنم تا 10 روز؟
سريع تر نيمشه؟!!!

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
من 15 روز پيش از صبا سرويس گرفتم بعد اون يارو نمايندگي كه به ما سرويس داد براي 512 از ما مجوز نخواست.بعد زنگ زد يوزر و پسورد داد.اصلا وصل نميشد.بعد از چند روز زنگ زدم خوده صبانت گفت شما مجوز براي مخابرات ارسال نكردين . گفت 10 روز ديگه وصل ميشه حالا من چي كار كنم تا 10 روز؟
سريع تر نيمشه؟!!!
10 روز که چیزی نیست . شرکتای دیگه تا یه ماه هم آدم رو علاف می کنن !
حالا 512 میخوای چیکار ؟؟ الان که فکر نکنم فرقی داشته باشه . چون سرعت دانلود همه 100 هست . اونم ثابت !

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اقایون لطف کنید یه شرکت که خدمات اینترنت پرسرعت میده ومناسبه وازار واذیتش کمه:biggrin1: رو معرفی کنید جهت استفاده در پی اس ان
ممنون

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
اقایون لطف کنید یه شرکت که خدمات اینترنت پرسرعت میده ومناسبه وازار واذیتش کمه:biggrin1: رو معرفی کنید جهت استفاده در پی اس ان
ممنون
واسه گیم شاتل فکر کنم بهترین گزینه باشه

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
بابا من Adsl 128 صبانت دارم و راحت بازي انلاين ميزنم يعني راحت ميرم توي psn و بازي killzone 2 رو مثل اب خوردن بازي ميكنم و هيچ مشكلي هم نداشته تا حالا خدا كنه از اين به بعد هم نداشته باشه

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
بابا من Adsl 128 صبانت دارم و راحت بازي انلاين ميزنم يعني راحت ميرم توي psn و بازي killzone 2 رو مثل اب خوردن بازي ميكنم و هيچ مشكلي هم نداشته تا حالا خدا كنه از اين به بعد هم نداشته باشه
شاتل پینگ بهتری داره . صبانت هم همیشه اینجوری نیست ! الان به همه کاربرا چه 128 چه 512 سرعت 2 مگ داده اما با محدودیت حجمی

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
من فعلا با شبانه صبا ميرم سرعتم 10 -20 -30 KB .
سرعت اصليم 512 KB .براي همه اين جوريه؟؟
يه مشكل دارم :وقتي ميخوام به PS3 به صورت چه وايرلس چه LAN وصل كنم .IP درست ميشه ولي هي EROR كه ميده براي DNS SERVER .چي كار كنم؟؟

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
این مودم هایی که داتک میده 35 تومن خوبه؟
کسی گرفته؟
الان یه مودم خوب تا 50 تومن که داتک هم ساپورت کنه کسی میتونه معرفی کنه که 2تا پرت LAN و USB داشته باشه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من فعلا با شبانه صبا ميرم سرعتم 10 -20 -30 KB .
سرعت اصليم 512 KB .براي همه اين جوريه؟؟؟

سرعتت هم كه افتضاح هست ... ۵۱۲ داری با این سرعت ؟ این زیر ۲۵۶ هستش !!!!!!

باز خدا پدر داتک رو بیامرزه ... ۵۱۲ اینجا ۶۰ تا ۷۰ هست ...

يه مشكل دارم :وقتي ميخوام به PS3 به صورت چه وايرلس چه LAN وصل كنم .IP درست ميشه ولي هي EROR كه ميده براي DNS SERVER .چي كار كنم؟

دستی set کن ... فکر کنم مشکلت بر طرف بشه !

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
خوش به حال دوستان... یادش به خیر باز من با 128 آشغال داتک روزی 4-5 ساعت آنلاین بازی میکردم.. الان به علت فیبر نوری شدن خط :sick:، دیگه نمیتونم آنلاین بازی کنم...
عجب وضعیتی داریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر