اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اینکه گفتم دیدم که دارم می گم.مثلا همین صبا اوایلش برای اتصال یه ماه یارو رو علاف می کرد تا یا پرتاش خالی بشن ویا بهش اضافه بشه. خود دوست من همون موقع خط گرفت هر موقع زنگ می زد می گفت باید منتظر باشید تا خطامون خالی بشه با اینکه پول رو گرفته بودن!

انقد داغون هستن ؟؟؟:eek:

اميدوارم همچين مسئله اي برای دوستمون نباشه چون مطمئنم که پارس online با توجه به تعداد مشتری ها و سابقه اي که داره... از اينکار ها نميکنه

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
مصرف حجم برایه همه یکسانه دیگه ربطی به این که یکی host بشه بقیه بهش join شن نداره;)
خير دوست من ، اشتباه ميفرماييد .
متاسفانه مصرف کسی که به عنوان هاست انتخاب ميشه بيشتر از بقيه هست ، البته در بازی هايی که کله بار ترافيکی بازی روی يک کانکشن بسته ميشه مثل GOW
در بازی هايی مثل COD4 هم این موضوع تاثير داره، من خودم به شخصه امتحان کردم . وقتی خودم به يکی از دوستان جوين ميشم و اون شروع ميکنه به سرچ برای سرور حجمه زيادی از من کم نميشه ، اما هروقت من بقيرو Invite کردم و سرچ کردم برای سرور حجمه بيشتری ازم کم شده!!
تو بازی هايی مثل GOW کل سرعت انتقال اطلاعات بازی روی دوش کانکشنی هست که هاست شده ، پس ميتونيم بگيم 100% تاثير ميزاره ، اگر تاثيری نداشت ، اگر اون کانکشن يک موقع با مشکل کاهش سرعت مواجه ميشد جای اینکه همه تو بازی تيک بگيرن و گير کنن ، فقط هاست گير ميکرد.! ولی همونطور که ميبينيد در مواقع کاهش سرعت در کانکشنی که هاست شده ، همه مشکل پيدا ميکنن ، حتی اونايی که سرعت بالايی دارن

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
دوستان اینجا کسی اوراکل استفاده نمیکنه؟
چون نامحدود داره با قیمت مناسب میخواستم بدونم کیفیتش چطوریاس

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
خير دوست من ، اشتباه ميفرماييد .
متاسفانه مصرف کسی که به عنوان هاست انتخاب ميشه بيشتر از بقيه هست ، البته در بازی هايی که کله بار ترافيکی بازی روی يک کانکشن بسته ميشه مثل GOW
در بازی هايی مثل COD4 هم این موضوع تاثير داره، من خودم به شخصه امتحان کردم . وقتی خودم به يکی از دوستان جوين ميشم و اون شروع ميکنه به سرچ برای سرور حجمه زيادی از من کم نميشه ، اما هروقت من بقيرو Invite کردم و سرچ کردم برای سرور حجمه بيشتری ازم کم شده!!
تو بازی هايی مثل GOW کل سرعت انتقال اطلاعات بازی روی دوش کانکشنی هست که هاست شده ، پس ميتونيم بگيم 100% تاثير ميزاره ، اگر تاثيری نداشت ، اگر اون کانکشن يک موقع با مشکل کاهش سرعت مواجه ميشد جای اینکه همه تو بازی تيک بگيرن و گير کنن ، فقط هاست گير ميکرد.! ولی همونطور که ميبينيد در مواقع کاهش سرعت در کانکشنی که هاست شده ، همه مشکل پيدا ميکنن ، حتی اونايی که سرعت بالايی دارن

من خودمم یکم شک داشتم ولی بازم ازت ممنون که از گم راهی در آوردیم :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
انقد داغون هستن ؟؟؟

اميدوارم همچين مسئله اي برای دوستمون نباشه چون مطمئنم که پارس online با توجه به تعداد مشتری ها و سابقه اي که داره... از اينکار ها نميکنه
اوایل حتی میزان دانلود افراد رو با اینکه تو ظاهر محدود بود ولی یه جورایی بی نهایت بود.یه خط دوستم گرفت یه ماه با آبونمان 10 تومن:biggrin1: خطش 128 بود 2 گیگ دانلود.ولی یادم هست 4 تا دی وی دی به من تریلر داد که از نت گرفته بود:biggrin1:
تازه هالک رو هم دان کرده بود که اونم جداگونه بهم داد.اما سرعتش رو برات بگم.20 دقیقه با هم داشتیم توی یاهو چت می کردیم طی این 20 دقیقه یه فایل 50 مگی یا بیشتر بهش دادم آخر حرفامون گفت تموم شد!همه اینا با 10 تومن:biggrin1:
تازه الان تونستن محدودیت دانلوداشون رو درست کنن گرچه اون موقع خیلی باحال تر بود:biggrin1: ولی هنوز که هنوزه سرعتاشون همه یکیه من همین الان دارم یه فایل رو با 54 کیلو بیت معدل دانلودم از نت می گیرم ولی خطم 128 هستش:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
حالا شما کجاش رو دیدی:biggrin1:
اوایل حتی میزان دانلود افراد رو با اینکه تو ظاهر محدود بود ولی یه جورایی بی نهایت بود.یه خط دوستم گرفت یه ماه با آبونمان 10 تومن:biggrin1: خطش 128 بود 2 گیگ دانلود.ولی یادم هست 4 تا دی وی دی به من تریلر داد که از نت گرفته بود:biggrin1:
تازه هالک رو هم دان کرده بود که اونم جداگونه بهم داد.اما سرعتش رو برات بگم.20 دقیقه با هم داشتیم توی یاهو چت می کردیم طی این 20 دقیقه یه فایل 50 مگی یا بیشتر بهش دادم آخر حرفامون گفت تموم شد!همه اینا با 10 تومن:biggrin1:
تازه الان تونستن محدودیت دانلوداشون رو درست کنن گرچه اون موقع خیلی باحال تر بود:biggrin1: ولی هنوز که هنوزه سرعتاشون همه یکیه من همین الان دارم یه فایل رو با 54 کیلو بیت معدل دانلودم از نت می گیرم ولی خطم 128 هستش:biggrin1:

اینا چیز خاصی نیست.سیستم توربو هست که روی خطوط فعال می کنن.
جای تعجب نداره.ما هم همین هستیم تو بوشهر.شرکتی که ازش سرویس میگیریم شبا سرعتش تغییر می کنه و خیلی بالاتر میره.
البته خیلی شرکت ها هم وقتی می خری کُلا در طول روز سرعتشون بیش از اونه چیزیه که باید باشه

dark_lord

کاربر سایت
Aug 7, 2006
103
انقد داغون هستن ؟؟؟:eek:

خیلی داغون تر از این حرفا هستن !!!! :eek:
من بدبختو پارسال بخاطر یدونه adsl تقریبا دو ماه !! الاف کردن اخر گفتن خطتون مشکل داره !!!!!!!! (منم چون منطقه کلانتریم جز پارس جای دیگه ای نبود !)
اخرم رفتم اونجا پولمو گرفتم !!! (موقع پول گرفتن میان با سر پولو ازت میگیرن موقع پس دادن ..... خدا بخیر کنه !!!!!! )

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اینا چیز خاصی نیست.سیستم توربو هست که روی خطوط فعال می کنن.
جای تعجب نداره.ما هم همین هستیم تو بوشهر.شرکتی که ازش سرویس میگیریم شبا سرعتش تغییر می کنه و خیلی بالاتر میره.
البته خیلی شرکت ها هم وقتی می خری کُلا در طول روز سرعتشون بیش از اونه چیزیه که باید باشه
سلام به آقا پدرام گل:love:
فکر نکنم سیستم توربو باشه چون اگه بود خوب روی خط های 512 هم باید وجود داشته باشه که نداره و سرعت خط 512 و حتی 1 مگ با 128 یکی هست.
در ضمن این صبا اویل خطاش همه یه سرعت بود و فقط محدوده دانلودش مثلا محدود بود که اونم نبود.همون خط 10 تومنی که رفیق من گرفت یه نمومنش که مثلا 2 گیگ محدودیت دانلود داشت و اصلا جدولی خط هایی با سرعت های مختلف باشن نداشت.در ضمن سرعت من تقریبا ثابت هست و شب و روز نداره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام به آقا پدرام گل:love:
فکر نکنم سیستم توربو باشه چون اگه بود خوب روی خط های 512 هم باید وجود داشته باشه که نداره و سرعت خط 512 و حتی 1 مگ با 128 یکی هست.
در ضمن این صبا اویل خطاش همه یه سرعت بود و فقط محدوده دانلودش مثلا محدود بود که اونم نبود.همون خط 10 تومنی که رفیق من گرفت یه نمومنش که مثلا 2 گیگ محدودیت دانلود داشت و اصلا جدولی خط هایی با سرعت های مختلف باشن نداشت.در ضمن سرعت من تقریبا ثابت هست و شب و روز نداره.

اینم همونه دیگه.روی یه مقدار خاص ست کردن مشخصات همه رو.از این کارا زیاد میشه انجام داد

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اینم همونه دیگه.روی یه مقدار خاص ست کردن مشخصات همه رو.از این کارا زیاد میشه انجام داد
خوب پس چرا شاتل از این کار نمی کنه.الان یکی از بچه ها 128 گرفته 20 کی نهایت سرعت دانلودش هست.خرجش زیاده؟که بعید می دونم

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
خوب پس چرا شاتل از این کار نمی کنه.الان یکی از بچه ها 128 گرفته 20 کی نهایت سرعت دانلودش هست.خرجش زیاده؟که بعید می دونم
شاتل هم جدیدا از این کارها کرده
اغلب کسایی که eco128 ( سه گیگ درماه ) گرفتن الان دارن با 512 دانلود میکنن !!! اونم ثابت و در کل روز
سرعتشون از eco512 هم بیشتره :laughing:
من خودم art1 دارم ( 128 با 12 گیگ ) ولی چون حجم سرویس بالاست و دو روز رایگان داره 512 نمیکنن نامردا
الان حدود یکماهه که بعضی دارن با 512 حال میکنن یعنی ماهیی 6تومن سود
شاتل تقریبا نا محدوده و در حالت عادی از شرکتهای دیگه سرعتش بیشتره ( سپنتا و داتک )

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

شاید یکی از دلایل خرجش باشه.مثلا شرکتی که من سرویس میگیرم ازش هم کیفیتش خیلی بهتر از نصف بیشتر سرویس دهنده های تهرانیه هم بیشتر خرج می کنه.البته بوشهر یه شهر کوچیکه و مخابراتش بیشتر راه میاد با شرکتا.باید اینا رو هم در نظر گرفت.اما در کل بستگی به محل و خرجایی که شرکت می کنه هم داره.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
شاید یکی از دلایل خرجش باشه.مثلا شرکتی که من سرویس میگیرم ازش هم کیفیتش خیلی بهتر از نصف بیشتر سرویس دهنده های تهرانیه هم بیشتر خرج می کنه.البته بوشهر یه شهر کوچیکه و مخابراتش بیشتر راه میاد با شرکتا.باید اینا رو هم در نظر گرفت.اما در کل بستگی به محل و خرجایی که شرکت می کنه هم داره.

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
درسته.چون این چیزایی که دوستمون گفت اصلا با این خط شاتلی که توی قم دارن میدن چور در نمیاد!به قول دوستم آب از دستشون نمی چکه:biggrin1:
ولی صبا فوق العاده اینجا ارزونه و هم کیفتش عالیه و همیشه هم پورتاش پره! بزور خط خالی پیدا کردم.
این قضیه 512 فقط مربوط به تهران نیست
من حداقل اصفهان و شیراز ( و مشهد ) رو مطمئنم
یکی دوستام که ه شهری شما بوده هم ار صبا میگرفت و خیلی تعریف میکرد
مثل اینکه تو شهر شما غوغا میکنه

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
اما من مشهد هستم با صبانت 128 3 ماهه 9 گيگ ، ميانگين سرعت دانلودم اونم با DAP 9.1 حدود 22 هست ! از 25 بالاتر نرفته تاحالا!!
اعصابمو ريخته بهم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر